3. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání

Základní údaje:
Datum zahájení: Samstag, 6. Juli 2019 08:30
Datum ukončení: Samstag, 6. Juli 2019 16:00
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pokalkampf
Výpočet bodů: Sinclair + B
Soutěžících: 44
Živé vysílání:
Sledovanost: 37 diváků (44 celkem)
Místo konání:
Adresa:Hala vzpírání
U Stadionu 2b
736 01 Havířov - Podlesí
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí in der Zweikampf

Junge Gelehrte

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team, nation RSST Zweikampf Sinclair T
1. ŠIMEK Martin / 2006 / 46,7 / 45 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 52
NR72
NR124
219,7900 JS
2. GÓRALSKI Szymon Konrad / 2006 / 42,1 / 8 POL - LKS Polwica Wierzbno 415495184,8320 JS
3. HOFERIK Nicolas / 2007 / 35,5 / 48 CZE - SKV Baník Havířov 334073168,0898 JS
4. KOŁECKI Borys / 2009 / 38,4 / 36 POL - UKS Talent Wroclaw 364278165,8046 JS
5. JAROLÍM Daniel / 2007 / 32,6 / 46 CZE - SKV Baník Havířov 293564161,4592 JS
6. NAVRÁTIL Vojtěch / 2006 / 67,8 / 14 CZE - TJ Sokol JS Zlín
NR53
NR67
NR120
161,2320 JS
7. JANEK Lukáš / 2006 / 64,4 / 27 CZE - TJ Sokol JS Zlín 49
NR65
114158,2890 JS
8. DABEK Florian Norbert / 2008 / 42,0 / 20 POL - LKS Polwica Wierzbno 344478152,0922 JS
9. TCHURZ Jan / 2007 / 53,4 / 32 CZE - SKV Ludgeřovice
NR42
NR52
NR94
149,2532 JS
10. SZUMSKI Krzysztof Andrzej / 2007 / 47,9 / 1 POL - LKS Polwica Wierzbno 364581140,4864 JS
11. TEPLÍČEK David / 2006 / 52,9 / 4 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 345084134,3580 JS
12. GÓRSKI Olivier / 2006 / 67,8 / 16 POL - UKS Talent Wroclaw 435396128,9856 JS
13. ŽÍDEK Jan / 2006 / 67,6 / 17 CZE - SKV Baník Havířov 355590121,1490 JS
14. ŽÁČEK Mikuláš / 2006 / 61,9 / 47 CZE - SKV Baník Havířov 354580114,0560 JS
15. KOLPASKÝ Tomáš / 2009 / 43,3 / 31 SVK - MKVaSŠ Košice 253257108,0549 JS
16. LUBASIŃSKI Dorian / 2009 / 31,5 / 18 POL - UKS Talent Wroclaw 162541107,4569 JS
17. BJALAS Miroslav / 2006 / 34,2 / 19 CZE - SKV Ludgeřovice 182644105,3888 JS
18. PORVALÍK Petr / 2007 / 32,9 / 30 CZE - SKV Ludgeřovice 18224099,9040 JS
19. ROJÍČEK Lukáš / 2006 / 65,9 / 6 CZE - SKV Baník Havířov 33407399,8567 JS
20. REVÁK Daniel / 2008 / 70,4 / 9 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 35407598,4900 JS
21. PROTOKOWICZ Cezar / 2008 / 51,0 / 26 POL - LKS Polwica Wierzbno 23345793,8619 JS
22. BLAHUT Petr / 2008 / 67,0 / 21 CZE - SKV Ludgeřovice 29406993,4053 JS

Alte Gelehrte

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team, nation RSST Zweikampf Sinclair T
1. ČMIEL Matyáš / 2004 / 70,8 / 40 CZE - TJ TŽ Třinec 8092172225,1136 AS
2. SZIJÁRTÓ Ernő / 2004 / 87,8 / 33 HUN - Súlyemelo Sportegyesulet Iregszemcse 80103183214,0368 AS
3. JAKLOVSKÝ Jakub / 2005 / 62,0 / 23 SVK - MKVaSŠ Košice 5874132187,9812 AS
4. KANTOR Martin / 2005 / 80,1 / 24 CZE - SKV BONATRANS Bohumín 6885153187,0425 AS
5. LOHYNSKÝ Jiří / 2005 / 61,0 / 5 CZE - TJ Sokol JS Zlín 5365118169,9318 AS
6. FROHLICH Tomáš / 2005 / 67,9 / 11 CZE - TJ Sokol JS Zlín 5570125167,8000 AS
7. HAUKE Petr / 2004 / 73,6 / 3 CZE - TJ TŽ Třinec 5772129165,0813 AS
8. SIPOS Samuel / 2005 / 52,0 / 34 CZE - SKV Baník Havířov 405090145,9170 AS
9. BORKA Roland / 2005 / 61,5 / 41 HUN - Súlyemelo Sportegyesulet Iregszemcse 435598140,3360 AS
10. HAMŠÍK Petr / 2005 / 37,2 / 25 CZE - SKV Baník Havířov 272956122,8920 AS
11. MLČÁK Denis / 2005 / 85,9 / 42 CZE - SKV Baník Havířov 4556101119,3214 AS
12. BOROVIČKA Sebastien Alex / 2005 / 67,5 / 7 CZE - SKV Příbor 344781109,1394 AS
13. KOVÁŘÍK Ondřej / 2005 / 101,5 / 29 CZE - SKV Baník Havířov 455095104,7660 AS
14. TOMÁŠOVÁ Eliška / 2004 / 59,7 / 2 CZE - SKV Baník Havířov 30356595,0235 AS

Junioren

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team, nation RSST Zweikampf Sinclair T
1. BREZINA Nikolas / 2002 / 57,9 / 22 CZE - SKV Baník Havířov 85108193288,3806 J17
2. FENYO Daniel / 2003 / 71,6 / 12 HUN - Súlyemelo Sportegyesulet Iregszemcse 100120220286,0220 J17
3. HORNÍK David / 2002 / 62,1 / 39 CZE - SKV Baník Havířov 8795182258,9132 J17
4. LADOMIRJAK Nikolas / 2002 / 83,9 / 35 CZE - TJ TŽ Třinec 93115208248,4768 J17
5. PODŠKUBKA Tomáš / 2003 / 129,4 / 13 CZE - TJ Sokol JS Zlín 103123226232,9382 J17
6. ŠOHAJ Erik / 2003 / 62,3 / 37 SVK - MKVaSŠ Košice 6880148210,0860 J17
7. ŠVAŇOVÁ Barbora / 2003 / 53,0 / 28 CZE - TJ TŽ Třinec 49
NR70
NR119
190,0549 J17
8. KOCHÁŇ Ondřej / 2003 / 93,4 / 44 CZE - TJ Sokol JS Zlín 6283145165,1115 J17

Nepřihlášený uživatel