19. a 37. Mistrovství světa v silovém trojboji dorostu a juniorů

Základní údaje:
Datum zahájení: 26. srpna 2019 10:00
Datum ukončení: 31. srpna 2019 17:00
Federace, svaz: IPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Mistrovství světa
Výpočet bodů: IPF Formula
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 137
Živé vysílání:
Sledovanost: 150 diváků (175 celkem)
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. LOMATSKAIA Daria / 2001 / 63,0 / 8 RUS 226143195 564 726,72 D
2. RUSANENKO Daria / 2001 / 71,64 / 22 UKR 240125177,5 542,5 666,58 D
3. BATTIGE Angelina / 2004 / 56,32 / 16 USA 177,5100184,5 462 644,78 D
4. JONSDOTTIR Soley / 2001 / 116,27 / 10 ISL 255160207,5 622,5 629,55 D
5. STAFFORD Quamecca / 2003 / 51,29 / 4 USA 15587,5172,5 415 615,17 D
6. NAQUIN Shay / 2003 / 69,86 / 20 USA 195107,5177,5 480 608,07 D
7. VOZMILOVA Anna / 2001 / 83,8 / 6 RUS 202,5135,5175 513 599,79 D
8. EXNER Machaela / 2001 / 62,52 / 7 USA 182,592,5165 440 591,92 D
9. GORODCHIKOVA Diana / 2002 / 51,72 / 6 RUS 167,585145 397,5 591,23 D
10. SMIRNOVA Daria / 2001 / 71,43 / 21 RUS 20087,5180 467,5 589,90 D
11. ANTONIUK Anastasiia / 2002 / 56,83 / 15 UKR 170100145 415 587,38 D
12. JANSOVÁ Dominika / 2001 / 59,85 / 11 CZE
NR167,5
NR92,5
160
NR420
580,20 D
13. POLIANSKA Mariia / 2003 / 46,72 / 10 UKR 14570147,5 362,5 574,77 D
14. MARUSKA Kaylee / 2001 / 71,77 / 19 CAN 165105175 445 565,64 D
15. FREDRICKSON Geri / 2001 / 78,98 / 4 USA 180110172,5 462,5 563,23 D
16. TABUAN Jessa Mae / 2002 / 45,91 / 9 PHI 13575137,5 347,5 559,81 D
17. FORD Brionna / 2002 / 112,51 / 12 USA 202,5127,5177,5 507,5 539,40 D
18. LI Hsin-Ying / 2005 / 92,41 / 13 TPE 20590165 460 531,17 D
19. CHEN Yi-Jin / 2003 / 51,6 / 7 TPE 157,560130 347,5 530,18 D
20. CLARK Xacaria / 2002 / 46,03 / 8 USA 13060135 325 529,31 D
21. JOHNSON Jamie / 2001 / 134,42 / 11 USA 230102,5155 487,5 496,39 D
22. WU Pei-Chen / 2004 / 62,21 / 10 TPE 15570125 350 493,29 D
23. MOUNGER Alexis / 2003 / 51,38 / 5 USA 137,572,5102,5 312,5 487,91 D
24. SWYRYDA Brianna / 2001 / 83,09 / 5 CAN 15080132,5 362,5 457,12 D
25. HASTINGS Natalie / 2001 / 61,83 / 9 CAN 11065112,5 287,5 424,89 D

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. LACHAPELLE Taylor / 1999 / 56,17 / 13 USA 221,5125200,5 547 745,35 J
2. VILMAR Matilda / 1996 / 62,64 / 5 SWE 220153180 553 716,37 J
3. KRUEGER Sonja-Stefanie / 1999 / 67,14 / 18 GER 235155180 570 713,68 J
4. RAMIREZ Leann / 2000 / 83,03 / 2 USA 237,5175,5190 603 688,23 J
5. SJOEL Lena / 1997 / 62,6 / 2 NOR 207,5125192,5 525 685,61 J
6. LOWE Jessika / 1996 / 76,83 / 3 SWE 225145207,5 577,5 683,53 J
7. SHLOPKO Tetyana / 1996 / 51,62 / 3 UKR 190115162,5 467,5 678,08 J
8. POGODINA Iuliia / 1997 / 71,26 / 13 RUS 215127,5200 542,5 668,00 J
9. PATINO Jodel / 1997 / 55,98 / 8 USA 175125170 470 655,95 J
10. AUNG Frida / 1997 / 61,56 / 1 NOR 185122,5180 487,5 648,75 J
11. CHAVEZ Alexandra / 1999 / 71,85 / 14 USA 217,5130177,5 525 647,78 J
12. HUEBENTHAL Johanna / 1996 / 79,2 / 1 GER 222,5120205 547,5 646,14 J
13. SMOLEKHO Tatiana / 1996 / 55,77 / 9 RUS 187,5122,5145 455 639,39 J
14. LOPEZ Elma / 1997 / 51,73 / 2 USA 172,5105157,5 435 637,36 J
15. FLORES Viviana / 1996 / 116,81 / 8 USA 262,5165187,5 615 622,41 J
16. ANTONSEN Julie / 1998 / 69,45 / 12 NOR 187,5112,5177,5 477,5 606,86 J
17. POISSO Lilliana / 1998 / 133,78 / 9 USA 257,5147,5212,5 617,5 599,23 J
18. KIKUCHI Miyabi / 1998 / 46,52 / 7 JPN 135105135 375 592,40 J
19. KOBAYASHI Nobuyo / 1997 / 55,05 / 12 JPN 165102,5137,5 405 583,77 J
20. LOHSE Mikayla / 1997 / 62,77 / 4 CAN 17095162,5 427,5 577,15 J
21. WALTER Sofia / 1996 / 70,9 / 15 GER 205105140 450 573,46 J
22. KULA Zuzanna / 1999 / 46,75 / 5 POL 137,582,5140 360 571,31 J
23. BRAZHNYK Dariia / 1997 / 42,63 / 1 UKR 13580120 335 563,62 J
24. OMPOD Veronica / 2000 / 41,75 / 3 PHI 127,562,5130 320 548,55 J
25. JHENG Ya-Syuan / 1999 / 41,42 / 2 TPE 13057,5130 317,5 547,25 J
26. MAYCOCK Amelia / 2000 / 62,26 / 6 GBR 14077,5150 367,5 512,54 J
27. GRAHAM Hannah-Louise / 1997 / 71,7 / 17 GBR 13572,5160 367,5 485,96 J
28. SKOWRONSKA Dominika / 1997 / 48,12 / 1 POL 8042,5100 222,5 386,46 J
-. GAUTADOTTIR Kara / 1996 / 56,75 / 11 ISL 080142,5 0 0,00 J
-. BJAANES Natalie / 1999 / 69,25 / 16 NOR 0120172,5 0 0,00 J

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. ZAITSEV Dmitrii / 2001 / 73,7 / 13 RUS 287,5213260 760,5 674,31 D
2. GONZALEZ Daniel / 2001 / 91,9 / 16 USA 307,5182,5280 770 598,98 D
3. TOMITA Shinnosuke / 2001 / 82,74 / 13 JPN 285200235 720 598,26 D
4. BURBA Rokas / 2001 / 73,67 / 12 LTU 240190235 665 597,58 D
5. KONKOV Arsenii / 2001 / 93,0 / 14 RUS 290190282,5 762,5 589,84 D
6. BECKER Brady / 2002 / 65,11 / 15 USA 220160212,5 592,5 584,50 D
7. SUVOROV Nikita / 2001 / 65,46 / 14 RUS 220147,5215 582,5 573,65 D
8. SZYMKIEWICZ Mateusz / 2001 / 97,34 / 11 POL 305192,5257,5 755 570,43 D
9. WATANABE Shokei / 2001 / 58,35 / 9 JPN 200125200 525 567,82 D
10. WANG Yu-Cheng / 2001 / 58,84 / 8 TPE 202,5112,5212,5 527,5 566,69 D
11. MADISON Tanner / 2001 / 61,91 / 8 USA 195137,5212,5 545 562,22 D
12. STROIK Dawson / 2001 / 72,76 / 11 USA 242,5145227,5 615 561,70 D
13. DAVIS Alexander / 2001 / 80,82 / 11 USA 252,5137,5270 660 561,01 D
14. SU Yu-De / 2001 / 65,62 / 7 TPE 220142,5200 562,5 555,29 D
15. ŠÍP Ondřej / 2002 / 91,81 / 15 CZE 290167,5250 707,5 555,27 D
16. ARRIAGA Gilbert / 2002 / 104,57 / 12 USA 295185277,5 757,5 551,20 D
17. RYKOV Georgii / 2001 / 52,83 / 5 RUS 180115167,5 462,5 548,74 D
18. JAKUBEC Kristián Filip / 2001 / 82,94 / 12 SVK 245155247,5 647,5 543,21 D
19. ADAMS Talyn / 2001 / 100,59 / 10 USA 282,5165262,5 710 530,53 D
20. CATARAMBA Alexandru / 2001 / 119,23 / 8 ROM 300230235 765 521,31 D
21. BOWRING Ray / 2002 / 143,58 / 15 GBR 370195270 835 518,41 D
22. HARTLEY Ben / 2001 / 64,76 / 11 GBR 200125185 510 514,16 D
23. JURKA Matěj / 2001 / 104,11 / 14 CZE 280177,5235 692,5 509,71 D
24. ORIHARA Mamoru / 2002 / 51,66 / 3 JPN 152,5102,5150 405 498,58 D
25. OKUBO Kenshiro / 2002 / 86,09 / 17 JPN 230125235 590 489,66 D
26. TOKUNAGA Kazuki / 2002 / 114,22 / 7 JPN 272,5167,5237,5 677,5 477,36 D
27. ANTONIUK Volodymyr / 2005 / 52,7 / 4 UKR 157,580147,5 385 470,08 D
28. TKACHUK Egor / 2001 / 138,51 / 13 RUS 270210245 725 463,85 D
29. COLEMAN Rayland / 2001 / 168,55 / 14 USA 340190230 760 445,36 D
30. FUDO Shota / 2003 / 64,98 / 9 JPN 18092,5160 432,5 445,04 D
-. CHEN Zhu-En / 2003 / 64,58 / 12 TPE 2201300 0 0,00 D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Země BPMT Trojboj IPF D
1. MUSIIENKO Kostiantyn / 1997 / 92,38 / 5 UKR 370320292,5 982,5 746,45 J
2. SATAKE Yusuke / 1996 / 65,42 / 2 JPN 292,5200252,5 745 715,66 J
3. SANTELICES Renzo / 1997 / 65,99 / 5 ECU 300170277,5 747,5 713,61 J
4. HLADKYI Viktor / 1998 / 82,05 / 5 UKR 312,5240287,5 840 691,50 J
5. CHENG Yu-Jui / 1999 / 73,22 / 3 TPE 295170300 765 680,73 J
6. KOVALOV Danylo / 1996 / 104,36 / 8 UKR 350280317,5 947,5 676,54 J
7. SODERBERG Jack / 1996 / 82,58 / 3 SWE 315212,5295 822,5 675,77 J
8. VILLON Moises / 1999 / 92,29 / 8 ECU 345250285 880 674,85 J
9. HAGEN Henrik / 1998 / 92,77 / 13 NOR 332,5252,5275 860 658,93 J
10. LARSSON Erik / 1999 / 82,18 / 9 SWE 310215272,5 797,5 658,91 J
11. LUGO Enrique / 1996 / 118,89 / 2 USA 372,5295315 982,5 655,63 J
12. JOHNSON Noah / 2000 / 90,93 / 7 USA 347,5185310 842,5 653,84 J
13. SAENZ Roberto / 2000 / 58,84 / 7 USA 220155240 615 649,18 J
14. HOLINEI Viktor / 2000 / 136,21 / 10 UKR 402,5300332,5 1 035 645,71 J
15. LIN Hung-Yen / 1998 / 65,75 / 1 TPE 260175230 665 643,66 J
16. LAMBERTH Caleb / 1996 / 92,44 / 3 USA 322,5210297,5 830 639,16 J
17. SANCHEZ Anthony / 1996 / 82,55 / 1 ECU 307,5180285 772,5 638,43 J
18. LOEVE Karl Anton / 1997 / 92,88 / 12 ISL 332,5220277,5 830 637,50 J
19. LANCASTER Alexander / 1997 / 90,28 / 6 NOR 320225260 805 629,78 J
20. ISHIKAWA Hiroshi / 1997 / 73,78 / 1 JPN 257,5210235 702,5 627,19 J
21. SIČEVSKYJ Evžen / 1997 / 102,52 / 7 CZE 332,5205315
NR852,5
619,81 J
22. LUO Yin-Ming / 1997 / 73,3 / 10 TPE 240200240 680 611,60 J
23. KREJCI Silas / 1999 / 81,28 / 4 GER 312,5162,5252,5 727,5 610,22 J
24. SANTIAGO Juan / 1996 / 65,9 / 4 MEX 235150240 625 607,94 J
25. UTSUGI Hiroshi / 1996 / 82,97 / 2 JPN 305182,5242,5 730 604,76 J
26. TANAKA Keisuke / 1998 / 73,48 / 9 JPN 255167,5242,5 665 598,55 J
27. SAGOY Julian / 1997 / 119,87 / 3 NOR 320252,5317,5 890 596,46 J
28. PILSKÝ Josef / 1997 / 72,28 / 6 CZE 240
NR175
227,5 642,5 586,48 J
29. FAROOQI Aziz / 1998 / 58,66 / 6 JPN 215130200 545 584,51 J
30. DA SILVA Hideki / 1999 / 95,68 / 2 JPN 290195280 765 582,57 J
31. BUCIUMAN Catalin / 1999 / 73,15 / 2 ROM 227,5192,5222,5 642,5 582,05 J
32. KLÍMA Josef / 1999 / 72,95 / 4 CZE
NR262,5
147,5230 640 581,03 J
33. PROKOP Martin / 1999 / 104,37 / 9 CZE 305
NR222,5
265 792,5 574,72 J
34. KRAVETS Volodymyr / 1996 / 119,86 / 5 UKR 335225292,5 852,5 573,54 J
35. BUI Andy / 1997 / 52,29 / 2 USA 187,5112,5180 480 571,41 J
36. BUHLER William / 1998 / 118,33 / 4 CAN 330215280 825 560,14 J
37. YONEYAMA Ryuto / 1998 / 90,41 / 9 JPN 270180250 700 554,65 J
38. ŽIŠKO Marek / 1996 / 82,2 / 6 SVK 255172,5230 657,5 553,57 J
39. BHOGAL Mehar / 1996 / 92,17 / 4 CAN 262,5205235 702,5 550,56 J
40. MARŠÍK Martin / 1998 / 90,94 / 2 CZE 260150265 675 535,16 J
41. SARISOY Aytan / 1998 / 101,81 / 3 GBR 270157,5280 707,5 525,56 J
42. ZENTNER Austen / 1996 / 104,75 / 4 CAN 280180257,5 717,5 524,50 J
43. MOLDOVAN Dylan / 1997 / 91,87 / 11 CAN 175192,5245 612,5 488,17 J
44. EZHOV Aleksei / 1998 / 52,5 / 1 RUS 12075150 345 430,22 J
-. HOMER Luke / 1996 / 65,9 / 6 CAN 252,51550 0 0,00 J
-. CHORNYI Vladyslav / 1997 / 73,58 / 8 UKR 3252100 0 0,00 J
-. GARZA Joel / 1999 / 82,26 / 7 USA 305217,50 0 0,00 J
-. MACDONALD Jensen / 1996 / 82,62 / 10 CAN 0165237,5 0 0,00 J
-. KRAVTSOV Brian / 1996 / 103,17 / 5 CAN 0155270 0 0,00 J
-. CAZACU Alexandru / 1997 / 113,24 / 6 ROM 0200220 0 0,00 J
-. MAGNUSSON Gudfinnur Snaer / 1997 / 159,58 / 12 ISL 0285290 0 0,00 J


Nepřihlášený uživatel