19. Mistrovství ČR v silovém trojboji Masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 23. dubna 2011 8:00
Datum ukončení: 23. dubna 2011 21:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 48
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Bruntálská 59
Krnov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Ženy M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. MAŠKOVÁ Jitka / 1968 / 67,3 / 41TJ Sokol Lanžhot 77,552,5100 230 235,2440  M1

Ženy M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 83,8 / 5Sokol Nymburk 125
NR137,5
130
NR392,5
350,4240VT1 M2
2. ŠTĚCHOVÁ Hana / 1961 / 55,5 / 36TJ Spartak Pelhřimov 7562,585 222,5 263,6402VT3 M2

Muži M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KANÁT Zoltán / 1962 / 116,5 / 17TJ Olympia Zlín
NR315
NR232,5
290
NR837,5
484,9962MVT M1
2. GRYGA Jiří / 1968 / 104,0 / 7TJ Olympia Zlín
NR290
180
NR320
NR790
473,6840MVT M1
3. GREGUŠ Milan, Ing. / 1968 / 93,0 / 2TJ Lokomotiva Krnov 280202,5255 737,5 463,2975MVT M1
4. JAREMCZUK Václav / 1963 / 96,8 / 39TJ Sokol Těškovice 285185265 735 453,4215VT1 M1
5. RUSO Karel / 1965 / 65,5 / 4Sokol Nymburk 245105
NR220
NR570
450,3570MVT M1
6. URBAN Martin / 1968 / 121,0 / 28Sokol Nymburk 275172,5
NR315
762,5 437,5225VT1 M1
7. TŮMA Roman / 1971 / 90,7 / 16Sporting APIS Praha 265152,5265 682,5 434,0018VT1 M1
8. SEDLÁČEK Tomáš / 1965 / 97,9 / 40TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 260
NR197,5
247,5 705 432,7995VT1 M1
9. HOFBAUER Milan / 1966 / 99,8 / 18TJ Sokol Pohořelice 260180250 690 420,2790VT1 M1
10. STŘÍSKA František / 1971 / 103,2 / 37Sokol Nymburk 262,5180247,5 690 414,8970VT1 M1
11. TVRDOŇ Bronislav / 1971 / 58,2 / 20TJ Sokol Pohořelice 180125160 465 407,9445VT1 M1
12. LACINA Jiří / 1969 / 121,0 / 15LKM Plzeň 235
NR215
260 710 407,3980VT1 M1
13. BRÁZDA Ivo / 1971 / 74,0 / 29TJ Sokol Rosice 210120227,5 557,5 401,0098VT1 M1
14. ZÁMEČNÍK Petr / 1966 / 73,0 / 8TJ Olympia Zlín 195130225 550 399,5200VT1 M1
15. RŮŽIČKA Lubomír / 1967 / 107,0 / 26SK Holba Hanušovice 230190250 670 397,7790VT2 M1
16. NOVÁK Libor / 1966 / 82,5 / 47TJ Svitavy 210150225 585 391,8915VT2 M1
17. KATI Jiří / 1965 / 92,0 / 23Colbert club SSK Vítkovice 150
NR252,5
180 582,5 367,8488VT2 M1
18. DOLEJŠ Martin / 1970 / 73,0 / 48TJ Sokol Vejprnice 152,5150182,5 485 352,3040VT2 M1
19. SPIEWOK Aleš / 1967 / 91,3 / 42TJ Viktoria Bohumín 200165180 545 345,4210VT3 M1
20. VERBIČ Jan / 1962 / 109,3 / 44TJ Baník Dobřany 210140235 585 344,9745VT3 M1
21. VÍTEK Jan / 1971 / 134,3 / 10Sokol Vršovice 170165185 520 292,4480  M1
-. WÄCHTER Josef / 1968 / 101,5 / 19Sokol Vranovice 19000 0 0,0000  M1
-. ČAPKA Miroslav / 1964 / 108,0 / 33TJ Lokomotiva Krnov 18000 0 0,0000  M1

Muži M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. MÁŠKA Josef / 1955 / 104,0 / 31TJ Spartak Pelhřimov
NR270
NR207,5
255
NR732,5
439,2070MVT M2
2. KRAYZEL Rémy / 1955 / 81,6 / 46TJ Lokomotiva Krnov 230175210 615 414,7560VT1 M2
3. ŠUDOMA Zdeněk / 1961 / 99,6 / 30TJ Autoškoda Ml.Boleslav 250
NR165
255 670 408,4320VT1 M2
4. SEKOT Michal / 1961 / 92,2 / 3LKM Plzeň 240
NR185
220 645 406,8660VT1 M2
5. PTÁČEK Josef / 1953 / 92,0 / 38TJ Spartak Pelhřimov 212,5
NR170
200 582,5 367,8488VT1 M2
6. WOLF Čestmír / 1959 / 83,0 / 22Colbert club SSK Vítkovice 130
NR207,5
200 537,5 358,7812VT2 M2
7. MRÁZEK Milan / 1958 / 132,1 / 24TJ Sokol Lanžhot 225150245 620 349,6800VT2 M2
8. HODÍK Jaroslav / 1958 / 83,0 / 14TJ Spartak Chodov 175135210 520 347,1000VT2 M2
9. PANAIOTIS Melios / 1960 / 74,0 / 45TJ Lokomotiva Krnov 175122,5180 477,5 343,4658VT2 M2
10. MALINA Pavel / 1960 / 63,0 / 11TJ Viktoria Bohumín 180100140 420 342,9720VT2 M2
11. MICHALCZYK František / 1954 / 73,5 / 9Colbert club SSK Vítkovice 165102,5180 447,5 323,4530VT3 M2
12. NAVRÁTIL Miloš / 1960 / 106,5 / 34TJ Lokomotiva Krnov 150
NR190
175 515 306,2190VT3 M2
13. VÁŇA Petr / 1961 / 97,5 / 27Sokol Nymburk 140110172,5 422,5 259,8375  M2

Muži M3

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. ŘECHKA Bedřich / 1950 / 121,5 / 43Sokol Domažlice 215
NR160
NR255
NR630
361,1790MVT M3
2. STUCHLÍK Václav / 1950 / 87,0 / 1TJ Lokomotiva Krnov
NR205
112,5
NR200
517,5 336,3232VT1 M3
3. PRIMUS Václav / 1948 / 103,0 / 32TJ Spartak Pelhřimov 187,5127,5
NR237,5
NR552,5
332,4392MVT M3
4. PETŘÍK Jindřich / 1951 / 143,3 / 21TJ Lokomotiva Krnov 212,5130240 582,5 324,3942MVT M3
5. SCHAUER Pavel / 1951 / 77,0 / 13TJ Spartak Chodov 170100172,5 442,5 309,7058VT1 M3
6. PRYSZCZ Tadeusz / 1944 / 80,5 / 12TJ Viktoria Bohumín 110115170 395 268,6000VT2 M3
7. KENIS Janis / 1947 / 55,5 / 35TJ Lokomotiva Krnov 11070110 290 266,3360VT3 M3
8. ESSER František / 1946 / 92,0 / 6Sokol Vršovice 110
NR130
180 420 265,2300VT2 M3
-. BURDA Václav / 1946 / 65,3 / 25TJ Lokomotiva Krnov
NR162,5
0190 0 0,0000  M3


Nepřihlášený uživatel