1. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 30. března 2013 7:00
Datum ukončení: 31. března 2013 17:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 82
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 469 diváků (1 992 celkem)
Místo konání:
Adresa:TJ Sokol Brno I
Kounicova 20
602 00 Brno
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. VRÁBLOVÁ Simona / 1992 / 59,2 / 38 SVK - ŠK SPC Častá 8557,5130272,5306,9985  J
2. HORNÁ Ivana / 1990 / 61,3 / 48 SVK - Fitness Club Južanka Trenčín 10557,5110272,5298,8235  J
3. ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992 / 62,0 / 15 CZE - Sportovní klub ZLOBR 67,545
NR120
NR232,5
252,7508VT1 J
4. ŠŤASTNÁ Barbora / 1993 / 68,1 / 25 CZE - Sportovní klub ZLOBR 77,545
NR125
247,5251,0145VT2 J

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. LABIDI Barbora / 1987 / 69,1 / 49 CZE - KST Sporting APIS
NR122,5
NR75
NR150
NR347,5
348,8205EVT O
2. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 84,4 / 13 CZE - TJ Sokol Nymburk
NR125
NR105
NR150
NR380
338,0480EVT M2
3. REIFOVÁ Gabriela / 1986 / 74,5 / 20 CZE - TJ Spartak Chodov
NR107,5
70
NR145
NR322,5
307,8908VT1 O
4. DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989 / 62,8 / 26 CZE - TJ Sokol Nymburk
NR90
55
NR127,5
NR272,5
293,3462VT1 O
5. ŠTĚCHOVÁ Hana / 1961 / 55,5 / 32 CZE - TJ Spartak Pelhřimov 70
NR60
NR115
NR245
290,3005VT1 M2
6. GOLIÁŠOVÁ Lenka / 1988 / 78,3 / 28 CZE - KST Sporting APIS 77,565125267,5247,7852VT2 O
7. HRUBÁ Petra / 1983 / 81,1 / 4 CZE - TJ Baník Sokolov 10055115270245,2140VT2 O
8. MAŠKOVÁ Jitka / 1968 / 68,4 / 29 CZE - TJ Sokol Lanžhot 67,542,5
NR110
220222,4200VT3 M1

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. PORTEŠ Adam / 1995 / 90,1 / 31 CZE - TJ Olympia Zlín 160120
NR227,5
507,5323,7850VT1 D
2. KOVÁŘÍK Petr / 1995 / 70,3 / 16 CZE - TJ Spartak Chodov 150100180430321,1670VT1 D
3. URBAN Dan / 1996 / 82,6 / 8 CZE - TJ Sokol Nymburk 140107,5180427,5286,1685VT2 D
4. RUTAR Zdeněk / 1995 / 89,0 / 17 CZE - SK Zbýšov 13092,5220442,5284,1292VT2 D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. JUŘÍČEK Tomáš / 1992 / 65,8 / 39 CZE - TJ Lokomotiva Krnov
NR172,5
NR130
NR205
NR507,5
399,5040MVT J
2. ŠINDEL Denis / 1991 / 120,1 / 46 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 217,5152,5
NR285
655376,4940VT1 J
3. POSPÍŠIL Radek / 1993 / 110,7 / 12 CZE - SKP Sport Děčín 225140255620364,1880VT1 J
4. KRATINA Filip / 1993 / 100,0 / 37 SVK - Fitness Club Južanka Trenčín 220140235595362,1170  J
5. PŘIBYL Patrik / 1993 / 104,4 / 36 CZE - KST Jihlava 210130257,5597,5357,7830VT1 J
6. BRIČ Tomáš / 1991 / 98,0 / 27 CZE - TJ Sokol Nymburk 210130220560343,6160VT2 J
7. JELÍNEK Marek / 1990 / 73,0 / 24 CZE - SK Olymp Fitness Nový Bor 157,5
NR140
165462,5335,9600VT2 J
8. BUCHTÍK Petr / 1991 / 89,2 / 19 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 192,5115215522,5335,0792VT2 J
9. TOMČÁK Lukáš / 1991 / 76,1 / 14 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 170115185470331,5850VT2 J
10. ŠTORK Karel / 1993 / 90,9 / 2 CZE - TJ Baník Sokolov 175115220510323,9520VT2 J
11. MOJŽÍŠ Tomáš / 1993 / 96,2 / 42 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 167,5125215507,5313,9395VT2 J
12. ČECH Michael / 1994 / 113,5 / 45 CZE - TJ Sokol Vranovice 175120240535311,9585VT2 J
13. KARABIN Josef / 1993 / 115,9 / 5 CZE - TJ Baník Sokolov 180130215525304,4475VT2 J
14. TÜRK Pavel / 1991 / 109,8 / 41 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 180125210515303,2320VT2 J
15. JEŽEK Miroslav / 1991 / 71,7 / 30 CZE - Fitness Staňkov 12095195410301,7600VT2 J
16. MURÍN Ladislav / 1994 / 79,6 / 23 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 15590185430294,5070VT3 J
17. NOVÁK Lubomír / 1992 / 97,9 / 6 CZE - TJ Sokol Vranovice 145112,5220477,5293,1372VT3 J
18. ŠTOPPL Martin / 1991 / 64,2 / 22 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 107,582,5162,5352,5283,2338VT3 J
19. HEJL František / 1990 / 80,3 / 33 CZE - SKST Litvínov 13595175405275,8455VT3 J
20. KREJČÍK Přemysl / 1991 / 84,5 / 3 CZE - TJ Sokol Nymburk 11590140345227,9070  J

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub, země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KOLÁŘ Marek / 1988 / 92,4 / 54 CZE - KST Kuřim 252,5170305727,5458,3978EVT O
2. DEMČÁK Pavol / 1977 / 120,1 / 57 CZE - TJ Sokol Nymburk
NR270
NR217,5
282,5
NR770
442,5960MVT O
3. OLEXA Dominik / 1989 / 108,3 / 69 SVK - Power Club AC Uniza Žilina 265180280725428,7650  O
4. VÁLEK Karel / 1980 / 91,7 / 60 CZE - SKP Sport Děčín 240175257,5672,5425,3562MVT O
5. BINKO Jan / 1978 / 103,6 / 73 CZE - TJ Svitavy 230195272,5697,5418,7790MVT O
6. HAVRÁNEK Ondřej / 1989 / 104,3 / 72 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 230
NR172,5
NR295,5
NR698
418,1020MVT O
7. RADA Karel / 1973 / 103,3 / 59 CZE - Fitness Staňkov
NR260
165270695417,7645MVT M1
8. PAVLOVEC Antonín / 1981 / 92,6 / 71 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 230170,5257,5658414,2110MVT O
9. FUČÍK Pavel / 1978 / 123,4 / 52 CZE - TJ Sokol Pohořelice
NR270
175275
NR720
411,4080MVT O
DOP KRAYZEL Rémy / 1955 / 82,7 / 10 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 210170,5227,5608406,6912MVT M2
10. HAVRLÍK Vladislav / 1980 / 103,7 / 79 CZE - KST FC Příbram 220
NR210
245675405,1350VT1 O
11. BALOGH Emil / 1983 / 91,8 / 50 CZE - TJ Baník Sokolov 245145250640404,5440VT1 O
12. MICHALÍČEK Michal / 1987 / 72,2 / 1 CZE - TJ Baník Sokolov 180
NR150
210540395,3880VT1 O
13. JEŽEK Tomáš / 1960 / 81,3 / 9 CZE - KST FC Příbram 182,5
NR170
NR225
577,5390,3322VT1 M2
14. PETRMICHL Václav / 1989 / 86,8 / 75 CZE - KST Sporting APIS 180135280595387,1665VT1 O
15. BALATKA Leoš, Ing. / 1987 / 105,9 / 55 CZE - TJ Sokol Nymburk 227,5145275647,5385,7805VT1 O
16. MAŘÍK Tomáš / 1975 / 94,6 / 77 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 215152,5245612,5381,7100VT1 O
17. TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986 / 82,4 / 44 CZE - TJ Kralupy 182,5150232,5565378,7760VT1 O
18. ŠVARCBACH Dušan / 1975 / 78,8 / 34 CZE - SK TOTZI Klášterec n.O. 195105
NR247,5
547,5377,3918VT1 O
19. VIZENT Libor / 1984 / 89,4 / 62 CZE - TJ Sokol Pohořelice 210135240585374,7510VT1 O
20. ŠKORVÁNEK Martin / 1976 / 120,4 / 64 CZE - TJ Olympia Zlín 252,5150245647,5371,9888VT1 O
21. MACÁK Stanislav / 1977 / 112,3 / 80 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 225172,5230627,5367,0248VT1 O
22. PROKOP Michal / 1978 / 115,4 / 76 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 200172,5257,5630365,7150VT1 O
23. CHVÁLA Jiří / 1979 / 115,8 / 66 CZE - TJ Svitavy 220162,5247,5630365,4000VT1 O
24. VAVREČKA Karel / 1982 / 125,4 / 61 CZE - KST Kuřim 240155235630358,7850VT2 O
25. TAUER Tomáš / 1972 / 91,0 / 58 CZE - Fitness Staňkov 175
NR160
230565358,7185VT2 M1
26. PONOCNÝ Zdeněk / 1974 / 95,5 / 63 CZE - FC Bílina 200162,5215577,5358,3965VT2 O
27. ŠMÍD Tomáš / 1984 / 92,1 / 78 CZE - KST Kuřim 192,5135235562,5354,9938VT2 O
28. COUFAL David / 1980 / 111,4 / 68 CZE - SK Zbýšov 210145250605354,7115VT2 O
29. POLÁK Ondřej / 1989 / 80,1 / 43 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 165135215515351,3330VT2 O
30. TŮMA Roman / 1971 / 93,0 / 82 CZE - KST Sporting APIS 200115242,5557,5350,2215VT2 M1
31. LIPKA Josef / 1976 / 89,1 / 81 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 180135215530340,1010VT2 O
32. LACKO David / 1987 / 87,0 / 65 CZE - TJ Svitavy 185122,5202,5510331,4490VT2 O
33. NOVÁK Libor / 1966 / 82,8 / 40 CZE - TJ Svitavy 165122,5205492,5329,2362VT2 M1
34. STROUHAL Jan / 1989 / 89,1 / 53 CZE - TJ Sokol Pohořelice 180110220510327,2670VT2 O
35. WOLF Čestmír / 1959 / 82,3 / 47 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 140
NR165
180485325,3865VT2 M2
36. HÁJEK Tomáš / 1989 / 99,2 / 67 CZE - SK Zbýšov 180115230525320,5650VT2 O
37. HRUBÝ René / 1975 / 86,9 / 51 CZE - TJ Baník Sokolov 180107,5192,5480312,1440VT3 O
38. KREJČÍK Václav / 1988 / 88,1 / 56 CZE - TJ Sokol Nymburk 172,5130180482,5311,4538VT3 O
39. BOHUNICKÝ Jan / 1988 / 72,5 / 11 CZE - TJ Sokol Vranovice 140105170415302,9500VT3 O
40. HODÍK Jaroslav / 1958 / 82,6 / 18 CZE - TJ Spartak Chodov 137,5102,5200440294,5360VT3 M2
41. ROSENKRANZ Lukáš / 1989 / 73,3 / 35 CZE - SKST Litvínov 125107,5165397,5287,8695VT3 O
42. FÍLA Ladislav / 1987 / 63,1 / 21 CZE - Sportovní klub ZLOBR 112,590150352,5287,4638VT3 O
43. HNĚTYNKA Jaroslav / 1989 / 107,1 / 74 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 130142,5205477,5283,3962VT3 O
44. KORBEL Rudolf / 1977 / 86,9 / 70 CZE - TJ Spartak Chodov 140107,5185432,5281,2548VT3 O
45. SOUKUP Lukáš / 1980 / 65,6 / 7 CZE - TJ Sokol Vranovice 107,582,5155345272,2395VT3 O


Nepřihlášený uživatel