Ukončené soutěže

Duben 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
22.4
2017
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 40
22.4
2017
Žiacka liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MK Vzpierania a Silových Športov Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 22
22.4
2017
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
22.4
2017
II. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
22.4
2017
Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji mužov, žien a masters SVK Častá SAKFST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 63
17.4
2017
2. MS v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters USA Killeen, Texas IPF
pořadatel: USAPL | pravidla: IPF | RAW
15.4
2017
17. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 69
8.4
2017
Majstrovstvá Slovenska veteránov vo vzpieraní SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 34
8.4
2017
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
8.4
2017
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke mužov a žien SVK Bánovce nad Bebravou SAKFST
pořadatel: MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 45
8.4
2017
1. ročník Dreez Cup CZE Domoradovice *
pořadatel: Kamil Záveský, firma Dreez | pravidla: vlastní | RAW
7.4
2017
Mezinárodní Mistrovství ČR a SR v silovém trojboji a dřepu CZE Příbram FČST
pořadatel: SK Xxtreme Nutrition Praha | pravidla: FČST + SAST | EQ+RAW
1.4
2017
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 32
1.4
2017
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WLC ELKOP Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 17
1.4
2017
Open Olomouc a Středomoravská liga žen a juniorek CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Vzpírání Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
1.4
2017
Mistrovství Karlovarského kraje CZE Sokolov ČSV
pořadatel: TJ Baník Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
1.4
2017
16. ročník Bohumínského benchpressu CZE Starý Bohumín *
pořadatel: TJ Viktorie Bohumín | pravidla: vlastní | RAW | soutěžících: 48

Březen 2017

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
25.3
2017
Vysokoškolská liga vo vzpieraní družstiev 2016/2017 - 2. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: FTVŠ UK Bratislava | pravidla: SZV | soutěžících: 14
25.3
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
25.3
2017
IV. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: SZV | soutěžících: 30
25.3
2017
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín SZV
pořadatel: WLC ELKOP Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 18
25.3
2017
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 21
25.3
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
25.3
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
25.3
2017
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
25.3
2017
Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke dorastencov, juniorov a masters SVK Trenčianske Teplice SAKFST
pořadatel: Power Sport Zlatníky | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 73
18.3
2017
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 32
18.3
2017
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: SZV | soutěžících: 29
18.3
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Cheb ČSV
pořadatel: TJ Lokomotiva Cheb | pravidla: ČSV | soutěžících: 25
18.3
2017
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
12.3
2017
3. Mistrovství Evropy v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen DEN Thisted EPF
pořadatel: DSF | pravidla: IPF | RAW | soutěžících: 370
11.3
2017
25. Otevřené Mistrovství ČR v benčpresu mužů a žen CZE Ostrava - Zábřeh ČSST
pořadatel: Colbert club SSK Vítkovice | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 36

Nepřihlášený uživatel