67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce

Základní údaje:
Datum zahájení: Samstag, 16. November 2019 07:30
Datum ukončení: Samstag, 16. November 2019 19:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Pokalkampf
Výpočet bodů: Sinclair + MF
Soutěžících: 59
Místo konání:
Adresa:Sportovní hala
Květná E414
326 00 Plzeň - Doudlevce
CZE Czech Republic

Pořadatelé:
Disciplína: | Vytisknout sestavu

Velká cena in dem Stoßen

Frauen

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team ST Sinclair T
1. POKLOPOVÁ Aneta / 1995 / 58,1 / 33TJ Bohemians Praha 84115,8864 S
2. KOPICOVÁ Pavla / 1987 / 70,7 / 35TJ Bohemians Praha 88108,0200 W0
3. KOCMANOVÁ Andrea / 1994 / 68,1 / 30 85106,4795 S
4. VAŠKŮ Karolína / 1996 / 72,4 / 34TJ Bohemians Praha 7894,5672 J23
5. KELLAROVÁ Markéta / 1990 / 57,5 / 26TJ Start Plzeň 6894,4656 S
6. STARCKOVÁ Eva / 1987 / 53,0 / 28TJ Start Plzeň 6392,6289 W0
7. SEEMANOVÁ Alžběta / 1992 / 77,2 / 37Los Podolos 7385,7677 S
8. HORTENSKÁ Zuzana / 1993 / 57,9 / 32 5778,8196 S
9. HOUŠKOVÁ Michaela / 1998 / 66,5 / 29 6076,1700 J23
10. KVÁČOVÁ Radka / 1998 / 73,3 / 36TJ Bohemians Praha 6274,7038 J23
11. KOLLÁROVÁ Tereza / 1986 / 71,6 / 31 6073,1640 W0
12. PECHOVÁ Jana / 1984 / 52,6 / 27
NR40
59,1360 W1

Schüler

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team ST Sinclair T
1. FRIEDRICH Adam / 2005 / 92,5 / 5TJ Start Plzeň 110125,7630 AS
2. FUX Martin / 2004 / 104,3 / 3TJ Start Plzeň 5256,8048 AS

Junioren

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team ST Sinclair T
1. PODOBA Ladislav / 1999 / 76,6 / 6Slavoj 1899 Plzeň 118147,6888 J20
2. PECKA Adam / 2003 / 110,4 / 9SKV Teplice 120128,7240 J17
3. DOSTÁL Jan / 2000 / 72,1 / 8TJ Start Plzeň 85110,0665 J20
4. HEPNER Dominik / 2000 / 81,4 / 4TJ Start Plzeň 85103,0710 J20
5. KANALOŠ Petr / 2000 / 111,8 / 7Slavoj 1899 Plzeň 95101,5170 J20

Männer

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team ST Sinclair T
1. HARIŠ Dominik / 1988 / 93,8 / 39BC Praha 156177,3252 S
2. KUDINOV Jurij / 2001 / 66,1 / 55TJ Bohemians Praha 123167,9319 J20
3. ŠULC Matěj / 1990 / 82,4 / 56TJ Bohemians Praha 130156,6760 S
4. PECKA Tomáš / 1996 / 130,5 / 53SKV Teplice 150154,3500 J23
5. SLÁMA Pavel / 1989 / 74,8 / 51TJ Bohemians Praha 120152,1720 S
6. VEDRAL Pavel / 1994 / 85,3 / 52SK vzpírání Sokolov 128151,7184 S
7. MANKOVICKÝ Petr / 1991 / 101,8 / 42BC Praha 135148,7295 S
8. KUBA Jiří / 1994 / 84,2 / 2TJ Start Plzeň 123146,6898 S
9. ČERNÝ Jan / 1998 / 132,7 / 10Maňákovi nezávislí 143146,6894 J23
10. KOLŮCH Michal / 1994 / 83,6 / 43BC Praha 120143,6040 S
11. HAŠEK Ondřej / 1987 / 92,8 / 49Los Podolos 125142,7250 S
12. FORTELKA Michal / 1992 / 78,1 / 58TJ Start Plzeň 115142,4505 S
13. ŠTĚPÁN Tadeáš / 1999 / 80,9 / 54TJ Bohemians Praha 115139,8745 J20
14. NĚMEC Ondřej / 1992 / 94,6 / 50 120135,9360 S
15. LUNGA Jakub / 1987 / 88,1 / 38Los Podolos 113131,9614 S
16. ZAPSKÝ Ondřej / 1993 / 76,5 / 46BC Praha 103129,0075 S
17. NEUBAUER Ondřej / 2000 / 72,2 / 48Los Podolos 97125,4986 J20
18. SEMÍK Ondřej / 1991 / 98,6 / 44BC Praha 110122,6060 S
19. ČERNÝ Tomáš / 1999 / 80,9 / 57TJ Bohemians Praha 92111,8996 J20
20. KUBA Ondřej / 1998 / 87,5 / 47TJ Start Plzeň 95111,2830 J23
21. JAVOŘÍK Dominik / 1995 / 84,9 / 45BC Praha 90106,9110 S
22. VÁŇA Jaroslav / 1997 / 69,5 / 59TJ Start Plzeň 80105,8720 J23
23. KRÁL Jakub / 1996 / 82,0 / 40Carnage cross-training 87105,1047 J23
24. SVITÁK Martin / 1996 / 81,6 / 41Carnage cross-training 84101,7324 J23

Männer Masters

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Team ST Sin+MF T
1. ZAJAN Jan / 1976 / 89,1 / 15SKV Teplice
NR143
195,3943 M2
2. PASTYŘÍK Miloš / 1940 / 87,9 / 18Sokol Vyšehrad Praha
NR65
183,7919 M9
3. KOLÁŘ Petr / 1963 / 71,4 / 25TJ Bohemians Praha 98180,0794 M5
4. MAREŠ Jaroslav / 1965 / 109,7 / 14SKV Teplice
NR110
160,8933 M4
5. ROĎAN Lukáš / 1981 / 87,8 / 21TJ Bohemians Praha 123159,5416 M1
6. PODHOLA Antonín / 1957 / 76,6 / 16SKV Teplice
NR80
157,0007 M6
7. BRODSKÝ Jiří / 1950 / 60,4 / 19BC Praha
NR58
153,3143 M7
8. GAJDOŠ Josef / 1968 / 96,4 / 13SKV Teplice 105153,1127 M4
9. HANZL Jan / 1978 / 82,2 / 20TJ Sokol Plzeň 1 110152,5148 M2
10. KUDĚJ Pavel / 1978 / 115,4 / 24Slavoj 1899 Plzeň 125152,0988 M2
11. HLAVÁČ Emil / 1960 / 82,7 / 12TJ Sokol Plzeň 1 82146,7974 M5
12. GOLDMAN Jiří / 1949 / 82,4 / 17TJ Bohemians Praha 65146,2570 M8
13. PROSOL Roman / 1980 / 109,1 / 22TJ VTŽ Chomutov
NR121
146,1613 M1
14. JÍLEK Jaromír / 1962 / 116,9 / 23TJ Start Plzeň 78118,2955 M5
15. GAVOR Daniel / 1978 / 66,5 / 11BC Praha 6093,7652 M2
-. KUBA Jiří / 1965 / 89,8 / 1TJ Start Plzeň 00,0000 M4

Nepřihlášený uživatel