3. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže - jednotlivci

Základní údaje:
Datum zahájení: 3. října 2015 8:00
Datum ukončení: 3. října 2015 20:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 60
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
ul. Těrlická 1356
735 35 Horní Suchá
CZE Czech Republic

Další informace

Vzhledem k rozdílnému hodnocení družstev (jen mužský Sinclair) a jednotlivců (Sinclair dle pohlaví) bylo nutné rozdělit soutěž na dvě samostatné:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií ve dvojboji

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. MICZYŃSKA Sylwia Dominika / 2000 / 71,8 / 46  POL 7485159194,9658
2. KUDLASZYK Natalia Aloiza / 2000 / 49,0 / 47  POL 5365118189,9800
3. CICHA Klaudia Magdalena / 2001 / 55,4 / 48  POL 5365118171,9260
4. BIJOKOVÁ Markéta / 2000 / 63,8 / 58  CZE - SKVOZ Horní Suchá 5466120158,1360
5. ZRONKOVÁ Daniela / 2001 / 58,2 / 49  CZE - TJ Rotas Rotava 4963112157,2816
6. MIKUŠOVÁ Laura / 2002 / 60,4 / 52  SVK - ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom 5161112153,1712
7. ZRONKOVÁ Nikola / 2000 / 51,1 / 50  CZE - TJ Rotas Rotava 445498152,2822
8. BRODOVÁ Dominika / 2002 / 42,1 / 17  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 324577142,5655
9. GRYGERKOVÁ Sabina / 2003 / 42,9 / 59  CZE - SKVOZ Horní Suchá 283664116,3456
10. KOZLOVÁ Karolína / 2005 / 34,1 / 57  CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 222850115,8000
11. SATLEROVÁ Sabina / 2003 / 65,3 / 51  CZE - TJ Rotas Rotava 384280103,8560
12. WRZECIONKOVÁ Viktorie / 2001 / 53,1 / 56  CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 29376699,4026

Mladší žactvo

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. MOSKÁL Matěj / 2002 / 35,5 / 24  CZE - SKVOZ Horní Suchá 50
NR69
119285,2073
2. MATÍK David / 2004 / 32,5 / 27  CZE - SKVOZ Horní Suchá 354580211,8320
3. JASAITIS Airingas / 2005 / 32,9 / 2  LTU 324375195,8025
4. ČERVEŇÁK Jiří / 2002 / 45,5 / 25  CZE - SKVOZ Horní Suchá 445599184,5459
5. KLEMPÁR Boris / 2004 / 34,7 / 26  CZE - SKVOZ Horní Suchá 333871174,5109
6. MAYER Daniel / 2003 / 41,3 / 31  CZE - SKVOZ Horní Suchá 354883169,8014
7. GORBUNOVAS Renatas / 2005 / 29,0 / 4  LTU 233053160,8709
8. ŽUKAUSKAS Aivaras / 2004 / 37,2 / 3  LTU 284169157,2096
9. BUBLA Jan / 2004 / 47,3 / 44  CZE - TJ Rotas Rotava 365187156,5217
10. VYHLÍDAL Miroslav / 2003 / 50,7 / 30  CZE - SKVOZ Horní Suchá 405090152,3700
11. DŽOBÁK Alexandr / 2004 / 26,1 / 28  CZE - SKVOZ Horní Suchá 172643149,2702
12. JANKOVIC Denis / 2004 / 44,5 / 42  CZE - TJ Rotas Rotava 344377146,5464
13. BALIUKA Atas / 2003 / 40,8 / 1  LTU 323870144,9560
14. BALOG Nikolas / 2004 / 78,9 / 43  CZE - TJ Rotas Rotava 4460104129,1992
15. PRIESSNITZ Bohumír / 2003 / 46,2 / 29  CZE - SKVOZ Horní Suchá 274067123,1460
16. NOVÁK Vojtěch / 2004 / 42,1 / 21  CZE - SKV BONATRANS Bohumín 273360120,4440
17. TARNAY Michal / 2003 / 59,8 / 33  CZE - SKVOZ Horní Suchá 324577114,3142
18. KMEŤO Jan / 2007 / 22,7 / 34  CZE - SKVOZ Horní Suchá 111627113,3001
19. POMPA Lukáš / 2003 / 68,3 / 6  CZE - SK Lázně Bohdaneč 354782111,0362
20. FLACHS Rudolf / 2004 / 56,2 / 5  CZE - SK Lázně Bohdaneč 24325687,1584
21. PALA Jakub / 2005 / 29,6 / 32  CZE - SKVOZ Horní Suchá 12162882,8744

Starší žactvo

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. ROMAŇÁK Tomáš / 2000 / 81,0 / 11  SVK - ŠK Olympia Bobrov 110137247302,5503
2. STASIK Martin Marek / 2001 / 50,0 / 45  POL 7898176301,5408
3. MIRGA Tomáš / 2001 / 51,4 / 23  CZE - SKV BONATRANS Bohumín 7895173289,4982
4. POLÁK František / 2001 / 48,7 / 35  CZE - SKVOZ Horní Suchá 7092162283,9860
5. ŠTREICHL Martin / 2000 / 68,0 / 38  CZE - SKVOZ Horní Suchá 88115203275,6537
6. ŠKAPEC Vladimír / 2000 / 64,4 / 10  SVK - ŠK Olympia Bobrov 90100190267,5580
7. KOČIBÁL Ján / 2001 / 90,2 / 18  SVK - TJ Slávia Ružomberok 100125225261,3825
8. KMEŤO Petr / 2001 / 58,7 / 36  CZE - SKVOZ Horní Suchá 7396169254,3957
9. BITTNER Matěj / 2001 / 55,0 / 37  CZE - SKVOZ Horní Suchá 6790157248,5467
10. BALÁŽ Patrik / 2000 / 49,9 / 40  CZE - SKVOZ Horní Suchá 5880138236,8356
11. TCHURZ Ondřej / 2000 / 67,7 / 22  CZE - SKV BONATRANS Bohumín 8093173235,5914
12. JANULEVIČIUS Mindaugas / 2000 / 73,5 / 7  LTU 7595170219,9290
13. BUCHTA Patrik / 2001 / 67,2 / 39  CZE - SKVOZ Horní Suchá 6882150205,2750
14. MATIK Ludvík / 2001 / 57,0 / 41  CZE - SKVOZ Horní Suchá 5875133204,7402
15. MOSKÁĽ Marek / 2000 / 91,8 / 14  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 7395168193,6368
16. MEČÁR Marek / 2000 / 66,6 / 13  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 5775132181,7112
17. JESENSKÝ Adam / 2001 / 56,4 / 12  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 5364117181,5957
18. LAPINSKAS Mindaugas / 2001 / 61,3 / 9  LTU 5163114166,2120
19. KOSTEREC Jakub / 2001 / 51,8 / 55  SVK - ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom 365793154,6125
20. KRUTÁK Ján / 2000 / 74,7 / 19  SVK - TJ Slávia Ružomberok 5565120153,7680

Nové dosažené rekordy

MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 69 kg v nadhozu (3. pokus) v kategorii Mladší žáci -36kg

Neplatné pokusy o rekord

POLÁK František / 2001, Národní rekord 95 kg v nadhozu (3. pokus) v kategorii Starší žáci -50kg


Nepřihlášený uživatel