19. Mistrovství Severní a Jižní Moravy v silovém trojboji mužů a žen

Základní údaje:
Datum zahájení: 5. února 2011 8:00
Datum ukončení: 5. února 2011 22:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Oblastní kvalifikace
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 64
Místo konání:
Adresa:Hornický dům
Masarykova 227
Zbýšov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 72,8 / 36TJ Sokol Pohořelice 140
NR95
150385373,0265VT2 J

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. LEITKEPOVÁ Veronika / 1994 / 56,5 / 44TJ Sokol Jemnice 85
NR55
87,5227,5265,8110VT3 D
2. ŠTĚCHOVÁ Hana / 1961 / 55,1 / 34TJ Spartak Pelhřimov 65
NR62,5
75202,5241,2990  M2
3. MAŠKOVÁ Jitka / 1968 / 66,1 / 7TJ Sokol Lanžhot 7052,5100222,5230,5545  M1

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
DOP PETRÁŠ Petr / 1984 / 152,7 / 35Gita Podivín 4003003801 080596,0520EVT O
1. TKADLEC Lukáš / 1989 / 72,8 / 33SK Kuřim
NR240
NR157,5
NR240
NR637,5
463,9725VT1 J
2. PAVLOVEC Antonín / 1981 / 91,7 / 14Colbert club SSK Vítkovice 270
NR185
250705445,9125VT1 O
3. ČANDRLA Stanislav / 1979 / 90,5 / 39Gita Podivín 267,5165262,5695442,4370VT1 O
DOP KRAYZEL Rémy / 1955 / 82,6 / 46TJ Lokomotiva Krnov 240190215645431,7630VT1 M2
4. SVOBODA Roman / 1973 / 107,8 / 30TJ Spartak Pelhřimov 265195265725429,4175VT1 O
5. VLACH Petr / 1981 / 96,7 / 53TJ Lokomotiva Krnov 252,5172,5270695428,9540VT1 O
6. HULÁK Pavel / 1974 / 104,5 / 47Sokol Nymburk 250
NR215
250715427,9990VT1 O
7. KRČEK Michal / 1978 / 99,9 / 13TJ Olympia Zlín 260187,5252,5700426,1600VT1 O
8. TVRDOŇ Bronislav / 1971 / 57,8 / 21TJ Sokol Pohořelice 182,5
NR125
172,5480423,8400VT1 M1
9. HOZA Štěpán / 1974 / 73,2 / 38TJ Sokol Těškovice 220137,5225582,5422,2542VT1 O
10. SICHA Michal / 1980 / 73,4 / 50Gita Podivín 210152,5220582,5421,4388VT1 O
11. PATOČKA Václav / 1977 / 88,3 / 65TJ Sokol Rosice 250160240650419,0550VT2 O
12. SCHOŘ Karel / 1955 / 81,9 / 16TJ Sokol Pohořelice 230150
NR235
615413,8335VT2 M2
13. SOBOTKA Filip / 1993 / 91,5 / 9KST Jihlava
NR265
140
NR245
NR650
411,5150VT2 D
14. GHAZAL Khaled / 1972 / 110,5 / 20TJ Sokol Pohořelice 220
NR220
245685402,5745VT2 O
15. KAŇÁK Pavel / 1985 / 143,3 / 62TJ Olympia Zlín 240195280715398,1835VT2 O
16. ŠMÍD Tomáš / 1984 / 91,1 / 40SK Kuřim 230160235625396,5625VT2 O
17. POLES Tomáš / 1980 / 96,6 / 15Colbert club SSK Vítkovice 245150245640395,1360VT2 O
18. ODLER Marián / 1988 / 120,0 / 17TJ Olympia Zlín 260150270680390,9320VT2 J
19. STROUHAL Jan / 1989 / 81,6 / 19TJ Sokol Pohořelice 230117,5222,5570384,4080VT2 J
20. TOMČÁK Lukáš / 1991 / 72,0 / 43TJ Lokomotiva Krnov 195127,5200522,5383,3582VT2 J
21. CHVÁLA Jiří / 1979 / 115,8 / 6TJ Svitavy 230185245660382,8000VT2 O
22. NOVÁK Tomáš / 1990 / 91,3 / 32TJ Spartak Pelhřimov 210140250600380,2800VT2 J
23. BURDA Václav / 1946 / 64,0 / 45TJ Lokomotiva Krnov
NR160
NR110
NR200
NR470
378,6790VT2 M3
24. KRONOVETR Tadeáš / 1993 / 76,6 / 11KST Jihlava 200110225535375,7305VT3 D
25. ŠINDELÁŘ Josef / 1984 / 73,1 / 61TJ Lokomotiva Krnov 200115195510370,0560VT3 O
26. JANULÍK Hynek / 1979 / 82,2 / 8TJ Sokol Lanžhot 190150210550369,2700VT3 O
27. GRACIAS Petr / 1971 / 89,1 / 63TJ Lokomotiva Krnov 220145210575368,9775VT3 M1
28. PŘIBYL Patrik / 1993 / 91,0 / 12KST Jihlava 215120242,5577,5366,6548VT3 D
29. BUCHTÍK Petr / 1991 / 84,6 / 58TJ Lokomotiva Krnov 212,5137,5200550363,0550VT3 J
30. ŠKORVÁNEK Martin / 1976 / 115,1 / 22TJ Svitavy 230145237,5612,5355,8012VT3 O
31. KURSA Milan / 1975 / 82,8 / 64TJ Viktoria Bohumín 190150190530354,3050VT3 O
32. HÁJEK Tomáš / 1989 / 92,4 / 41Oddíl silového trojboje Zbýšov 220110220550346,5550VT3 J
33. MRÁZEK Milan / 1958 / 135,0 / 23TJ Sokol Lanžhot 235140240615345,6300VT3 M2
34. OPLUŠTIL Jiří / 1980 / 93,0 / 60SK Kuřim 185135225545342,3690VT3 O
35. HUDEC Petr / 1980 / 71,7 / 3TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 170105185460338,5600VT3 O
36. OULEHLA Josef / 1992 / 73,7 / 26SK Fitness Gym Olomouc 155112,5195462,5333,6475VT3 J
37. HALFAR Oldřich / 1973 / 95,8 / 48Sokol Vranovice 185140210535331,5395VT3 O
38. ŠAFARČÍK Petr / 1992 / 72,2 / 59TJ Lokomotiva Krnov 18580180445325,8290VT3 J
39. FURCH Jiří / 1975 / 79,4 / 37Sokol Vranovice 175130165470322,4200  O
40. HORA David / 1993 / 71,2 / 24KST Jihlava 17090170430318,1140  D
41. SADOVSKÝ Petr / 1992 / 105,0 / 57TJ Sokol Lanžhot 190130210530316,7280VT3 J
42. BRÁZDA Ivo / 1993 / 57,2 / 54TJ Sokol Rosice 13070150350312,1650  D
43. KUREČKA Daniel / 1994 / 52,0 / 52TJ Lokomotiva Krnov 11562,5120297,5291,9368  D
44. PAVELKA Antonín / 1956 / 73,4 / 18TJ Sokol Pohořelice 152,595155402,5291,2088  M2
45. UHER Pavel / 1994 / 103,0 / 51SK Kuřim 177,590215482,5290,3202  D
46. NOVÁK Libor / 1990 / 70,2 / 4TJ Svitavy 137,585160382,5286,0335  J
47. VÁŽAN Petr / 1993 / 69,2 / 27TJ Sokol Pohořelice 12077,5147,5345260,8545  D
48. KURKA Dominik / 1994 / 72,9 / 1Sokol Vranovice 117,590140347,5252,6672  D
49. KRUŠINA Pavel / 1990 / 82,6 / 5TJ Svitavy 14070165375251,0250  J
50. MAHOVSKÝ František / 1994 / 65,8 / 2Sokol Vranovice 10077,5137,5315247,9680  D
51. SOUKUP Lukáš / 1980 / 68,7 / 31Sokol Vranovice 117,580120317,5241,3952  O
52. CHOCENSKÝ Tomáš / 1994 / 79,9 / 55TJ Sokol Rosice 12072,5160352,5240,8280  D
53. DOBEŠ Roman / 1997 / 66,0 / 10Gita Podivín 10060110270212,0040  D
-. KIESEWETTER David, Mgr. / 1984 / 72,6 / 29Colbert club SSK Vítkovice 150110000,0000  O
-. ŠUMBERA Karel / 1992 / 87,8 / 56TJ Sokol Rosice 170018000,0000  J
-. DOSPĚL Petr / 1986 / 102,4 / 42TJ Svitavy 200021000,0000  O
-. HAVLÁSEK Dušan / 1972 / 112,8 / 44Colbert club SSK Vítkovice 225205000,0000  O
-. ŽÁK Pavel / 1985 / 113,0 / 25Colbert club SSK Vítkovice 250022000,0000  O


Nepřihlášený uživatel