Nabídka práce (IT technik, zpracování dat)

28. 8. 2017 ve 20:00 vložil Tom
Nabídka práce (IT technik, zpracování dat)
Dlouhodobě hledáme IT techniky pro zajišťování soutěží v silovém trojboji a ve vzpírání. Jsou počítače Tvou zálibou, neodradí Tě kdejaký problém, rád sleduješ silové sporty a v neposlední řadě chceš něco udělat pro zviditelnění, rozvoj a zlepšení organizace těchto soutěží a sportu vůbec? Pak jsi ten pravý, kterého hledáme. Práce se týká celé ČR a sám si určíš, o jakou oblast nebo jen soutěže konkrétního oddílu se postaráš.
Pro zajišťování soutěží v silovém trojboji (především pro ČSST) a ve vzpírání dlouhodobě hledáme IT techniky, kteří by zajistili zápis a zpracování výsledků, zobrazování průběžných informací a také pořídili videozáznam a celkově se postarali o technické zajištění a hladký průběh soutěže.

Jsou počítače Tvou zálibou, neodradí Tě kdejaký problém, rád sleduješ silové sporty a v neposlední řadě chceš něco udělat pro zviditelnění, rozvoj a zlepšení organizace těchto soutěží a sportu vůbec? Pak jsi ten pravý, kterého hledáme. Ozvi se a určitě se domluvíme na spolupráci.

Náplň práce a odměna

1. Zajištění a zapojení IT techniky (PC, monitory, síť, kamera)
2. Řízení soutěže pomocí programu PowerLIVE
3. Zpracování dat (přihlášky, zápis, výsledky)
4. Pořízení videozáznamu popř. i včetně živého přenosu

Ke všemu je k dispozici programové vybavení a rozhraní serveru Powerlifter.cz, zaškolení a technická podpora s roky zkušeností.

Odměna až 3.000 Kč za jednodenní soutěž, konkrétní výše závisí na Tvých možnostech a schopnostech (co vše na soutěži jsi schopen zajistit).

Pracovní doba: přizpůsobena potřebám soutěže
Místo práce: celá ČR, dílčí region nebo konkrétní oddíl
Forma spolupráce: ŽL, DPP

Aktuálně hledáme

Kontakt

Tomáš Poles
e-mail: info@powerlifter.cz
sms: +420 737 801 838 (zavolám zpět)
Související odkazy:

Nepřihlášený uživatel