TJ Olympia Zlín  Členové oddílu

Bánovská Eva

Bánovská Eva

ročník: 1971 | kategorie: Ženy M1 -57kg
Bělohlávková Tereza

Bělohlávková Tereza

ročník: 1991 | kategorie: Ženy -84kg
Borovičková Petra

Borovičková Petra

ročník: 1984 | kategorie: Ženy -72kg
Brázda Aleš

Brázda Aleš

ročník: 1977 | kategorie: Muži M1 -83kg
Caha Jakub

Caha Jakub

ročník: 1988 | kategorie: Muži -93kg
Čelůstka Vítězslav

Čelůstka Vítězslav

ročník: 1984 | kategorie: Muži -74kg
Daňková Lucie

Daňková Lucie

ročník: 2000 | kategorie: Juniorky -72kg
Doček Bořek

Doček Bořek

ročník: 1997 | kategorie: Junioři -83kg
Dorotík Ladislav

Dorotík Ladislav

ročník: 1971 | kategorie: Muži M1 -93kg
Eischmann Jiří

Eischmann Jiří

ročník: 1984 | kategorie: Muži -105kg
Gajdošík Jiří

Gajdošík Jiří

kategorie: Muži -74kg
Gryga Jiří

Gryga Jiří

ročník: 1968 | kategorie: Muži M2 -120kg
Hejda Miroslav

Hejda Miroslav

ročník: 1978 | kategorie: Muži M1 -120kg
Horák Jaroslav

Horák Jaroslav

ročník: 1993 | kategorie: Muži -93kg
Hroš Pavel

Hroš Pavel

ročník: 1998 | kategorie: Junioři -83kg
Chomič Jaroslav

Chomič Jaroslav

ročník: 1988 | kategorie: Muži -74kg
Chovanec Pavel

Chovanec Pavel

kategorie: Muži -105kg
Chovanec Tomáš

Chovanec Tomáš

ročník: 1997 | kategorie: Junioři -93kg
Janča Ondřej

Janča Ondřej

ročník: 1992 | kategorie: Muži -105kg
Jirovská Natálie

Jirovská Natálie

ročník: 1997 | kategorie: Juniorky -52kg
Juříček Martin

Juříček Martin

ročník: 2002 | kategorie: Dorostenci -83kg
Kaňák Pavel

Kaňák Pavel

ročník: 1985 | kategorie: Muži +120kg
Kanát Zoltán

Kanát Zoltán

ročník: 1962 | kategorie: Muži M2 -120kg
Kanátová Edita

Kanátová Edita

ročník: 1974 | kategorie: Ženy M1 -63kg
Kanátová Michaela

Kanátová Michaela

ročník: 2002 | kategorie: Dorostenky -84kg
Klabal Jaroslav

Klabal Jaroslav

ročník: 1973 | kategorie: Muži M1 -93kg
Kolář Alexandr

Kolář Alexandr

ročník: 1943 | kategorie: Muži M4 -105kg
Koňárek Jan

Koňárek Jan

ročník: 1992 | kategorie: Muži -93kg
Kořének Pavel

Kořének Pavel

ročník: 1992 | kategorie: Muži -83kg
Kovařík Lukáš

Kovařík Lukáš

ročník: 1990 | kategorie: Muži -93kg
Kozáková Hana

Kozáková Hana

ročník: 1966 | kategorie: Ženy M2 -52kg
Krajíček Miroslav

Krajíček Miroslav

ročník: 1992 | kategorie: Muži -83kg
Králová Hana

Králová Hana

ročník: 1989 | kategorie: Ženy -63kg
Krček Michal

Krček Michal

ročník: 1978 | kategorie: Muži M1 -105kg
Krček Stanislav

Krček Stanislav

ročník: 1949 | kategorie: Muži M4 -120kg
Kytlica Marek

Kytlica Marek

ročník: 1988 | kategorie: Muži -93kg
Machů Tomáš

Machů Tomáš

ročník: 2000 | kategorie: Junioři -66kg
Mihok Dezidér

Mihok Dezidér

ročník: 1975 | kategorie: Muži M1 -120kg
Minařík Jakub

Minařík Jakub

ročník: 1990 | kategorie: Muži -105kg
Mořingl Martin

Mořingl Martin

ročník: 1977 | kategorie: Muži M1 -105kg
Motal Jan

Motal Jan

ročník: 1993 | kategorie: Muži -120kg
Netopil Lubomír

Netopil Lubomír

ročník: 1997 | kategorie: Junioři -93kg
Nevařilová Lenka

Nevařilová Lenka

ročník: 1966 | kategorie: Ženy M2 -84kg
Nucová Helena

Nucová Helena

ročník: 1991 | kategorie: Ženy -72kg
Odler Marián

Odler Marián

ročník: 1988 | kategorie: Muži +120kg
Omámik Radek

Omámik Radek

ročník: 1975 | kategorie: Muži M1 -105kg
Pavliš Tomáš

Pavliš Tomáš

ročník: 1993 | kategorie: Muži -83kg
Pimek David

Pimek David

ročník: 2000 | kategorie: Junioři -105kg
Porteš Adam

Porteš Adam

ročník: 1995 | kategorie: Muži -105kg
Porteš Filip

Porteš Filip

ročník: 2000 | kategorie: Junioři -120kg
Rajzl Robert

Rajzl Robert

ročník: 1994 | kategorie: Muži -83kg
Románek Vlastimil

Románek Vlastimil

ročník: 1994 | kategorie: Muži -74kg
Řezáč Pavel

Řezáč Pavel

ročník: 2002 | kategorie: Dorostenci -83kg
Říhák Tomáš

Říhák Tomáš

ročník: 1984 | kategorie: Muži -105kg
Sanitrik Martin

Sanitrik Martin

ročník: 1997 | kategorie: Junioři -83kg
Schmidt Jan

Schmidt Jan

ročník: 1976 | kategorie: Muži M1 -120kg
Svoboda Petr

Svoboda Petr

ročník: 1995 | kategorie: Muži -93kg
Šádek Milan

Šádek Milan

ročník: 1988 | kategorie: Muži -83kg
Škopíková Jaroslava

Škopíková Jaroslava

ročník: 1958 | kategorie: Ženy M3 -57kg
Škorvánek Martin

Škorvánek Martin

ročník: 1976 | kategorie: Muži M1 -120kg
Tichý Petr

Tichý Petr

ročník: 1975 | kategorie: Muži M1 -74kg
Trunkát David

Trunkát David

ročník: 1996 | kategorie: Junioři -83kg
Uhlířová Zuzana

Uhlířová Zuzana

ročník: 1996 | kategorie: Juniorky -63kg
Urbánek Roman

Urbánek Roman

ročník: 1956 | kategorie: Muži M3 -120kg
Vaněk Petr

Vaněk Petr

ročník: 1971 | kategorie: Muži M1 -120kg
Vavruša Jan

Vavruša Jan

ročník: 1991 | kategorie: Muži -120kg
Večeřa Kamil

Večeřa Kamil

ročník: 1978 | kategorie: Muži M1 -83kg
Vogel Arnošt

Vogel Arnošt

ročník: 2000 | kategorie: Junioři -93kg
Vránová Kateřina

Vránová Kateřina

ročník: 1996 | kategorie: Juniorky -63kg
Vybíralík Tomáš

Vybíralík Tomáš

ročník: 1996 | kategorie: Junioři -83kg
Vychodil Jaroslav

Vychodil Jaroslav

ročník: 2001 | kategorie: Dorostenci -83kg
Vysloužil Josef

Vysloužil Josef

ročník: 1994 | kategorie: Muži -93kg
Wasserbauer Lukáš

Wasserbauer Lukáš

ročník: 2001 | kategorie: Dorostenci -83kg
Wasserbauer Radek

Wasserbauer Radek

ročník: 1972 | kategorie: Muži M1 -105kg
Zámečník Petr

Zámečník Petr

ročník: 1966 | kategorie: Muži M2 -83kg
Žák Marek

Žák Marek

ročník: 1981 | kategorie: Muži -83kg

Nepřihlášený uživatel