66. Velká cena Plzně ve vzpírání a 15. Memoriál Josefa Pavelce

Základní údaje:
Datum zahájení: 24. listopadu 2018 8:00
Datum ukončení: 24. listopadu 2018 18:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pohárová soutěž
Výpočet bodů: Sinclair + MF
Soutěžících: 47
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Květná E414
326 00 Plzeň - Doudlevce
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Velká cena ve dvojboji

Juniorky

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999 / 54,4 / 17Barbell Gym Praha 5070120173,1840 J20
2. PŘIBYLOVÁ Vendula / 2000 / 63,1 / 8TJ Start Plzeň 5060110144,0230 J20
3. HRUŠKOVÁ Pavla / 1999 / 68,2 / 7TJ Start Plzeň 4060100125,1600 J20

Ženy

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. DINGA Eleonóra / 1990 / 74,0 / 36TJ Rotas Rotava 74101175209,8425 S
2. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 58,5 / 24TJ Bohemians Praha 6474138189,5292 J23
3. KOLMANOVÁ Adéla / 1992 / 62,0 / 23TJ Bohemians Praha 6278140185,2760 S
4. BOULOVÁ Martina / 1979 / 60,2 / 34Slavoj 1899 Plzeň 6270132177,9492 W1
5. DUBNICKÁ Barbora / 1987 / 58,9 / 22Barbell Gym Praha 5572127173,6471 W0
6. STARCKOVÁ Eva / 1987 / 50,0 / 26TJ Start Plzeň 5161112171,9760 W0
7. SEEMANOVÁ Alžběta / 1992 / 77,8 / 28TJ Bohemians Praha 4670116135,8012 S
8. KÜFNEROVÁ Eva / 1985 / 64,0 / 27TJ Start Plzeň 405090116,8380 W0
9. KOVÁROVÁ Adriana / 1995 / 73,6 / 37TJ Lokomotiva Cheb 405797116,6328 J23
-. SABALOVÁ Zuzana / 1995 / 57,7 / 19TJ Bohemians Praha 06000,0000 J23

Junioři

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. BARNET Jiří / 1999 / 65,8 / 3SK vzpírání Sokolov 110130240328,6320 J20
2. DRNEC Jakub / 1998 / 85,8 / 5TJ VTŽ Chomutov 115141256302,5920 J20
3. OTT Tomáš / 1998 / 100,2 / 1TJ Start Plzeň 113120233258,1640 J20
4. KREJČÍK Vojtěch / 2004 / 65,7 / 32SK vzpírání Sokolov 80105185253,5610
5. PECKA Adam / 2003 / 101,4 / 30SKV Teplice 95120215237,1880
6. BOŽEJOVSKÝ David / 2003 / 91,3 / 31SK vzpírání Sokolov 76105181208,0776
7. KUBA Ondřej / 1998 / 89,1 / 2TJ Start Plzeň 7592167194,0373 J20
8. POMPA Lukáš / 2003 / 96,6 / 33SK Lázně Bohdaneč 7393166186,4844
9. DOLEŽAL Matyáš / 2004 / 73,0 / 29SKV Teplice 6075135173,5560
-. HANZA Jakub / 2002 / 72,4 / 6SKV Teplice 010500,0000 J17

Muži

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sinclair D
1. HRANČÍK Tomáš / 1993 / 96,9 / 46TJ Bohemians Praha 152180332372,5372 S
2. HARIŠ Dominik / 1988 / 89,1 / 42TJ VTŽ Chomutov 128152280325,3320 S
3. ŠPAČEK Petr / 1993 / 90,5 / 47 121136257296,5780 S
4. ADÁMEK Václav / 1992 / 82,5 / 43 110130240289,0800 S
5. VEDRAL Pavel / 1994 / 86,9 / 41SK vzpírání Sokolov 105140245287,8995 S
6. PECKA Tomáš / 1996 / 127,0 / 38SKV Teplice 110150260269,0220 J23
7. CHOTT Robert / 1987 / 92,0 / 44 95125220252,0980 S
8. NEUBAUER Ondřej / 2000 / 75,2 / 45 85110195246,5385 J20
9. JAROŠ Filip / 1994 / 91,9 / 35Barbell Gym Praha 100115215246,4760 S
10. SEMÍK Ondřej / 1991 / 89,9 / 21Barbell Gym Praha 90120210243,0330 S
11. NOVÁK Jan / 1997 / 81,5 / 40TJ Bohemians Praha 80110190230,2420 J23
12. ŠTĚPÁN Tadeáš / 1999 / 79,9 / 39TJ Bohemians Praha 82102184225,2344 J20
-. SLÁMA Petr / 1991 / 101,5 / 25TJ Start Plzeň 0000,0000 S

Muži Masters

Poř. Soutěžící / RN / TH / Lot Team TRNH Dvojboj Sin+MF D
1. ANGER Jan / 1974 / 104,2 / 9SKV Teplice 130150280363,8149 M2
2. KOLÁŘ Petr / 1963 / 69,9 / 20TJ Bohemians Praha 78100178325,1237 M5
3. NAJMAN Vojtěch / 1951 / 109,0 / 18TJ Bohemians Praha 7091161301,3360 M7
4. HELEBRANT Jan / 1946 / 60,3 / 13TJ Bohemians Praha 4854102289,1674 M8
5. GAJDOŠ Josef / 1968 / 96,1 / 12SKV Teplice 90110200287,9540 M4
6. HANZL Jan / 1978 / 80,7 / 16TJ Start Plzeň 80110190262,6401 M2
7. GOLDMAN Jiří / 1949 / 88,7 / 14TJ Bohemians Praha 4566111235,5793 M7
8. NOVÁK Pavel / 1963 / 95,4 / 11TJ Start Plzeň 6087147229,8587 M5
9. NĚMEC Jiří / 1948 / 64,2 / 10TJ Sokol Plzeň 1 385088228,5850 M8
10. NEBESKÝ Marek / 1977 / 104,2 / 15Barbell Gym Praha 7789166208,4341 M2
-. PROSOL Roman / 1980 / 100,3 / 4TJ VTŽ Chomutov 85000,0000 M1

Nepřihlášený uživatel