2. Otevřené Mistrovství ČR v klasickém (RAW) silovém trojboji masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 10. ledna 2016 8:00
Datum ukončení: 10. ledna 2016 18:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 44
Živé vysílání:
Sledovanost: 547 diváků (745 celkem)
Místo konání:
Adresa:Tělocvična SOU
Petra Bezruče 364
264 01 Sedlčany
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Ženy M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. MLEJNKOVÁ Petra / 1967 / 57,5 / 37Xxtreme Arena Praha
NR97,5
NR72,5
122,5
NR292,5
337,11MVT M1
2. KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975 / 78,4 / 1TJ Sokol Nymburk 117,562,5132,5312,5289,25VT1 M1
3. FIŠEROVÁ Věra / 1973 / 66,8 / 35TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 8050
NR142,5
272,5280,21VT1 M1

Ženy M3

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 76,25 / 2TJ Sokol Nymburk 12092,5140352,5331,70EVT M3

Muži M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. JANÁK František / 1975 / 128,0 / 42Fitness Jiskra Bílina 272,5200275747,5423,98MVT M1
2. RADA Karel / 1973 / 104,5 / 19Fitness Staňkov 260165270695416,03MVT M1
3. LAHODA Petr / 1970 / 119,2 / 40TJ Sokol Rosice 260185255700403,06MVT M1
4. FILO Jan / 1971 / 145,4 / 13PWL Vision Nutrition 270195255720400,10MVT M1
5. DRAHOTA Josef / 1976 / 132,4 / 25TJ Sokol Nymburk 260190255705397,48MVT M1
6. ZAJAN Jan / 1976 / 79,2 / 43Fitness Jiskra Bílina 195147,5232,5575395,08VT1 M1
7. ČURDA Pavel / 1976 / 118,3 / 41Fitness Jiskra Bílina 250160270680392,29MVT M1
8. ŠVARCBACH Dušan / 1975 / 78,5 / 38SK TOTZI Klášterec n.O. 205102,5250557,5385,23VT1 M1
9. SVOBODA Roman / 1973 / 115,1 / 27TJ Spartak Pelhřimov 232,5165265662,5384,85VT1 M1
10. TUREK Martin / 1972 / 82,45 / 3TJ Viktorie Bohumín 207,5140220567,5380,28VT1 M1
11. PONOCNÝ Zdeněk / 1974 / 102,2 / 29Fitness Jiskra Bílina 220
NR175
230625377,19VT1 M1
12. RÖSLER Marcel / 1976 / 73,3 / 14PWL Vision Nutrition 175127,5215517,5374,77VT1 M1
13. LIPKA Josef / 1976 / 91,85 / 17SK Fitness Gym Olomouc 195140
NR255
590372,88VT1 M1
14. TŮMA Roman / 1971 / 92,5 / 16KST Sporting APIS 220122,5245587,5370,01VT1 M1
15. ŠKORVÁNEK Martin / 1976 / 116,8 / 11TJ Olympia Zlín 242,5160235637,5368,92VT1 M1
16. STŘÍSKA František / 1971 / 106,2 / 8TJ Sokol Nymburk 220145235600357,12VT1 M1
17. MADZURA Miroslav / 1973 / 82,4 / 5TJ Sokol Kutná Hora 172,5125220517,5346,93VT1 M1
18. MICHÁLEK Jiří / 1973 / 99,65 / 15TJ Autobrzdy Jablonec n.N 195135222,5552,5336,69VT2 M1
19. ČMERDA Julius / 1973 / 91,25 / 44SKST Litvínov 177,5130222,5530336,02VT2 M1
20. BANAS Marek / 1973 / 98,95 / 4TJ Viktorie Bohumín 190130210530323,94VT2 M1
21. RICHTER Roman / 1976 / 92,0 / 36TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 187,5135190512,5323,64VT2 M1
22. KOMÍNEK Antonín / 1973 / 101,7 / 33TJ Svitavy 162,5120190472,5285,67VT3 M1
23. HRUBÝ René / 1975 / 89,55 / 6TJ Spartak Chodov 160105180445284,80VT3 M1

Muži M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KANÁT Zoltán / 1962 / 116,1 / 10TJ Olympia Zlín
NR260,5
NR172,5
272,5
NR705,5
408,91MVT M2
2. MEDEK Vladimír / 1964 / 82,05 / 23TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
NR213
145242,5600,5403,60MVT M2
3. VERBIČ Jan / 1962 / 120,3 / 28TJ Dobřany
NR240
125
NR295,5
NR660,5
379,52MVT M2
4. PSOTA Jiří / 1962 / 103,7 / 20KST Sporting APIS
NR225
NR165,5
237,5
NR628
376,93MVT M2
5. HOFBAUER Milan / 1966 / 103,2 / 12TJ Sokol Pohořelice 220160242,5
NR622,5
374,31MVT M2
6. TÁBORSKÝ Jiří / 1963 / 93,4 / 39Fitness Jiskra Bílina 185152,5230567,5355,77VT1 M2
7. NOVÁK Libor / 1966 / 81,5 / 34TJ Svitavy 170127,5200497,5335,76VT1 M2
8. HODÍK Jaroslav / 1958 / 82,45 / 7TJ Spartak Chodov 150100190440294,84VT2 M2
9. VÁŇA Petr / 1961 / 105,6 / 30TJ Sokol Nymburk 160130200490292,24VT2 M2
10. SAHULA František / 1965 / 86,3 / 31TJ Sokol Nymburk 7055100225146,88  M2

Muži M3

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. VALENTA Pavel / 1953 / 71,65 / 21TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště
NR167,5
97,5
NR195
NR460
338,74MVT M3
2. PTÁČEK Josef / 1953 / 91,25 / 32TJ Spartak Pelhřimov
NR183
NR140
190
NR513
325,24MVT M3
3. PLANETA Jiří / 1954 / 99,9 / 22TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 180120
NR220
NR520
316,58MVT M3
4. KLEPÁČ Pavel Von, Ing. / 1955 / 122,3 / 18KST Kuřim 170115185470269,08VT2 M3
5. PRIMUS Václav / 1948 / 102,3 / 26TJ Spartak Pelhřimov 132,592,5202,5427,5257,87VT2 M3
6. HROMAS František / 1947 / 106,4 / 9TJ Spartak Pelhřimov 9070150310184,39  M3
-. SEDLÁK Zdeněk / 1951 / 128,4 / 24TJ Sokol Nymburk 07014000,00  M3


Nepřihlášený uživatel