Základní údaje:
Datum zahájení: |
pátek 9. září 2022 8:00 |
Datum ukončení: |
neděle 11. září 2022 19:00 |
Federace, svaz: |
EPF |
Pravidla soutěže: |
IPF |
Úroveň soutěže: |
Mistrovství Evropy |
Výpočet bodů: |
IPF GL Formula |
Vybavení: |
EQUIPPED + RAW |
Soutěžících: |
141
|
Živé vysílání:
Sledovanost: |
14 diváků (24 celkem) |
Místo konání:
Adresa:Espace Raymond Ameilbonne
Pierre de Coubertin
635 10 Aulnat
France
Živé vysílání a výsledkový servis
Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis.
Živý přenos a výsledky
technicky zajišťuje
Goodlift.
Disciplína: |
Competition categories RAW v trojboji
Ženy -47kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | LEGARD Stephanie / 1981 / 46,6 / 3 | FRA | 123 | 72,5 | 155,5 | 351 | 98,13 |
2. | MOTTA Annalisa / 1995 / 44,72 / 1 | ITA | 122,5 | 75 | 137,5 | 335 | 97,73 |
3. | HAMAWANDI Sakar / 1990 / 46,99 / 2 | NOR | 102,5 | 72,5 | 140 | 315 | 87,34 |
Ženy -52kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | HUET Alison / 1996 / 51,43 / 8 | FRA | 132,5 | 101 | 157,5 | 391 | 99,68 |
2. | JULIEN Laurie / 1991 / 51,36 / 10 | FRA | 137,5 | 87,5 | 160 | 385 | 98,26 |
3. | STEACY Dawn / 1988 / 51,81 / 6 | IRL | 120 | 82,5 | 157,5 | 360 | 91,19 |
4. | BALBIANI Lorraine / 1995 / 51,57 / 9 | FRA | 122,5 | 92,5 | 142,5 | 357,5 | 90,92 |
5. | GREVE Anouk / 1996 / 51,64 / 7 | NED | 120 | 75 | 145 | 340 | 86,37 |
6. | VERHULST Stefanie / 1990 / 51,09 / 4 | BEL | 122,5 | 67,5 | 147,5 | 337,5 | 86,54 |
-. | HAEMERS Dasha / 1998 / 51,92 / 5 | BEL | 135,5 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Ženy -57kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | REGIS Oceane / 1996 / 57,0 / 11 | FRA | 165 | 92,5 | 180 | 437,5 | 102,62 |
2. | PAL Sovannphakra / 1991 / 56,88 / 17 | FRA | 162,5 | 82,5 | 180 | 425 | 99,85 |
3. | PAL Sovannphaktra / 1991 / 56,88 / 17 | FRA | 162,5 | 82,5 | 180 | 425 | 99,85 |
4. | ALVES Agnes / 1996 / 56,67 / 14 | FRA | 145 | 100 | 165 | 410 | 96,59 |
5. | SQUILLANTE Benedetta / 1995 / 56,84 / 15 | ITA | 140 | 97,5 | 155 | 392,5 | 92,26 |
6. | AGUILA Padilla Ana Maria / 1999 / 56,24 / 12 | ESP | 145 | 65 | 152,5 | 362,5 | 85,90 |
7. | COPPINGER Kathleen / 1993 / 56,47 / 19 | IRL | 142,5 | 65 | 155 | 362,5 | 85,63 |
8. | SARITKRIANG Kesinirat Noe / 1997 / 55,83 / 16 | BEL | 127,5 | 72,5 | 150 | 350 | 83,40 |
9. | COINNE Zoe / 1998 / 56,04 / 13 | BEL | 127,5 | 80 | 140 | 347,5 | 82,57 |
-. | CASTRO Emma / 1999 / 54,89 / 18 | LUX | 92,5 | 0 | 112,5 | 0 | 0,00 |
Ženy -63kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | LALIME Sahyuri / 1984 / 62,66 / 28 | BEL | 162,5 | 80 | 195 | 437,5 | 96,05 |
2. | RAJA Sunita / 1989 / 62,47 / 26 | IRL | 155 | 105 | 175 | 435 | 95,69 |
3. | VAN DER PLOEG Sanne / 1998 / 62,74 / 20 | NED | 150 | 87,5 | 172,5 | 410 | 89,94 |
4. | CICCHINE' Barbara / 1987 / 62,52 / 27 | ITA | 160 | 82,5 | 165 | 407,5 | 89,60 |
5. | NORDSKOG Sunniva / 1986 / 61,94 / 21 | NOR | 132,5 | 100 | 167,5 | 400 | 88,49 |
6. | AUSTIGARD Petersen Frida / 1997 / 62,44 / 23 | NOR | 140 | 82,5 | 170 | 392,5 | 86,37 |
7. | HAITSMA Astrid / 1999 / 61,37 / 22 | NED | 130 | 70 | 155 | 355 | 79,02 |
8. | JURADO Alba / 1993 / 60,95 / 24 | LUX | 117,5 | 75 | 152,5 | 345 | 77,15 |
9. | KHAMIS Mira / 1999 / 59,72 / 25 | AUT | 120 | 65 | 145 | 330 | 74,84 |
Ženy -69kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | LE Bras Pauline / 1992 / 68,26 / 14 | FRA | 188 | 97,5 | 190 | 475,5 | 99,11 |
2. | BOUCHOUX Andorina / 2002 / 68,93 / 11 | FRA | 180 | 106,5 | 187,5 | 474 | 98,26 |
3. | SAVAGE Niamh / 1978 / 67,81 / 12 | IRL | 172,5 | 77,5 | 212,5 | 462,5 | 96,76 |
4. | GUNNARSDOTTIR Arna / 1995 / 67,19 / 15 | ISL | 142,5 | 85 | 167,5 | 395 | 83,08 |
5. | GUNNARSDOTTIR Arna Osp / 1995 / 67,19 / 15 | ISL | 142,5 | 85 | 167,5 | 395 | 83,08 |
6. | SKJENKEN Anna / 1998 / 63,47 / 13 | NOR | 140 | 92,5 | 157,5 | 390 | 84,92 |
7. | BRUNNHOFER Kornelia / 2000 / 68,18 / 10 | AUT | 135 | 70 | 177,5 | 382,5 | 79,78 |
-. | LAMAMRA Malika / 1982 / ? / ? | LUX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Ženy -76kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | MARX Andrea / 1993 / 75,06 / 20 | SUI | 165 | 97,5 | 190 | 452,5 | 89,74 |
2. | PALESTRA Gioia Gemma / 1995 / 73,37 / 18 | ITA | 165 | 85 | 195,5 | 445,5 | 89,35 |
3. | BRATLAND Anita Camilla / 1989 / 75,49 / 22 | NOR | 157,5 | 110,5 | 177,5 | 445,5 | 88,11 |
4. | BRATLAND Anita / 1989 / 75,49 / 22 | NOR | 157,5 | 110,5 | 177,5 | 445,5 | 88,11 |
5. | PALESTRA Gioia / 1995 / 73,37 / 18 | ITA | 165 | 85 | 190,5 | 440,5 | 88,35 |
6. | GOMEZ Ahumada Estela / 1993 / 74,27 / 19 | ESP | 167,5 | 90 | 175 | 432,5 | 86,22 |
7. | HATLEM Camilla / 1998 / 74,8 / 17 | NOR | 152,5 | 102,5 | 175 | 430 | 85,42 |
8. | RODRIGUES Ana / 1992 / 70,88 / 21 | POR | 150 | 72,5 | 180 | 402,5 | 82,18 |
Ženy -84kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | O'REILLY Alison / 1992 / 83,33 / 3 | IRL | 190 | 117,5 | 202,5 | 510 | 96,62 |
2. | PALMA Giada / 1998 / 80,26 / 4 | ITA | 165 | 110,5 | 170 | 445,5 | 85,71 |
3. | WIERINGA Marcha / 2002 / 83,17 / 1 | NED | 155 | 82,5 | 180 | 417,5 | 79,15 |
4. | WEBER Elyna / 1997 / 79,15 / 2 | LUX | 120 | 77,5 | 152,5 | 350 | 67,74 |
Ženy +84kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | MULUH Sonita Kyen / 1996 / 109,0 / 8 | BEL | 253 | 127,5 | 250,5 | 631 | 110,20 |
2. | MULUH Sonita / 1996 / 109,0 / 8 | BEL | 253 | 127,5 | 250,5 | 631 | 110,20 |
3. | GARDINER Sarah / 1997 / 111,56 / 9 | IRL | 200 | 117,5 | 202,5 | 520 | 90,36 |
4. | VAN GEFFEN Leontine / 1986 / 135,67 / 7 | NED | 175 | 102,5 | 205 | 482,5 | 81,28 |
5. | HARSHAGEN Larissa / 1996 / 88,81 / 5 | NED | 170 | 107,5 | 185 | 462,5 | 85,56 |
6. | MATTHIASDOTTIR Thorbjorg / 1990 / 126,66 / 6 | ISL | 175 | 95 | 170 | 440 | 74,79 |
Muži -59kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | GUTIERREZ Julien / 1996 / 58,75 / 2 | FRA | 191 | 112,5 | 228 | 531,5 | 88,15 |
2. | CHARBONNIER Hermann / 2001 / 58,45 / 1 | FRA | 187,5 | 117,5 | 205 | 510 | 84,82 |
Muži -66kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | MERCIER Julien / 1997 / 65,64 / 7 | FRA | 187,5 | 147,5 | 257,5 | 592,5 | 92,63 |
2. | ZICHEM Tyrese / ? / 64,9 / 6 | NED | 200 | 107,5 | 245 | 552,5 | 86,90 |
3. | ZICHEM Tyrese / 2001 / 64,9 / 6 | NED | 200 | 107,5 | 245 | 552,5 | 86,90 |
4. | ZICHEM Tyrese / 2002 / 64,9 / 6 | NED | 200 | 107,5 | 245 | 552,5 | 86,90 |
5. | HAYEN Cedrick / 1997 / 65,97 / 4 | BEL | 185 | 132,5 | 225 | 542,5 | 84,59 |
6. | DUVERNET Matheo / 2005 / 65,37 / 3 | FRA | 185 | 105 | 232,5 | 522,5 | 81,86 |
-. | SIMONARSON Hilmar / 1994 / 65,48 / 5 | ISL | 190 | 130 | 0 | 0 | 0,00 |
Muži -74kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | BOSARI Francesco / 1997 / 72,18 / 9 | ITA | 237,5 | 172,5 | 240 | 650 | 96,67 |
2. | ALBALADEJO Castro Marcos / 2001 / 72,6 / 10 | ESP | 242,5 | 135 | 255 | 632,5 | 93,78 |
3. | QUESADA Soto Alejandro / 1998 / 72,73 / 12 | ESP | 215 | 137,5 | 272,5 | 625 | 92,59 |
4. | BONETTO Andrea / 2000 / 72,96 / 11 | FRA | 245 | 147,5 | 232,5 | 625 | 92,43 |
5. | CARMO Andre / 1988 / 70,59 / 8 | POR | 140 | 90 | 202,5 | 432,5 | 65,08 |
Muži -83kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | RENAUD Pierre / 1994 / 82,47 / 19 | FRA | 252,5 | 167,5 | 327,5 | 747,5 | 103,81 |
2. | CURE Valentin / 1994 / 82,17 / 24 | FRA | 273 | 183 | 270 | 726 | 101,01 |
3. | JEAN Marie Flore Guillaume / 2000 / 82,91 / 20 | FRA | 240 | 155 | 315 | 710 | 98,34 |
4. | BENBACHIR Khaled / 2001 / 82,33 / 17 | FRA | 247,5 | 180 | 270 | 697,5 | 96,95 |
5. | TURNONE Stefano / 1990 / 82,33 / 14 | ITA | 242,5 | 180 | 270 | 692,5 | 96,25 |
6. | MARTENS Timothy / 1995 / 82,18 / 13 | NED | 222,5 | 150 | 302,5 | 675 | 93,91 |
7. | POEHLMANN Lukas / 1996 / 81,56 / 18 | AUT | 237,5 | 140 | 295 | 672,5 | 93,92 |
8. | MALO Roman / 1996 / 82,52 / 16 | BEL | 235 | 130 | 272,5 | 637,5 | 88,51 |
9. | VARPEN Langleite Magnus / 1997 / 81,53 / 23 | NOR | 225 | 165 | 245 | 635 | 88,70 |
10. | MOLKENS Tim / 1993 / 78,35 / 21 | BEL | 207,5 | 152,5 | 247,5 | 607,5 | 86,60 |
-. | DE VREEDE Bas / 1994 / 81,92 / 15 | NED | 235 | 127,5 | 0 | 0 | 0,00 |
-. | CORTES Heredia Jaime / 1996 / 82,38 / 22 | ESP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Muži -93kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | CASTILLO Paco / 2002 / 91,27 / 2 | FRA | 280 | 187,5 | 302,5 | 770 | 101,66 |
2. | MADDEN Cian / 1995 / 92,49 / 3 | IRL | 285 | 175 | 305 | 765 | 100,35 |
3. | FOUCRE Ronan / 2000 / 92,54 / 9 | FRA | 262,5 | 180 | 312,5 | 755 | 99,01 |
4. | TIJHUIS Olivier / 1995 / 88,1 / 5 | NED | 250 | 167,5 | 305 | 722,5 | 97,07 |
5. | ROE Andrew / 2001 / 91,47 / 4 | IRL | 265 | 175 | 265 | 705 | 92,98 |
6. | JONSSON Jon Dan / 1994 / 92,46 / 6 | ISL | 252,5 | 165 | 275 | 692,5 | 90,85 |
7. | KLEIVENE Alexander / 1996 / 92,19 / 8 | NOR | 240 | 155 | 275 | 670 | 88,03 |
8. | LUCAS Job / 1999 / 90,71 / 10 | NED | 230 | 167,5 | 270 | 667,5 | 88,40 |
9. | HAID Jean-Philippe / 2000 / 90,15 / 1 | BEL | 230 | 140 | 265 | 635 | 84,35 |
10. | DE ALMEIDA Gabriel / 1990 / 86,47 / 7 | LUX | 220 | 147,5 | 217,5 | 585 | 79,33 |
11. | JONSSON Jon / 1994 / 92,46 / 6 | ISL | 252,5 | 165 | 0 | 417,5 | 54,77 |
Muži -105kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | AKAGHA Jonathan / 1996 / 97,51 / 16 | IRL | 270 | 162,5 | 332,5 | 765 | 97,81 |
2. | RONDE Mitchel / 1997 / 104,34 / 18 | NED | 255 | 180 | 327,5 | 762,5 | 94,42 |
3. | THORSEN Geir Oyvind / 1986 / 104,62 / 13 | NOR | 290 | 177,5 | 290 | 757,5 | 93,68 |
4. | THORNTON Jack / 1994 / 104,45 / 15 | IRL | 270 | 165 | 310 | 745 | 92,21 |
5. | VANHEVEL Joel / 1989 / 100,9 / 14 | BEL | 272,5 | 182,5 | 275 | 730 | 91,83 |
6. | MIGGIANO Daniele / 1991 / 103,86 / 12 | ITA | 260 | 172,5 | 280 | 712,5 | 88,42 |
7. | MARSON Tim / 1996 / 99,25 / 11 | LUX | 212,5 | 135 | 245 | 592,5 | 75,12 |
8. | THORSEN Geir / 1986 / 104,62 / 13 | NOR | 290 | 0 | 0 | 290 | 35,87 |
-. | PEREIRA Ricardo / 1972 / 102,23 / 17 | POR | 0 | 100 | 240 | 0 | 0,00 |
Muži -120kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | SASSANELLI Antonio / 1996 / 115,96 / 20 | ITA | 318 | 182,5 | 307,5 | 808 | 95,35 |
2. | BACHNER Ludwig / 1998 / 112,85 / 19 | AUT | 290 | 182,5 | 320 | 792,5 | 94,67 |
3. | BUCKLEY Gerard / 1992 / 119,61 / 23 | IRL | 272,5 | 175 | 302,5 | 750 | 87,31 |
4. | BJORGVINSSON Filippus / 1997 / 119,03 / 22 | ISL | 275 | 167,5 | 280 | 722,5 | 84,29 |
-. | NDOJA Gabriel / 1995 / ? / ? | LUX | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Muži +120kg RAW
Poř. | Soutěžící / RN / TH / Lot | Země | DŘ | BP | MT | Trojboj | GL |
1. | ODIN Stanley / 1998 / 153,55 / 28 | FRA | 320 | 210 | 350 | 880 | 92,58 |
2. | MCCARTHY James / 1998 / 154,98 / 26 | IRL | 290 | 182,5 | 335 | 807,5 | 84,67 |
3. | CRAVEDI Mattia / 1994 / 152,22 / 24 | ITA | 305 | 200 | 300 | 805 | 84,97 |
4. | GALLETTO Gianluca / 1995 / 123,43 / 27 | ITA | 285 | 195 | 295 | 775 | 89,00 |
-. | RINGOOT Steve / 1989 / ? / ? | BEL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Hodnocení zemí (dle bodů za umístění)
Poř. | Země | Trojboj | GL | Bodů |
1. | FRA | 2 821,5 | 506,88 | 60 [12, 12, 12, 12, 12] |
2. | IRL | 3 282,5 | 475,14 | 51 [12, 12, 9, 9, 9] |
3. | ITA | 2 684,0 | 464,81 | 51 [12, 12, 9, 9, 9] |
4. | BEL | 2 972,0 | 492,87 | 45 [12, 12, 9, 6, 6] |
5. | NED | 2 695,0 | 437,31 | 42 [9, 9, 8, 8, 8] |
6. | NOR | 2 363,5 | 445,73 | 37 [8, 8, 8, 7, 6] |
7. | ISL | 2 645,0 | 416,09 | 30 [7, 7, 6, 5, 5] |
8. | ESP | 2 052,5 | 358,49 | 27 [9, 8, 5, 5] |
9. | AUT | 2 177,5 | 343,21 | 19 [9, 4, 4, 2] |
10. | LUX | 1 872,5 | 299,34 | 15 [7, 4, 3, 1] |
11. | SUI | 452,5 | 89,74 | 12 [12] |
12. | POR | 835,0 | 147,26 | 9 [6, 3] |