Následující soutěže

Duben 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.4
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
29.4
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29.4
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
29.4
2017
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: Obecný Športový Klub Likavka | pravidla: SZV

Květen 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.5
2017
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV
8.5
2017
Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen ESP Malaga EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ
12.5
2017
Mezinárodní mistrovství ČR v benchpressu, silovém trojboji a mrtvém tahu CZE Praha 3 *
pořadatel: Open powerlifting Česká republika | pravidla: WPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13.5
2017
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV
13.5
2017
9. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
13.5
2017
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
13.5
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Cheb ČSV
pořadatel: TJ Lokomotiva Cheb | pravidla: ČSV
13.5
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
20.5
2017
Slovenský pohár v klasickom (RAW) silovom trojboji a tlaku na lavičke SVK Žilina - Hečková SAKFST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
20.5
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
20.5
2017
Valašský pohár v benchpressu CZE Vsetín - Rokytnice FČST
pořadatel: Valach Power (Adam Švehla, Zuzana Žlebková) | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.5
2017
Mistrovství světa v benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters LTU Kaunas IPF
pořadatel: LPF | pravidla: IPF | EQ
27.5
2017
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní dorastencov a dorasteniek SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MK Vzpierania a Silových Športov Košice | pravidla: SZV
27.5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
27.5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV

Červen 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.6
2017
GPA-IPO WORLD GRAND PRIX 2017 SVK Lučenec *
pořadatel: GPA Slovakia | pravidla: GPA | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.6
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů do 17 let a juniorek do 17 a 20 let CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.6
2017
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV
3.6
2017
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
3.6
2017
IV. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: KV a ST Hurbanovo | pravidla: SZV
10.6
2017
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
10.6
2017
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MK Vzpierania a Silových Športov Košice | pravidla: SZV
10.6
2017
5. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
14.6
2017
5. Mistrovství světa v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů, žen a masters BLR Minsk IPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW
17.6
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17.6
2017
Cedron Cup 2016, 13. ročník súťaže o pohár starostu v mŕtvom ťahu SVK Svätoplukovo SAKFST
pořadatel: Powerlifting Club Svätoplukovo | pravidla: IPF | EQ
24.6
2017
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24.6
2017
21. ročník O siláka Sedlčan v benčpresu CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany / PeVan Gym Team | pravidla: IPF | RAW

Nepřihlášený uživatel