20. Mistrovství Čech v silovém trojboji mužů a žen

Základní údaje:
Datum zahájení: 3. března 2012 8:00
Datum ukončení: 3. března 2012 18:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Oblastní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 48
Místo konání:
Adresa:Obchodní dům Máj
Valdštejnská 2117
Litvínov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. HÝBLEROVÁ Kateřina / 1991 / 60,6 / 41Sokol Nymburk 11065110285315,2955VT3 J
-. KOLÍNSKÁ Lucie / 1992 / 49,6 / 39TUFF STUF Dires Praha 8009000,0000  J

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. LIČKOVÁ Petra / 1980 / 62,3 / 4SKP Sport Děčín 140
NR90
145375406,1625VT1 O
2. SZMIGIELOVÁ Jana / 1985 / 67,5 / 26Sokol Domažlice 152,585150387,5395,4825VT2 O
3. KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975 / 74,0 / 52TJ Autoškoda Ml.Boleslav 13080135345330,7515VT3 O
4. REIFOVÁ Gabriela / 1986 / 73,6 / 25TJ Spartak Chodov 12565135325312,6825VT3 O
5. FALTOVÁ Markéta / 1981 / 102,1 / 40TUFF STUF Dires Praha 13080120330273,1410VT3 O

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KOVÁŘÍK Petr / 1995 / 65,9 / 24TJ Spartak Chodov 17090170430338,0660VT2 D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. MURÁRIK Marcel / 1992 / 82,8 / 3SKST Litvínov 225160230615411,1275VT1 J
2. LORENC Jan / 1990 / 65,6 / 31Powerlifting Klatovy 180120205505398,4955VT1 J
3. MORAVEC Jan / 1993 / 89,4 / 42Sokol Nymburk 230135245610390,7660VT2 J
4. WEINFURT Václav / 1992 / 73,9 / 23TJ Baník Dobřany 200140200540388,8000VT2 J
5. MORE Jan / 1993 / 63,7 / 32Powerlifting Klatovy 145120192,5457,5370,0718VT2 J

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. DEMČÁK Pavol / 1977 / 120,1 / 49Sokol Nymburk 320270280870500,0760MVT O
2. VÁLEK Karel / 1980 / 92,9 / 27Sporting APIS Praha 280210270760477,6600MVT O
3. ŠVARCBACH Dušan / 1975 / 77,7 / 19KST TOTZI Klášterec n.O. 257,5135287,5680473,0760VT1 O
4. JANÁK František / 1975 / 115,7 / 18FC Bílina 300240270810469,8810VT1 O
5. SRŠEŇ Jaromír / 1974 / 95,6 / 43Sokol Nymburk 280207,5265752,5466,7758VT1 O
6. RÖSLER Marcel / 1976 / 73,8 / 33Vitalmax Dětřichov 235160245640461,2480VT1 O
7. JIROUT Jaroslav / 1980 / 120,0 / 34Vitalmax Dětřichov 320200275795457,0455VT1 O
8. COUFAL Antonín / 1973 / 140,2 / 20TJ Baník Dobřany 302,5225265792,5442,7698VT1 O
9. HULÁK Pavel / 1974 / 104,8 / 44Sokol Nymburk 255220260735439,5300VT1 O
10. HEJDUK Tomáš / 1979 / 106,1 / 13KST FC Příbram 250235250735437,6190VT1 O
11. BŘINČIL Tomáš / 1977 / 109,0 / 50Sokol Nymburk 295150295740436,7480VT1 O
12. TUHÁČEK Zdeněk, Ing. / 1986 / 82,1 / 38TJ Kaučuk Kralupy 217,5192,5240650436,7350VT1 O
13. ŠAFÁŘ Martin / 1981 / 98,6 / 14Sokol Vršovice 265185262,5712,5436,1212VT1 O
14. BLAŽEK Bohumil / 1976 / 92,4 / 35SK Power Fitness Mladá Boleslav 275165250690434,7690VT1 O
15. HRUŠKA Zdeněk, Ing. / 1986 / 92,8 / 29Powerlifting Klatovy 250190240680427,5840VT1 O
16. HASSMANN Jan / 1986 / 92,3 / 12KST FC Příbram 250175250675425,5875VT1 O
17. PIANKA Jan, DiS / 1977 / 58,7 / 5OST Varnsdorf 165105
NR207,5
477,5415,5682VT2 O
18. OBERLÄNDER David / 1982 / 104,9 / 47Sokol Nymburk 230207,5255692,5413,9765VT2 O
19. KOPAL Radim / 1974 / 92,1 / 1SKST Litvínov 240192,5220652,5411,7928VT2 O
20. PIANKA Daniel / 1977 / 64,4 / 6OST Varnsdorf 160132,5207,5500400,7000VT2 O
21. VACEK Aleš / 1976 / 111,2 / 16KST Dobříš 270152,5260682,5400,3545VT2 O
22. LIMON Radek / 1974 / 127,0 / 15Sokol Vršovice 235200230665377,7865VT2 O
23. VALENA František / 1979 / 84,7 / 17KST Dobříš 210120237,5567,5374,3798VT3 O
24. KREJČÍK Václav / 1988 / 94,5 / 46Sokol Nymburk 220150225595370,9825VT3 O
25. ŽATKO Martin / 1980 / 112,4 / 30Powerlifting Klatovy 225155250630368,3610VT3 O
26. URBAN Roman / 1978 / 93,0 / 21TJ Baník Dobřany 210142,5215567,5356,5035VT3 O
27. TARNÓCZY Miroslav / 1980 / 85,6 / 7OST Varnsdorf 180120225525344,2425VT3 O
-. VONDRÁČEK Štěpán, Ing. / 1973 / 74,0 / 11KST FC Příbram 1700000,0000  O
-. KUNDRT Stanislav / 1987 / 81,6 / 2SKST Litvínov 230157,5000,0000  O

Muži M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. MEDEK Vladimír / 1964 / 82,1 / 8TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
NR260
165255680456,8920MVT M1
2. BILLÝ Luboš / 1970 / 103,1 / 45Sokol Nymburk 250195270715430,0725VT1 M1
3. TŮMA Roman / 1971 / 91,8 / 28Sporting APIS Praha 260152,5250662,5418,7662VT1 M1
4. STŘÍSKA František / 1971 / 104,7 / 48Sokol Nymburk 265177,5250692,5414,2535VT1 M1
5. TAUER Tomáš / 1972 / 88,8 / 37Fitness Club Staňkov 170155200525337,4700VT3 M1

Muži M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
-. THEUSER Petr / 1961 / 102,3 / 36TJ Svitavy 00000,0000  M2


Nepřihlášený uživatel