3. Mistrovství Severní Moravy v klasickém (RAW) silovém trojboji

Základní údaje:
Datum zahájení: 29. října 2016 8:00
Datum ukončení: 29. října 2016 18:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Oblastní mistrovství
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: RAW
Soutěžících: 39
Živé vysílání:
Sledovanost: 89 diváků (152 celkem)
Místo konání:
Adresa:TJ Viktorie Bohumín
Slezská 116
Bohumín - Starý Bohumín
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí v trojboji

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. NUCOVÁ Helena / 1991 / 62,97 / 4TJ Sokol Pohořelice 110
NR73
135 318 341,63EVT O
2. VINDIŠOVÁ Monika / 1991 / 62,93 / 38Colbert club SSK Vítkovice 11065125 300 322,47MVT O
3. ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997 / 60,78 / 10TJ Olympia Zlín 10045125 270 298,03VT1 J
4. PETŘÍČKOVÁ Eliška / 1994 / 52,39 / 24TJ Viktorie Bohumín 87,540102,5 230 285,08VT1 J
5. HALÁSOVÁ Sára / 1993 / 48,62 / 36Colbert club SSK Vítkovice 754595 215 282,06VT1 J
6. SKUDŘÍKOVÁ Kateřina / 1997 / 78,89 / 26TJ Viktorie Bohumín 10565
NR135,5
305,5 281,76VT1 J
7. DAŇKOVÁ Lucie / 2000 / 58,11 / 9TJ Olympia Zlín 7047,5100 217,5 248,60VT2 D
8. GERLICHOVÁ Michaela / 1989 / 56,82 / 1Powerlifting Raspberry 6535110 210 244,29VT2 O
9. FILOVÁ Michaela / 1999 / 54,15 / 13PWL Vision Nutrition 603590 185 223,48VT3 D
10. HÝBLOVÁ Klára / 1999 / 62,92 / 12PWL Vision Nutrition 503580 165 177,38  D

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. RÖSLER Marcel / 1976 / 73,75 / 17PWL Vision Nutrition 190125222,5 537,5 387,54VT1 M1
2. STROUHAL Lukáš / 1985 / 117,3 / 21TJ Viktorie Bohumín 240170250 660 381,55VT1 O
DOP KRAYZEL Rémy / 1955 / 82,72 / 3TJ Lokomotiva Krnov 185167,5215 567,5 379,54VT1 M3
3. KOVAŘÍK Lukáš / 1990 / 91,98 / 11TJ Olympia Zlín 230130240 600 378,90VT1 O
4. JIROUT Jaroslav / 1980 / 127,66 / 14PWL Vision Nutrition 250150265 665 377,39VT1 O
5. HADÁČEK David / 1987 / 98,37 / 35Colbert club SSK Vítkovice 220135260 615 376,81VT1 O
6. TUREK Martin / 1972 / 83,92 / 32TJ Viktorie Bohumín 200135215 550 364,76VT2 M1
7. BARTIZAL Ondřej / 1996 / 97,16 / 15PWL Vision Nutrition 200130232,5 562,5 346,44VT2 J
8. KELIAR Petr / 1984 / 82,51 / 19Powerlifting Raspberry 195110210 515 345,00VT2 O
9. HROŠ Pavel / 1998 / 80,87 / 5TJ Olympia Zlín 170107,5
NR230
507,5 344,14VT2 D
10. MATIS Martin / 1994 / 65,5 / 22TJ Viktorie Bohumín 145130160 435 343,69VT2 J
11. BILKO Marek / 1976 / 88,82 / 31TJ Viktorie Bohumín 205125200 530 340,68VT2 M1
12. KAVKA Martin / 1993 / 61,96 / 28TJ Viktorie Bohumín 145100162,5 407,5 337,65VT2 J
13. ADÁMEK Richard / 1998 / 90,9 / 37Colbert club SSK Vítkovice 190130210 530 336,66VT2 D
14. BANAS Marek / 1973 / 99,86 / 25TJ Viktorie Bohumín 190135220 545 331,85VT2 M1
15. KRAJÍČEK Miroslav / 1992 / 71,71 / 40TJ Olympia Zlín 145115190 450 331,16VT2 O
16. ŠVAŇHAL Lubomír / 1996 / 80,89 / 2TJ Lokomotiva Krnov 17095220 485 328,83VT2 J
17. GRYGEREK Rostislav / 1989 / 81,56 / 18Powerlifting Raspberry 170105200 475 320,44VT2 O
18. HUŠEK Robin / 1995 / 62,78 / 16PWL Vision Nutrition 12092,5175 387,5 317,40VT3 J
19. VITA Radim / 1996 / 65,62 / 30TJ Viktorie Bohumín 11090190 390 307,67VT3 J
20. OUBĚLICKÝ Adam / 1993 / 90,06 / 27TJ Viktorie Bohumín 145120215 480 306,34VT3 J
21. WOLF Čestmír / 1959 / 82,12 / 39Colbert club SSK Vítkovice 110145165 420 282,16VT3 M2
22. VOGEL Arnošt / 2000 / 79,44 / 6TJ Olympia Zlín 15085175 410 281,14VT3 D
23. KAVKA Josef / 1999 / 62,28 / 34SK Fitness Gym Olomouc 11580145 340 280,47VT3 D
24. TÓTH Nicolas / 2001 / 86,67 / 23TJ Viktorie Bohumín 135115155 405 263,74  D
25. TICHÝ Petr / 1975 / 68,43 / 8TJ Olympia Zlín 11085150 345 263,13  M1
26. STAROŠTÍK Jan / 1998 / 77,12 / 33SK Fitness Gym Olomouc 13580160 375 262,16  D
27. SVOZIL Jiří / 1954 / 108,46 / 20Powerlifting Raspberry 14080200 420 248,26  M3
-. KOČAŘ Tomáš / 1986 / 72,32 / 29TJ Viktorie Bohumín 000 0 0,00  O


Nepřihlášený uživatel