10. ročník Podřipského poháru v benčpresu

Základní údaje:
Datum zahájení: 24. září 2011 10:00
Datum ukončení: 24. září 2011 17:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 42
Místo konání:
Adresa:Kulturní dům Říp
Karlovo náměstí
413 01 Roudnice nad Labem
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Vytisknout sestavu

Absolute order

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH Team BP Wilks VT D
1. DROBNÁ Iva / 1977 / 67,1 SK Olymp Fitness Nový Bor 105107,62MVT O
2. STEINEROVÁ Petra / 1981 / 59,1 TJ Baník Meziboří
NR87,5
98,71VT1 O
3. BRIČOVÁ Petra / 1967 / 94,4 Sokol Nymburk
NR110
93,31VT1 M1
4. BEČVAŘÍKOVÁ Lenka / 1975 / 85,1 SK Olymp Fitness Nový Bor 9584,18VT2 O
5. BEČVAŘÍKOVÁ Tereza / 1995 / 60,0 SK Olymp Fitness Nový Bor 7583,62VT2 D
6. KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975 / 71,0 TJ Autoškoda Ml.Boleslav 8078,82VT2 O
7. KLÁRA Bártková / 1970 / 89,0 SK Olymp Fitness Nový Bor 8573,79VT3 M1
8. HÝBLEROVÁ Kateřina / 1991 / 59,5 Sokol Nymburk 6067,33VT3 J

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH Team BP Wilks VT D
1. DEMČÁK Pavol / 1977 / 113,2 Sokol Nymburk 265154,65EVT O
2. SELINGER Milan / 1984 / 99,6 KST Jihlava
NR250
152,40EVT O
3. HAVRLÍK Vladislav / 1980 / 101,1 KST FC Příbram
NR250
151,50EVT O
4. KALIBA Miloslav / 1974 / 106,9 Sokol Nymburk 250148,48MVT O
5. JANÁK František / 1975 / 111,7 FC Bílina 250146,45MVT O
6. JELÍNEK Marek / 1990 / 66,8 SK Olymp Fitness Nový Bor
NR183,5
142,67MVT J
7. MARCIN Michal / 1976 / 100,0 FC A-fitness 230139,98MVT O
8. KRČMÁŘ Jiří / 1962 / 114,9 TJ Autoškoda Ml.Boleslav 240139,49MVT M1
9. ŠIŠKA Dušan / 1983 / 71,2 Sokol Nymburk 183135,38MVT O
10. PAUKERT Miroslav / 1963 / 90,6 KST FC Příbram 212,5135,21MVT M1
11. NEBOLA Vladimír / 1970 / 81,6 TJ Spartak Letohrad 200134,88MVT M1
12. HEJDUK Tomáš / 1979 / 102,0 KST FC Příbram 220132,86MVT O
13. SRŠEŇ Jaromír / 1974 / 93,6 Sokol Nymburk 210131,52VT1 O
14. KOBER Jan / 1967 / 94,7 Sokol Mělník 210130,81VT1 M1
15. CEJNEK Rostislav / 1962 / 96,0 KST Jihlava 210130,01VT1 M1
16. TŘÍSKA Pavel / 1979 / 91,8 KST Jihlava 200126,42VT1 O
17. COUFAL Antonín / 1973 / 128,3 TJ Baník Dobřany 220124,74VT1 O
18. VIDEMAN David / 1978 / 108,2 SKST Litvínov 210124,24VT1 O
19. TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986 / 77,3 TJ Kaučuk Kralupy 175122,17VT2 O
20. BILLÝ Luboš / 1970 / 98,0 Sokol Nymburk 195119,65VT2 M1
21. BŘINČIL Tomáš / 1977 / 107,6 Sokol Nymburk 195115,56VT2 O
22. DOLEJŠ Martin / 1970 / 71,0 TJ Sokol Vejprnice 155114,92VT2 M1
23. DUNA Jozef / 1950 / 102,4 TJ Sokol Vejprnice
NR185
111,56VT2 M3
24. KOPAL Radim / 1974 / 90,0 SKST Litvínov 172,5110,12VT2 O
25. KOHOUT Lukáš / 1992 / 79,8 TJ Sokol Vejprnice 160109,41VT2 J
26. BACHAN Daniel / 1971 / 97,1 Sokol Vršovice 177,5109,36VT2 M1
27. STŘÍSKA František / 1971 / 102,1 Sokol Nymburk 180108,67VT2 M1
28. ESSER František / 1946 / 93,5 Sokol Vršovice 160100,26VT3 M3
29. DALIBOR Křiklava / 1993 / 45,7 SK Olymp Fitness Nový Bor 8596,25  D
30. VESELÝ Ivan, PhDr. / 1949 / 117,6 TJ Kaučuk Kralupy
NR162,5
93,88VT3 M3
31. KOVÁŘÍK Petr / 1995 / 63,0 TJ Spartak Chodov 9073,49  D
-. PAUKERT Roman / 1988 / 87,0 KST FC Příbram 00,00  J
-. KATI Jiří / 1965 / 88,5 Colbert club SSK Vítkovice 00,00  M1
-. VÍTEK Jan / 1971 / 135,9 Sokol Vršovice 00,00  M1


Nepřihlášený uživatel