16. a 34. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů

Základní údaje:
Datum zahájení: 29. srpna 2016 8:00
Datum ukončení: 3. září 2016 17:00
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Mistrovství světa
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 222
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v mrtvém tahu

Dorostenky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Wilks VT D
1. PANTON Jordanne / 1999 / 61,3 / 17 USA
WR193,5
212,19  D
2. KOLESNIK Daniela / 1999 / 56,51 / 9 RUS
CR170
198,61  D
3. REICH Dakota / 1998 / 59,7 / 13 AUT 170 190,26  D
4. MONTES Alana / 1998 / 56,2 / 14 USA 160 187,73  D
5. KARIMOVA Dilyra / 1998 / 51,8 / 9 KAZ 150 187,56  D
6. LAVOY Stephanie / 1999 / 46,6 / 14 USA 137,5 186,06  D
7. BECERRIL Janet / 1999 / 41,8 / 4 USA 127,5 185,54  D
8. LACHAPELLE Taylor / 1999 / 51,5 / 5 USA 147,5 185,26  D
9. HEWITT LeeAnn / 1999 / 150,1 / 16 USA
WR230
176,96  D
10. LAZEBNA Daria / 1998 / 56,0 / 12 UKR 150 176,49  D
11. KIERSTYN Amber / 1998 / 70,9 / 10 USA 177,5 175,05  D
12. KRUEGER Sonja-Stefanie / 1999 / 62,2 / 9 GER 160 173,50  D
13. ABREA Andrea Rowella / 1999 / 46,6 / 15 PHI 127,5 172,53  D
14. HARHUNOVSKA Nataliia / 1998 / 60,4 / 16 UKR 155 171,93  D
15. SAWAYAMA Aoi / 1998 / 50,7 / 6 JPN 135 171,60  D
16. ATAMANOVA Irina / 1998 / 65,2 / 11 RUS 162,5 170,09  D
17. KIKUCHI Miyabi / 1998 / 46,5 / 16 JPN 125 169,41  D
18. KRASNOVA Ruslana / 2000 / 65,7 / 9 UKR 160 166,53  D
19. CHERVIAKOVA Anastasiia / 1999 / 46,7 / 12 RUS 122,5 165,51  D
20. MASANGKAY Joan / 1998 / 41,5 / 5 PHI 112,5 164,44  D
21. VAKHRAMEEVA Daria / 2000 / 59,8 / 10 RUS 145 162,08  D
22. DEREVIANKO Anastasiia / 1998 / 62,2 / 12 RUS 147,5 159,95  D
23. POISSO Lilliana / 1998 / 129,7 / 15 USA 202,5 159,71  D
24. LIS Ida / 2000 / 56,7 / 10 POL 135 157,30  D
25. SHLYKOVICH Krystsina / 1998 / 51,5 / 8 BLR 125 157,00  D
26. MALCHEREK Magdalena / 1998 / 62,5 / 11 POL 145 156,67  D
27. BUTAUTAITE Gabriele / 1998 / 73,5 / 8 LTU 162,5 156,47  D
28. KURUSU Aya / 1998 / 54,9 / 11 JPN 130 155,35  D
29. RUSANENKO Daria / 2001 / 58,9 / 15 UKR 132,5 149,86  D
30. OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 / 61,5 / 14 CZE 135 147,68  D
31. HAMADA Kasumi / 2000 / 38,9 / 3 JPN 95 144,08  D
32. MINAEVA Anastasiia / 1998 / 83,0 / 7 RUS 160 143,55  D
33. NESTERENKO Olesia / 2001 / 72,1 / 10 RUS 145 141,39  D
34. SOLTYSZEWSKA Sandra / 1999 / 64,2 / 8 POL 127,5 135,00  D
35. EFIMTSEVA Daria / 2000 / 108,9 / 14 RUS 165 134,44  D
36. REICH Cheyenne / 1998 / 55,4 / 13 AUT 110 130,53  D
37. PINIONZH Kateryna / 1998 / 74,6 / 6 UKR 125 119,22  D
38. RUMANOVÁ Deborah / 1999 / 75,2 / 9 CZE 125 118,64  D
39. KYIAKH Anhelina / 2002 / 46,3 / 13 UKR 75 101,96  D

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Wilks VT D
1. HUDSON Allegra / 1994 / 46,6 / 10 USA 160 216,51  J
2. ENGMARK Erle / 1993 / 62,9 / 6 NOR 200 215,06  J
3. LENT Lauren / 1997 / 55,9 / 7 USA 180 212,09  J
4. HUANG Hui-Chuan / 1996 / 46,2 / 6 TPE 155 211,03  J
5. HESTHAMMER Karen / 1994 / 51,7 / 2 NOR 167,5 209,74  J
6. JOHNSON Kimberly / 1994 / 55,8 / 3 USA 177,5 209,43  J
7. BORISOVA Elena / 1994 / 56,5 / 4 RUS 172,5 201,55  J
8. SJOEL Lena / 1997 / 56,7 / 6 NOR 170 198,08  J
9. KAPSTAD Silvia / 1996 / 71,9 / 2 NOR 202,5 197,82  J
10. MARTIN Jasmine / 1993 / 46,2 / 7 PHI 145 197,42  J
11. GREBENKOVA Daria / 1994 / 62,5 / 1 RUS 182,5 197,19  J
12. ISKIBAEVA Galina / 1993 / 55,9 / 8 RUS 165 194,42  J
13. LOWE Jessika / 1996 / 71,2 / 7 SWE 197,5 194,22  J
14. YOUNG Dakota / 1996 / 71,7 / 1 USA 195 190,87  J
15. SHLOPKO Tetyana / 1996 / 46,9 / 11 UKR 140 188,58  J
16. MILLER Carley / 1996 / 70,4 / 4 USA 190 188,29  J
17. RATTUNDE Stephanie / 1997 / 42,8 / 2 USA 130 186,39  J
18. ELOVIKOVA Angelina / 1993 / 74,4 / 3 RUS 195 186,32  J
19. EROKHINA Mariia / 1995 / 70,8 / 3 RUS 187,5 185,08  J
20. DAVIS Sarah / 1995 / 82,5 / 5 USA 202,5 182,25  J
21. BRUVERE Milda / 1994 / 56,0 / 1 LTU 152,5 179,43  J
22. VILMAR Matilda / 1996 / 62,2 / 4 SWE 165 178,93  J
23. ENGRENIUS Mia / 1997 / 51,0 / 1 SWE 140 177,16  J
24. MCKENZIE Claire / 1994 / 81,3 / 4 USA 192,5 174,60  J
25. GONCHAR Ganna / 1993 / 56,9 / 2 UKR 150 174,30  J
26. PAVLOVA Anna / 1996 / 88,7 / 12 RUS 200 173,88  J
27. KIELSEN Birgitte / 1996 / 82,0 / 1 NOR 192,5 173,79  J
28. KIRILLOVA Polina / 1997 / 42,3 / 1 RUS 120 173,34  J
29. HANSEN Ingvild / 1994 / 62,5 / 5 NOR 160 172,88  J
30. MADOBA Kazusa / 1996 / 64,8 / 5 JPN 160 168,24  J
31. TERAHARA Maruru / 1993 / 62,2 / 8 JPN 155 168,08  J
32. HANSEN Majken / 1996 / 71,0 / 6 DEN 170 167,48  J
33. TSUTSUMI Ayaka / 1995 / 60,2 / 2 JPN 147,5 164,02  J
34. GERBER Aleksandra / 1995 / 46,9 / 9 RUS 120 161,64  J
35. ITO Sakiko / 1996 / 51,2 / 3 JPN 127,5 160,85  J
36. RADOVÁ Michaela / 1994 / 60,2 / 3 CZE 140 155,68  J
37. KOBAYASHI Nobuyo / 1997 / 56,4 / 5 JPN 130 152,11  J
38. MINAMI Ayasa / 1993 / 50,7 / 4 JPN 117,5 149,35  J
39. OKATENKO Xeniya / 1994 / 103,0 / 13 KAZ 180 148,64  J
40. SHASHKOVA Darya / 1997 / 78,4 / 2 UKR 160 148,10  J
41. LOVAS Monika / 1994 / 112,5 / 11 HUN 170 137,58  J
42. UEMURA Mayu / 1997 / 46,8 / 8 JPN 100 134,90  J

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Wilks VT D
1. KOTENYOV Ilya / 1998 / 82,5 / 9 KAZ 280 187,57  D
2. GARCIA Marc / 2000 / 57,4 / 6 USA 210 186,67  D
3. GIBBS Jakob / 1999 / 65,6 / 13 USA 235 185,44  D
4. KOSTOV Bohdan / 1998 / 90,2 / 18 UKR 290 184,93  D
5. AWLAD Thani Al Khattab / 1998 / 72,2 / 18 OMN 247,5 181,22  D
6. CYPAS Nojus / 2000 / 58,6 / 9 LTU 205 178,70  D
7. SHERMAN Daniel / 1998 / 72,9 / 13 GBR 245 178,14  D
8. PEARDOT Joshua / 1998 / 103,4 / 19 USA 295 177,27  D
9. ROGERS Logan / 1998 / 91,8 / 19 USA 280 176,99  D
10. HLADKYI Viktor / 1998 / 82,1 / 2 UKR 262,5 176,37  D
11. JOHNSON Jack / 1998 / 118,1 / 1 GBR 300 173,13  D
12. RUZIMURADOV Ruslan / 1998 / 65,7 / 10 UKR 217,5 171,41  D
13. NIZAMADINOV Zhandarbek / 1998 / 58,6 / 11 KAZ 195 169,98  D
14. AWLAD Thani Nabras / 1998 / 89,2 / 21 OMN 265 169,94  D
15. PARN Kermo / 1998 / 65,6 / 14 EST 215 169,66  D
16. TAMURA Yo / 1999 / 52,8 / 6 JPN 175 169,02  D
17. KACINSKAS Lukas / 2000 / 65,0 / 8 LTU 212,5 168,98  D
18. CHATMAN Trai / 1998 / 52,6 / 3 USA 172,5 167,26  D
19. SANCHEZ Carlos / 1998 / 130,7 / 7 USA 295 166,70  D
20. GRUPINSKI Wojciech / 1999 / 92,8 / 15 POL 265 166,63  D
21. RUSHING Jonathan / 1998 / 101,4 / 15 USA 275 166,46  D
22. NĚMEC Jaroslav / 1998 / 91,1 / 22 CZE 260 164,97  D
23. BILYK Andriy / 1998 / 81,9 / 1 UKR 245 164,86  D
24. AKIMOTO Ryo / 1998 / 81,9 / 10 JPN 245 164,86  D
25. COOK Dylon / 1998 / 118,4 / 6 USA 285 164,39  D
26. MURAKAMI Shota / 1998 / 73,2 / 15 JPN 225 163,10  D
27. MANASTYRSKYI Andrii / 1998 / 73,3 / 17 UKR 225 162,94  D
28. DA SILVA Hideki / 1999 / 84,9 / 17 JPN 245 161,41  D
29. EL MOURAD Rakan / 1998 / 72,3 / 20 LIB 220 160,93  D
30. SUTKUS Tautvydas / 1998 / 82,6 / 7 LTU 240 160,66  D
31. HAASE Hannes / 1998 / 81,5 / 8 GER 235 158,60  D
32. KIHU Mark / 2000 / 82,0 / 3 EST 235 158,01  D
33. DILLEY Declan / 1998 / 121,2 / 8 USA 275 157,74  D
34. PRZYBOJEWSKI Pawel / 1999 / 86,8 / 20 POL 240 156,17  D
35. MITSUHASHI Gai / 2000 / 70,8 / 16 JPN 210 156,03  D
36. BINDER Markus / 1998 / 65,0 / 11 AUT 192,5 153,08  D
37. KONCZAK Hubert / 1998 / 72,8 / 21 POL 210 152,84  D
38. SAITO Ryu / 1998 / 82,2 / 6 JPN 225 151,06  D
39. PACZUK Adam / 1998 / 71,9 / 19 HUN 205 150,57  D
40. LANG Marco / 1998 / 103,5 / 12 AUT 247,5 148,65  D
41. SHERWOOD Joe / 1998 / 64,4 / 9 GBR 185 148,26  D
42. GOLINEY Viktor / 2000 / 119,2 / 4 UKR 255 146,83  D
43. LULINSKI Tomasz / 1998 / 116,2 / 5 POL 250 144,88  D
44. SAKAKIBARA Ren / 1998 / 90,0 / 16 JPN 222,5 142,04  D
45. WOZNIAK Andrzej / 1998 / 121,0 / 9 POL 245 140,58  D
46. ZAREBA Jakub / 1998 / 81,5 / 5 GBR 205 138,35  D
47. KARALIUNAS Ignas / 1999 / 73,3 / 14 LTU 190 137,60  D
48. URAKAWA Kazuma / 1998 / 64,8 / 12 JPN 172,5 137,53  D
49. VALCIUKAS Egidijus / 1998 / 52,9 / 5 LTU 140 134,95  D
50. KAVALIAUSKAS Faustas / 1998 / 58,7 / 8 LTU 155 134,90  D
51. TWORKOWSKI Mariusz / 1998 / 98,1 / 14 POL 215 131,88  D
52. RUUT Mihkel / 1999 / 106,9 / 2 EST 220 130,66  D
53. COLLINS Farris / 1998 / 95,2 / 16 GBR 210 130,49  D
54. PORTEŠ Filip / 2000 / 101,0 / 18 CZE 215 130,33  D
55. SIPOS Erik / 1998 / 145,6 / 10 SVK 232,5 129,18  D
56. ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 / 106,6 / 3 CZE 215 127,82  D
57. JANKŮ Patrik / 1998 / 82,2 / 4 CZE 190 127,57  D
58. STANKEVICH Albert / 2002 / 52,5 / 4 BLR 125 121,44  D
59. CLEJA Andreas / 1998 / 102,7 / 17 ROM 195 117,47  D
60. NOVÁK Tomáš / 1999 / 99,7 / 13 CZE 180 109,67  D
61. OROBETS Ihor / 2000 / 120,4 / 11 UKR 185 106,28  D
-. FAROOQI Aziz / 1998 / 57,9 / 10 JPN 0 0,00  D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země MT Wilks VT D
1. LIN Yi-Chun / 1994 / 58,2 / 2 TPE 250 219,32  J
2. MAHER Alexis / 1995 / 73,2 / 6 USA 302,5 219,28  J
3. LEON Josue / 1993 / 58,5 / 4 USA 250 218,28  J
4. MILLA Marius / 1993 / 73,3 / 4 GER 295 213,64  J
5. LEHEW Stephen / 1995 / 73,4 / 11 USA 295 213,43  J
6. RAMIREZ Regie / 1993 / 57,4 / 5 PHI 240 213,34  J
7. KIUCHI Yosuke / 1996 / 65,7 / 3 JPN 265 208,85  J
8. FOUNTAIN Mitchell / 1996 / 100,7 / 7 USA 337,5 204,83  J
9. J.K. Johannsson Julian / 1993 / 160,6 / 16 ISL 370 202,72  J
10. DE LACEY Harry / 1993 / 72,8 / 3 NZL 275 200,14  J
11. OKPOKO Charles / 1995 / 65,3 / 4 USA 252,5 200,03  J
12. LEBEDIEV Oleksandr / 1994 / 82,4 / 2 UKR 297,5 199,44  J
13. ERIKSSON Alexander / 1994 / 73,3 / 1 SWE 275 199,16  J
14. TAYLOR Raynard / 1997 / 81,0 / 7 USA 292,5 198,14  J
15. RUBETS Oleksandr / 1996 / 98,3 / 4 UKR 317,5 194,60  J
16. SATAKE Yusuke / 1996 / 58,5 / 1 JPN 222,5 194,26  J
17. GRIMM Logan / 1997 / 58,4 / 3 USA 220 192,39  J
18. SCHNURR Julian / 1994 / 82,9 / 5 GER 287,5 192,05  J
19. LEITOW Tim / 1994 / 99,7 / 1 GER 315 191,93  J
20. KAIRZHAN Ispandiyar / 1997 / 63,3 / 1 KAZ 235 191,13  J
21. KOVALOV Danylo / 1996 / 103,8 / 9 UKR 317,5 190,50  J
22. POWELL Tery / 1993 / 102,9 / 2 USA 315 189,60  J
23. ARAI Kazuma / 1995 / 52,6 / 2 JPN 195 189,07  J
24. SUZUKI Yoshiki / 1993 / 82,8 / 9 JPN 282,5 188,85  J
25. BURTTSCHELL Jesse / 1993 / 119,3 / 8 USA 327,5 188,54  J
26. PERHÁČ Adrián / 1993 / 65,3 / 7 SVK 237,5 188,15  J
27. CINGI Eray / 1993 / 73,5 / 12 NED 255 184,31  J
28. SAMUELSSON Viktor / 1993 / 119,7 / 9 ISL 317,5 182,66  J
29. SOMODI Vince / 1995 / 63,8 / 5 HUN 225 181,76  J
30. SUKHORUTCHENKO Mykyta / 1995 / 73,5 / 2 UKR 250 180,70  J
31. MORE Jan / 1993 / 64,3 / 6 CZE 225 180,56  J
32. PUPINIS Paulius / 1994 / 78,7 / 1 LTU 260 179,37  J
33. YANG Sen / 1994 / 103,7 / 3 TPE 297,5 178,56  J
34. OLSEN Nickolaj / 1994 / 80,5 / 3 DEN 262,5 178,50  J
35. CHORNYI Vladyslav / 1997 / 72,8 / 10 UKR 245 178,31  J
36. PEETERS Alan / 1994 / 103,4 / 6 BEL 295 177,27  J
37. ARSENIUK Mykola / 1993 / 115,2 / 5 UKR 305 177,14  J
38. MORIWAKI Hiroto / 1995 / 52,1 / 1 JPN 180 176,27  J
39. MUSIIENKO Kostiantyn / 1997 / 82,5 / 11 UKR 262,5 175,85  J
40. DURANI Abdul Tawab / 1993 / 103,8 / 10 GER 292,5 175,50  J
41. SWIERCZYNSKI Adrian / 1996 / 91,8 / 12 POL 277,5 175,41  J
42. DAHL Mickel / 1996 / 82,9 / 4 DEN 262,5 175,35  J
43. BEILMANN Viktor / 1997 / 82,3 / 6 GER 260 174,43  J
44. DAHLKVIST Oliver / 1995 / 91,4 / 8 SWE 275 174,21  J
45. SLETTNES Nikolai / 1994 / 86,1 / 3 NOR 265 173,20  J
46. RIEKSTINS Marks / 1993 / 102,8 / 5 LAT 285 171,60  J
47. PŘIBILÍK Ladislav / 1993 / 74,0 / 8 CZE 235 169,04  J
48. GLIEBE Nikolas / 1997 / 73,1 / 5 AUT 232,5 168,70  J
49. AFZAL Benjamin / 1994 / 87,5 / 4 NOR 260 168,45  J
50. JAEGER Kevin / 1995 / 120,0 / 1 GER 292,5 168,16  J
51. WHITE Sebastian / 1993 / 118,5 / 7 NOR 290 167,21  J
52. GUDMUNDSSON Thorbergur / 1993 / 148,4 / 11 ISL 300 166,23  J
53. BARBER Steven / 1993 / 102,0 / 8 GBR 275 166,07  J
54. TYTARENKO Oleksandr / 1995 / 115,8 / 3 UKR 285 165,30  J
55. SHEVCHENKO Andrii / 1995 / 126,1 / 12 UKR 290 164,95  J
56. MALEVSKIS Klaudijus / 1996 / 84,8 / 11 LTU 250 164,80  J
57. STRANG Ryan / 1994 / 82,4 / 10 GBR 242,5 162,57  J
58. SANO Seiken / 1995 / 111,4 / 6 JPN 275 161,23  J
59. HORIGUCHI Yosuke / 1993 / 92,5 / 13 JPN 255 160,60  J
60. GRAAF Franz / 1996 / 92,7 / 1 GER 250 157,30  J
61. CAMPBELL Travis / 1993 / 90,3 / 7 CAN 245 156,14  J
62. HINTEREGGER Martin / 1996 / 92,7 / 6 AUT 245 154,15  J
63. MOISE Gheorghe / 1995 / 63,9 / 2 ROM 190 153,27  J
64. BHOGAL Mehar / 1996 / 82,0 / 12 CAN 227,5 152,97  J
65. MAEGAWA Tomoki / 1994 / 73,1 / 9 JPN 210 152,38  J
66. AVRAM Laurentiu / 1995 / 73,2 / 7 ROM 210 152,23  J
67. SCHNEGG Martin / 1994 / 125,5 / 14 AUT 265 150,89  J
68. DÚCKY Markus / 1997 / 86,5 / 2 SVK 230 149,94  J
69. HARVEY Sam / 1993 / 118,8 / 10 GBR 260 149,84  J
70. SCHUTAN Maxim / 1994 / 92,8 / 10 GER 237,5 149,34  J
71. ORDEAN Daniel / 1995 / 127,8 / 17 ROM 257,5 146,11  J
72. ITO Soshi / 1995 / 92,7 / 9 JPN 230 144,72  J
73. KARNER Margus / 1993 / 81,3 / 8 EST 207,5 140,25  J
74. CAZACU Alexandru / 1997 / 91,9 / 5 ROM 220 139,00  J
75. LIEBERKNECHT Nick / 1994 / 120,1 / 13 GER 240 137,95  J
76. ROLLER Matěj / 1995 / 107,9 / 4 CZE 230 136,18  J
77. KULIK Damian / 1995 / 124,0 / 15 POL 230 131,28  J
78. TURUS Dan / 1996 / 116,3 / 2 ROM 200 115,86  J
-. SYPKA Kamil / 1994 / 104,1 / 11 POL 0 0,00  J


Nepřihlášený uživatel