Následující soutěže

Červenec 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.7
2017
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2017 CZE Horní Suchá EWF
pořadatel: ČSV / SKVOZ Horní Suchá | pravidla: IWF | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
3.7
2017
2. Světový pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit RSA Potchefstroom IPF
pořadatel: SAPF | pravidla: IPF | RAW
8.7
2017
Pohár primátora mesta Michalovce v tlaku na lavičke SVK Michalovce SAKFST
pořadatel: ŠK Zemplín Michalovce | pravidla: IPF | EQ
8.7
2017
14th International Women Weightlifting Grand Prix 2017 GER Nagold BVDG
pořadatel: VFL Nagold | pravidla: IWF
11.7
2017
30. a 23. Mistrovství Evropy v silovém trojboji masters CZE Plzeň EPF
pořadatel: ČSST | pravidla: IPF | EQ
20.7
2017
Světové hry 2017 - silový trojboj POL Wraclaw IPF
pořadatel: IPF | pravidla: IPF | EQ

Srpen 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.8
2017
24. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
5.8
2017
8. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Žákava *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW
9.8
2017
1. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) benčpresu juniorů, mužů, žen a masters FIN Ylitornio EPF
pořadatel: FPF | pravidla: IPF | RAW
19.8
2017
EXTRIFIT BENCHPRESS & DEADLIFT CUP 2017 CZE Hradec Králové *
pořadatel: Extrifit Power Team Hradec Králové | pravidla: GPC | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.8
2017
Pohár SNP v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov, mužov, žien a masters SVK Zlatníky SAKFST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ
27.8
2017
17. a 35. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů USA Orlando IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | EQ

Září 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.9
2017
52. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
2.9
2017
XXXV. Považský pohár SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV
2.9
2017
5. Pohár primátora mesta Kysuce SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: SZV
9.9
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
9.9
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
9.9
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
9.9
2017
16. Memoriál Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: SZV
16.9
2017
4. Mistrovství Východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Svitavy ČSST
pořadatel: TJ Svitavy | pravidla: IPF | RAW
16.9
2017
4. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Sokolov ČSST
pořadatel: TJ Spartak Chodov | pravidla: IPF | RAW
16.9
2017
4. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Krnov ČSST
pořadatel: TJ Lokomotiva Krnov | pravidla: IPF | RAW
16.9
2017
4. Mistrovství Jižní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji CZE Vranovice ČSST
pořadatel: Sokol Vranovice | pravidla: IPF | RAW
16.9
2017
GPC WORLD CHAMPIONSHIPS 2017 CZE Trutnov GPC
pořadatel: FČST | pravidla: GPC | EQ+RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
16.9
2017
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
16.9
2017
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzen ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
16.9
2017
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Družstevná pri Hornáde SZV
pořadatel: TJ Družstevná pri Hornáde | pravidla: SZV
16.9
2017
Power Body Cup v tlaku na lavičke juniorov, mužov, žien a mužov masters SVK Topoľčany SAKFST
pořadatel: Power Body Topoľčany | pravidla: IPF | EQ
23.9
2017
1. Mistrovství Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Zbýšov ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW
23.9
2017
1. Mistrovství Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů CZE Sedlčany ČSST
pořadatel: SK ZLOBR Sedlčany | pravidla: IPF | RAW
23.9
2017
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MK Vzpierania a Silových Športov Košice | pravidla: SZV
23.9
2017
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MK Vzpierania a Silových Športov Košice | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel