Summer Weightlifting Games a Středomoravská liga žen a juniorek - 2. kolo

Základní údaje:
Datum zahájení: 8. července 2017 8:30
Datum ukončení: 8. července 2017 16:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 46
Místo konání:
Adresa:Ultimate Fitness
Olomouc
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Summer Weightlifting Games ve dvojboji

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH DvojbojSinclair D
1. HERTLOVÁ Simona / 1993 / 68,2 / ?TAK Hellas Brno 85100 185 231,5460 S
2. ŠVECOVÁ Julie / 1984 / 66,2 / ?Vzpírání Haná 7688 164 208,7392 W0
3. GRÉZLOVÁ Ivana / 1989 / 60,2 / ?SPČ Vzpírání Olomouc 5078 128 172,5568 S
4. BONAVENTURA Michaela / 1990 / 65,3 / ?Hardcore Olomouc 5876 134 171,9086 S
5. ŘÍHOVÁ Lucie / 1991 / 54,0 / ?SPČ Vzpírání Olomouc 5162 113 163,9291 S
6. LENĎÁKOVÁ Lucie / 1990 / 76,7 / ?CrossFit Hometown Praha 6078 138 162,6330 S
7. LOLKOVÁ Veronika / 1994 / 52,4 / ?Omega Olomouc 4860 108 160,1208 J23
8. CITTERBARDOVÁ Kristýna / 1992 / 66,5 / ?TAK Hellas Brno 5070 120 152,3400 S
9. ŠVEJDOVÁ Ivana / 1991 / 61,5 / ?TAK Hellas Brno 4365 108 143,6508 S
10. MALÍČKOVÁ Veronika / 1985 / 58,4 / ?SPČ Olomouc 4255 97 133,3653 W0

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH DvojbojSinclair D
1. KOLÁŘ Josef / 1997 / 88,8 / ?TJ Holešov 118151 269 313,0084 J20
2. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 82,2 / ?TJ Holešov 111134 245 295,6415 M1
3. KADLEC Aleš / 1992 / 85,8 / ?TAK Hellas Brno 110138 248 293,1360 S
4. CONCOLINO Renato / 1994 / 95,4 / ?Ultimate Fitness Olomouc 110142 252 284,5080 J23
5. HUML Jiří / 1993 / 90,2 / ?TAK Hellas Brno 110136 246 284,2776 S
6. TŮMA Pavel / 1982 / 87,8 / ?TJ Holešov 97131 228 266,6688 M1
7. OKUREK Martin / 1989 / 91,1 / ?TAK Hellas Brno 98125 223 256,6061 S
8. IGNÁCEK Tomáš / 1991 / 72,4 / ?SPČ Olomouc 90107 197 254,4846 S
9. HLAVINKA Ondřej / 1997 / 103,5 / ?Vzpírání Haná 100130 230 251,9190 J20
10. NEVTÍPIL Tadeáš / 1990 / 93,8 / ?Hardcore Olomouc 102115 217 246,6639 S
11. GRÉZL Jan / 1987 / 80,3 / ?SPČ Olomouc 92110 202 246,6218 S
12. ZDRAŽIL Lukáš / 1994 / 79,9 / ?TJ Holešov 88110 198 242,3718 J23
13. ŠPUNDA Adam / 1990 / 78,5 / ?SPČ Olomouc 80112 192 237,1968 S
14. HAVLÍK Eduard / 1972 / 72,6 / ?TAK Hellas Brno 82100 182 234,7254 M3
15. SOLDÁN Filip / 1992 / 87,2 / ?CrossFit Olomouc 90110 200 234,6400 S
16. KOLÁŘ Jan / 2002 / 74,1 / ?TJ Holešov 8598 183 233,2884
17. MARŠÁLEK Josef / 1993 / 88,5 / ?TAK Hellas Brno 90110 200 233,0800 S
18. HANÁK Michal / 1994 / 94,3 / ?TAK Hellas Brno 93110 203 230,2629 J23
19. CHUDÝ Jan / 1994 / 89,4 / ?SPČ Olomouc 80116 196 227,3992 J23
20. MADER Ondřej / 1984 / 70,3 / ?SPČ Olomouc 7696 172 226,0596 S
21. VOJTA Jaroslav / 1987 / 76,4 / ?Ultimate Fitness Olomouc 77103 180 225,6120 S
22. DOSTÁL Martin / 1987 / 87,9 / ?CrossFit DESTINY Brno 82110 192 224,4288 S
23. BUŠO Michal / 1992 / 85,3 / ?Ultimate Fitness Olomouc 88100 188 222,8364 S
24. PERNICA Libor / 1977 / 106,0 / ?SPČ Olomouc 85120 205 222,7325 M2
25. MARŠÍK Rudolf / 1992 / 84,3 / ?CrossFit DESTINY Brno 80105 185 220,5015 S
26. LUTTER Milan / 1956 / 78,2 / ?TAK Hellas Brno 7690 166 205,4914 M6
27. DOBRÝ Jaroslav / 1999 / 81,5 / ?Vzpírání Haná 7495 169 204,7942 J20
28. ŠEBESTÍK Tomáš / 1985 / 88,6 / ?SPČ Olomouc 70100 170 198,0160 S
29. KUBIS Marcel / 1978 / 93,3 / ?Ultimate Fitness Olomouc 70100 170 193,6640 M1
30. JANKŮ Marek / 1988 / 85,6 / ?Ultimate Fitness Olomouc 6593 158 186,9614 S
31. URBAN Milan / 1988 / 108,9 / ?SPČ Olomouc 6085 145 156,1940 S
32. DOBRÝ Jan / 2003 / 77,0 / ?Vzpírání Haná 5163 114 142,2834
33. LIŠKA Radim / 2000 / 77,1 / ?Vzpírání Haná 5359 112 139,6864 J17


Nepřihlášený uživatel