16. a 34. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů

Základní údaje:
Datum zahájení: 29. srpna 2016 8:00
Datum ukončení: 3. září 2016 17:00
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Mistrovství světa
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 222
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KOLESNIK Daniela / 1999 / 56,51 / 9  RUS 175127,5
CR170
CR472,5
552,02  D
2. KRUEGER Sonja-Stefanie / 1999 / 62,2 / 9  GER
WR215
WR128
160
WR503
545,45  D
3. LACHAPELLE Taylor / 1999 / 51,5 / 5  USA 177,592,5147,5417,5524,38  D
4. PANTON Jordanne / 1999 / 61,3 / 17  USA 182,592,5
WR193,5
468,5513,76  D
5. LAZEBNA Daria / 1998 / 56,0 / 12  UKR 167,5110150427,5503,00  D
6. HARHUNOVSKA Nataliia / 1998 / 60,4 / 16  UKR 190102,5155447,5496,37  D
7. KARIMOVA Dilyra / 1998 / 51,8 / 9  KAZ 15095150395493,91  D
8. ATAMANOVA Irina / 1998 / 65,2 / 11  RUS 185112,5162,5460481,48  D
9. VAKHRAMEEVA Daria / 2000 / 59,8 / 10  RUS 167,5
WR115,5
145428478,42  D
10. SAWAYAMA Aoi / 1998 / 50,7 / 6  JPN 152,585135372,5473,48  D
11. BECERRIL Janet / 1999 / 41,8 / 4  USA 132,565127,5325472,94  D
12. CHERVIAKOVA Anastasiia / 1999 / 46,7 / 12  RUS
CR155
72,5122,5350472,88  D
13. HEWITT LeeAnn / 1999 / 150,1 / 16  USA
WR248,5
125
WR230
WR603,5
464,33  D
14. KRASNOVA Ruslana / 2000 / 65,7 / 9  UKR 175107,5160442,5460,55  D
15. MONTES Alana / 1998 / 56,2 / 14  USA 14585160390457,59  D
16. KIKUCHI Miyabi / 1998 / 46,5 / 16  JPN 132,580125337,5457,41  D
17. LAVOY Stephanie / 1999 / 46,6 / 14  USA 132,565137,5335453,32  D
18. RUSANENKO Daria / 2001 / 58,9 / 15  UKR 18082,5132,5395446,74  D
19. KIERSTYN Amber / 1998 / 70,9 / 10  USA 17592,5177,5445438,86  D
20. REICH Dakota / 1998 / 59,7 / 13  AUT 14077,5170387,5433,69  D
21. MINAEVA Anastasiia / 1998 / 83,0 / 7  RUS 202,5117,5160480430,66  D
22. MALCHEREK Magdalena / 1998 / 62,5 / 11  POL 16092,5145397,5429,50  D
23. EFIMTSEVA Daria / 2000 / 108,9 / 14  RUS 210
WR142,5
165517,5421,66  D
24. DEREVIANKO Anastasiia / 1998 / 62,2 / 12  RUS 14590147,5382,5414,78  D
25. MASANGKAY Joan / 1998 / 41,5 / 5  PHI 11555112,5282,5412,93  D
26. ABREA Andrea Rowella / 1999 / 46,6 / 15  PHI 11067,5127,5305412,73  D
27. POISSO Lilliana / 1998 / 129,7 / 15  USA 195122,5202,5520410,12  D
28. NESTERENKO Olesia / 2001 / 72,1 / 10  RUS 170105145420409,54  D
29. OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 / 61,5 / 14  CZE
NR152,5
NR85
135372,5407,48MVT D
30. KURUSU Aya / 1998 / 54,9 / 11  JPN 13070130330394,35  D
31. BUTAUTAITE Gabriele / 1998 / 73,5 / 8  LTU 15585162,5402,5387,57  D
32. SHLYKOVICH Krystsina / 1998 / 51,5 / 8  BLR 12062,5125307,5386,22  D
33. HAMADA Kasumi / 2000 / 38,9 / 3  JPN 9552,595242,5367,78  D
34. LIS Ida / 2000 / 56,7 / 10  POL 11557,5135307,5358,30  D
35. RUMANOVÁ Deborah / 1999 / 75,2 / 9  CZE 15575125355336,93VT2 D
36. REICH Cheyenne / 1998 / 55,4 / 13  AUT 10062,5110272,5323,35  D
37. KYIAKH Anhelina / 2002 / 46,3 / 13  UKR 107,552,575235319,46  D
38. SOLTYSZEWSKA Sandra / 1999 / 64,2 / 8  POL 117,555127,5300317,64  D
-. PINIONZH Kateryna / 1998 / 74,6 / 6  UKR 152,5012500,00  D

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. JOHNSON Kimberly / 1994 / 55,8 / 3  USA 185120177,5482,5569,30  J
2. HESTHAMMER Karen / 1994 / 51,7 / 2  NOR 177,5105167,5450563,49  J
3. ENGMARK Erle / 1993 / 62,9 / 6  NOR 187,5130200517,5556,47  J
4. LENT Lauren / 1997 / 55,9 / 7  USA 192,597,5180470553,80  J
5. BORISOVA Elena / 1994 / 56,5 / 4  RUS 185102,5172,5460537,46  J
6. GONCHAR Ganna / 1993 / 56,9 / 2  UKR 180
WR132,5
150462,5537,42  J
7. KAPSTAD Silvia / 1996 / 71,9 / 2  NOR 222,5125202,5550537,30  J
8. KIELSEN Birgitte / 1996 / 82,0 / 1  NOR 240
CR160
192,5592,5534,91  J
9. GREBENKOVA Daria / 1994 / 62,5 / 1  RUS 192,5120182,5495534,85  J
10. HUDSON Allegra / 1994 / 46,6 / 10  USA 152,580160392,5531,13  J
11. ELOVIKOVA Angelina / 1993 / 74,4 / 3  RUS 225132,5195552,5527,91  J
12. SJOEL Lena / 1997 / 56,7 / 6  NOR 175102,5170447,5521,43  J
13. HUANG Hui-Chuan / 1996 / 46,2 / 6  TPE 14085155380517,37  J
14. ISKIBAEVA Galina / 1993 / 55,9 / 8  RUS 167,5102,5165435512,56  J
15. VILMAR Matilda / 1996 / 62,2 / 4  SWE 190117,5165472,5512,38  J
16. SHLOPKO Tetyana / 1996 / 46,9 / 11  UKR 147,585140372,5501,76  J
17. LOWE Jessika / 1996 / 71,2 / 7  SWE 190122,5197,5510501,53  J
18. YOUNG Dakota / 1996 / 71,7 / 1  USA 207,5107,5195510499,19  J
19. TERAHARA Maruru / 1993 / 62,2 / 8  JPN 192,5110155457,5496,11  J
20. DAVIS Sarah / 1995 / 82,5 / 5  USA 202,5142,5202,5547,5492,75  J
21. EROKHINA Mariia / 1995 / 70,8 / 3  RUS 195115187,5497,5491,08  J
22. PAVLOVA Anna / 1996 / 88,7 / 12  RUS 217,5145200562,5489,04  J
23. MILLER Carley / 1996 / 70,4 / 4  USA 195105190490485,59  J
24. MCKENZIE Claire / 1994 / 81,3 / 4  USA 217,5120192,5530480,71  J
25. BRUVERE Milda / 1994 / 56,0 / 1  LTU 167,582,5152,5402,5473,58  J
26. MADOBA Kazusa / 1996 / 64,8 / 5  JPN 185105160450473,18  J
27. MARTIN Jasmine / 1993 / 46,2 / 7  PHI 14060145345469,72  J
28. OKATENKO Xeniya / 1994 / 103,0 / 13  KAZ 227,5155180562,5464,51  J
29. RATTUNDE Stephanie / 1997 / 42,8 / 2  USA 122,570130322,5462,40  J
30. HANSEN Majken / 1996 / 71,0 / 6  DEN 197,595170462,5455,66  J
31. GERBER Aleksandra / 1995 / 46,9 / 9  RUS 13580120335451,24  J
32. MINAMI Ayasa / 1993 / 50,7 / 4  JPN 14095117,5352,5448,06  J
33. SHASHKOVA Darya / 1997 / 78,4 / 2  UKR 192,5127,5160480444,29  J
34. TSUTSUMI Ayaka / 1995 / 60,2 / 2  JPN 17570147,5392,5436,46  J
35. KOBAYASHI Nobuyo / 1997 / 56,4 / 5  JPN 15587,5130372,5435,86  J
36. LOVAS Monika / 1994 / 112,5 / 11  HUN 207,5150170527,5426,91  J
37. KIRILLOVA Polina / 1997 / 42,3 / 1  RUS 10560120285411,68  J
38. ITO Sakiko / 1996 / 51,2 / 3  JPN 11562,5127,5305384,79  J
39. UEMURA Mayu / 1997 / 46,8 / 8  JPN 9550100245330,50  J
-. ENGRENIUS Mia / 1997 / 51,0 / 1  SWE 140014000,00  J
-. RADOVÁ Michaela / 1994 / 60,2 / 3  CZE 09514000,00  J
-. HANSEN Ingvild / 1994 / 62,5 / 5  NOR 175016000,00  J

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. TAMURA Yo / 1999 / 52,8 / 6  JPN 190
WR160,5
175525,5507,53  D
2. RUZIMURADOV Ruslan / 1998 / 65,7 / 10  UKR 240
WR185
217,5642,5506,35  D
3. GARCIA Marc / 2000 / 57,4 / 6  USA 230127,5210567,5504,45  D
4. CHATMAN Trai / 1998 / 52,6 / 3  USA 185
WR157,5
172,5515499,34  D
5. PEARDOT Joshua / 1998 / 103,4 / 19  USA
WR335,5
200295830,5499,05  D
6. COOK Dylon / 1998 / 118,4 / 6  USA
WR365,5
210285860,5496,34  D
7. JOHNSON Jack / 1998 / 118,1 / 1  GBR 300245300845487,65  D
8. BILYK Andriy / 1998 / 81,9 / 1  UKR 285190245720484,49  D
9. KOTENYOV Ilya / 1998 / 82,5 / 9  KAZ 267,5175280722,5484,00  D
10. NIZAMADINOV Zhandarbek / 1998 / 58,6 / 11  KAZ 222,5127,5195545475,08  D
11. DILLEY Declan / 1998 / 121,2 / 8  USA 315235275825473,22  D
12. HLADKYI Viktor / 1998 / 82,1 / 2  UKR 255182,5262,5700470,33  D
13. KOSTOV Bohdan / 1998 / 90,2 / 18  UKR 270177,5290737,5470,30  D
14. HAASE Hannes / 1998 / 81,5 / 8  GER 285175235695469,06  D
15. SHERMAN Daniel / 1998 / 72,9 / 13  GBR 252,5142,5245640465,34  D
16. AWLAD Thani Al Khattab / 1998 / 72,2 / 18  OMN 237,5145247,5630461,29  D
17. GIBBS Jakob / 1999 / 65,6 / 13  USA 200147,5235582,5459,65  D
18. SANCHEZ Carlos / 1998 / 130,7 / 7  USA 315202,5295812,5459,14  D
19. AKIMOTO Ryo / 1998 / 81,9 / 10  JPN 245190245680457,57  D
20. ROGERS Logan / 1998 / 91,8 / 19  USA 265177,5280722,5456,69  D
21. RUSHING Jonathan / 1998 / 101,4 / 15  USA 315162,5275752,5455,49  D
22. MANASTYRSKYI Andrii / 1998 / 73,3 / 17  UKR 232,5170225627,5454,44  D
23. NĚMEC Jaroslav / 1998 / 91,1 / 22  CZE 260180260700444,15MVT D
24. SUTKUS Tautvydas / 1998 / 82,6 / 7  LTU 252,5170240662,5443,48  D
25. GRUPINSKI Wojciech / 1999 / 92,8 / 15  POL 265172,5265702,5441,73  D
26. GOLINEY Viktor / 2000 / 119,2 / 4  UKR 300205255760437,61  D
27. MURAKAMI Shota / 1998 / 73,2 / 15  JPN 210167,5225602,5436,75  D
28. AWLAD Thani Nabras / 1998 / 89,2 / 21  OMN 245155265665426,46  D
29. EL MOURAD Rakan / 1998 / 72,3 / 20  LIB 202,5155220577,5422,44  D
30. PRZYBOJEWSKI Pawel / 1999 / 86,8 / 20  POL 240160240640416,45  D
31. SAITO Ryu / 1998 / 82,2 / 6  JPN 240155225620416,27  D
32. PACZUK Adam / 1998 / 71,9 / 19  HUN 210150205565414,99  D
33. KONCZAK Hubert / 1998 / 72,8 / 21  POL 227,5132,5210570414,85  D
34. BINDER Markus / 1998 / 65,0 / 11  AUT 200127,5192,5520413,50  D
35. PARN Kermo / 1998 / 65,6 / 14  EST 182,5117,5215515406,39  D
36. TWORKOWSKI Mariusz / 1998 / 98,1 / 14  POL 280162,5215657,5403,31  D
37. DA SILVA Hideki / 1999 / 84,9 / 17  JPN 225140245610401,87  D
38. COLLINS Farris / 1998 / 95,2 / 16  GBR 265170210645400,80  D
39. LANG Marco / 1998 / 103,5 / 12  AUT 255157,5247,5660396,40  D
40. ZAREBA Jakub / 1998 / 81,5 / 5  GBR 240140205585394,82  D
41. KACINSKAS Lukas / 2000 / 65,0 / 8  LTU 18097,5212,5490389,65  D
42. KIHU Mark / 2000 / 82,0 / 3  EST 215120235570383,27  D
43. MITSUHASHI Gai / 2000 / 70,8 / 16  JPN 180125210515382,64  D
44. CYPAS Nojus / 2000 / 58,6 / 9  LTU 14587,5205437,5381,37  D
45. KARALIUNAS Ignas / 1999 / 73,3 / 14  LTU 205130190525380,20  D
46. JANKŮ Patrik / 1998 / 82,2 / 4  CZE 222,5145190557,5374,31VT1 D
47. CLEJA Andreas / 1998 / 102,7 / 17  ROM 242,5182,5195620373,49  D
48. URAKAWA Kazuma / 1998 / 64,8 / 12  JPN 185110172,5467,5372,74  D
49. WOZNIAK Andrzej / 1998 / 121,0 / 9  POL 252,5142,5245640367,23  D
50. SIPOS Erik / 1998 / 145,6 / 10  SVK 255
NR172,5
232,5660366,70VT1 D
51. RUUT Mihkel / 1999 / 106,9 / 2  EST 245145220610362,28  D
52. KAVALIAUSKAS Faustas / 1998 / 58,7 / 8  LTU 150110155415361,17  D
53. LULINSKI Tomasz / 1998 / 116,2 / 5  POL 212,5160250622,5360,74  D
54. SAKAKIBARA Ren / 1998 / 90,0 / 16  JPN 212,5125222,5560357,50  D
55. SHERWOOD Joe / 1998 / 64,4 / 9  GBR 16587,5185437,5350,61  D
56. NOVÁK Tomáš / 1999 / 99,7 / 13  CZE 250135180565344,25VT2 D
57. PORTEŠ Filip / 2000 / 101,0 / 18  CZE 232,5120215567,5344,02VT2 D
58. STANKEVICH Albert / 2002 / 52,5 / 4  BLR 14070125335325,45  D
59. ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 / 106,6 / 3  CZE 205117,5215537,5319,54VT3 D
60. OROBETS Ihor / 2000 / 120,4 / 11  UKR 190150185525301,61  D
-. VALCIUKAS Egidijus / 1998 / 52,9 / 5  LTU 0152,514000,00  D
-. FAROOQI Aziz / 1998 / 57,9 / 10  JPN 200115000,00  D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj Wilks VT D
1. RUBETS Oleksandr / 1996 / 98,3 / 4  UKR
WR416
257,5317,5991607,38  J
2. LEBEDIEV Oleksandr / 1994 / 82,4 / 2  UKR 340250297,5
CR887,5
594,98  J
3. J.K. Johannsson Julian / 1993 / 160,6 / 16  ISL 4003103701 080591,73  J
4. JAEGER Kevin / 1995 / 120,0 / 1  GER 377,5
WR356
292,51 026589,85  J
5. LEHEW Stephen / 1995 / 73,4 / 11  USA 295225295815589,65  J
6. OKPOKO Charles / 1995 / 65,3 / 4  USA 292,5190252,5735582,27  J
7. LIN Yi-Chun / 1994 / 58,2 / 2  TPE 252,5155250657,5576,82  J
8. YANG Sen / 1994 / 103,7 / 3  TPE 395260297,5952,5571,69  J
9. KOVALOV Danylo / 1996 / 103,8 / 9  UKR 370260317,5947,5568,50  J
10. BURTTSCHELL Jesse / 1993 / 119,3 / 8  USA 367,5292,5327,5987,5568,50  J
11. SAMUELSSON Viktor / 1993 / 119,7 / 9  ISL 360302,5317,5980563,79  J
12. FOUNTAIN Mitchell / 1996 / 100,7 / 7  USA 350235337,5922,5559,87  J
13. KIUCHI Yosuke / 1996 / 65,7 / 3  JPN 270167,5265702,5553,64  J
14. MUSIIENKO Kostiantyn / 1997 / 82,5 / 11  UKR 302,5250262,5815545,97  J
15. ARSENIUK Mykola / 1993 / 115,2 / 5  UKR 372,5260305937,5544,50  J
16. MAHER Alexis / 1995 / 73,2 / 6  USA 282,5165302,5750543,68  J
17. RIEKSTINS Marks / 1993 / 102,8 / 5  LAT 337,5280285902,5543,40  J
18. SATAKE Yusuke / 1996 / 58,5 / 1  JPN 242,5155222,5620541,32  J
19. MILLA Marius / 1993 / 73,3 / 4  GER 272,5172,5295740535,91  J
20. SUKHORUTCHENKO Mykyta / 1995 / 73,5 / 2  UKR 300190250740534,87  J
21. RAMIREZ Regie / 1993 / 57,4 / 5  PHI 220140240600533,34  J
22. SHEVCHENKO Andrii / 1995 / 126,1 / 12  UKR 382,5262,5290935531,83  J
23. LEITOW Tim / 1994 / 99,7 / 1  GER 327,5230315872,5531,61  J
24. TAYLOR Raynard / 1997 / 81,0 / 7  USA 305185292,5782,5530,07  J
25. HORIGUCHI Yosuke / 1993 / 92,5 / 13  JPN 305
WR280,5
255840,5529,35  J
26. SUZUKI Yoshiki / 1993 / 82,8 / 9  JPN 295205282,5782,5523,10  J
27. POWELL Tery / 1993 / 102,9 / 2  USA 332,5220315867,5522,15  J
28. LEON Josue / 1993 / 58,5 / 4  USA 217,5130250597,5521,68  J
29. KAIRZHAN Ispandiyar / 1997 / 63,3 / 1  KAZ 240165235640520,51  J
30. SLETTNES Nikolai / 1994 / 86,1 / 3  NOR 310217,5265792,5517,98  J
31. DURANI Abdul Tawab / 1993 / 103,8 / 10  GER 325242,5292,5860516,00  J
32. GRIMM Logan / 1997 / 58,4 / 3  USA 242,5127,5220590515,96  J
33. PEETERS Alan / 1994 / 103,4 / 6  BEL 345217,5295857,5515,27  J
34. SCHNURR Julian / 1994 / 82,9 / 5  GER 290190287,5767,5512,69  J
35. AFZAL Benjamin / 1994 / 87,5 / 4  NOR 312,5215260787,5510,22  J
36. DAHLKVIST Oliver / 1995 / 91,4 / 8  SWE 307,5212,5275795503,63  J
37. BEILMANN Viktor / 1997 / 82,3 / 6  GER 300185260745499,82  J
38. PUPINIS Paulius / 1994 / 78,7 / 1  LTU 270192,5260722,5498,45  J
39. CHORNYI Vladyslav / 1997 / 72,8 / 10  UKR 280157,5245682,5496,72  J
40. GUDMUNDSSON Thorbergur / 1993 / 148,4 / 11  ISL 325262,5300887,5491,76  J
41. PERHÁČ Adrián / 1993 / 65,3 / 7  SVK
NR242,5
140237,5
NR620
491,16MVT J
42. ARAI Kazuma / 1995 / 52,6 / 2  JPN 185125195505489,65  J
43. MALEVSKIS Klaudijus / 1996 / 84,8 / 11  LTU 272,5217,5250740487,81  J
44. CINGI Eray / 1993 / 73,5 / 12  NED 255155255665480,66  J
45. DE LACEY Harry / 1993 / 72,8 / 3  NZL 245140275660480,35  J
46. MORIWAKI Hiroto / 1995 / 52,1 / 1  JPN 185125180490479,86  J
47. GRAAF Franz / 1996 / 92,7 / 1  GER 297,5215250762,5479,76  J
48. PŘIBILÍK Ladislav / 1993 / 74,0 / 8  CZE 255
NR172,5
235662,5476,54MVT J
49. SCHUTAN Maxim / 1994 / 92,8 / 10  GER 290217,5237,5745468,46  J
50. STRANG Ryan / 1994 / 82,4 / 10  GBR 260192,5242,5695465,93  J
51. MORE Jan / 1993 / 64,3 / 6  CZE 205145225575461,44MVT J
52. SANO Seiken / 1995 / 111,4 / 6  JPN 295210275780457,31  J
53. MAEGAWA Tomoki / 1994 / 73,1 / 9  JPN 237,5182,5210630457,13  J
54. OLSEN Nickolaj / 1994 / 80,5 / 3  DEN 267,5140262,5670455,60  J
55. SCHNEGG Martin / 1994 / 125,5 / 14  AUT 312,5215265792,5451,25  J
56. ORDEAN Daniel / 1995 / 127,8 / 17  ROM 325210257,5792,5449,66  J
57. DÚCKY Markus / 1997 / 86,5 / 2  SVK 285172,5230687,5448,18VT1 J
58. DAHL Mickel / 1996 / 82,9 / 4  DEN 257,5150262,5670447,56  J
59. SOMODI Vince / 1995 / 63,8 / 5  HUN 222,5105225552,5446,31  J
60. MOISE Gheorghe / 1995 / 63,9 / 2  ROM 227,5132,5190550443,68  J
61. SWIERCZYNSKI Adrian / 1996 / 91,8 / 12  POL 235170277,5682,5431,41  J
62. HINTEREGGER Martin / 1996 / 92,7 / 6  AUT 267,5170245682,5429,43  J
63. LIEBERKNECHT Nick / 1994 / 120,1 / 13  GER 302,5200240742,5426,79  J
64. BARBER Steven / 1993 / 102,0 / 8  GBR 267,5152,5275695419,71  J
65. HARVEY Sam / 1993 / 118,8 / 10  GBR 265195260720414,94  J
66. BHOGAL Mehar / 1996 / 82,0 / 12  CAN 225160227,5612,5411,84  J
67. CAZACU Alexandru / 1997 / 91,9 / 5  ROM 240172,5220632,5399,61  J
68. CAMPBELL Travis / 1993 / 90,3 / 7  CAN 225145245615391,94  J
69. KARNER Margus / 1993 / 81,3 / 8  EST 215147,5207,5570385,26  J
70. KULIK Damian / 1995 / 124,0 / 15  POL 260175230665379,58  J
71. TURUS Dan / 1996 / 116,3 / 2  ROM 267,5185200652,5377,99  J
72. ROLLER Matěj / 1995 / 107,9 / 4  CZE 250145230625370,06VT2 J
-. GLIEBE Nikolas / 1997 / 73,1 / 5  AUT 0162,5232,500,00  J
-. AVRAM Laurentiu / 1995 / 73,2 / 7  ROM 0172,521000,00  J
-. ERIKSSON Alexander / 1994 / 73,3 / 1  SWE 307,5027500,00  J
-. ITO Soshi / 1995 / 92,7 / 9  JPN 260023000,00  J
-. SYPKA Kamil / 1994 / 104,1 / 11  POL 3050000,00  J
-. TYTARENKO Oleksandr / 1995 / 115,8 / 3  UKR 024028500,00  J
-. WHITE Sebastian / 1993 / 118,5 / 7  NOR 340029000,00  J


Nepřihlášený uživatel