21. ročník O siláka Sedlčan v benčpresu

Základní údaje:
Datum zahájení: 24. června 2017 10:30
Datum ukončení: 24. června 2017 15:30
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Propagační soutěž
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 65
Místo konání:
Adresa:PeVan Gym
Sedlecká 570
264 01 Sedlčany
CZE Czech Republic

Pořadatelé:

Další informace

Soutěžící startují dle pravidel RAW dostupných na stránkách powerlifting.cuscz.cz. Nebyl však vyžadován tzv. stop-tlak.

Soutěž byla schválena (povolena) pro závodníky ČSST.

Výsledky dle kategorií

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team 123 BP Wilks
1. LEIBLOVÁ Libuše / 1960 / 83,7 / 5 Powerlifting Kamenický Šenov 100110120120107,20
2. ONDROUŠKOVÁ Anita / 1996 / 70,0 / 35 SK GIGANT'S Bořislav 87,592,597,597,596,99
3. TYRNEROVÁ Ivana / 1985 / 84,2 / 42 TJ Sokol Kutná Hora 107,5-110-110107,595,75
4. BOBÁLOVÁ Barbora / 1982 / 56,7 / 57 Powerlifting Jihlava -77,577,5808093,22
5. ANTOŠOVÁ Ekaterina / 1995 / 55,0 / 62 SK ZLOBR Sedlčany 67,572,5757589,50
6. STEINEROVÁ Petra / 1981 / 72,6 / 34 SKST Litvínov 8085909087,36
7. HEJHALOVÁ Renáta / 1986 / 61,0 / 25 TJ TZ Prosport Rakovník 7072,5-7572,579,80
8. VOJTÍŠKOVÁ Kristýna / 1982 / 61,1 / 32 SK ZLOBR Sedlčany 6065-706571,46
9. TIESLOVÁ Markéta / 1988 / 67,9 / 26 TJ TZ Prosport Rakovník 5560-656060,98
10. KUNCLOVÁ Kateřina / 1998 / 61,8 / 63 SK ZLOBR Sedlčany 5055-57,55559,94
11. CHARYTONOVA Angeliga / 2002 / 71,55 / 7 TJ Kralupy 52,5-57,5-57,552,551,46
12. CHARYTONOVA Maryna / 1993 / 74,75 / 8 TJ Kralupy 50-60-605047,63
13. KOHOUTOVÁ Marie / 1987 / 67,1 / 48 Lanškroun 3035-37,53535,88

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team 123 BP Wilks
1. CHYLE Roman / 1995 / 98,7 / 12 SK ZLOBR Sedlčany 140155165165100,95
2. ČERVEŇÁK Michael / 1997 / 72,7 / 39 WORLD fitness Vlašim 12513013513598,35
3. KLICH Petr / 1995 / 110,7 / 6 TJ Kralupy 155-162,516516596,92
4. OKROUHLÝ Vít / 1994 / 98,1 / 37 KST Sporting APIS 140147,515515595,08
5. VACEK Pavel / 1996 / 84,2 / 60 SK ZLOBR Sedlčany 132,5-137,5137,5137,591,01
6. RYBÁR Filip / 2001 / 75,1 / 3 TJ Přeštice 115120-12512085,43
7. FIALA Filip / 2001 / 74,5 / 29 TJ Sokol Bílina 10511011511582,33
8. SIČEVSKYJ Evžen / 1997 / 88,2 / 56 Powerlifting Jihlava 125-135-13512580,64
9. KLÍMA Josef / 1999 / 75,3 / 1 SK ZLOBR Sedlčany 90100107,5107,576,39
10. ŠPERL Ondřej / 1999 / 76,5 / 15 TJ TZ Prosport Rakovník 97,5102,5107,5107,575,56
11. SOUČEK Kryštof / 2000 / 80,6 / 17 TJ TZ Prosport Rakovník 100105-11010571,35
12. VOSTRÝ Matyáš / 1999 / 89,2 / 16 TJ TZ Prosport Rakovník 10010511011070,54
13. KYMLA Jiří / 1999 / 89,5 / 10 SK ZLOBR Sedlčany 100110-11511070,42
14. LIDMILA Aleš / 1999 / 75,1 / 46 Kulturistika a bikiny fitness 859097,597,569,41
15. KOLÁŘ Pavel / 2000 / 64,5 / 9 TJ Kralupy -80-85858568,03
16. WASSERBAUER Lukáš / 2001 / 79,3 / 65 Vepřová 95-105-107,59565,22
17. JANKOV Filip / 1999 / 73,7 / 51 TJ Sokol Vršovice 77,582,5-8582,559,52
18. SEDLÁK Petr / 2001 / 57,15 / 4 6065-706558,02


Nepřihlášený uživatel