2. Mistrovství ČR v klasickém (RAW) benčpresu dorostu, juniorů, mužů, žen a masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 26. března 2016 8:00
Datum ukončení: 26. března 2016 22:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 149
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 315 diváků (1 754 celkem)
Místo konání:
Adresa:Koloseum
Gen. Svobody 83
460 01 Liberec
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Vytisknout sestavu

TOP - bez rozdílu věku

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BP Wilks VT D
1. DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989 / 71,5 / 81TJ Sokol Nymburk 87,5 85,80MVT O
2. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 74,9 / 160TJ Sokol Nymburk 87,5 83,25EVT M3
3. BOBÁLOVÁ Barbora / 1982 / 57,5 / 138Powerlifting TJJM Chodov 70 80,68VT1 O
4. MLEJNKOVÁ Petra / 1967 / 58,1 / 44Xxtreme Arena Praha 70 80,02VT1 M1
5. ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995 / 51,6 / 167SK ZLOBR Sedlčany
NR62,5
78,38MVT J
6. JURČÍKOVÁ Iveta / 1992 / 59,8 / 62Powerlifting Jihlava 70 78,25VT1 O
7. GREGOROVÁ Marta / 1977 / 62,8 / 82TJ TZ Prosport Rakovník 70 75,36VT1 O
8. REIFOVÁ Gabriela / 1986 / 70,5 / 13TJ Spartak Chodov 75 74,25VT1 O
9. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 75,1 / 169TJ Sokol Pohořelice 77,5 73,61VT2 O
10. STEINEROVÁ Petra / 1981 / 71,5 / 42TJ Baník Meziboří 75 73,54VT1 O
11. STROLENÁ Lenka / 1984 / 62,1 / 75TJ Spartak Chodov 67,5 73,29VT2 O
12. KORECKÁ Tereza / 1992 / 66,8 / 99Powerlifting TJJM Chodov 70 71,98VT2 O
13. RADOVÁ Michaela / 1994 / 61,0 / 121TJ Spartak Chodov 65 71,55VT1 J
14. BALI Šoltézová Lucie / 1988 / 56,6 / 16SK Olymp Fitness Nový Bor 60 70,01VT2 O
15. BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997 / 51,3 / 71TJ Sokol Lanžhot 55 69,28VT1 J
16. OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 / 61,9 / 20TJ Sokol Rosice
NR63
68,57MVT D
17. LIFKOVÁ Miluše / 1984 / 72,8 / 41Fitness Jiskra Bílina 70 67,82VT2 O
18. ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961 / 51,3 / 36TJ Sokol Žižkov
NR53
66,76VT1 M2
19. POKORNÁ Petra / 1988 / 104,8 / 162Fitness Jiskra Bílina 80 65,77VT2 O
20. SLUKOVÁ Tereza / 1994 / 54,9 / 87TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 55 65,72VT1 J
21. HYKOVÁ Adina / 1943 / 62,0 / 57TJ Spartak Chodov
NR60
65,23MVT M4
22. ŠŤASTNÁ Barbora / 1993 / 70,3 / 33SK ZLOBR Sedlčany 65 64,47VT2 J
23. GRAFOVÁ Lucie / 1992 / 57,0 / 93Powerlifting TJJM Chodov 52,5 60,92VT3 O
24. KŮRKOVÁ Miroslava / 1982 / 72,8 / 64SK Olymp Fitness Nový Bor 60 58,13VT3 O
25. HEJHALOVÁ Renáta / 1986 / 57,0 / 92TJ TZ Prosport Rakovník 50 58,02VT3 O
26. KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975 / 78,5 / 45TJ Sokol Nymburk 62,5 57,81VT3 M1
27. RUMANOVÁ Deborah / 1999 / 70,9 / 116Colbert club SSK Vítkovice
NR57,5
56,71VT1 D
28. HALÁSOVÁ Sára / 1993 / 45,5 / 88SK Fitness Gym Olomouc 40 55,05VT3 J
29. ADAMOVÁ Karolína / 2000 / 54,2 / 23TJ Svitavy 45 54,32VT2 D
30. KOŠAŘOVÁ Simona / 1966 / 76,0 / 27Colbert club SSK Vítkovice 55 51,86VT3 M2
31. NYGRÝNOVÁ Kateřina / 1999 / 53,0 / 115SK ZLOBR Sedlčany 40 49,14VT3 D
32. KUDRFALCOVÁ Petra / 1998 / 60,8 / 3Powerlifting Jihlava 42,5 46,90VT3 D
-. NOVOTNÁ Markéta / 1991 / 66,2 / 74Powerlifting Jihlava 0 0,00  O

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BP Wilks VT D
1. SEDLÁČEK Jakub / 1988 / 92,0 / 79TJ Autobrzdy Jablonec n.N 215 135,77EVT O
2. ŠVEC Michal / 1969 / 142,2 / 4PWL Vision Nutrition 225 125,44EVT M1
3. DEMČÁK Pavol / 1977 / 118,8 / 157TJ Sokol Nymburk 212,5 122,46MVT O
4. ŠOUKAL Jaroslav / 1972 / 167,5 / 106TJ Sokol Vejprnice 220 119,77EVT M1
5. KALIBA Miloslav / 1974 / 115,1 / 105TJ Sokol Nymburk
NR200
116,18MVT M1
6. PŘIBYL Marián / 1972 / 151,4 / 83TJ TZ Prosport Rakovník 210 116,05MVT M1
7. ČELŮSTKA Vítězslav / 1984 / 70,7 / 166TJ Olympia Zlín 155 115,27VT1 O
8. KREJČA Zbyněk / 1974 / 119,1 / 100TJ Sokol Nymburk
NR200
115,18MVT M1
9. GHAZAL Khaled / 1972 / 105,0 / 31TJ Sokol Pohořelice
NR190
113,54MVT M1
10. MICHALÍČEK Michal / 1987 / 73,3 / 149TJ Spartak Chodov 155 112,25VT1 O
11. GRYGARČÍK Martin / 1984 / 100,0 / 118Colbert club SSK Vítkovice 182,5 111,07VT1 O
12. JOB Ladislav / 1987 / 91,4 / 113Colbert club SSK Vítkovice 175 110,86VT1 O
13. PRÁŠEK Jiří / 1989 / 100,7 / 25SK ZLOBR Sedlčany 182,5 110,76VT1 O
14. KRUŽÍK František / 1992 / 78,8 / 103Powerlifting Jihlava 160 110,29VT1 O
DOP KRAYZEL Rémy / 1955 / 83,0 / 114TJ Lokomotiva Krnov 165 110,14EVT M3
15. CIPRIJÁN Zdeněk / 1974 / 99,8 / 142FC Bílina 180 109,64VT1 M1
16. WOLF Čestmír / 1959 / 82,0 / 153Colbert club SSK Vítkovice 162,5 109,26VT1 M2
17. BROUSEK Václav / 1982 / 115,4 / 77TJ Sokol Vejprnice 187,5 108,84VT1 O
18. LACKO Tomáš / 1982 / 74,0 / 131TJ Svitavy 150 107,90VT1 O
19. NOVÝ Jiří / 1991 / 78,7 / 171TJ Sokol Vršovice 155 106,93VT2 O
20. ŠEDIVÝ Dušan / 1995 / 71,7 / 14Powerlifting TJJM Chodov 145 106,72MVT J
21. KOŠŤÁL Aleš / 1974 / 79,0 / 68SK Olymp Fitness Nový Bor 155 106,67VT1 M1
22. LAHODA Petr / 1970 / 117,1 / 154TJ Sokol Rosice 180 104,09VT1 M1
23. HAMAJ Josef / 1981 / 120,0 / 32SK Olymp Fitness Nový Bor 180 103,48VT2 O
24. POSPÍŠIL Oto / 1976 / 142,4 / 147SK Olymp Fitness Nový Bor 185 103,12VT1 M1
25. SVAČINA Petr / 1986 / 79,2 / 37Xxtreme Arena Praha 150 103,06VT2 O
26. MAŘÍK Tomáš / 1975 / 81,6 / 51TJ Autobrzdy Jablonec n.N 152,5 102,85VT1 M1
27. ZAJAN Jan / 1976 / 79,8 / 91Fitness Jiskra Bílina 150 102,57VT1 M1
28. TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986 / 92,8 / 108TJ Kralupy 162,5 102,18VT2 O
29. RADA Karel / 1973 / 104,9 / 76Fitness Staňkov 170 101,63VT1 M1
30. MOUDR Vratislav / 1977 / 73,3 / 58Powerlifting Jihlava 140 101,39VT2 O
31. RAJZL Robert / 1994 / 81,3 / 123TJ Olympia Zlín 150 101,38VT1 J
32. TAUER Tomáš / 1972 / 92,1 / 1Fitness Staňkov 160 100,98VT1 M1
33. PECKA Milan / 1994 / 92,5 / 52TJ Sokol Havlíčkův Brod 160 100,77VT1 J
34. COUFAL Antonín / 1973 / 140,4 / 141TJ Sokol Vejprnice 180 100,55VT1 M1
35. METELEC Miroslav / 1990 / 106,9 / 21Powerlifting TJJM Chodov 167,5 99,48VT2 O
36. KRAJDL Filip / 1997 / 107,2 / 84TJ Přeštice 167,5 99,38VT1 J
37. SEKERÁK Michal / 1969 / 90,2 / 155FC Bílina 155 98,84VT1 M1
38. PSOTA Jiří / 1962 / 103,9 / 19KST Sporting APIS 162,5 97,47VT1 M2
39. FERIANC Matej / 1991 / 82,2 / 17TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 145 97,35VT2 O
40. ŠTĚPÁNIK Milan / 1993 / 82,3 / 164KST Sporting APIS 145 97,28VT1 J
41. KOŽELUH Lukáš / 1974 / 100,8 / 170TJ Sokol Vršovice 160 97,07VT2 M1
42. REINIŠ Josef / 1972 / 101,5 / 104PWL Vision Nutrition 160 96,80VT2 M1
43. GAŽKO Petr / 1982 / 80,9 / 47TJ TZ Prosport Rakovník 140 94,91VT2 O
44. SLOVÁK Zdeněk / 1986 / 80,9 / 112SK Olymp Fitness Nový Bor 140 94,91VT2 O
45. VOSMÍK Michal / 1989 / 76,9 / 24TJ Kralupy 135 94,57VT2 O
46. PUSTAJ Radek / 1971 / 92,4 / 134TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 150 94,52VT2 M1
47. MORE Jan / 1993 / 71,4 / 49Fitness Staňkov 127,5 94,13VT2 J
48. HOFBAUER Milan / 1966 / 100,8 / 86TJ Sokol Pohořelice 155 94,04VT1 M2
49. KOPAL Radim / 1974 / 92,1 / 94SKST Litvínov 147,5 93,09VT2 M1
50. ŠPINKA Dominik / 1995 / 89,5 / 129TJ Sokol Mělník 145 92,83VT2 J
51. KRČMÁŘ Jiří / 1962 / 111,2 / 15TJ Sokol Nymburk 157,5 92,39VT1 M2
52. MUČKA Radek / 1974 / 82,4 / 40Fitness Staňkov 137,5 92,18VT2 M1
53. LACIKA Jozef / 1961 / 178,3 / 163SK ZLOBR Sedlčany 170 91,63VT1 M2
54. NĚMEC Jaroslav / 1998 / 89,0 / 159SK ZLOBR Sedlčany
NR142,5
91,50MVT D
55. OKROUHLÝ Vít / 1994 / 92,3 / 119KST Sporting APIS 145 91,42VT2 J
56. MARŠÍK Luboš / 1952 / 87,1 / 85TJ Svitavy 140 90,93MVT M3
57. UMLAUF Vít / 1994 / 98,4 / 55Powerlifting TJJM Chodov 147,5 90,36VT2 J
58. TÁBORSKÝ Jiří / 1963 / 91,1 / 125Fitness Jiskra Bílina 140 88,83VT2 M2
59. DUNA Jozef / 1950 / 111,6 / 90TJ Sokol Vejprnice
NR150
87,90MVT M3
60. STUDENT Robin / 1994 / 89,9 / 43TJ Kralupy 137,5 87,84VT2 J
61. RÖSLER Marcel / 1976 / 73,5 / 46PWL Vision Nutrition 120 86,74VT2 M1
62. HORNÍK Jiří, PhDr., PhD. / 1948 / 96,3 / 8HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 140 86,56VT1 M3
63. ZÁMEČNÍK Petr / 1966 / 81,8 / 120TJ Olympia Zlín 127,5 85,86VT2 M2
64. JELÍNEK Ladislav / 1998 / 108,4 / 110TJ Přeštice 145 85,72VT1 D
65. KRÁL Tomáš / 1996 / 124,3 / 48SK ZLOBR Sedlčany 150 85,58VT2 J
66. JIROUT Jaroslav / 1980 / 126,2 / 101PWL Vision Nutrition 150 85,32VT3 O
67. KLICH Petr / 1995 / 113,1 / 50TJ Kralupy 145 84,64VT2 J
68. MRÁZEK Milan / 1958 / 134,7 / 89TJ Sokol Lanžhot 150 84,33VT2 M2
69. PŘIBYL Patrik / 1993 / 104,4 / 61Powerlifting Jihlava 137,5 82,34VT3 J
70. CHALOUPKA Jakub / 1987 / 79,6 / 78Powerlifting TJJM Chodov 120 82,19VT3 O
71. KLABAL Jaroslav / 1973 / 91,9 / 137TJ Olympia Zlín 130 82,13VT3 M1
72. PODZIMEK Richard / 1980 / 96,1 / 140TJ Autobrzdy Jablonec n.N 132,5 81,99VT3 O
73. DOLEJŠ Martin / 1970 / 72,7 / 22TJ Sokol Vejprnice 112,5 81,96VT3 M1
74. PLESAR Pavel / 1960 / 70,7 / 152TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 110 81,81VT2 M2
75. MICHALCZYK František / 1954 / 80,9 / 80Colbert club SSK Vítkovice 120 81,35VT1 M3
76. NOVOTNÝ Miroslav / 1964 / 71,3 / 128TJ Sokol Rosice 110 81,29VT2 M2
77. ČMERDA Julius / 1973 / 91,4 / 63SKST Litvínov 127,5 80,77VT3 M1
78. KŘEPELKA Daniel / 2001 / 60,3 / 151TJ Svitavy 95 80,66VT2 D
79. HRUBÝ Martin / 1979 / 79,3 / 165SKST Litvínov 117,5 80,66VT3 O
80. FÍLA Ladislav / 1987 / 72,2 / 72SK ZLOBR Sedlčany 110 80,54VT3 O
81. THUN Ladislav / 1956 / 82,6 / 146Kulturistika a bikiny fitness 120 80,33VT1 M3
82. HUŠEK Robin / 1995 / 64,4 / 7PWL Vision Nutrition 100 80,14VT3 J
83. NĚMEC Tomáš / 1996 / 73,1 / 117Colbert club SSK Vítkovice 110 79,82VT3 J
84. CHOVANEC Tomáš / 1997 / 110,7 / 139TJ Olympia Zlín 135 79,30VT3 J
85. SOUŠEK Antonín / 1946 / 80,3 / 26SK Fitness Gym Olomouc 115 78,33VT1 M4
86. KOMÍNEK Antonín / 1973 / 100,5 / 73TJ Svitavy 127,5 77,44VT3 M1
87. HERYNEK Josef / 1984 / 82,7 / 67Kulturistika a bikiny fitness 115 76,92VT3 O
88. JANKŮ Patrik / 1998 / 77,9 / 122TJ Svitavy 110 76,40VT2 D
89. SAHULA Josef / 1998 / 87,5 / 148TJ Sokol Nymburk 117,5 76,13VT2 D
90. BÓNA Erik / 1997 / 82,3 / 56TJ Sokol Vejprnice 112,5 75,48VT3 J
91. ADÁMEK Richard / 1998 / 86,1 / 98Colbert club SSK Vítkovice 115 75,16VT2 D
92. MARVAN František / 1991 / 104,0 / 156Kulturistika a bikiny fitness 125 74,95VT3 O
93. ŘEHÁČEK Petr / 1998 / 98,6 / 109SK ZLOBR Sedlčany 120 73,45VT2 D
94. KULKA Pavel / 1998 / 72,6 / 111TJ Kralupy 100 72,93VT2 D
95. KOLÁŘ Alexandr / 1943 / 102,1 / 39Powerlifting Raspberry 120 72,44VT1 M4
96. RADA Karel / 2001 / 80,5 / 35Fitness Staňkov 105 71,40VT2 D
97. REJHOLEC Lukáš / 1998 / 75,7 / 136SK ZLOBR Sedlčany 100 70,80VT3 D
98. KOŠŤÁL David / 2000 / 69,3 / 130SK Olymp Fitness Nový Bor 90 67,97VT3 D
99. ZAMAZAL Petr / 1956 / 105,4 / 127SKST Litvínov 112,5 67,14VT3 M3
100. OLIČ Karel / 1947 / 82,7 / 132TJ Kralupy 100 66,89VT2 M3
101. KYMLA Jiří / 1999 / 78,2 / 158SK ZLOBR Sedlčany 95 65,81VT3 D
102. KOPAL Lukáš / 2000 / 65,1 / 34SKST Litvínov 82,5 65,52VT3 D
103. TELIČKA Jakub / 1998 / 88,0 / 12Colbert club SSK Vítkovice 100 64,59VT3 D
104. NOVÁK Tomáš / 1999 / 93,6 / 168SK ZLOBR Sedlčany 100 62,63VT3 D
105. KRIŠTOFÍK Jiří / 1951 / 107,5 / 9Colbert club SSK Vítkovice 105 62,24VT3 M3
106. KUREČKA Denis / 1999 / 91,9 / 53Colbert club SSK Vítkovice 97,5 61,60VT3 D
107. VESELÝ Ivan, PhDr. / 1949 / 122,8 / 54TJ Kralupy 105 60,06VT3 M3
108. KADAŇKA Zdeněk / 1942 / 71,6 / 102TJ Sokol Rosice 70 51,57VT3 M4
-. PIKEŠ Patrik / 2000 / 72,5 / 124SKST Litvínov 0 0,00  D
-. RADA Luboš / 1979 / 81,6 / 10Fitness Staňkov 0 0,00  O
-. ROSENKRANZ Lukáš / 1989 / 84,7 / 96SKST Litvínov 0 0,00  O
-. GRUSZKA Matěj / 1993 / 93,0 / 30TJ Přeštice 0 0,00  J
-. GRUSZKA Jan / 1996 / 99,9 / 29TJ Přeštice 0 0,00  J
-. ČERNOTA Pavel / 1993 / 102,8 / 135Colbert club SSK Vítkovice 0 0,00  J
-. ČMUGR Bohumil / 1956 / 104,0 / 126TJ Sokol Nymburk 0 0,00  M3


Nepřihlášený uživatel