4. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže

Základní údaje:
Datum zahájení: 11. listopadu 2016 14:00
Datum ukončení: 12. listopadu 2016 19:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 90
Živé vysílání:
Sledovanost: 120 diváků (136 celkem)
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
ul. Těrlická 1356/24b
735 35 Horní Suchá
CZE Czech Republic

Další informace

V sobotní části soutěž proběhla současně s Mistrovstvím ČR a finále ligy mladších žáků.
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Výsledky dle kategorií ve dvojboji

Mladší žactvo

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. MATÍK David / 2004 / 35,5 / 11  CZE - SKVOZ Horní Suchá 425597232,4799
2. POLHOŠ Marek / 2003 / 49,3 / 7  CZE - TJ Baník Sokolov 55
NR72
127220,2561
3. ORAČKO Dominik / 2003 / 117,5 / 6  CZE - TJ Baník Sokolov
NR86
NR110
196206,8192
4. MAYER Daniel / 2003 / 52,5 / 12  CZE - SKVOZ Horní Suchá 5166117192,3480
5. PECHA Daniel / 2003 / 52,6 / 8  CZE - SKVOZ Horní Suchá 5264116190,4140
6. BUBLA Jan / 2004 / 53,8 / 4  CZE - TJ Rotas Rotava 5365118190,1452
7. KÖHLER Lukáš / 2004 / 35,6 / 1  CZE - TJ Rotas Rotava 344579188,7547
8. JASAITIS Airingas / 2005 / 40,0 / 18  LTU - SK Jéga 385088185,9088
9. DŽOBÁK Alexandr / 2004 / 32,5 / 9  CZE - SKVOZ Horní Suchá 313970185,3530
10. MACURA Vladimír / 2005 / 73,2 / 4  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 6277139180,2691
11. MIRGA Kristián / 2003 / 51,1 / 3  CZE - SKV Baník Havířov 4660106178,2602
12. ŠKROBIAN Miroslav / 2007 / 35,4 / 3  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 343872173,0952
13. URBÁNEK Dominik / 2004 / 39,5 / 13  CZE - SKV Baník Havířov 354580171,1920
14. JANKOVIC Denis / 2004 / 56,1 / 6  CZE - TJ Rotas Rotava 4861109169,8765
15. LOLO David / 2003 / 49,6 / 4  CZE - SKVOZ Horní Suchá 425698169,0696
16. SEDLÁČEK Ondřej / 2003 / 42,8 / 2  CZE - TJ Rotas Rotava 394584165,9336
17. GORBUNOVAS Renatas / 2005 / 33,8 / 16  LTU - SK Jéga 283765164,5475
18. ŠIMEK Martin / 2006 / 27,3 / 14  CZE - SKV BONATRANS Bohumín 193150163,7550
19. PODŠKUBKA Tomáš / 2003 / 112,1 / 9  CZE - Sokol JS Zlín 6885153163,6488
20. KLEMPÁR Boris / 2004 / 40,5 / 8  CZE - SKVOZ Horní Suchá 324577160,6374
21. TARNAY Michal / 2003 / 66,5 / 8  CZE - SKVOZ Horní Suchá 5065115158,4700
22. KUBÍKOVÁ Marie / 2003 / 49,0 / 3  CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 375390156,9240
23. PLÁNKA František / 2005 / 34,2 / 8  CZE - TJ Rotas Rotava 273562154,8822
24. KAČÍREK Tomáš / 2003 / 46,6 / 11  CZE - TJ VTŽ Chomutov 374784153,1824
25. VYHLÍDAL Miroslav / 2003 / 59,0 / 5  CZE - SKVOZ Horní Suchá 4755102152,9592
26. FICEK Martin / 2004 / 59,4 / 9  CZE - SKV Teplice 4656102152,1840
27. PRIESSNITZ Bohumír / 2003 / 51,2 / 11  CZE - SKVOZ Horní Suchá 375289149,4221
28. PŘEVRÁTIL Dominik / 2003 / 49,3 / 6  CZE - TJ Baník Sokolov 374683143,9469
29. FRANEK Martin / 2006 / 38,9 / 5  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 293766143,4774
30. NOVÁK Vojtěch / 2004 / 51,3 / 10  CZE - SKV BONATRANS Bohumín 394685142,4685
31. NOVOTNÝ David / 2003 / 64,7 / 11  CZE - SKV Baník Havířov 4655101141,7737
32. MAKULA Michal / 2004 / 56,3 / 7  CZE - SKV Baník Havířov 385088136,7696
33. KOČÍ Robin / 2006 / 32,9 / 15  CZE - TJ VTŽ Chomutov 223052135,7564
34. TRÚCHLY Andrej / 2005 / 44,4 / 2  SVK - TJ Tatran Krásno nad Kysucou 304171135,4112
35. SLIŠKO Jan / 2004 / 68,5 / 5  CZE - TJ Lokomotiva Cheb 435598132,4470
36. VARNAS Heroldas / 2003 / 79,2 / 21  LTU - SK Jéga 4858106131,4082
37. POMPA Lukáš / 2003 / 81,1 / 3  CZE - Sokol Lázně Bohdaneč 4760107130,9787
38. KMEŤO Jan / 2007 / 25,2 / 32  CZE - SKVOZ Horní Suchá 162036130,9068
39. VALDMAN Petr / 2003 / 60,7 / 2  CZE - TJ Rotas Rotava 395089130,6965
40. KOZLOVÁ Karolína / 2005 / 39,2 / 6  CZE - TJ Sokol Moravská Ostrava 243660129,4020
41. JANKO Filip / 2003 / 84,9 / 1  CZE - TJ Baník Sokolov 4860108129,1356
42. BLEDÝ Michal / 2006 / 39,5 / 7  CZE - TJ Rotas Rotava 283260128,3940
43. KOLÁŘ David / 2005 / 40,4 / 9  CZE - TJ Holešov 253560125,4840
44. FERKO Rudolf / 2003 / 71,4 / 7  CZE - TJ Lokomotiva Cheb 405595125,0770
45. KOLÁR Tomáš / 2007 / 28,9 / 33  CZE - SKVOZ Horní Suchá 162541124,9803
46. ZRONKOVÁ Lucie / 2004 / 39,3 / 12  CZE - TJ Rotas Rotava 233558124,7638
47. BLAHA Roman / 2004 / 36,0 / 2  CZE - TJ SOUz Boskovice 222850118,0150
48. GONDA Lukáš / 2004 / 43,9 / 5  CZE - TJ Rotas Rotava 303161117,5958
49. TEPLÍČEK David / 2006 / 38,8 / 10  CZE - SKV BONATRANS Bohumín 222951111,1647
50. PECKA Adam / 2003 / 87,9 / 12  CZE - SKV Teplice 435093109,3401
51. KUČYS Eimantas / 2004 / 53,8 / 20  LTU - SK Jéga 274067107,9638
52. POLHOŠ Nikolas / 2005 / 61,3 / 25  CZE - TJ Baník Sokolov 324274107,8920
53. KUTÁLEK Petr / 2003 / 64,3 / 4  CZE - Sokol JS Zlín 334376107,1372
54. BEINORIS Nedas / 2006 / 34,3 / 17  LTU - SK Jéga 182543107,0700
55. KOMÁREK Dominik / 2003 / 51,6 / 1  CZE - TJ SOUz Boskovice 243660100,0740
56. ŠVEDAVICIUS Dominykas / 2004 / 72,9 / 19  LTU - SK Jéga 32427496,2074
57. SÁRA Matouš / 2005 / 40,9 / 10  CZE - Sokol JS Zlín 18264490,8908
58. KANTOR Martin / 2005 / 51,2 / 23  CZE - SKV BONATRANS Bohumín 23315490,6606
59. ŠAPOLA Tomas / 2004 / 58,8 / 22  LTU - SK Jéga 19315075,1700
60. SATLEROVÁ Sabina / 2003 / 74,9 / 2  CZE - TJ Rotas Rotava 4304355,0142

Starší žactvo

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team, země TRNH Dvojboj Sinclair
1. SEIBERT Dominik / 2001 / 82,6 / 22  CZE - SKV Příbor 113139252305,5248
2. POLÁK František / 2001 / 54,0 / 23  CZE - SKVOZ Horní Suchá 85105190305,2540
3. MOSKÁL Matěj / 2002 / 38,9 / 11  CZE - SKVOZ Horní Suchá
NR57
NR75
NR132
286,9548
4. BUCHTA Patrik / 2001 / 68,7 / 30  CZE - SKVOZ Horní Suchá 90110200269,8000
5. KACPER Przybył / 2002 / 58,1 / 16  POL - LKS Budowlani Nowy Tomyśl 7496170257,8900
6. KMEŤO Petr / 2001 / 61,4 / 25  CZE - SKVOZ Horní Suchá 8090170247,5710
7. MATIK Ludvík / 2001 / 60,9 / 12  CZE - SKVOZ Horní Suchá 7195166243,1734
8. PRZYBYLAK Jakub / 2001 / 63,0 / 17  POL - LKS Budowlani Nowy Tomyśl 7595170243,0830
9. KOWALSKI Tomasz / 2001 / 50,4 / 14  POL - LKS Budowlani Nowy Tomyśl 5875133226,3128
10. ČERVEŇÁK Jiří / 2002 / 58,4 / 27  CZE - SKVOZ Horní Suchá 5880138208,5318
11. POLHOŠ Roman / 2001 / 101,7 / 35  CZE - TJ Baník Sokolov 73105178196,7790
12. LEGEL Thomas / 2002 / 65,8 / 24  AUT - KSV Raika Mödling 5566121167,9238
13. KACPER Pez / 2001 / 59,6 / 15  POL - LKS Budowlani Nowy Tomyśl 375087129,4821
14. TANCOŠ Martin / 2002 / 45,5 / 26  CZE - SKVOZ Horní Suchá 313566123,0306
15. DANČ Emil / 2001 / 108,2 / 34  CZE - TJ Baník Sokolov 1000100108,1700
-. BITTNER Matěj / 2001 / 60,9 / 24  CZE - SKVOZ Horní Suchá 0000,0000

Nové dosažené rekordy

MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 57 kg v trhu (2. pokus) v kategorii Starší žáci -40kg
MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 127 kg ve dvojboji (1. pokus v nadhozu) v kategorii Starší žáci -40kg
MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 73 kg v nadhozu (2. pokus) v kategorii Starší žáci -40kg
MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 130 kg ve dvojboji (2. pokus v nadhozu) v kategorii Starší žáci -40kg
MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 75 kg v nadhozu (3. pokus) v kategorii Starší žáci -40kg
MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 132 kg ve dvojboji (3. pokus v nadhozu) v kategorii Starší žáci -40kg
ORAČKO Dominik / 2003, Národní rekord 86 kg v trhu (3. pokus) v kategorii Mladší žáci +62kg
POLHOŠ Marek / 2003, Národní rekord 70 kg v nadhozu (2. pokus) v kategorii Mladší žáci -50kg
POLHOŠ Marek / 2003, Národní rekord 72 kg v nadhozu (3. pokus) v kategorii Mladší žáci -50kg
ORAČKO Dominik / 2003, Národní rekord 108 kg v nadhozu (2. pokus) v kategorii Mladší žáci +62kg
ORAČKO Dominik / 2003, Národní rekord 110 kg v nadhozu (3. pokus) v kategorii Mladší žáci +62kg

Neplatné pokusy o rekord

MOSKÁL Matěj / 2002, Národní rekord 59 kg v trhu (3. pokus) v kategorii Starší žáci -40kg
POLHOŠ Marek / 2003, Národní rekord 57 kg v trhu (3. pokus) v kategorii Mladší žáci -50kg


Nepřihlášený uživatel