4. ročník Národní ligy - Morava v silovém trojboji družstev

Základní údaje:
Datum zahájení: 5. října 2013 8:00
Datum ukončení: 5. října 2013 18:00
Federace, svaz: ČSST
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Národní liga družstev
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 60
Místo konání:
Adresa:Sokolovna
Lipová 573
Vranovice
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolute order v trojboji

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. KOUTŇÁKOVÁ Martina / 1990 / 74,9 / 56Sokol Pohořelice
NR200
115160475451,9150MVT J
2. ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992 / 63,3 / 17SK Zlobr Sedlčany 10060120280299,6280VT3 J
3. SPILKOVÁ Aneta / 1990 / 66,8 / 18SK Zlobr Sedlčany 11045115270277,6410VT3 J
4. OBRŠLÍKOVÁ Kristýna / 1998 / 59,6 / 4TJ Sokol Rosice 9547,5100242,5271,7698VT3 D
5. PRÁŠKOVÁ Petra / 1992 / 55,3 / 20SK Zlobr Sedlčany 704090200237,6600  J
6. PŘIKRYLOVÁ Kristýna / 1990 / 99,4 / 19SK Zlobr Sedlčany 10040115255212,6955  J

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Oddíl, klub BPMT Trojboj Wilks VT D
1. POLES Tomáš / 1980 / 91,8 / 5Colbert club SSK Vítkovice 290195280765483,5565MVT O
2. HAVRÁNEK Ondřej / 1989 / 100,9 / 6Colbert club SSK Vítkovice 290190285765463,8960VT1 O
3. JUŘÍČEK Tomáš / 1992 / 65,1 / 60TJ Lokomotiva Krnov 200
NR152,5
230
NR582,5
462,6215MVT J
4. ŽUPKA Pavel / 1984 / 96,1 / 28KST Kuřim 255210280745461,0060VT1 O
5. PAVLOVEC Antonín / 1981 / 93,2 / 7Colbert club SSK Vítkovice 290190250730458,1480VT1 O
6. SELINGER Milan / 1984 / 101,9 / 32KST Jihlava 245
NR255
245745450,0545VT1 O
7. TUREK Martin / 1972 / 82,3 / 21TJ Viktoria Bohumín 255190220665446,1485MVT M1
8. PLÁTENÍK Pavel / 1974 / 84,1 / 41Sokol Vranovice 270160240670443,8080VT1 O
9. TOMAN Petr / 1990 / 129,8 / 15SK Zlobr Sedlčany 245
NR280
250775438,4950VT1 J
10. PŘIBYL Patrik / 1993 / 105,2 / 29KST Jihlava 280180260720429,9840VT1 J
11. OLEJKO Jiří / 1977 / 101,7 / 57TJ Lokomotiva Krnov 260190250700423,2200VT1 O
12. BRABENEC Miroslav / 1982 / 109,1 / 30KST Jihlava 260170285715421,8500VT2 O
13. GYÖMBER Ondřej / 1990 / 72,9 / 16SK Zlobr Sedlčany 205
NR170
205580421,7180VT1 J
14. VIZENT Libor / 1984 / 91,3 / 53Sokol Pohořelice 260155245660418,3080VT2 O
15. ŠMÍD Tomáš / 1984 / 92,9 / 25KST Kuřim 245167,5250662,5416,3812VT1 O
16. KABYL David / 1990 / 109,2 / 14SK Zlobr Sedlčany 300160240700412,8600VT1 J
17. STANO František / 1984 / 87,0 / 23TJ Viktoria Bohumín 240170220630409,4370VT2 O
18. OULEHLA Josef / 1992 / 80,7 / 51SK Fitness Gym Olomouc 220135240595404,0050VT1 J
19. CHVÁLA Jiří / 1979 / 112,7 / 34TJ Svitavy 250195240685400,2455VT2 O
20. LACKO David / 1987 / 87,3 / 35TJ Svitavy 237,5145230612,5397,3288VT2 O
21. MACÁK Stanislav / 1977 / 110,8 / 52SK Fitness Gym Olomouc 240200235675396,3600VT2 O
22. KIESEWETTER David, Mgr. / 1984 / 73,6 / 8Colbert club SSK Vítkovice 200115227,5542,5391,7392VT2 O
23. MALINA Pavel / 1960 / 65,6 / 9Colbert club SSK Vítkovice 200117,5172,5490386,6590VT1 M2
24. SCHOŘ Jiří / 1986 / 89,8 / 55Sokol Pohořelice 220160220600383,4600VT2 O
25. CEJNEK Rostislav / 1962 / 99,3 / 31KST Jihlava 210200215625381,4375VT1 M2
26. KUČERA Zdeněk / 1973 / 91,7 / 54Sokol Pohořelice 220160220600379,5000VT2 M1
27. TUREK Tomáš / 1994 / 90,9 / 22TJ Viktoria Bohumín 240140210590374,7680VT2 J
28. BRYM Petr / 1979 / 91,0 / 1TJ Sokol Rosice 230140210580368,2420VT3 O
29. PŘIBILÍK Ladislav / 1993 / 79,6 / 26KST Kuřim 175130230535366,4215VT2 J
30. ZVONIČ Zdeněk / 1977 / 86,7 / 33TJ Svitavy 200130230560364,6160VT3 O
31. HORSKÝ Karel / 1989 / 87,2 / 36TJ Svitavy 205135220560363,4960VT3 O
32. LÁTKA Ondřej / 1979 / 101,1 / 12Colbert club SSK Vítkovice 200160235595360,5700VT3 O
33. ČECH Michael / 1994 / 119,1 / 42Sokol Vranovice 220165240625359,9375VT2 J
34. TOMČÁK Lukáš / 1991 / 84,0 / 58TJ Lokomotiva Krnov 200130200530351,2840VT3 J
35. BUCHTÍK Petr / 1991 / 90,3 / 59TJ Lokomotiva Krnov 200125225550350,5150VT2 J
36. FURCH Jiří / 1975 / 84,6 / 43Sokol Vranovice 180142,5200522,5344,9022VT3 O
37. JURMAN Ivo / 1969 / 102,9 / 2TJ Sokol Rosice 200150220570343,0830VT3 M1
38. ZAJÍČEK Adam / 1991 / 79,2 / 24TJ Viktoria Bohumín 170135190495340,1145VT3 J
39. MICHALCZYK František / 1954 / 79,3 / 10Colbert club SSK Vítkovice 180130185495339,8175VT2 M2
40. BURDA Tomáš / 1989 / 109,5 / 11Colbert club SSK Vítkovice 190155225570335,9010VT3 O
41. JAŠÍČEK Petr / 1994 / 92,3 / 27KST Kuřim 190110230530334,1650VT3 J
42. JÍLEK Ladislav / 1990 / 77,4 / 37TJ Svitavy 175110190475331,3125VT3 J
43. MURÍN Ladislav / 1994 / 80,0 / 50SK Fitness Gym Olomouc 167,5112,5205485331,1095VT3 J
44. PRÁŠEK Jiří / 1989 / 93,0 / 13SK Zlobr Sedlčany 2700250520326,6640VT3 O
45. ŠTOPPL Martin / 1991 / 66,0 / 49SK Fitness Gym Olomouc 110107,5185402,5316,0430VT3 J
46. BOHUNICKÝ Jan / 1988 / 71,5 / 44Sokol Vranovice 145115160420309,7500  O
47. KRUŠINA Pavel / 1990 / 88,2 / 39TJ Svitavy 150110200460296,7460  J
48. PAVLÍK Zdeněk / 1985 / 87,5 / 3TJ Sokol Rosice 140130180450291,5550  O
49. KRUŠINA Patrik / 1994 / 89,5 / 40TJ Svitavy 14590220455291,2910  J
50. NOVÁK Libor / 1990 / 76,2 / 38TJ Svitavy 14092,5155387,5273,1100  J
51. SOUKUP Lukáš / 1980 / 64,3 / 45Sokol Vranovice 112,580145337,5270,8438  O
52. ČECH Richard / 1992 / 73,8 / 48Sokol Vranovice 10090135325234,2275  J
53. PRŮDEK Věroslav / 1998 / 66,7 / 47Sokol Vranovice 9562,5135292,5227,7112  D
54. KURKA Filip / 1998 / 84,4 / 46Sokol Vranovice 107,567,5120295194,9950  D

Nepřihlášený uživatel