Novinky

PowerLIVE! v2.11.8

PowerLIVE! v2.11.8

Tak konečně vyšla další verze programu PowerLIVE!, tentokrát necelé 4 měsíce doplňovaná a průběžně na soutěžích testovaná verze 2.11.8 (revize 4). Z hlavních věcí, které byly doplněny, jsou nové koeficienty Reshel, Foster a Meltzer/Faber, dále pak upravená pravidla pro GPC (nové váhové kategorie pro ženy), drobně upravena i WPC pravidla, kompletní podpora pro výkonnostní třídy FČST (GPC), plná podpora pro časomíru ve vzpírání tj. již není nutné hlídat kdy pokračovat v čase nebo kdy má závodník jen 1 minutu i když jde po sobě, vše se automaticky samo předbízí a stačí jen klikat start/stop. Mimo to spousty drobnějších oprav a vylepšení, rozšířeny tiskové možnosti, ... atd. Kompletní přehled změn naleznete v přehledu k vydání programu PowerLIVE!.
12.02.2016 ve 22:44 vložil  Tom | zobrazit celý článek
Reshel, Foster, GPC

Reshel, Foster, GPC

Od 1.1.2016 jsou také změny v pravidlech GPC (nové váhové kategorie pro ženy -110 a +110kg), v koeficientech Reshel (zvýšena přesnost z 0.25kg na 0.1kg a u žen jsou koeficienty dostupné až do T.H. 160kg) a rovněž byl doplněn věkový koeficient Foster, určený pro dorost a juniory, o hodnotu pro věk 13 let. Všechny tyto změny a mnohé další souvislosti jsou podpořeny v programu PowerLIVE! od verze 2.11.8 (vydána 11.2.2016) a také na tomto webu, kde si každý může zjistit své hodnoty v tabulkách koeficientů a výpočtu bodů.
12.02.2016 ve 22:23 vložil  Tom | zobrazit celý článek
Masters koeficienty Meltzer/Faber

Masters koeficienty Meltzer/Faber

Od 1.1.2016 se v pravidlech IWF resp. ČSV zavedly nové věkové koeficienty Meltzer/Faber pro kategorii Masters místo dřívějších Malone/Meltzer, veškeré tyto koeficienty jsou podpořeny v programu PowerLIVE! od verze 2.11.8 (vydána 11.2.2016) a také na tomto webu, kde si každý může zjistit své hodnoty v tabulkách koeficientů a výpočtu bodů.
12.02.2016 ve 22:03 vložil  Tom | zobrazit celý článek

Výkonnostní třídy

Výkonnostní třídy byly počítány a zobrazovány pouze ve výsledcích vůči soutěžní kategorii, nyní je vše rozšířeno a u každé soutěže naleznete veškeré dosažené výkonnostní třídy tj. napříč veškerými zastoupenými věkovými i váhovými kategoriemi. Toho je následně zužitkováno a využito k nominacím (zatím jen neoficiální kontrolní mechanismus) a také, a to především, k zobrazení souhrnů (žebříčků) nejlepší dosažené výkonnosti v rámci jednotlivých roků, tak jak tomu bylo zvykem cca do roku 2011 na stránkách ČSST. Momentálně jsou tyto žebříčky vyhodnocovány pouze pro ČSST, k použití i u jiných organizací tomu brání "pouze" nedostatek nahraných výsledků, tabulky výkonnosti tak bude možné vypočítávat i pro SAKFST, SAST, FČST a ČAST, kde je nyní tato podpora alespoň u konkrétních soutěží.
19.11.2015 ve 22:52 vložil  Tom | zobrazit celý článek

Oddíly v rekordech

Do přehledu rekordů, ať už dle disciplín nebo v historii pro konkrétní kategorii, byly doplněny oddíly jednotlivých závodníků, které se čerpají ze soutěže, na které bylo dosaženo rekordu, popř. u mezinárodních soutěží z poslední předcházející soutěže, na které byl oddíl u závodníka uveden. Pro příklad klikněte na přiložené související odkazy.
19.11.2015 ve 22:42 vložil  Tom | zobrazit celý článek
PowerLIVE! v2.11.7

PowerLIVE! v2.11.7

Tato verze se nese především v duchu zkvalitnění stávajících funkcí jako je např. detailní využití rozhodčích a činovníků v sestavách a kartách závodníků (jak kdo rozhodoval), byly odstraněny dlouhodobé nepříjemné vlastnosti jako je např. kradení fokusu po obnovení obrazovky a také byl vyřešen problém s přenášením údajů a řazením seznamu pokusů pro nástup na závodiště při vícerém vážení v průběhu soutěže. V síťovém zapojení pak bylo zapracováno na rychlosti a množství přenášených dat a program již tak běží bez problému i při zapojení přes Wi-Fi síť. Mezi novinky patří zejména automatické hlídání rekordů, jež je nyní podpořeno pro svazy pod IPF (jen je třeba mít data - momentálně ČSST, EPF a IPF jsou podpořena tímto webem) a také byla "zkrášlena" (rozšířena) obrazovka časomíry.
21.10.2015 v 19:39 vložil  Tom | zobrazit celý článek

Rekordy ve výsledcích

Byla doplněna podpora natahování rekordů do již zveřejněných výsledků, tato podpora se týká soutěží pod federacemi ČSST, EPF a IPF resp. těch, kde je podpora rekordů na tomto serveru. V soutěžních výsledcích jež se těchto federací netýkají budou nadále uváděny rekordy poznamenané v zápisu ze soutěže.
09.10.2015 ve 14:22 vložil  Tom | zobrazit celý článek

Rekordy EPF a IPF

Doplněna podpora přebírání rekordů z federací EPF (Evropa) a IPF (svět) a vše co je možné je propojeno na vizitky závodníků, konkrétní pokusy v soutěži a soutěž samotnou, k tomu všemu bylo rozšířeno zobrazení o vlajky států u míst konání a národnosti závodníků, koukněte.
19.09.2015 v 19:09 vložil  Tom | zobrazit celý článek

REKORDY včetně historie

Zatím jen pro ČSST, avšak svým obsahem zcela jistě nadchnou, umožňují zobrazit rekordy časově za sebou jak vznikaly, vývoj konkrétního rekordu, jsou provázány na vizitky závodníků a soutěže, filtr a zobrazení po kategoriích, členění dle vybavení atd.
10.09.2015 v 02:15 vložil  Tom | zobrazit celý článek

PowerLIVE! v2.11.6

Ve verzi 2.11.6 byla upravena WUAP pravidla, doplněna podpora pro žákovské osy včetně možnosti nastavení limitů, značně rozšířeny možnosti gridu v evidenci jako např. pohledy, přilepení sloupců apod. a také zavedena experimentální funkčnost na sledování změn nahlášené váhy a kdy byla spuštěna nebo zastavena časomíra, tohoto rozšíření se již využívá ve vzpírání pro sledování maximálního počtu změn váhy a určení času kdy místo 2 minut se má použít pouze 1 minuta. Verze byla průběžné testována v provozu na všech červnových soutěžích ČSV. Pro kompletní přehled změn se koukněte zde.
29.06.2015 ve 21:24 vložil  Tom | zobrazit celý článek

PowerLIVE! v2.11.5

Novinek ve verzi 2.11.4 až 2.11.5 je více než dost, byla kompletně přepracována časomíra, značně rozšířena TCP/IP komunikace a sledování stavu klientů, rozšířeny možnosti hodnocení a jejich používání v obrazovkách s průběhem, doplěna pravidla, zavedena opatření pro další zrychlení soutěže, opraveny chyby, odladěny nahlášené problémy (postřehy) a mnohé dalšího. Pro kompletní přehled změn se koukněte zde.
18.05.2015 ve 23:15 vložil  Tom | zobrazit celý článek

PowerLIVE! v2.11.3

Tak se již povedlo zestabilizovat verzi programu z řady 2.11, novinek a oprav od řady 2.10 je mnoho, především pak možnost definovat libovolný počet a kombinace disciplín, časový pořad, rozhodčí a činovníci, nominace a také rozšíření ovládání signalizace, pro kompletní přehled změn se koukněte zde.
08.01.2015 v 00:55 vložil  Tom | zobrazit celý článek
Živá vysílání pro ČSST

Živá vysílání pro ČSST

V rozhraní pro živé přenosy je u soutěží pořádaných pod hlavičkou Českého svazu silového trojboje (ČSST) podpořen vlastní design (branding), podívejte se např. na právě chystanou soutěž 1. Mistrovství Západních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji.
22.10.2014 v 19:01 vložil  Tom | zobrazit celý článek

Karty závodníků v soutěžích

V každé zpracované soutěži, která je již ukončena naleznete po kliknutí na jméno závodníka jeho kartu (není tím myšlena vizitka), kde je podrobný přehled jeho údajů, pokusů a to včetně rozhodnutí jednotlivých rozhodčích (pokud byla využita signalizace propojena s programem) a to i s jejich jmény, jedná se o úvodní verzi, která bude postupně rozšiřována, předchozí funkčnost kde proklik vedl na vizitku je zachována uvedením odkazu v této kartě (napravo hned pod rozhodčími).

Příklady:
04.05.2014 ve 22:15 vložil  Tom | zobrazit celý článek

Propozice soutěží

V rámci každé soutěže jsou nyní podpořeny propozice, zatím jsou v jednodušší podobě, ale i tak již nabízejí detailní časový pořad a rozpis rozhodčích a dalších činovníků a to včetně nakladačů a jiných důležitých pomocníků.

Příklady:
03.05.2014 v 17:52 vložil  Tom | zobrazit celý článek

Nepřihlášený uživatel