Následující soutěže  ČSV

Duben 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.4
2017
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
22.4
2017
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.4
2017
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Plzeň ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
29.4
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
29.4
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
29.4
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV

Květen 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
13.5
2017
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
13.5
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Cheb ČSV
pořadatel: TJ Lokomotiva Cheb | pravidla: ČSV
13.5
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
20.5
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
27.5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
27.5
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV

Červen 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.6
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů do 17 let a juniorek do 17 a 20 let CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
10.6
2017
5. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17.6
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání starších žáků CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
24.6
2017
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Září 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.9
2017
52. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
9.9
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
9.9
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Havířov ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
9.9
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Zlín ČSV
pořadatel: Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV
16.9
2017
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzen ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
30.9
2017
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV
30.9
2017
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Plzeň ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV

Říjen 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.10
2017
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů do 20 a 23 let CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
14.10
2017
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV
14.10
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV
14.10
2017
II. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Třinec ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV
21.10
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21.10
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
21.10
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV
28.10
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
28.10
2017
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV

Nepřihlášený uživatel