21. Mistrovství ČR v silovém trojboji mužů a žen Masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 27. dubna 2013 8:00
Datum ukončení: 27. dubna 2013 18:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 45
Místo konání:
Adresa:Tělocvična ZŠ gen. Peřiny
Socháňova 1139
163 00 Praha - Řepy
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Ženy M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. ZAZVONILOVÁ Marcela / 1971 / 61,5 / 10TJ Dobřany 11070
NR137,5
317,5 347,3132VT2 M1
2. MAŠKOVÁ Jitka / 1968 / 68,5 / 36TJ Sokol Lanžhot 8565112,5 262,5 265,1250VT3 M1

Ženy M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 83,9 / 11TJ Sokol Nymburk
NR165
140
NR155
NR460
410,4580EVT M2
2. ŠTĚCHOVÁ Hana / 1961 / 56,5 / 21TJ Spartak Pelhřimov 8562,5
NR120,5
268 313,1312VT2 M2

Muži M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. ŠOUKAL Jaroslav / 1972 / 148,0 / 2TJ Sokol Vejprnice
NR303
NR283
275
NR861
477,2523MVT M1
2. GREGUŠ Milan, Ing. / 1968 / 92,0 / 39TJ Lokomotiva Krnov
NR288
210250
NR748
472,3620MVT M1
3. MEDEK Vladimír / 1964 / 82,6 / 32TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
NR270
180255
NR705
471,9270MVT M1
4. TUREK Martin / 1972 / 83,0 / 13TJ Viktorie Bohumín
NR263
202,5235
NR700,5
467,5838MVT M1
DOP KOBR Richard / 1969 / 99,1 / 35KST Sporting APIS 250260235 745 455,0460MVT M1
5. TŮMA Roman / 1971 / 92,9 / 1KST Sporting APIS 280165255 700 439,9500VT1 M1
6. BILLÝ Luboš / 1970 / 104,0 / 41TJ Sokol Nymburk 255205270 730 437,7080VT1 M1
7. JASOVSKÝ Dušan / 1972 / 81,2 / 20SKP Sport Děčín 220175247,5 642,5 434,5870VT1 M1
8. RADA Karel / 1973 / 103,8 / 31Fitness Staňkov 280170270 720 432,0000VT1 M1
9. RŮŽIČKA Lubomír / 1967 / 112,5 / 24ST Holba Hanušovice 245212,5260 717,5 419,4505VT1 M1
10. TAUER Tomáš / 1972 / 90,2 / 30Fitness Staňkov 220185230 635 404,9395VT1 M1
11. STŘÍSKA František / 1971 / 106,3 / 45TJ Sokol Nymburk 262,5175235 672,5 400,1375VT2 M1
12. BRÁZDA Ivo / 1971 / 74,6 / 37TJ Sokol Rosice 220122,5200 542,5 387,9960VT2 M1
13. NOVÁK Libor / 1966 / 83,0 / 42TJ Svitavy 207,5150220 577,5 385,4812VT2 M1
14. ŠESTÁK Tomáš / 1973 / 73,9 / 14Colbert club SSK Vítkovice 187,5127,5220 535 385,2000VT2 M1
15. JURMAN Ivo / 1969 / 103,8 / 33TJ Sokol Rosice 230155215 600 360,0000VT2 M1
16. BLINOV Petr / 1970 / 119,0 / 6TJ Spartak Chodov 195120230 545 313,9745VT3 M1

Muži M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. THEUSER Petr / 1961 / 100,8 / 38TJ Svitavy 330220290 840 509,6280EVT M2
2. KANÁT Zoltán / 1962 / 115,8 / 12TJ Olympia Zlín 320
NR260
290
NR870
504,6000EVT M2
DOP KRAYZEL Rémy / 1955 / 82,0 / 28TJ Lokomotiva Krnov 250162,5227,5 640 430,3360MVT M2
3. SEKOT Michal / 1961 / 92,4 / 18LKM Plzeň 245185237,5 667,5 420,5918MVT M2
4. ŠUDOMA Zdeněk / 1961 / 102,1 / 40TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 245165255 665 401,4605VT1 M2
5. CEJNEK Rostislav / 1962 / 102,9 / 23KST Jihlava 215220227,5 662,5 398,7588VT1 M2
6. PSOTA Jiří / 1962 / 92,7 / 4KST Sporting APIS 230177,5225 632,5 397,9690VT1 M2
7. VERBIČ Jan / 1962 / 108,4 / 9TJ Dobřany 225142,5240 607,5 359,1540VT2 M2
8. HODÍK Jaroslav / 1958 / 82,9 / 5TJ Spartak Chodov 187,5130220 537,5 359,0500VT2 M2
9. MICHALCZYK František / 1954 / 79,3 / 15Colbert club SSK Vítkovice 185130195 510 350,1150VT2 M2
10. VÁŇA Petr / 1961 / 103,2 / 34TJ Sokol Nymburk 167,5132,5200 500 300,6500VT3 M2
11. ZAMAZAL Petr / 1956 / 100,8 / 17SKST Litvínov 155137,5200 492,5 298,7998VT3 M2

Muži M3

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. BURDA Václav / 1946 / 69,4 / 29TJ Lokomotiva Krnov 180
NR120
NR210
NR510
384,7440EVT M3
2. ZVADA Štefan / 1953 / 102,4 / 25TJ Sokol Mělník
NR225
NR160
NR240
NR625
376,8750EVT M3
3. ŘECHKA Bedřich / 1950 / 119,1 / 22TJ Sokol Domažlice 215160
NR255
630 362,8170EVT M3
4. PTÁČEK Josef / 1953 / 92,1 / 19TJ Spartak Pelhřimov
NR205,5
NR167,5
180
NR553
348,9983MVT M3
5. VÁCLAVÍK Josef / 1950 / 81,8 / 8TJ Spartak Chodov 150
NR120
NR220
NR490
329,9660MVT M3
6. SCHAUER Pavel / 1951 / 80,4 / 7TJ Spartak Chodov 175
NR117,5
180 472,5 321,5835VT1 M3
7. PETŘÍK Jindřich / 1951 / 158,0 / 43TJ Lokomotiva Krnov 200120240 560 307,5520VT1 M3
8. PRIMUS Václav / 1948 / 101,8 / 16TJ Spartak Pelhřimov 165127,5212,5 505 305,2220VT1 M3
9. KENIS Janis / 1947 / 55,7 / 44TJ Lokomotiva Krnov 12077,5122,5 320 292,8640VT2 M3
10. KOUKOLÍK František / 1947 / 115,1 / 27FC Bílina 140130160 430 249,7870VT3 M3
11. HROMAS František / 1947 / 99,0 / 26TJ Spartak Pelhřimov 90110110 310 189,4410  M3
-. DUNA Jozef / 1950 / 109,4 / 3TJ Sokol Vejprnice 0177,5170 0 0,0000  M3


Nepřihlášený uživatel