10. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostu a juniorů s mezinárodní účastí

Základní údaje:
Datum zahájení: 30. června 2018 7:00
Datum ukončení: 30. června 2018 23:30
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 91
Živé vysílání:
Sledovanost: 729 diváků (945 celkem)
Místo konání:
Adresa:Hornický dům
Masarykova 227
664 11 Zbýšov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Pohár starosty Zbýšova v trojboji

Open

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. FRÁNEK Hynek / 1995 / 91,5 / 75 CZE - Powerlifting Brno
NR255,5
170245670,5424,49MVT J
2. RADA Karel / 2001 / 81,7 / 38 CZE - Fitness Staňkov
NR230
NR137,5
240
NR607,5
409,39MVT D
3. HORVÁTH Dominik / 1998 / 71,1 / 50 CZE - Powerlifting Brno
NR210
122,5220552,5409,18VT1 J
4. URBAN Martin / 1995 / 92,3 / 76 CZE - Powerlifting Jihlava 235150262,5647,5408,25MVT J
5. TELIČKA Jakub / 1998 / 105,2 / 85 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 250145285680406,10VT1 J
6. HLAVÁČ Jakub / 2000 / 91,5 / 8 CZE - TJ Sokol Rosice
NR237,5
127,5
NR266
631399,49MVT D
7. ZSIBRITA Denis / 2000 / 76,5 / 4 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 202,5120
NR243
565,5397,49VT1 D
8. HRUŠKA Dominik / 1995 / 90,1 / 78 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 212,5160250622,5397,16VT1 J
9. MAJERSKÝ Jan / 2001 / 64,2 / 2 CZE - TJ Sokol Bílina
NR175
NR117,5
200
NR492,5
395,72MVT D
10. VOREL Tomáš / 2000 / 65,3 / 30 CZE - Powerlifting Brno 170
NR115
NR212,5
NR497,5
394,12MVT D
11. PACOŇ Radek / 1997 / 80,6 / 68 CZE - TJ Viktorie Bohumín 200120255575390,71VT1 J
12. MITTERWALD Vojtěch / 1997 / 81,6 / 69 CZE - Sportovní klub ZLOBR 200125245570384,41VT1 J
13. VÁVRA Marek / 2001 / 71,6 / 9 CZE - KST Sporting APIS 190107,5220517,5381,24VT1 D
14. VLK Václav / 2000 / 101,7 / 46 CZE - Fitness Jiskra Bílina
NR220
150252,5622,5376,36VT1 D
15. LUKEŠ Jakub / 2000 / 104,0 / 17 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 215145267,5
NR627,5
376,25VT1 D
16. ZEMAN Milan / 1995 / 80,1 / 60 CZE - TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 187,5132,5230550375,21VT1 J
17. ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997 / 68,2 / 57 CZE - TJ Olympia Zlín
NR140
67,5162,5370374,85MVT J
18. HROŠ Pavel / 1998 / 80,5 / 63 CZE - TJ Olympia Zlín 185120245550374,00VT1 J
19. VAJDIAR Matúš / 2000 / 71,9 / 37 SVK - Fit Max Námestovo
NR185
NR115
NR207,5
NR507,5
372,76REPR D
20. DOROTÍK Michal / 1995 / 103,8 / 87 CZE - Doplnejch powerlifting 225145250620372,00VT1 J
21. KUČERA Vít / 2000 / 99,5 / 44 CZE - Iron Warriors
NR225
147,5232,5605368,93VT1 D
22. HAVLÍČEK David / 1998 / 112,3 / 84 CZE - Iron Warriors 220160245625365,56VT1 J
23. ADAMOVÁ Karolína / 2000 / 55,4 / 3 CZE - TJ Svitavy
NR102,5
NR75
NR130
NR307,5
364,88MVT D
24. ADÁMEK Richard / 1998 / 103,0 / 92 CZE - Iron Warriors 200160240600361,02VT1 J
25. SVOBODA David / 1998 / 91,4 / 74 CZE - TJ Svitavy 207,5115245567,5359,51VT1 J
26. ŠIGUT Jakub / 1999 / 108,7 / 83 CZE - Iron Warriors 217,5127,5262,5607,5358,85VT2 J
27. BERAN Vojtěch / 2000 / 78,9 / 10 CZE - TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 192,5112,5215520358,18VT1 D
28. TUCHYŇA Matej / 1996 / 96,8 / 88 SVK - MaJ FIT CLUB Bánovce nad Bebravou 200142,5237,5580357,80M-SR J
29. HILGERT Ondřej / 1998 / 81,8 / 64 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 172,5145212,5530356,90VT2 J
30. PETR Aleš / 2000 / 89,0 / 24 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 190115250555356,37VT1 D
31. EMINGER Pavel / 1998 / 90,9 / 77 CZE - SK TOTZI Klášterec n.O. 220115225560355,71VT2 J
32. JISKRA Pavel / 1998 / 115,0 / 82 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 225150230605351,57VT2 J
33. STEINOCH Patrik / 2000 / 104,2 / 14 CZE - SK Zbýšov 195
NR160
230585350,53VT1 D
34. LNĚNIČKA Patrik / 2001 / 71,3 / 33 CZE - TJ Lanškroun 182,5102,5187,5472,5349,18VT1 D
35. VOGEL Arnošt / 2000 / 86,6 / 28 CZE - TJ Olympia Zlín 205110220535348,55VT1 D
36. SITAŘ Petr / 1998 / 95,2 / 90 CZE - Powerlifting Brno 180147,5232,5560347,98VT2 J
37. WOLFOVÁ Lenka / 1995 / 62,4 / 52 CZE - Powerlifting School 122,557,5140320346,18MVT J
38. KOLÍSEK Petr / 1997 / 83,0 / 72 CZE - KST Sporting APIS 175125217,5517,5345,43VT2 J
39. KOZLER Adrian / 1999 / 102,7 / 91 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 185125260570343,37VT2 J
40. RYBÁR Filip / 2001 / 80,5 / 41 CZE - TJ Přeštice 165125210500340,00VT1 D
41. KMECKO Matěj / 1996 / 80,0 / 61 CZE - KST Sporting APIS 180107,5210497,5339,64VT2 J
42. ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 / 81,6 / 62 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 180100217,5497,5335,51VT2 J
43. ŘEZANINA Tomáš / 2000 / 80,4 / 18 CZE - SK Zbýšov 182,5102,5205490333,49VT2 D
44. HAKER Vojtěch / 2000 / 65,6 / 20 CZE - TJ Sokol Pohořelice 152,585185422,5333,39VT1 D
45. SUCHÁNEK Michal / 2000 / 83,0 / 26 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 170115212,5497,5332,08VT1 D
46. ŠENKEŘÍK Roman / 2000 / 108,9 / 40 CZE - Iron Warriors 225112,5225562,5332,04VT2 D
47. KRUBNER Josef / 1998 / 91,2 / 79 CZE - Sportovní klub ZLOBR 195127,5200522,5331,37VT2 J
48. PAVLÍK Tomáš / 1996 / 72,8 / 48 CZE - SK TOTZI Klášterec n.O. 150100205455331,15VT2 J
49. KONEWKA Simon / 1995 / 80,8 / 66 CZE - Powerlifting Brno 175117,5195487,5330,77VT2 J
50. KOHOUT Dominik / 2003 / 67,8 / 15 CZE - Powerlifting TJJM Chodov 150100180430330,37VT2 D
51. STEUER Daniel / 1999 / 65,4 / 51 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 15092,5175417,5330,28VT2 J
52. LAKOMÝ Vojtěch / 2001 / 101,1 / 19 CZE - TJ Autobrzdy Jablonec n.N 207,5115222,5545330,27VT2 D
53. KNÁPEK Robin / 2000 / 86,9 / 32 CZE - TJ Lanškroun 182,5125200507,5330,03VT2 D
54. ŠESTÁK Jaroslav / 2000 / 96,9 / 29 CZE - Iron Warriors 195112,5227,5535329,88VT2 D
55. ZUNA Zbyněk / 1998 / 119,1 / 80 CZE - Fitness Jiskra Bílina 210132,5227,5570328,26VT2 J
56. LUKŠA Filip / 1999 / 70,3 / 49 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 162,592,5182,5437,5326,77VT2 J
57. ŠÍP Ondřej / 2002 / 89,9 / 7 CZE - TJ Svitavy 192,5100217,5510325,79VT2 D
58. SVATOŠ Michal / 1997 / 98,1 / 86 CZE - TJ Lanškroun 185115230530325,10VT2 J
59. VAŠÍČEK Lukáš / 1995 / 80,1 / 67 CZE - TJ Sokol Podivín 170125180475324,04VT2 J
60. PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999 / 61,8 / 55 CZE - TJ TZ Prosport Rakovník 10060132,5292,5318,77VT1 J
61. HOUFEK Tomáš / 1998 / 78,6 / 71 CZE - SK Zbýšov 165105190460317,63VT2 J
62. UHERKOVÁ Helena / 2000 / 59,5 / 43 CZE - Iron Warriors 97,552,5132,5282,5316,99VT1 D
63. HERRMANNOVÁ Tereza / 1999 / 62,5 / 53 CZE - TJ Viktorie Bohumín 10555132,5292,5316,05VT1 J
64. DAŇKOVÁ Lucie / 2000 / 71,2 / 16 CZE - TJ Olympia Zlín 112,5
NR67,5
140320314,69MVT D
65. KŘENOVSKÝ Jiří / 1999 / 81,3 / 65 CZE - Powerlifting Brno 160105200465314,29VT2 J
66. JURKA Matěj / 2001 / 92,3 / 6 CZE - Iron Warriors 167,5105220492,5310,52VT2 D
67. MATULÍK Jan / 2000 / 91,4 / 23 CZE - TJ Svitavy 160107,5220487,5308,83VT2 D
68. KUNCLOVÁ Kateřina / 1998 / 63,1 / 56 CZE - Sportovní klub ZLOBR 10552,5130287,5308,40VT2 J
69. PAUČO Petr / 2000 / 80,6 / 39 CZE - Fitness Staňkov 17097,5185452,5307,47VT2 D
70. VAČKAŘ Ondřej / 2000 / 90,9 / 35 CZE - TJ Viktorie Bohumín 175105200480304,90VT2 D
71. KUREČKA Denis / 1999 / 100,7 / 89 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 165115220500303,45VT3 J
72. VALA Adam / 2003 / 73,3 / 1 CZE - TJ TZ Prosport Rakovník 15597,5165417,5302,35VT2 D
73. BARTOŠÍK Kamil / 2001 / 104,9 / 11 CZE - TJ Sokol Podivín 170125210505301,89VT2 D
74. ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 / 111,6 / 81 CZE - TJ Svitavy 195102,5217,5515301,79VT3 J
75. KÜSCHNER Štěpán / 2001 / 85,8 / 5 CZE - Colbert club SSK Vítkovice 167,5102,5185455297,98VT2 D
76. KOČANDRLE Daniel / 2000 / 103,0 / 42 CZE - Fitness Staňkov 165120205490294,83VT2 D
77. KUTÁLKOVÁ Šárka / 1998 / 67,2 / 59 CZE - TJ Viktorie Bohumín 112,555120287,5294,37VT2 J
78. LACINA David / 2003 / 71,8 / 21 CZE - TJ Sokol Pohořelice 14590165400294,08VT2 D
79. KOŠNAROVÁ Eliška / 2001 / 47,0 / 12 CZE - Iron Warriors
NR75
NR45
NR95
NR215
289,15VT1 D
80. VÁŇA Tomáš / 1999 / 72,6 / 47 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 13085180395288,07VT3 J
81. RÁBOVÁ Tereza / 1999 / 60,0 / 54 CZE - TJ Lanškroun 92,555110257,5287,09VT2 J
82. LIDMILA Aleš / 1999 / 82,1 / 70 CZE - Kulturistika a bikiny fitness 125102,5180407,5273,80VT3 J
83. VANČUROVÁ Johana / 1995 / 67,1 / 58 CZE - Sportovní klub ZLOBR 8562,5115262,5269,06VT2 J
84. LAUNER Miroslav / 2002 / 80,3 / 25 CZE - TJ Lokomotiva Krnov 127,590160377,5257,12VT3 D
85. TURKOVÁ Denisa / 2003 / 50,9 / 31 CZE - TJ Viktorie Bohumín 72,53595202,5256,63VT2 D
86. STÍSKALOVÁ Lenka / 2002 / 51,3 / 45 SVK - TJ Družba Piešťany 65
NR55
NR80
NR200
251,94M-SR D
87. GAUDYNOVÁ Nela / 2002 / 47,8 / 34 CZE - TJ Viktorie Bohumín 603592,5187,5249,09VT2 D
88. HOŠÁK Adam / 2002 / 112,5 / 27 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 155105165425248,46VT3 D
89. ŠTĚPÁNEK Filip / 2002 / 71,6 / 36 CZE - Kulturistika a bikiny fitness 12080130330243,11VT3 D
90. RUTAR Adam / 2002 / 119,0 / 22 CZE - SK Zbýšov 12075190385221,80  D
-. KREJČIŘÍK Vojtěch / 1999 / 81,2 / 73 CZE - SK Fitness Gym Olomouc 00000,00  J


Nepřihlášený uživatel