67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce

Základní údaje:
Datum zahájení: Samstag, 16. November 2019 07:30
Datum ukončení: Samstag, 16. November 2019 19:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pokalkampf
Výpočet bodů: Sinclair + MF
Soutěžících: 59
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Květná E414
326 00 Plzeň - Doudlevce
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Velká cena in dem Reißen

Frauen

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team RS Sinclair T
1. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 58,1 / 33TJ Bohemians Praha 6488,2944 S
2. KOPICOVÁ Pavla / 1987 / 70,7 / 35TJ Bohemians Praha 7187,1525 W0
3. KOCMANOVÁ Andrea / 1994 / 68,1 / 30 6783,9309 S
4. KELLAROVÁ Markéta / 1990 / 57,5 / 26TJ Start Plzeň 5779,1844 S
5. STARCKOVÁ Eva / 1987 / 53,0 / 28TJ Start Plzeň 5377,9259 W0
6. SEEMANOVÁ Alžběta / 1992 / 77,2 / 37Los Podolos 5665,7944 S
7. KVÁČOVÁ Radka / 1998 / 73,3 / 36TJ Bohemians Praha 5060,2450 J23
8. HOUŠKOVÁ Michaela / 1998 / 66,5 / 29 4557,1275 J23
9. KOLLÁROVÁ Tereza / 1986 / 71,6 / 31 4656,0924 W0
10. HORTENSKÁ Zuzana / 1993 / 57,9 / 32 4055,3120 S
11. PECHOVÁ Jana / 1984 / 52,6 / 27
NR30
44,3520 W1
-. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 72,4 / 34TJ Bohemians Praha 00,0000 J23

Schüler

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team RS Sinclair T
1. FRIEDRICH Adam / 2005 / 92,5 / 5TJ Start Plzeň
NR90
102,8970 AS
2. FUX Martin / 2004 / 104,3 / 3TJ Start Plzeň 4043,6960 AS

Junioren

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team RS Sinclair T
1. PODOBA Ladislav / 1999 / 76,6 / 6Slavoj 1899 Plzeň 100125,1600 J20
2. PECKA Adam / 2003 / 110,4 / 9SKV Teplice 115123,3605 J17
3. DOSTÁL Jan / 2000 / 72,1 / 8TJ Start Plzeň 6584,1685 J20
4. HEPNER Dominik / 2000 / 81,4 / 4TJ Start Plzeň 6072,7560 J20
5. KANALOŠ Petr / 2000 / 111,8 / 7Slavoj 1899 Plzeň 6872,6648 J20

Männer

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team RS Sinclair T
1. HARIŠ Dominik / 1988 / 93,8 / 39BC Praha 126143,2242 S
2. KUDINOV Jurij / 2001 / 66,1 / 55TJ Bohemians Praha 95129,7035 J20
3. SLÁMA Pavel / 1989 / 74,8 / 51TJ Bohemians Praha 100126,8100 S
4. ŠULC Matěj / 1990 / 82,4 / 56TJ Bohemians Praha 105126,5460 S
5. VEDRAL Pavel / 1994 / 85,3 / 52SK vzpírání Sokolov 103122,0859 S
6. KOLŮCH Michal / 1994 / 83,6 / 43BC Praha 100119,6700 S
7. KUBA Jiří / 1994 / 84,2 / 2TJ Start Plzeň 100119,2600 S
8. ČERNÝ Jan / 1998 / 132,7 / 10Maňákovi nezávislí 115117,9670 J23
9. FORTELKA Michal / 1992 / 78,1 / 58TJ Start Plzeň 95117,6765 S
10. MANKOVICKÝ Petr / 1991 / 101,8 / 42BC Praha 105115,6785 S
11. PECKA Tomáš / 1996 / 130,5 / 53SKV Teplice 110113,1900 J23
12. NEUBAUER Ondřej / 2000 / 72,2 / 48Los Podolos 80103,5040 J20
13. ŠTĚPÁN Tadeáš / 1999 / 80,9 / 54TJ Bohemians Praha 85103,3855 J20
14. NĚMEC Ondřej / 1992 / 94,6 / 50 90101,9520 S
15. ZAPSKÝ Ondřej / 1993 / 76,5 / 46BC Praha 7998,9475 S
16. HAŠEK Ondřej / 1987 / 92,8 / 49Los Podolos 8597,0530 S
17. SEMÍK Ondřej / 1991 / 98,6 / 44BC Praha 8594,7410 S
18. LUNGA Jakub / 1987 / 88,1 / 38Los Podolos 8194,5918 S
19. VÁŇA Jaroslav / 1997 / 69,5 / 59TJ Start Plzeň 7092,6380 J23
20. KUBA Ondřej / 1998 / 87,5 / 47TJ Start Plzeň 7891,3692 J23
21. JAVOŘÍK Dominik / 1995 / 84,9 / 45BC Praha 7487,9046 S
22. KRÁL Jakub / 1996 / 82,0 / 40Carnage cross-training 7286,9832 J23
23. ČERNÝ Tomáš / 1999 / 80,9 / 57TJ Bohemians Praha 7085,1410 J20
24. SVITÁK Martin / 1996 / 81,6 / 41Carnage cross-training 6072,6660 J23

Männer Masters

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team RS Sin+MF T
1. ZAJAN Jan / 1976 / 89,1 / 15SKV Teplice 110150,3033 M2
2. KOLÁŘ Petr / 1963 / 71,4 / 25TJ Bohemians Praha 81148,8411 M5
3. PODHOLA Antonín / 1957 / 76,6 / 16SKV Teplice 70137,3756 M6
4. ROĎAN Lukáš / 1981 / 87,8 / 21TJ Bohemians Praha 100129,7086 M1
5. PASTYŘÍK Miloš / 1940 / 87,9 / 18Sokol Vyšehrad Praha
NR45
127,2406 M9
6. KUDĚJ Pavel / 1978 / 115,4 / 24Slavoj 1899 Plzeň 102124,1126 M2
7. GAJDOŠ Josef / 1968 / 96,4 / 13SKV Teplice 85123,9484 M4
8. GOLDMAN Jiří / 1949 / 82,4 / 17TJ Bohemians Praha
NR54
121,5058 M8
9. KUBA Jiří / 1965 / 89,8 / 1TJ Start Plzeň
NR76
119,7685 M4
10. MAREŠ Jaroslav / 1965 / 109,7 / 14SKV Teplice
NR80
117,0133 M4
11. PROSOL Roman / 1980 / 109,1 / 22TJ VTŽ Chomutov
NR95
114,7547 M1
12. HLAVÁČ Emil / 1960 / 82,7 / 12TJ Sokol Plzeň 1 62110,9931 M5
13. HANZL Jan / 1978 / 82,2 / 20TJ Sokol Plzeň 1 80110,9198 M2
14. BRODSKÝ Jiří / 1950 / 60,4 / 19BC Praha
NR40
105,7340 M7
15. JÍLEK Jaromír / 1962 / 116,9 / 23TJ Start Plzeň 5075,8304 M5
16. GAVOR Daniel / 1978 / 66,5 / 11BC Praha 4570,3239 M2

Nepřihlášený uživatel