Mistrovství Evropy v silovém trojboji dorostu, juniorů, mužů a žen

Základní údaje:
Datum zahájení: Montag, 8. Mai 2017 10:00
Datum ukončení: Sonntag, 14. Mai 2017 16:00
Federace, svaz: EPF
Pravidla soutěže: IPF
Úroveň soutěže: Europameisterschaft
Výpočet bodů: Wilks
Vybavení: EQUIPPED
Soutěžících: 232
Místo konání:
Adresa:Edificio Promoción
Avda. Gran Canaria 57
291 30 Malaga - Alhaurin de la Torre
ESP Spain

EPF - Absolutní pořadí in der Kraftdreikampf

Frauen Jugend

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Nation KBBDKH Dreikampf Wilks LK T
1. CHERVIAKOVA Anastasiia / 1999 / 51,32 / 2  RUS 15585150390491,13  JG
2. VAKHRAMEEVA Daria / 2000 / 56,92 / 8  RUS 160122,5140422,5490,82  JG
3. RUSANENKO Daria / 2001 / 61,86 / 10  UKR 192,590152,5435473,72  JG
4. LIS Ida / 2000 / 62,96 / 9  POL 18580162,5427,5459,35  JG
5. FOMINA Natalia / 1999 / 50,5 / 3  RUS 15065140355452,62  JG
6. KRASNOVA Ruslana / 2000 / 66,87 / 13  UKR 170107,5155432,5444,39  JG
7. JONSDOTTIR Soley / 2001 / 96,85 / 19  ISL 215112,5200527,5443,57  JG
8. BOTKOVÁ Michaela / 2000 / 92,34 / 18  SVK
NR200
NR130
NR170
NR500
427,65MVT JG
9. NESTERENKO Olesia / 2001 / 69,48 / 14  RUS 155115142,5412,5412,50  JG
10. DEKERMENDZHY Hanna / 1999 / 56,18 / 7  UKR 14582,5120347,5407,83  JG
11. FRANCIS-FREEMAN Alice / 1999 / 61,95 / 11  GBR 14077,5147,5365397,05  JG
12. BEILMANN Viktoria / 1999 / 56,02 / 6  GER 13575125335394,06  JG
13. KYIAKH Anhelina / 2002 / 51,45 / 4  UKR 117,570112,5300377,07  JG
14. BELSKAYA Tatiana / 2002 / 46,88 / 1  RUS 1155590260350,32  JG
15. RAND Catrin Kelly / 2000 / 56,57 / 5  EST 11055132,5297,5347,27  JG
16. CHETVERNINA Daria / 2000 / 79,9 / 16  RUS 120100152,5372,5341,06  JG
17. VOZMILOVA Anna / 2001 / 87,65 / 17  RUS 16085145390340,86  JG
18. SOLTYSZEWSKA Sandra / 1999 / 67,27 / 15  POL 13070130330337,62  JG
-. RAMANAUSKAITE Dolora / 2000 / 61,2 / 12  LTU 070137,500,00  JG

Frauen Junioren

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Nation KBBDKH Dreikampf Wilks LK T
1. HESTHAMMER Karen / 1994 / 51,75 / 7  NOR
WR185,5
107,5170
KR463
579,35  J
2. KAPSTAD Silvia / 1996 / 71,73 / 10  NOR 227,5
KR150,5
205
KR583
570,47  J
3. KIELSEN Birgitte / 1996 / 83,52 / 14  NOR 250152,5202,5605541,05  J
4. VILMAR Matilda / 1996 / 62,77 / 4  SWE 200127,5170497,5535,76  J
5. SJOEL Lena / 1997 / 61,18 / 5  NOR 187,5112,5182,5482,5529,93  J
6. HARHUNOVSKA Nataliia / 1998 / 60,59 / 2  UKR 195112,5165472,5522,82  J
7. LOWE Jessika / 1996 / 71,05 / 9  SWE 197,5125202,5525517,02  J
8. EROHINA Mariia / 1995 / 71,61 / 12  RUS 207,5127,5190525514,29  J
9. VASILEVA Margarita / 1995 / 51,61 / 6  RUS 160100150410514,10  J
10. HAMRE Stine / 1995 / 80,63 / 15  NOR 222,5130202,5555505,66  J
11. ZAYATS Lidiya / 1996 / 62,05 / 3  RUS 180115167,5462,5502,46  J
12. BRUVERE Milda / 1994 / 55,91 / 10  LTU 17580152,5407,5480,08  J
13. ABDULLAEVA Elmira / 1998 / 46,35 / 3  RUS 142,575135352,5478,84  J
14. HAUSCHILD Marie / 1995 / 62,36 / 7  GER 18095160435470,80  J
15. FOSSBAKK Kine Helene / 1994 / 95,2 / 18  NOR 217,5165172,5555469,42  J
16. JOHANSSON Emma / 1996 / 68,28 / 13  SWE 192,5130140462,5468,19  J
17. HANSEN Majken / 1996 / 68,34 / 11  DEN 185100175460465,38  J
18. SCHJOETT Anna / 1995 / 59,39 / 6  DEN 16090160410460,76  J
19. LOVAS Monika / 1994 / 117,6 / 19  HUN 210152,5195557,5447,45  J
20. NIKOLAENKO Alina / 1997 / 80,46 / 17  RUS 200127,5162,5490446,93  J
21. NAKONECHNA Anastasiia / 1995 / 53,44 / 12  UKR 14575142,5362,5442,43  J
22. SCHOLZ Anne-Jasmin / 1996 / 62,56 / 8  GER 152,592,5157,5402,5434,58  J
23. ZHILTCOVA Ekaterina / 1996 / 42,74 / 1  RUS 11562,5120297,5426,94  J
24. GAUTADOTTIR Kara / 1996 / 56,18 / 11  ISL 14580137,5362,5425,43  J
25. BRAZHNYK Dariia / 1997 / 42,0 / 2  UKR 12062,5110292,5424,42  J
26. DE VRIES Maaike / 1994 / 72,32 / 16  NED 160120155435423,34  J
27. DEMIAN Zina / 1997 / 46,88 / 4  UKR 122,570117,5310417,69  J
28. FEDOROČKOVÁ Soňa / 1997 / 44,89 / 5  SVK 120
NR60
115295409,78MVT J
29. PENNINGTON Biancha Jade / 1994 / 56,89 / 9  GBR 13070145345400,96  J
-. ENGRENIUS Mia / 1997 / 49,79 / 8  SWE 010016500,00  J
-. HANSEN Ingvild / 1994 / 62,23 / 1  NOR 177,50172,500,00  J

Frauen

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Nation KBBDKH Dreikampf Wilks LK T
1. ADAMOVICH Olga / 1991 / 62,63 / 7  RUS 230137,5207,5575620,31  O
2. ELVERUM Marte / 1990 / 71,97 / 11  NOR 240142,5230612,5597,98  O
3. KARLYSHEVA Victoria / 1993 / 56,96 / 10  RUS 210120182,5512,5595,01  O
4. KOMLAEVA Anna / 1979 / 51,81 / 6  RUS 190117,5167,5475593,84  O
5. STEEL Ellie / 1991 / 56,65 / 12  GBR 192,5137,5175505588,83  O
6. SITDIKOVA Aigul / 1989 / 46,91 / 2  RUS 160
KR118
152,5430,5579,80  O
7. JOERGENSEN Sk. Eline / 1985 / 63,0 / 8  NOR 212,5127,5192,5532,5571,90  O
8. ORSINI Antonietta / 1964 / 62,36 / 3  ITA 200132,5
WR195
527,5570,91  M2
9. TIMMERS Ankie / 1986 / 71,82 / 17  NED 217,5150210577,5564,62  O
10. OSIPOVA Ekaterina / 1991 / 56,47 / 13  RUS 175125182,5482,5563,99  O
11. HAUGEN Mikkelsen Hilde / 1991 / 56,65 / 14  NOR 195122,5157,5475553,85  O
12. SHLOPKO Tetyana / 1996 / 46,73 / 3  UKR 160100150410553,70  J
13. PIZNIAK Natalia / 1992 / 62,96 / 2  UKR 200122,5187,5510548,00  O
14. BAGGER Trine / 1986 / 51,61 / 7  DEN 162,595177,5435545,45  O
15. SINDIKAS Nadezhda / 1986 / 82,35 / 3  RUS 245155202,5602,5542,73  O
16. MAZZANTINI Sara / 1990 / 70,56 / 19  ITA 220132,5195547,5541,70  O
17. HILLE Arnesen Heidi / 1970 / 83,89 / 5  NOR 245145212,5602,5537,61  M1
18. RONNQVIST Elina / 1992 / 71,86 / 16  SWE 212,5132,5205550537,52  O
19. SAYDASHEVA Svetlana / 1988 / 51,95 / 9  RUS 16595170430536,47  O
20. SILBERZAHN Cathrin / 1988 / 69,68 / 13  GER 202,5140192,5535533,93  O
21. BLUMMENFELT Kine / 1991 / 62,0 / 1  NOR 205115170490532,68  O
22. SANDVIK Marcela / 1974 / 51,66 / 4  FIN 147,5
WR125
152,5425532,52  M1
23. KRISTENSEN Linda / 1977 / 71,99 / 15  NOR 210
KR145
190545531,97  M1
24. MARTIN Vanessa / 1976 / 51,2 / 8  FRA 167,590162,5420529,87  M1
25. SZABO Agnes / 1988 / 114,56 / 11  HUN 255195205655528,26  O
26. WIK Frida / 1991 / 78,79 / 6  SWE 200155207,5562,5519,13  O
27. BARBIERI Valentina / 1989 / 80,67 / 4  ITA 235115215565514,60  O
28. LIMA Rosimery / 1977 / 62,01 / 5  GBR 180105187,5472,5513,61  M1
29. OROBETS Inna / 1971 / 109,57 / 10  UKR 240182,5207,5630512,63  M1
30. VAN DER MEULEN Brenda / 1978 / 114,59 / 12  NED 225205190620499,97  O
31. AABERG Jane / 1981 / 83,95 / 1  DEN 210112,5230552,5492,83  O
32. MONACO Roberta / 1975 / 51,42 / 5  ITA 152,585152,5390490,42  M1
33. BAK Kathrine / 1981 / 67,75 / 12  DEN 167,595210472,5480,96  O
34. POLSTER Rosina / 1984 / 62,14 / 6  GER 175105160440477,49  O
35. WAAGE Hulda / 1985 / 78,19 / 8  ISL 210125180515477,40  O
36. BUXBOM Eva / 1969 / 56,64 / 11  DEN 157,570175402,5469,40  M1
37. CIVETTA Christie / 1992 / 71,91 / 18  GBR 185110175470459,14  O
38. KEANE Jennifer / 1977 / 81,55 / 7  GBR 202,5105195502,5455,01  M1
39. BERRY-WEBB Laura / 1982 / 92,72 / 13  GBR 192,5150177,5520444,03  O
40. EDWARDS Louise / 1978 / 46,91 / 1  GBR 127,565130322,5434,34  O
41. STANHOPE Sarah / 1993 / 62,37 / 9  GBR 16587,5147,5400432,88  O
42. STEINARSDOTTIR Ardis Osk / 1987 / 130,48 / 14  ISL 222,5150172,5545429,35  O
-. MARCHENKO Antonina / 1989 / 71,02 / 10  UKR 232,50192,500,00  O
-. ROMBING Susanna / 1990 / 82,47 / 2  SWE 230135000,00  O
-. HUGDAL Hildeborg / 1983 / 122,13 / 9  NOR 2450000,00  O

Männer Jugend

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Nation KBBDKH Dreikampf Wilks LK T
1. OLEFIR Denis / 1999 / 65,88 / 6  RUS
WR290,5
157,5240688541,04  JG
2. HOLINEI Viktor / 2000 / 119,63 / 25  UKR 310220270800460,24  JG
3. PRIŠČÁK Matej / 2000 / 81,73 / 12  SVK
NR285
140
NR255
NR680
458,12MVT JG
4. KRUHLIK Artem / 1999 / 81,37 / 14  UKR 270170237,5677,5457,65  JG
5. TALKO Ivan / 1999 / 92,0 / 17  RUS 285172,5260717,5453,10  JG
6. GRUPINSKI Wojciech / 1999 / 103,93 / 23  POL 280190275745446,78  JG
7. GRECO Jacopo / 2000 / 102,5 / 19  ITA 300167,5267,5735443,06  JG
8. CYPAS Nojus / 2000 / 65,57 / 4  LTU 185117,5242,5545430,22  JG
9. PROKOPYEV Valeriy / 2001 / 52,89 / 1  RUS 185110150445429,02  JG
10. KACINSKAS Lukas / 2000 / 73,03 / 8  LTU 220127,5240587,5426,58  JG
11. DYACHENKO Mark / 2000 / 82,48 / 13  RUS 265112,5255632,5423,78  JG
12. BUCIUMAN Catalin / 1999 / 70,95 / 9  ROM 200162,5205567,5420,97  JG
13. RASMUSSEN Simon Berg / 1999 / 91,8 / 16  DEN 250170245665420,35  JG
14. SHEVCHENKO Artem / 1999 / 91,84 / 18  UKR 260135257,5652,5412,38  JG
15. PROKOP Martin / 1999 / 104,05 / 20  CZE 292,5172,5222,5687,5412,16MVT JG
16. KRUŠINA Aleš / 1999 / 81,84 / 11  CZE 235140217,5592,5398,87VT1 JG
17. NOVÁK Tomáš / 1999 / 104,64 / 21  CZE 275170220665397,87VT1 JG
18. DUKSHANIN Semen / 2000 / 104,66 / 22  RUS 275150240665397,80  JG
19. KIHU Mark / 2000 / 85,11 / 15  EST 235120245600394,74  JG
20. VIRBALAS Deividas / 1999 / 71,9 / 7  LTU 205125180510374,60  JG
21. JEDRZEJEWSKI Jakub / 2001 / 58,7 / 3  POL 140135150425369,88  JG
22. RUUT Mihkel / 1999 / 105,45 / 24  EST 212,5165240617,5368,46  JG
23. ABAKAS Linas / 2000 / 58,36 / 2  LTU 132,5105160397,5347,81  JG
24. OROBETS Ihor / 2000 / 120,71 / 26  UKR 210165215590338,72  JG
25. GWIAZDON Grzegorz / 2000 / 65,82 / 5  POL 13082,5195407,5320,70  JG

Junioren

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Nation KBBDKH Dreikampf Wilks LK T
1. RUBETS Oleksandr / 1996 / 100,1 / 7  UKR
WR431
265355
WR1.051
639,32  J
2. KOVALOV Danylo / 1996 / 104,5 / 9  UKR 382,5267,5315965577,65  J
3. ERIKSSON Alexander / 1994 / 73,78 / 11  SWE 305215280800576,64  J
4. AMINOV Marat / 1995 / 82,65 / 20  RUS 315227,5292,5835558,78  J
5. MUSIIENKO Kostiantyn / 1997 / 82,65 / 21  UKR 300240285825552,09  J
6. SHEVCHENKO Andrii / 1995 / 133,01 / 20  UKR 400270305975549,22  J
7. LEONTYEV Vladislav / 1994 / 73,7 / 15  RUS 300190265755544,66  J
8. TYTARENKO Oleksandr / 1995 / 117,43 / 12  UKR 382,5252,5300935540,34  J
9. SLETTNES Nikolai / 1994 / 87,71 / 4  NOR 320232,5277,5830537,01  J
10. LEITOW Tim / 1994 / 103,02 / 11  GER 332,5237,5305875526,49  J
11. DAHLKVIST Oliver / 1995 / 92,7 / 5  SWE 325222,5285832,5523,81  J
12. JOHNSON Jack / 1998 / 119,11 / 16  GBR 327,5260320907,5522,63  J
13. HALKIN Volodymyr / 1995 / 65,52 / 4  UKR 255155250660521,33  J
14. CHORNYI Vladyslav / 1997 / 73,64 / 10  UKR 285165270720519,70  J
15. RUZIMURADOV Ruslan / 1998 / 65,99 / 8  UKR 255187,5215657,5516,33  J
16. OVSYANSKIY Dmitry / 1994 / 92,71 / 3  RUS 315210295820515,86  J
17. KILDEEV Denis / 1995 / 104,04 / 10  RUS 330245282,5857,5514,07  J
18. SAGOY Julian / 1997 / 119,3 / 14  NOR 327,5237,5320885509,49  J
19. SCHNURR Julian / 1994 / 91,35 / 6  GER 295200305800506,96  J
20. CUSANO Anthony / 1994 / 92,97 / 2  ITA 315230260805505,78  J
21. MALEVSKIS Klaudijus / 1996 / 82,77 / 18  LTU 285222,5245752,5503,12  J
22. GRAAF Franz / 1996 / 93,0 / 1  GER 295220285800502,56  J
23. CHUBAROV Dmitry / 1996 / 66,0 / 5  RUS 242,5157,5240640502,53  J
24. ŠKRIB Lukáš / 1994 / 111,58 / 13  SVK 317,5275265857,5502,50MVT J
25. MOISE Gheorghe / 1995 / 64,15 / 6  ROM 245152,5217,5615494,52  J
26. KIRIMEYSKIY Saveliy / 1996 / 58,96 / 3  RUS 227,5130212,5570494,02  J
27. JENSVOLD Henrik / 1994 / 117,78 / 15  NOR 330242,5282,5855493,76  J
28. NEMOV Vladislav / 1996 / 130,55 / 21  RUS 325237,5307,5870491,72  J
29. DAHL Mickel / 1996 / 82,98 / 16  DEN 270167,5287,5725484,01  J
30. MAGNUSSON Gudfinnur Snaer / 1997 / 149,5 / 18  ISL 350260260870481,63  J
31. KERREMANS Jonathan / 1996 / 82,05 / 19  BEL 275187,5252,5715480,55  J
32. VERO Alex / 1996 / 148,3 / 19  HUN 312,5272,5272,5857,5475,23  J
33. OLSEN Nickolaj / 1994 / 82,62 / 17  DEN 282,5140280702,5470,18  J
34. ORDEAN Daniel / 1995 / 132,74 / 17  ROM 340222,5260822,5463,48  J
35. SOKOLOV Gennadiy / 1994 / 58,56 / 2  RUS 202,5127,5200530462,27  J
36. AVRAM Laurentiu / 1995 / 73,62 / 9  ROM 232,5167,5235635458,47  J
37. KOLOTOV Vladimir / 1997 / 53,0 / 1  RUS 195110170475457,00  J
38. MOTIECIUS Albertas / 1994 / 72,12 / 12  LTU 217,5180217,5615450,67  J
39. BRITO Marius / 1994 / 73,29 / 13  POL 230135252,5617,5447,26  J
40. VARIAKOJIS Tautvydas / 1998 / 65,3 / 7  LTU 180137,5232,5550435,71  J
41. CAZACU Alexandru / 1997 / 102,13 / 8  ROM 275180235690416,48  J
42. REPPO Agris / 1996 / 81,49 / 22  EST 210150240600404,94  J
43. RUIZ Barrionuevo Javier / 1997 / 71,89 / 14  ESP 190115210515378,27  J

Männer

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Nation KBBDKH Dreikampf Wilks LK T
1. GAISHINETC Sergei / 1986 / 73,27 / 6  RUS 330215325870630,23  O
2. SVISTUNOV Volodymyr / 1987 / 167,26 / 13  UKR 445362,53401.147,5624,81  O
3. SOROKIN Alexey / 1985 / 82,71 / 8  RUS 370242,5317,5930622,08  O
4. MASHINTSOV Sergey / 1987 / 99,19 / 15  RUS 3852753551.015619,76  O
5. DANILOV Konstantin / 1986 / 65,71 / 5  RUS 310190270770606,84  O
6. BILICAN Orhan / 1978 / 119,88 / 8  BEL 4103203251.055606,73  O
7. VASIUKOV Evgenii / 1985 / 82,89 / 17  RUS 340
WR268
297,5905,5604,87  O
8. BELKESIR Sofiane / 1984 / 104,8 / 17  FRA 3852653601.010603,98  O
9. GROTKOWSKI Mariusz / 1989 / 65,91 / 7  POL 285
WR220,5
262,5768603,72  O
10. WALGERMO Stian / 1988 / 104,71 / 14  NOR 382,52903351.007,5602,59  O
11. LITVINENKO Artem / 1990 / 133,7 / 11  RUS 4153203201.055593,86  O
12. ROELVAAG Kim-Raino / 1986 / 80,25 / 13  NOR 330260280870592,82  O
13. LESKOVETS Viktor / 1990 / 104,46 / 18  UKR 400300290990592,61  O
14. EIKELAND Kristoffer / 1989 / 104,71 / 21  NOR 357,5292,5335985589,13  O
15. GORIACHEV Ivan / 1990 / 119,9 / 5  RUS 4002903301.020586,50  O
16. BARANNIK Mykola / 1989 / 73,99 / 1  UKR 310230275815586,31  O
17. BÅRTVEDT Hans Magne / 1983 / 169,25 / 15  NOR 4003303451.075584,26  O
18. SANDVIK Kenneth / 1975 / 140,07 / 9  FIN 392,5355297,51.045583,95  M1
19. VALACH Robert / 1992 / 140,8 / 10  SVK 400290350
NR1.040
580,63MVT O
20. ŠÁRIK Tomáš / 1975 / 119,44 / 2  CZE 370285347,5
NR1.002,5
577,04EVT M1
21. EL BELGHITI Hassan / 1975 / 65,75 / 8  FRA 275162,5295732,5576,99  M1
22. KRUT Kirill / 1991 / 58,26 / 3  RUS 245162,5247,5655574,11  O
23. SAMUELSSON Viktor / 1993 / 119,66 / 6  ISL 375305317,5997,5573,86  O
24. WSZOLA Dariusz / 1978 / 58,87 / 1  POL 257,5180217,5655568,54  O
25. GUNHAMN Erik / 1992 / 100,39 / 10  SWE 340230360930565,07  O
26. KOLOMIIETS Vitalii / 1992 / 73,63 / 2  UKR 300180302,5782,5564,89  O
27. LOCHSCHMIDT Max / 1983 / 82,85 / 12  GER 320217,5302,5840561,29  O
28. SILBAUM Margus / 1976 / 92,31 / 9  EST 335225330890561,06  M1
29. FRANSSON Henrik / 1991 / 92,32 / 2  SWE 327,5257,5305890561,06  O
30. KOROL Ivan / 1993 / 82,2 / 10  UKR 340225270835560,62  O
31. SAMOILOV Maksym / 1994 / 81,88 / 14  UKR 342,5210272,5825555,22  J
32. PISASALE Salvatore / 1980 / 65,58 / 10  ITA 272,5200230702,5554,48  O
33. MASTROLORENZO Antony / 1982 / 73,71 / 4  FRA 295212,5260767,5553,60  O
34. HUBER Alexander / 1990 / 92,59 / 7  AUT 330260285875550,81  O
35. PAHL Dominik / 1992 / 117,52 / 1  GER 380265302,5947,5547,47  O
36. CARNIEL Simone / 1990 / 82,21 / 11  ITA 317,5197,5300815547,11  O
37. BOWRING Dean / 1974 / 103,93 / 13  GBR 345240325910545,73  M1
38. MAATTA Tomi / 1982 / 104,81 / 11  FIN 345255302,5902,5539,60  O
39. NIELSEN Nicki Lentz / 1992 / 92,93 / 1  DEN 355222,5280857,5538,85  O
40. LYSVAND Julian / 1991 / 92,16 / 4  NOR 307,5232,5302,5842,5531,53  O
41. CAZACU Sorin / 1973 / 119,0 / 7  ROM 370282,5255907,5522,81  M1
42. GLÜCK Markus / 1990 / 104,27 / 20  AUT 335240295870521,13  O
43. SCHWEDA Philipp / 1992 / 92,4 / 5  GER 325232,5260817,5515,11  O
44. ROLLO Riccardo / 1986 / 92,61 / 3  ITA 300210307,5817,5514,53  O
45. KAINDL Sebastian / 1982 / 103,93 / 12  GER 325230300855512,74  O
46. SIGNANI Nicola / 1981 / 65,1 / 9  ITA 225180235640508,29  O
47. COOK Jack / 1989 / 106,4 / 4  GBR 300222,5320842,5501,12  O
48. IVERSEN Danni / 1987 / 82,34 / 15  DEN 302,5185257,5745499,67  O
49. OSMIALOWSKI Pawel / 1977 / 58,87 / 4  POL 220130205555481,74  M1
50. IRIMIE Andrei Nicolae / 1990 / 82,37 / 16  ROM 242,5260200702,5471,03  O
51. MURRAY William / 1981 / 72,58 / 3  GBR 235162,5222,5620452,23  O
52. PANAZAN Ovidiu / 1975 / 85,0 / 8  ROM 200240240680447,64  M1
53. WATSON Matt / 1991 / 90,95 / 6  GBR 260187,5230677,5430,21  O
54. RUSO Karel / 1965 / 65,91 / 6  CZE 232,592,5220545428,42VT1 M2
55. RAICA Radu / 1986 / 58,51 / 2  ROM 12595140360314,24  O
-. KAILEY Pardeep / 1983 / 73,59 / 5  NED 277,5028500,00  O
-. VANHEE Emmerik / 1990 / 80,33 / 7  BEL 270025000,00  O
-. CHEEMA Jasvinder Singh / 1974 / 82,2 / 9  GBR 0197,522500,00  M1
-. LANGE Martin / 1987 / 104,8 / 16  GER 00000,00  O
-. SZYMONIAK Ryszard / 1983 / 119,98 / 3  POL 0030000,00  O
-. SAHOTA Ranbir / 1983 / 128,34 / 14  GBR 022031000,00  O
-. LUPAS Ionut Florin / 1989 / 131,12 / 12  ROM 0300000,00  O
-. JOHANNSSON Julian J. K. / 1993 / 167,51 / 16  ISL 402,5034000,00  O


Nepřihlášený uživatel