Liga masters ve vzpírání družstev - 1. kolo a 6. ročník Memoriálu J. Pešáta

Základní údaje:
Datum zahájení: Samstag, 27. Februar 2021 10:30
Datum ukončení: Samstag, 27. Februar 2021 15:40
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Landesliga
Výpočet bodů: Sinclair + Unterschied + MF
Soutěžících: 28
Místo konání:
Adresa:Hala vzpírání
U Stadionu 2b
736 01 Havířov - Podlesí
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Memoriál J. Pešáta in der Zweikampf

Masters

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein RSST Zweikampf Unterschied+MF T
1. PROHL Karel / 1947 / 66,0 / 20SKV BONATRANS Bohumín 5175126127,560 M8
2. MAGDOLEN Anton / 1947 / 101,0 / 23TJ Sokol Moravská Ostrava 6592157121,420 M8
3. THÉR Jaroslav / 1963 / 79,3 / 18SK CWG Bohumín 80100180104,560 M5
4. MARUŠKA Vítězslav / 1982 / 83,4 / 11TJ Holešov 10513023596,870 M1
5. ORSÁG František / 1953 / 79,4 / 8TJ Sokol Nový Hrozenkov 577513276,028 M7
6. PAVELKA Jiří / 1982 / 88,5 / 7TJ Sokol Nový Hrozenkov 9512221766,474 M1
7. PLISKA Ladislav / 1958 / 110,5 / 10TJ Šumperk 7410517965,042 M6
8. KLIMŠA Dalibor, Bc. / 1968 / 80,8 / 1SKV Baník Havířov 759416964,522 M4
9. DZINGEL Dalibor / 1976 / 81,0 / 4SKV Baník Havířov
NR75
NR108
NR183
58,149 M3
10. BRODSKÝ Jiří / 1950 / 59,4 / 21BC Praha 39539256,920 M8
11. KENISOVÁ Lenka / 1983 / 64,2 / 6Fit Gym Havířov 709316352,367 W1
12. VICIAN Jan / 1954 / 90,3 / 27SKV Baník Havířov
NR61
6712841,864 M7
13. THEYER Patrik / 1985 / 82,8 / 19SK CWG Bohumín 8011019040,170 M1
14. KOLÁŘ Daniel / 1968 / 104,4 / 13TJ Holešov 7610718336,054 M4
15. BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990 / 64,6 / 9SPČ Olomouc 679015730,312 W0
16. PLISKA Tomáš, Bc. / 1986 / 100,0 / 12TJ Šumperk 9312121429,408 M1
17. SATINSKÝ Zbyněk / 1978 / 95,5 / 26SKV Baník Havířov 7511118627,736 M2
18. ORSÁGOVÁ Marie / 1956 / 78,0 / 5TJ Sokol Nový Hrozenkov
NR45
NR65
NR110
26,930 W7
19. RANDÍS František / 1958 / 83,2 / 24TJ Sokol Moravská Ostrava 526511720,566 M6
20. PERNICA Libor / 1977 / 110,2 / 14TJ Holešov 801111916,699 M2
21. JANTOŠ Radek / 1985 / 94,2 / 2SKV Baník Havířov 801001806,540 M1
22. HEŘMANSKÝ Martin / 1982 / 96,0 / 3SKV Baník Havířov 69100169-2,382 M1
23. BUHLOVÁ Renáta / 1988 / 58,0 / 16SK CWG Bohumín 4559104-7,216 W0
24. THÉROVÁ Petra / 1984 / 67,4 / 17SK CWG Bohumín 4860108-16,432 W1
25. NEBESKÝ Marek / 1977 / 101,0 / 22BC Praha 7580155-17,705 M2
26. ŠEMNICKÝ Robert / 1973 / 113,4 / 15TJ Holešov 6290152-37,104 M3
27. MAZUREK Rudolf / 1977 / 122,7 / 28SKV Baník Havířov 7070140-78,940 M2
28. MUŠINSKÝ Jan / 1976 / 180,3 / 25TJ Sokol Moravská Ostrava 95120215-101,955 M3

Nepřihlášený uživatel