SOK  Členové oddílu

Bábíček Antonín

Bábíček Antonín

ročník: 1993 | kategorie: Muži -96kg
Balogh Emil

Balogh Emil

ročník: 1983 | kategorie: Muži M1 -102kg
Bambas Jan

Bambas Jan

ročník: 2006 | kategorie: Junioři J17 -61kg
Barnet Jiří

Barnet Jiří

ročník: 1999 | kategorie: Junioři J23 -67kg
Bednář Petr

Bednář Petr

ročník: 2004 | kategorie: Junioři J20 -81kg
Beranová Michaela

Beranová Michaela

ročník: 1985 | kategorie: Ženy W1 -64kg
Bílý Oldřich

Bílý Oldřich

ročník: 1977 | kategorie: Muži M3 -109kg
Božejovský David

Božejovský David

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -96kg
Brett Adam

Brett Adam

ročník: 2002 | kategorie: Junioři J20 -89kg
Brett Ladislav

Brett Ladislav

ročník: 1998 | kategorie: Muži -61kg
Cibulka Lukáš

Cibulka Lukáš

ročník: 1987 | kategorie: Muži M1 -102kg
Čad Jakub

Čad Jakub

ročník: 1987 | kategorie: Muži M1 -96kg
Danč Emil

Danč Emil

ročník: 2001 | kategorie: Junioři J23 +109kg
Dunka Jiří

Dunka Jiří

ročník: 2000 | kategorie: Junioři J23 -67kg
Dunka Kevin

Dunka Kevin

ročník: 2011 | kategorie: Mladší žáci -39kg
Dunka Milan

Dunka Milan

ročník: 2011 | kategorie: Mladší žáci -35kg
Farkaš Martin

Farkaš Martin

ročník: 2006 | kategorie: Junioři J17 -49kg
Farkaš Ondřej

Farkaš Ondřej

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -109kg
Ferenc Karel

Ferenc Karel

ročník: 2006 | kategorie: Junioři J17 +102kg
Goliáš Christián

Goliáš Christián

ročník: 2008 | kategorie: Starší žáci -67kg
Halaj Ondřej

Halaj Ondřej

ročník: 1983 | kategorie: Muži M1 -96kg
Holoubek Pavel

Holoubek Pavel

ročník: 1977 | kategorie: Muži M3 -96kg
Hrůza Tomáš

Hrůza Tomáš

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -109kg
Jabůrek Ondřej

Jabůrek Ondřej

ročník: 1995 | kategorie: Muži -73kg
JUKLOVÁ Vendula

JUKLOVÁ Vendula

ročník: 1983 | kategorie: Ženy W1 -59kg
Karfiol Jan

Karfiol Jan

ročník: 1985 | kategorie: Muži M1 -109kg
Kašparová Blažena

Kašparová Blažena

ročník: 1980 | kategorie: Ženy W2 -71kg
Klempár Gustav

Klempár Gustav

ročník: 2001 | kategorie: Junioři J23 -89kg
Klempár Martin

Klempár Martin

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci +96kg
Klieber Milan

Klieber Milan

ročník: 2001 | kategorie: Junioři J23 -55kg
Klímek Vlastimír

Klímek Vlastimír

ročník: 1974 | kategorie: Muži M3 -61kg
Klímek Vlastimír

Klímek Vlastimír

ročník: 1951 | kategorie: Muži M8 -73kg
Klímková Kristýna

Klímková Kristýna

ročník: 2000 | kategorie: Juniorky J23 -64kg
Konečný Viktor

Konečný Viktor

ročník: 2005 | kategorie: Junioři J17 -73kg
Kopecká Kateřina

Kopecká Kateřina

ročník: 1991 | kategorie: Ženy W0 -71kg
Kotouč Martin

Kotouč Martin

ročník: 1990 | kategorie: Muži -96kg
Kounovský Jan

Kounovský Jan

ročník: 1997 | kategorie: Muži -81kg
Krejčík Jindřich

Krejčík Jindřich

ročník: 2006 | kategorie: Junioři J17 -61kg
Krejčík Vojtěch

Krejčík Vojtěch

ročník: 2004 | kategorie: Junioři J20 -81kg
Kubinec Miroslav

Kubinec Miroslav

ročník: 1939 | kategorie: Muži M10 -61kg
Matějka Jan

Matějka Jan

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -96kg
Michalíček Michal

Michalíček Michal

ročník: 1987 | kategorie: Muži M1 -81kg
Miko Patrik

Miko Patrik

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -89kg
Mišalko Denis

Mišalko Denis

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -109kg
Nová Jana

Nová Jana

ročník: 1981 | kategorie: Ženy W2 +87kg
Olah Stefano

Olah Stefano

ročník: 2011 | kategorie: Mladší žáci -73kg
Oračko Dominik

Oračko Dominik

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 +109kg
Petrášková Kateřina

Petrášková Kateřina

ročník: 1984 | kategorie: Ženy W1 -64kg
Polhoš Marek

Polhoš Marek

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -67kg
Polhoš Nikolas

Polhoš Nikolas

ročník: 2005 | kategorie: Junioři J17 -102kg
Polhoš Roman

Polhoš Roman

ročník: 2001 | kategorie: Junioři J23 +109kg
Pompa Dan

Pompa Dan

ročník: 2011 | kategorie: Mladší žáci -35kg
POMPA Daniel

POMPA Daniel

ročník: 2011 | kategorie: Mladší žáci -39kg
Pompa Marek

Pompa Marek

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -81kg
Pompa Zdeněk

Pompa Zdeněk

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -81kg
Pompo Zdeněk

Pompo Zdeněk

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20
Převrátil Dominik

Převrátil Dominik

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -55kg
Révay Jan

Révay Jan

ročník: 1978 | kategorie: Muži M2 -96kg
Rosprimová Štěpánka

Rosprimová Štěpánka

ročník: 1994 | kategorie: Ženy -55kg
Sivák Michael

Sivák Michael

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -67kg
Sládková Michaela

Sládková Michaela

ročník: 1983 | kategorie: Ženy W1 -64kg
Slepčík Jan

Slepčík Jan

ročník: 2008 | kategorie: Starší žáci -73kg
Slepčík Nikolaj

Slepčík Nikolaj

ročník: 1998 | kategorie: Muži -67kg
Stenglová Jaroslava

Stenglová Jaroslava

ročník: 1982 | kategorie: Ženy W2 -71kg
Sufčák Jakub

Sufčák Jakub

ročník: 1995 | kategorie: Muži -67kg
Szymanski Jan

Szymanski Jan

ročník: 2010 | kategorie: Mladší žáci -55kg
Šejnohová Ivana

Šejnohová Ivana

ročník: 1982 | kategorie: Ženy W2 -76kg
Šihovec Martin

Šihovec Martin

ročník: 1981 | kategorie: Muži M2 -96kg
Šilhavý Pavel

Šilhavý Pavel

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -89kg
Šteifeldová Lucie

Šteifeldová Lucie

ročník: 1996 | kategorie: Ženy -71kg
Šteinfeldová Lucie

Šteinfeldová Lucie

ročník: 1996 | kategorie: Ženy -64kg
Šulcová Anna

Šulcová Anna

ročník: 2000 | kategorie: Juniorky J23 -59kg
Tippan Gabriel

Tippan Gabriel

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci +96kg
Tkáč Richard

Tkáč Richard

ročník: 1985 | kategorie: Muži M1 -81kg
Ungrad Daniel

Ungrad Daniel

ročník: 2004 | kategorie: Junioři J20 -55kg
Vedral Pavel

Vedral Pavel

ročník: 1994 | kategorie: Muži -89kg
Veselý Filip

Veselý Filip

ročník: 2001 | kategorie: Junioři J23 +109kg
Žižka Bohumil

Žižka Bohumil

ročník: 2001 | kategorie: Junioři J23 -55kg

Nepřihlášený uživatel