27. Otevřené Mistrovství ČR v silovém trojboji dorostu, juniorů a masters

Základní údaje:
Datum zahájení: 26. ledna 2019 8:00
Datum ukončení: 26. ledna 2019 19:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 53
Živé vysílání:
Sledovanost: 417 diváků (519 celkem)
Místo konání:
Adresa:Gymnázium T.G.Masaryka
U Školy 39
664 84 Zastávka
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Muži a ženy v trojboji

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. JANSOVÁ Dominika / 2001 / 58,8 / 46POWERLIFTING DK 11570
NR150
335379,39VT1 D
2. HERRMANNOVÁ Tereza / 1999 / 66,5 / 42TJ Viktorie Bohumín 16085120365376,57VT2 J
3. TAKÁČOVÁ Hana / 1954 / 88,4 / 51TJ Sokol Nymburk 15092,5147,5390339,57MVT M3
4. RÁBOVÁ Tereza / 1999 / 60,9 / 33Sportovní klub ZLOBR 12057,5130307,5338,90VT2 J
5. PLEVOVÁ Natálie / 1996 / 69,8 / 21TJ Viktorie Bohumín 12572,5132,5330328,94VT2 J
6. STŘÍSKOVÁ Aneta / 1999 / 65,9 / 4TJ Sokol Nymburk 10552,5130287,5298,57VT3 J
7. MAŠKOVÁ Jitka / 1968 / 60,0 / 37TJ Sokol Lanžhot 7552,5100227,5253,64VT3 M2

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. SIČEVSKYJ Evžen / 1997 / 101,6 / 25Doplnejch powerlifting 307,5190302,5800483,84MVT J
2. PATOČKA Václav / 1977 / 92,6 / 47TJ Sokol Rosice 295200270765481,57MVT M1
3. HLAVÁČ Jakub / 2000 / 92,6 / 53TJ Sokol Rosice 300155
NR290
745468,98MVT J
4. PROKOP Martin / 1999 / 109,6 / 7Powerlifting School 300210265775456,63MVT J
5. HEJDA Miroslav / 1978 / 107,4 / 28TJ Olympia Zlín 280205285770456,61VT1 M1
6. KLÍMA Josef / 1999 / 71,7 / 10Sportovní klub ZLOBR 235142,5230607,5447,12VT1 J
7. HULÁK Pavel / 1974 / 103,4 / 50Powerlifting School 265222,5250737,5443,16VT1 M1
8. SYROVÝ Pavel / 1974 / 140,3 / 31TJ Sokol Bílina 250280260790441,29MVT M1
9. TUREK Martin / 1972 / 81,9 / 54TJ Viktorie Bohumín 237,5190205632,5425,61VT1 M1
10. PILSKÝ Josef / 1997 / 71,5 / 14Powerlifting School 200162,5210572,5422,22VT1 J
11. JURKA Matěj / 2001 / 91,2 / 34TJ Svitavy 255155255665421,74MVT D
12. PŘIBYL Ondřej / 1979 / 92,1 / 3TJ Autobrzdy Jablonec n.N 200150
NR311
661417,16VT1 M1
13. TÓTH Nicolas / 2001 / 99,5 / 23TJ Viktorie Bohumín 240
NR220
220680414,66VT1 D
14. BANAS Marek / 1973 / 99,8 / 5TJ Viktorie Bohumín 250160265675411,14VT1 M1
15. KOPAL Radim / 1974 / 92,8 / 56SKST Litvínov 240190220650408,72VT1 M1
16. VERBIČ Jan / 1962 / 126,4 / 18TJ Sokol Vejprnice 280140280700398,02VT1 M2
17. STŘÍSKA František / 1971 / 105,6 / 41TJ Sokol Nymburk 255175235665396,61VT2 M1
18. MEDEK Vladimír / 1964 / 81,7 / 48TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 225140215580390,86VT1 M2
19. RADA Karel / 2001 / 81,0 / 35Fitness Staňkov 210135230575389,50VT1 D
20. ČERNOVSKÝ Robert / 1978 / 109,1 / 55Powerlifting School 245172,5242,5660389,40VT2 M1
21. ŠVARCBACH Dušan / 1975 / 78,1 / 44SK TOTZI Klášterec n.O. 215115225555384,78VT2 M1
22. ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 / 81,9 / 52TJ Lokomotiva Krnov 210130230570383,55VT2 J
23. LNĚNIČKA Patrik / 2001 / 72,3 / 49TJ Lanškroun 197,5115202,5515376,72VT1 D
24. ŠESTÁK Jaroslav / 2000 / 106,0 / 2Powerlifting School 247,5120265632,5376,72VT2 J
25. MARŠÍK Martin / 1998 / 88,2 / 57Powerlifting School 210140230580374,16VT2 J
26. LAKOMÝ Vojtěch / 2001 / 90,6 / 15TJ Autobrzdy Jablonec n.N 222,5140220582,5370,64VT1 D
27. ŠTĚPÁNEK Roman / 1998 / 116,2 / 20TJ Svitavy 260135240635367,98VT2 J
28. HAKER Vojtěch / 2000 / 69,4 / 22TJ Sokol Pohořelice 20087,5190477,5360,23VT3 J
29. ČECH Martin / 1974 / 62,4 / 26TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 15587,5192,5435358,22VT3 M1
30. LACINA David / 2003 / 72,8 / 27TJ Sokol Pohořelice 180110200490356,62VT2 D
31. JURMAN Ivo / 1969 / 110,3 / 43TJ Sokol Rosice 215170215600352,80VT2 M2
32. WASSERBAUER Lukáš / 2001 / 83,1 / 39TJ Olympia Zlín 200115200515343,50VT2 D
33. RYBÁR Filip / 2001 / 82,5 / 17TJ Přeštice 175125207,5507,5339,97VT2 D
34. PTÁČEK Josef / 1953 / 94,8 / 11TJ Spartak Pelhřimov 195155182,5532,5331,53VT1 M3
35. CIBULKA Daniel / 2001 / 97,5 / 45TJ Sokol Vejprnice 200135197,5532,5327,49VT3 D
36. ZAMAZAL Petr / 1956 / 106,4 / 30SKST Litvínov 185132,5215532,5316,73VT1 M3
37. ANDAR Matej / 1999 / 91,4 / 40TJ Autobrzdy Jablonec n.N 207,5100190497,5315,17VT3 J
38. SCHNAJBERK Petr / 1998 / 109,0 / 24Doplnejch powerlifting 165115200480283,30  J
39. ČERNÝ Daniel / 2000 / 83,6 / 59TJ Sokol Pohořelice 16080170410272,53  J
40. KLEPÁČ Pavel Von, Ing. / 1955 / 121,5 / 16TJ Sokol Rosice 150115150415237,92VT3 M3
41. PRIMUS Václav / 1948 / 100,7 / 6TJ Spartak Pelhřimov 127,595157,5380230,62VT3 M4
42. KAVICKÝ Matouš / 2003 / 72,0 / 12TJ Sokol Pohořelice 12060130310227,45  D
43. HROMAS František / 1947 / 102,6 / 32TJ Spartak Pelhřimov 95105140340204,88  M4
-. HODÍK Jaroslav / 1958 / 82,3 / 9TJ Spartak Chodov 175020000,00  M3
-. ŠÍP Ondřej / 2002 / 90,5 / 58TJ Svitavy 260024500,00  D
-. KADLEC Jiří / 1966 / 139,5 / 36TJ Sokol Bílina 3100000,00  M2


Nepřihlášený uživatel