TEP  Členové oddílu

Anger Jan

Anger Jan

ročník: 1974 | kategorie: Muži M3 +109kg
Barta Antonín

Barta Antonín

ročník: 2008 | kategorie: Starší žáci +96kg
Beneš Ondřej

Beneš Ondřej

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci +96kg
Benešová Nikola

Benešová Nikola

ročník: 2010 | kategorie: Mladší žákyně +81kg
Beníšek Libor

Beníšek Libor

ročník: 1965 | kategorie: Muži M5 +109kg
Blažejovský Zdeněk

Blažejovský Zdeněk

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -61kg
Bukač David

Bukač David

ročník: 2005 | kategorie: Junioři J17 -67kg
Čondl Marek

Čondl Marek

ročník: 2009 | kategorie: Starší žáci -73kg
Doležal Daniel

Doležal Daniel

ročník: 2005 | kategorie: Junioři J17 -89kg
Doležal Matěj

Doležal Matěj

ročník: 2005 | kategorie: Junioři J17 -73kg
Doležal Matyáš

Doležal Matyáš

ročník: 2004 | kategorie: Junioři J20 -81kg
Doležal Petr

Doležal Petr

ročník: 2001 | kategorie: Junioři J23 -73kg
Doležal Štěpán

Doležal Štěpán

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -67kg
Doskočil Lukáš

Doskočil Lukáš

ročník: 1999 | kategorie: Junioři J23 -73kg
Ficek Martin

Ficek Martin

ročník: 2004 | kategorie: Junioři J20 -67kg
Frolík Matyáš

Frolík Matyáš

ročník: 2002 | kategorie: Junioři J20 -89kg
Fuchs Bedřich

Fuchs Bedřich

ročník: 1998 | kategorie: Muži -89kg
Gajdoš Josef

Gajdoš Josef

ročník: 1968 | kategorie: Muži M4 -96kg
Hajšl Ondřej

Hajšl Ondřej

ročník: 2011 | kategorie: Mladší žáci +81kg
Hamaj Josef

Hamaj Josef

ročník: 1981 | kategorie: Muži M2 +109kg
Hanza Jakub

Hanza Jakub

ročník: 2002 | kategorie: Junioři J20 -81kg
Hromádka Jan

Hromádka Jan

ročník: 1987 | kategorie: Muži M1 -102kg
Hromádka Jan

Hromádka Jan

ročník: 1965 | kategorie: Muži M5 -102kg
Huisl František

Huisl František

ročník: 1937 | kategorie: Muži M10 -73kg
Charvátová Radka

Charvátová Radka

ročník: 1972 | kategorie: Ženy W4 -59kg
Jaroš Vladimír

Jaroš Vladimír

ročník: 1942 | kategorie: Muži M10 -102kg
Jaroš Vladimír

Jaroš Vladimír

ročník: 1979 | kategorie: Muži M2 +109kg
Kalaš Matěj

Kalaš Matěj

ročník: 1998 | kategorie: Muži -55kg
Kelich Vojtěch

Kelich Vojtěch

ročník: 2005 | kategorie: Junioři J17 -96kg
Klečka Lukáš

Klečka Lukáš

ročník: 1988 | kategorie: Muži -96kg
Klimeš Bartoloměj

Klimeš Bartoloměj

ročník: 2008 | kategorie: Starší žáci -44kg
Klofandová Petra

Klofandová Petra

ročník: 2009 | kategorie: Starší žákyně -67kg
Kolaja Radek

Kolaja Radek

ročník: 1997 | kategorie: Muži -73kg
Kononov Juriy

Kononov Juriy

ročník: 1999 | kategorie: Junioři J23 -96kg
Kuchař Petr

Kuchař Petr

ročník: 1999 | kategorie: Junioři J23 -73kg
Lamková Karolína

Lamková Karolína

ročník: 2006 | kategorie: Juniorky J17 -81kg
Mach Martin

Mach Martin

ročník: 2000 | kategorie: Junioři J23 -89kg
Malý David

Malý David

ročník: 2002 | kategorie: Junioři J20 -89kg
Mareš Jaroslav

Mareš Jaroslav

ročník: 1965 | kategorie: Muži M5 -109kg
Matus Michal

Matus Michal

ročník: 2008 | kategorie: Starší žáci +96kg
Mikši Lukáš

Mikši Lukáš

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -55kg
Navara Dominik

Navara Dominik

ročník: 1999 | kategorie: Junioři J23 -81kg
Nosický Josef

Nosický Josef

ročník: 1947 | kategorie: Muži M9 -81kg
Novák Adam

Novák Adam

ročník: 2002 | kategorie: Junioři J20 -73kg
Opl Aleš

Opl Aleš

ročník: 2005 | kategorie: Junioři J17 -67kg
Palinski Jiří

Palinski Jiří

ročník: 1976 | kategorie: Muži M3 -81kg
Palinský Jiří

Palinský Jiří

ročník: 1976 | kategorie: Muži M3 -81kg
Pecka Adam

Pecka Adam

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -109kg
Pecka Tomáš

Pecka Tomáš

ročník: 1996 | kategorie: Muži +109kg
Plačková Kateřina

Plačková Kateřina

ročník: 1972 | kategorie: Ženy W4 -81kg
Podhola Antonín

Podhola Antonín

ročník: 1957 | kategorie: Muži M7 -81kg
Podhola Radek

Podhola Radek

ročník: 1989 | kategorie: Muži -96kg
Polcar David

Polcar David

ročník: 2000 | kategorie: Junioři J23 -102kg
Pospíśil Radek

Pospíśil Radek

ročník: 1970 | kategorie: Muži M4 -96kg
Richterová Kateřina

Richterová Kateřina

ročník: 2005 | kategorie: Juniorky J17 -45kg
Schuster Roman

Schuster Roman

ročník: 1989 | kategorie: Muži -96kg
Sobotka Miroslav

Sobotka Miroslav

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -67kg
Steinberger Bohumil

Steinberger Bohumil

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -89kg
Strnadová Hana

Strnadová Hana

ročník: 1979 | kategorie: Ženy W2 -87kg
Šajner Josef

Šajner Josef

ročník: 2002 | kategorie: Junioři J20 -89kg
Šír David

Šír David

ročník: 1998 | kategorie: Muži -89kg
Švarc Jan

Švarc Jan

ročník: 2003 | kategorie: Junioři J20 -109kg
Treml Pavel

Treml Pavel

ročník: 1965 | kategorie: Muži M5 +109kg
Vais Matěj

Vais Matěj

ročník: 2000 | kategorie: Junioři J23 -89kg
Vaník Jakub

Vaník Jakub

ročník: 2009 | kategorie: Starší žáci +96kg
Veselý Denis

Veselý Denis

ročník: 2006 | kategorie: Junioři J17 -61kg
Voska Filip

Voska Filip

ročník: 2007 | kategorie: Starší žáci -44kg
Weberová Adéla

Weberová Adéla

ročník: 2009 | kategorie: Starší žákyně -61kg
Weinfurtová Kateřina

Weinfurtová Kateřina

ročník: 2000 | kategorie: Juniorky J23 -55kg
Winkler Vítek

Winkler Vítek

ročník: 2004 | kategorie: Junioři J20 -102kg
Zajac Ondřej

Zajac Ondřej

ročník: 2006 | kategorie: Junioři J17 -55kg
Zajan Jan

Zajan Jan

ročník: 1976 | kategorie: Muži M3 -89kg
Zárubová Libuše

Zárubová Libuše

ročník: 1993 | kategorie: Ženy -59kg

Nepřihlášený uživatel