Aktuální soutěže

Právě probíhající soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.6
2017
GPC EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2017 POL Biala Podlaska GPC
pořadatel: Franciszek Szabluk | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.7
2017
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2017 CZE Horní Suchá EWF
pořadatel: ČSV / SKVOZ Horní Suchá | pravidla: IWF | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.7
2017
2. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit RSA Potchefstroom IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | RAW
8.7
2017
Pohár primátora mesta Michalovce v tlaku na lavičke SVK Michalovce SAKFST
pořadatel: ŠK Zemplín Michalovce | pravidla: IPF | EQ
8.7
2017
14th International Women Weightlifting Grand Prix 2017 GER Nagold BVDG
pořadatel: VFL Nagold | pravidla: IWF
11.7
2017
30. a 23. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters CZE Plzeň EPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ
20.7
2017
Světové hry 2017 - silový trojboj POL Wraclaw IPF
pořadatel: IPF | pravidla: IPF | EQ
5.8
2017
24. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
5.8
2017
8. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Žákava *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
24.6
2017
21. ročník O siláka Sedlčan v benčpresu CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany / PeVan Gym Team | pravidla: IPF | RAW
24.6
2017
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
17.6
2017
Cedron Cup 2017, 13. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Svätoplukovo SAKFST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ
17.6
2017
Medzinárodné Majstrovstvá SR v silovom trojboji, tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu SVK Rožňava WPC-SK
pořadatel: Pro Body & Metal Militia Lučenec / H2 Security | pravidla: WPC | EQ+RAW
17.6
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 43
16.6
2017
7. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 82
14.6
2017
5. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů, žen a masters BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
10.6
2017
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 27
10.6
2017
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MK Vzpierania a Silových Športov Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 28
10.6
2017
XI. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
3.6
2017
IV. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo - Bohatá SZV
pořadatel: KV a ST Hurbanovo | pravidla: SZV | soutěžících: 23
3.6
2017
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 34
3.6
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů do 17 let a juniorek do 17 a 20 let CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | soutěžících: 56
2.6
2017
GPA-IPO WORLD GRAND PRIX 2017 SVK Lučenec *
pořadatel: GPA Slovakia | pravidla: GPA | EQ+RAW
27.5
2017
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní dorastencov a dorasteniek SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MK Vzpierania a Silových Športov Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 29
27.5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
27.5
2017
Mistrovství Severomoravského kraje mladších žáků CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 27
27.5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
25.5
2017
Internationaler German Ladies Hartdisc Cup GER Sangerhausen - Rosarium BVDG
pořadatel: FAC Sangerhausen | pravidla: IWF
22.5
2017
Mistrovství světa v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas IPF
pořadatel: LPF | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 452
20.5
2017
Valašský pohár v benchpressu CZE Vsetín - Rokytnice FČST
pořadatel: Valach Power (Adam Švehla, Zuzana Žlebková) | pravidla: GPC | EQ+RAW
20.5
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 74
20.5
2017
Slovenský pohár v klasickom (RAW) silovom trojboji a tlaku na lavičke SVK Žilina - Hečková SAKFST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 107
13.5
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Cheb ČSV
pořadatel: TJ Lokomotiva Cheb | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
13.5
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
13.5
2017
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
13.5
2017
9. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 102
13.5
2017
25. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 61

Nepřihlášený uživatel