21. ročník vzpěračského Hexagonalu

Základní údaje:
Datum zahájení: 26. července 2014 8:30
Datum ukončení: 26. července 2014 18:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 46
Živé vysílání:
Sledovanost: 109 diváků (240 celkem)
Místo konání:
Adresa:Jezero "Balaton"
Nový Hrozenkov
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií ve dvojboji

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994 / 70,4 / 32 CZE - TJ Bohemians Praha 6078138171,1338
2. PODEŠVOVÁ Marie / 1997 / 65,2 / 27 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 4558103133,8382
3. DOLEŽALOVÁ Eliška / 1994 / 56,7 / 26 CZE - TJ Sokol JS Zlín 355590128,8440
4. KOZLOVÁ Karolína / 2005 / 30,5 / 28 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 13173079,3230

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. KENISOVÁ Lenka / 1983 / 65,8 / 23 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 75100175226,0825
2. ŠVECOVÁ Julie / 1984 / 66,4 / 30 CZE - TJ Bohemians Praha 7184155199,1130
3. CHOVANCOVÁ Terézia / 1991 / 60,2 / 22 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 6481145198,7660
4. LOZOVÁ Laura / 1988 / 60,8 / 24 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 6475139189,2346
5. GASIOROVÁ Hana / 1993 / 60,2 / 19 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 5867125171,3500
6. KLIMPAROVÁ Petra / 1976 / 50,7 / 33 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 4857105164,2305
7. HERTLOVÁ Erika / 1990 / 114,6 / 29 CZE - TAK Hellas Brno 7087157161,0506
8. LOKINGOVÁ Dominika / 1993 / 64,1 / 21 CZE - TJ Lokomotiva Cheb 5263115151,0870
9. SARANOVÁ Iva / 1991 / 68,0 / 18 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 5162113143,0467
10. PALLOVÁ Gabriela / 1993 / 72,1 / 25 CZE - TJ Sokol JS Zlín 5066116141,9144
11. SZENCZIOVÁ Livie / 1984 / 66,7 / 31 CZE - TJ Bohemians Praha 4564109139,6181
12. MINAŘÍKOVÁ Markéta / 1987 / 68,6 / 20 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 5060110138,5120

Mladší žáci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. MOSKÁL Matěj / 2002 / 32,9 / 5 CZE - SKVOZ Horní Suchá 4959108281,9556
2. MATÍK David / 2004 / 28,6 / 4 CZE - SKVOZ Horní Suchá 243256172,9392
3. KLEMPÁR Boris / 2004 / 30,5 / 1 CZE - SKVOZ Horní Suchá 253358165,5378
4. VYHLÍDAL Miroslav / 2003 / 42,6 / 2 CZE - SKVOZ Horní Suchá 304070138,9080
5. PRIESSNITZ Bohumír / 2003 / 38,1 / 3 CZE - SKVOZ Horní Suchá 263056124,4040

Starší žáci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. POLÁK František / 2001 / 43,4 / 11 CZE - SKVOZ Horní Suchá 5668124241,6760
2. BITTNER Matěj / 2001 / 49,9 / 7 CZE - SKVOZ Horní Suchá 5370123211,0926
3. KMEŤO Petr / 2001 / 49,9 / 6 CZE - SKVOZ Horní Suchá 5667123211,0926
4. VAVREK Miroslav / 2000 / 57,3 / 10 CZE - SKVOZ Horní Suchá 5575130199,3160
5. ŠTREICHL Martin / 2000 / 59,2 / 9 CZE - SKVOZ Horní Suchá 5677133198,9414
6. BOBČEK Marian / 2001 / 45,4 / 12 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 384482153,1678
7. KOŠAŘ Denis / 2001 / 85,4 / 8 CZE - SKVOZ Horní Suchá 5667123146,6406

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. KOPECKÝ Vlastimil / 1995 / 84,7 / 15 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 110135245293,2895
2. SEDLÁČEK Eduard / 1994 / 89,1 / 16 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 100123223260,5309
3. ZBOŘIL Štěpán / 1999 / 52,3 / 13 CZE - SKVOZ Horní Suchá 6173134221,0062
4. CHOVANEC Dominik / 1999 / 74,5 / 14 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 7595170218,1780

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. MATYKIEWICZ Tomáš / 1982 / 99,5 / 38 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 0165165183,9255
2. WÄLZER Libor / 1975 / 105,3 / 43 CZE - PSK Olymp Praha 0165165180,1305
3. CHOVANEC Tomáš / 1988 / 84,3 / 35 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 0150150179,9850
4. POKUSA Michal / 1987 / 105,1 / 36 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 0162162176,9688
5. SLABÝ Petr / 1983 / 61,0 / 37 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 0115115168,2680
6. KUBICA Roman / 1984 / 82,7 / 39 CZE - Crossfitness Havířov 0135135163,5795
7. JANÍČEK Peter / 1969 / 68,3 / 40 SVK - ŠK ELKOP WLC Dolný Kubín 0120120162,4920
8. SCHMIDT Martin / 1994 / 90,6 / 46 CZE - TJ Holešov 0134134155,3596
9. LEINWEBER Martin / 1993 / 79,0 / 34 CZE - SKV Baník Havířov 0120120148,9800
10. PAŠKA Zbyněk / 1991 / 82,1 / 42 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 0121121147,1602
11. KOLÁŘ Josef / 1997 / 75,1 / 44 CZE - TJ Holešov 0115115146,9010
12. PAŠKA Vojtěch / 1988 / 88,6 / 41 CZE - TJ Sokol Nový Hrozenkov 0120120140,5680
13. BRÁZDIL Josef / 1990 / 80,0 / 45 CZE - TJ Holešov 0113113139,3290
14. POLES Tomáš / 1980 / 89,9 / 47 CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 0110110127,9850


Nepřihlášený uživatel