Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B

Základní údaje:
Datum zahájení: Samstag, 28. September 2019 08:30
Datum ukončení: Samstag, 28. September 2019 16:30
Federace, svaz: ČSV
Pravidla soutěže: ČSV
Úroveň soutěže: Landesliga
Výpočet bodů: Sinclair
Soutěžících: 40
Živé vysílání:
Sledovanost: 1 diváků (5 celkem)
Místo konání:
Adresa:Čapkova sokolovna
Sokolská třída 46
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
CZE Czech Republic

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Mladší žáci - TOP in der Vierkampf

Junge Gelehrte

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein DSWMRSSTZweikampf Vierkampf Punkten T
1. ŠIMEK Martin / 2006 / 48,5 / 1SKV BONATRANS Bohumín
NR79
99
NR57
NR78
NR135
NR313
409,7005 JS
2. KMEŤO Jan / 2007 / 40,9 / 35SKVOZ Horní Suchá 6493405393 250 342,9349 JS
3. ŠUKAĽ Pavel / 2006 / 41,8 / 33SKVOZ Horní Suchá 6586405090 241 327,2740 JS
4. HOFERIK Nicolas / 2007 / 36,0 / 26SKV Baník Havířov 6178334174 213 306,9356 JS
5. JAROLÍM Daniel / 2007 / 33,5 / 25SKV Baník Havířov 6380303565 208 302,1850 JS
6. TCHURZ Jan / 2007 / 54,9 / 13SKV Ludgeřovice 647442
NR56
NR98
NR236
290,3214 JS
7. SMIGOVÁ Karolína / 2007 / 51,4 / 36SKVOZ Horní Suchá 6574375390 229 286,2670 JS
8. KOLÁR Tomáš / 2007 / 41,6 / 34SKVOZ Horní Suchá 5673344579 208 284,4325 JS
9. MIKESKA Petr / 2006 / 56,1 / 7TJ TŽ Třinec 6268335184 214 258,4612 JS
10. CICHÝ Vojtěch / 2007 / 42,9 / 2SKV BONATRANS Bohumín 5670283462 188 244,5440 JS
11. KLABALOVÁ Radka / 2006 / 43,8 / 4TJ TŽ Třinec 5671
NR25
NR33
NR58
185 235,8080 JS
12. PARČI Adam / 2008 / 36,7 / 27SKV Baník Havířov 5180222547 178 235,5703 JS
13. PORVALÍK Petr / 2007 / 35,4 / 14SKV Ludgeřovice 5876202343 177 233,3042 JS
14. GRATKE Štěpán / 2008 / 33,9 / 19SK CWG Bohumín 5866192544 168 230,3876 JS
15. THÉROVÁ Sabina / 2007 / 40,5 / 17SK CWG Bohumín 5354263561 168 230,1102 JS
16. DUDEK Andrej / 2006 / 47,8 / 5TJ TŽ Třinec 5359264066 178 226,6750 JS
17. BJALAS Miroslav / 2006 / 37,2 / 15SKV Ludgeřovice 6163202646 170 224,9470 JS
18. ROJÍČEK Lukáš / 2006 / 70,0 / 28SKV Baník Havířov 5257364682 191 217,0514 JS
19. REVÁK Daniel / 2008 / 73,0 / 3SKV BONATRANS Bohumín 5062354075 187 208,4200 JS
20. GAJDOVÁ Bára / 2009 / 29,1 / 18SK CWG Bohumín 5343152237 133 202,2048 JS
21. TARTAINY Eliška / 2007 / 46,4 / 16SK CWG Bohumín 5350253055 158 201,0320 JS
22. BLAHUT Petr / 2008 / 68,8 / 12SKV Ludgeřovice 5149304373 173 197,2068 JS
23. ŠLACHTA Jakub / 2008 / 52,8 / 6TJ TŽ Třinec 4752203151 150 180,6918 JS
24. TANCOŠ Zdeněk / 2008 / 61,3 / 21TJ Sokol M. Ostrava 4442253055 141 164,9360 JS
25. TANCOŠ Alexander / 2006 / 64,3 / 37SKVOZ Horní Suchá 00385088 88 122,3112 JS
26. MATLÁK Radek / 2006 / 63,6 / 29SKV Baník Havířov 00314071 71 99,4000 JS
27. KOZEL Richard / 2010 / 28,1 / 20TJ Sokol M. Ostrava 4439000 83 83,0000 JS

Nepřihlášený uživatel