27. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 26. ledna 2019 8:00
Datum ukončení: 26. ledna 2019 19:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 53
Živé vysílání:
Sledovanost: 417 diváků (519 celkem)
Místo konání:
Adresa:Gymnázium T.G.Masaryka
U Školy 39
664 84 Zastávka
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Dorostenky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. JANSOVÁ Dominika / 2001 / 58,8 / 46POWERLIFTING DK 11570
NR150
335 379,39VT1 D

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. HERRMANNOVÁ Tereza / 1999 / 66,5 / 42TJ Viktorie Bohumín 16085120 365 376,57VT2 J
2. RÁBOVÁ Tereza / 1999 / 60,9 / 33SK ZLOBR Sedlčany 12057,5130 307,5 338,90VT2 J
3. PLEVOVÁ Natálie / 1996 / 69,8 / 21TJ Viktorie Bohumín 12572,5132,5 330 328,94VT2 J
4. STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999 / 65,9 / 4TJ Sokol Nymburk 10552,5130 287,5 298,57VT3 J

Ženy M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. MAŠKOVÁ Jitka / 1968 / 60,0 / 37TJ Sokol Lanžhot 7552,5100 227,5 253,64VT3 M2

Ženy M3

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 88,4 / 51TJ Sokol Nymburk 15092,5147,5 390 339,57MVT M3

Dorostenci

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. JURKA Matěj / 2001 / 91,2 / 34TJ Svitavy 255155255 665 421,74MVT D
2. TÓTH Nicolas / 2001 / 99,5 / 23TJ Viktorie Bohumín 240
NR220
220 680 414,66VT1 D
3. RADA Karel / 2001 / 81,0 / 35Fitness Staňkov 210135230 575 389,50VT1 D
4. LNĚNIČKA Patrik / 2001 / 72,3 / 49TJ Lanškroun 197,5115202,5 515 376,72VT1 D
5. LAKOMÝ Vojtěch / 2001 / 90,6 / 15TJ Autobrzdy Jablonec n.N 222,5140220 582,5 370,64VT1 D
6. LACINA David / 2003 / 72,8 / 27TJ Sokol Pohořelice 180110200 490 356,62VT2 D
7. WASSERBAUER Lukáš / 2001 / 83,1 / 39TJ Olympia Zlín 200115200 515 343,50VT2 D
8. RYBÁR Filip / 2001 / 82,5 / 17TJ Přeštice 175125207,5 507,5 339,97VT2 D
9. CIBULKA Daniel / 2001 / 97,5 / 45TJ Sokol Vejprnice 200135197,5 532,5 327,49VT3 D
10. KAVICKÝ Matouš / 2003 / 72,0 / 12TJ Sokol Pohořelice 12060130 310 227,45  D
-. ŠÍP Ondřej / 2002 / 90,5 / 58TJ Svitavy 2600245 0 0,00  D

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. SIČEVSKYJ Evžen / 1997 / 101,6 / 25Doplnejch powerlifting 307,5190302,5 800 483,84MVT J
2. HLAVÁČ Jakub / 2000 / 92,6 / 53TJ Sokol Rosice 300155
NR290
745 468,98MVT J
3. PROKOP Martin / 1999 / 109,6 / 7Powerlifting School 300210265 775 456,63MVT J
4. KLÍMA Josef / 1999 / 71,7 / 10SK ZLOBR Sedlčany 235142,5230 607,5 447,12VT1 J
5. PILSKÝ Josef / 1997 / 71,5 / 14Powerlifting School 200162,5210 572,5 422,22VT1 J
6. ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 / 81,9 / 52TJ Lokomotiva Krnov 210130230 570 383,55VT2 J
7. ŠESTÁK Jaroslav / 2000 / 106,0 / 2Powerlifting School 247,5120265 632,5 376,72VT2 J
8. MARŠÍK Martin / 1998 / 88,2 / 57Powerlifting School 210140230 580 374,16VT2 J
9. ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 / 116,2 / 20TJ Svitavy 260135240 635 367,98VT2 J
10. HAKER Vojtěch / 2000 / 69,4 / 22TJ Sokol Pohořelice 20087,5190 477,5 360,23VT3 J
11. ANDAR Matej / 1999 / 91,4 / 40TJ Autobrzdy Jablonec n.N 207,5100190 497,5 315,17VT3 J
12. SCHNAJBERK Petr / 1998 / 109,0 / 24Doplnejch powerlifting 165115200 480 283,30  J
13. ČERNÝ Daniel / 2000 / 83,6 / 59TJ Sokol Pohořelice 16080170 410 272,53  J

Muži M1

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. PATOČKA Václav / 1977 / 92,6 / 47TJ Sokol Rosice 295200270 765 481,57MVT M1
2. HEJDA Miroslav / 1978 / 107,4 / 28TJ Olympia Zlín 280205285 770 456,61VT1 M1
3. HULÁK Pavel / 1974 / 103,4 / 50Powerlifting School 265222,5250 737,5 443,16VT1 M1
4. SYROVÝ Pavel / 1974 / 140,3 / 31TJ Sokol Bílina 250280260 790 441,29MVT M1
5. TUREK Martin / 1972 / 81,9 / 54TJ Viktorie Bohumín 237,5190205 632,5 425,61VT1 M1
6. PŘIBYL Ondřej / 1979 / 92,1 / 3TJ Autobrzdy Jablonec n.N 200150
NR311
661 417,16VT1 M1
7. BANAS Marek / 1973 / 99,8 / 5TJ Viktorie Bohumín 250160265 675 411,14VT1 M1
8. KOPAL Radim / 1974 / 92,8 / 56SKST Litvínov 240190220 650 408,72VT1 M1
9. STŘÍSKA František / 1971 / 105,6 / 41TJ Sokol Nymburk 255175235 665 396,61VT2 M1
10. ČERNOVSKÝ Robert / 1978 / 109,1 / 55Powerlifting School 245172,5242,5 660 389,40VT2 M1
11. ŠVARCBACH Dušan / 1975 / 78,1 / 44SK TOTZI Klášterec n.O. 215115225 555 384,78VT2 M1
12. ČECH Martin / 1974 / 62,4 / 26TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 15587,5192,5 435 358,22VT3 M1

Muži M2

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. VERBIČ Jan / 1962 / 126,4 / 18TJ Sokol Vejprnice 280140280 700 398,02VT1 M2
2. MEDEK Vladimír / 1964 / 81,7 / 48TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 225140215 580 390,86VT1 M2
3. JURMAN Ivo / 1969 / 110,3 / 43TJ Sokol Rosice 215170215 600 352,80VT2 M2
-. KADLEC Jiří / 1966 / 139,5 / 36TJ Sokol Bílina 31000 0 0,00  M2

Muži M3

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. PTÁČEK Josef / 1953 / 94,8 / 11TJ Spartak Pelhřimov 195155182,5 532,5 331,53VT1 M3
2. ZAMAZAL Petr / 1956 / 106,4 / 30SKST Litvínov 185132,5215 532,5 316,73VT1 M3
3. KLEPÁČ Pavel Von, Ing. / 1955 / 121,5 / 16TJ Sokol Rosice 150115150 415 237,92VT3 M3
-. HODÍK Jaroslav / 1958 / 82,3 / 9TJ Spartak Chodov 1750200 0 0,00  M3

Muži M4

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. PRIMUS Václav / 1948 / 100,7 / 6TJ Spartak Pelhřimov 127,595157,5 380 230,62VT3 M4
2. HROMAS František / 1947 / 102,6 / 32TJ Spartak Pelhřimov 95105140 340 204,88  M4


Nepřihlášený uživatel