20. Mistrovství Jižních a Západních Čech v silovém trojboji mužů a žen

Základní údaje:
Datum zahájení: 28. ledna 2012 8:00
Datum ukončení: 28. ledna 2012 18:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Oblastní kvalifikace
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 40
Místo konání:
Adresa:Základní škola
Křižíkova 1916
Sokolov
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. SZMIGIELOVÁ Jana / 1985 / 67,7 Sokol Domažlice 14090150380387,0300VT2 O
2. JEŽKOVÁ Hana / 1974 / 56,2 KST FC Příbram 9565110270316,7910VT3 O
3. REIFOVÁ Gabriela / 1986 / 71,7 TJ Spartak Chodov 12060130310303,4280VT3 O

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. COUFAL Antonín / 1973 / 137,6 TJ Baník Dobřany 300240267,5807,5452,4422VT1 O
2. VACHULKA Jan / 1978 / 101,6 TJ Baník Dobřany 260180295735444,5280VT1 O
3. SCHMID Petr / 1984 / 103,2 Sporting APIS Praha 270207,5257,5735441,9555VT1 O
4. JEŽEK Tomáš / 1960 / 73,0 KST FC Příbram 205
NR175
NR220
NR600
435,8400VT1 M2
5. KUNDRT Stanislav / 1987 / 81,4 SKST Litvínov 235150245630425,5020VT1 O
6. ŠAFÁŘ Martin / 1981 / 97,2 Sokol Vršovice 245170267,5682,5420,2835VT2 O
7. MURÁRIK Marcel / 1992 / 83,0 SKST Litvínov 222,5165235622,5415,5188VT1 J
8. NAVARA Patrik / 1991 / 98,4 Sokol Bořislav 242,5170260672,5411,9735VT2 J
9. KADLEC Vladimír / 1973 / 121,6 Sokol Vršovice 250205260715409,8380VT2 O
10. MICHALÍČEK Michal / 1987 / 72,9 TJ Baník Sokolov 190150220560407,1760VT2 O
11. RADA Karel / 1973 / 101,8 Fitness Club Staňkov 250150265665401,9260VT2 O
12. HRUŠKA Zdeněk, Ing. / 1986 / 91,3 Powerlifting Klatovy 215190220625396,1250VT2 O
13. BALOGH Emil / 1983 / 91,8 TJ Baník Sokolov 240137,5235612,5387,1612VT2 O
14. WEINFURT Václav / 1992 / 72,2 TJ Baník Dobřany 185140200525384,4050VT2 J
15. LORENC Jan / 1990 / 64,9 Powerlifting Klatovy 160122,5200482,5384,1665VT2 J
16. HRUBÝ René / 1975 / 90,1 TJ Baník Sokolov 225145225595379,6100VT2 O
17. DOLEJŠ Martin / 1970 / 71,6 TJ Sokol Vejprnice 157,5157,5185500368,3500VT3 M1
18. SVOBODA Tomáš / 1994 / 100,9 TJ Baník Dobřany 215150220585354,7440VT3 D
19. VERBIČ Jan / 1962 / 111,7 TJ Baník Dobřany 220145240605354,4090VT3 M2
20. ŽATKO Martin / 1980 / 111,2 Powerlifting Klatovy 215150235600351,9600VT3 O
21. MORE Jan / 1993 / 61,6 Powerlifting Klatovy 127,5105180412,5343,5712VT3 J
22. TAUER Tomáš / 1972 / 87,7 Fitness Club Staňkov 157,5150217,5525339,7275VT3 M1
23. PETRŮJ Lukáš / 1994 / 70,3 TJ Baník Dobřany 15595200450336,1050VT3 D
24. KOVÁŘÍK Petr / 1995 / 65,9 TJ Spartak Chodov 17090165425334,1350VT3 D
25. URBAN Roman / 1978 / 92,7 TJ Baník Dobřany 175140210525330,3300VT3 O
26. HODÍK Jaroslav / 1958 / 81,4 TJ Spartak Chodov 160125200485327,5690VT3 M2
27. ŠTORK Karel / 1993 / 87,5 TJ Baník Sokolov 175110210495320,7105  J
28. SPILKA Michal / 1994 / 91,4 SKST Litvínov 182,5122,5190495313,5825  D
29. SMATANA Karel / 1970 / 97,5 TJ Baník Sokolov 175117,5207,5500307,5000  M1
30. KORBEL Rudolf / 1977 / 86,2 TJ Spartak Chodov 165122,5180467,5305,3710  O
31. DUNA Jozef / 1950 / 109,7 TJ Sokol Vejprnice 140
NR190
182,5512,5301,8625  M3
32. BLINOV Petr / 1970 / 113,6 TJ Spartak Chodov 180110210500291,5000  M1
33. JAVORSKÝ Jan / 1995 / 72,8 Sokol Domažlice 120110150380276,5640  D
34. OULEHLE Jaroslav / 1981 / 89,3 SKST Litvínov 145105175425272,4250  O
35. HOZÁK Lukáš / 1993 / 88,0 SKST Litvínov 140107,5165412,5266,4338  J
36. HEJL František / 1990 / 77,0 SKST Litvínov 13587,5155377,5264,2122  J
37. BLINOV Petr / 1997 / 64,7 TJ Spartak Chodov 10047,5125272,5217,5368  D


Nepřihlášený uživatel