Otevřené Mezinárodní Mistrovství ČR v silovém trojboji a dřepu

Základní údaje:
Datum zahájení: Freitag, 22. März 2019 08:00
Datum ukončení: Sonntag, 24. März 2019 19:00
Federace, svaz: FČST
Pravidla soutěže: FČST + SAST
Úroveň soutěže: Nationalle Meisterschaft
Výpočet bodů: Reshel + F/MC
Vybavení: EQUIPPED + RAW
Soutěžících: 201
Živé vysílání:
Sledovanost: 1.662 diváků (1.919 celkem)
Místo konání:
Adresa:MěÚ Trutnov
Slovanské Náměstí 165
541 01 Trutnov
CZE Czech Republic

Živé vysílání a výsledkový servis

Ze soutěže je na serveru Powerlifter.cz poskytováno živé vysílání, jehož součástí je i kompletní průběžný výsledkový servis. Živý přenos a výsledky technicky zajišťuje Michal Halajčík, DiS..

Disciplína: | Vytisknout sestavu

Absolutní pořadí in der Kraftdreikampf

Frauen Jugend RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 49,9 / 3 CZE - Powerlifting Trutnov
NR80
NR47,5
NR90
217,5 562,9874MVT JG13-16
2. SKALOVÁ Dagmar / 2002 / 59,0 / 30 CZE - Sport Břehy
NR105
WR55
110 270 551,6208PVT JG13-16
3. RANČEVOVÁ Simona / 2002 / 55,9 / 4 CZE - Valkýra PowerTeam 70
NR42,5
NR105
217,5 448,3301VT2 JG17-19
4. STLOUKALOVÁ Sabina / 2000 / 64,8 / 10 CZE - Raw Power Jedovnice 97,540100 237,5 424,0980VT2 JG17-19
5. HURDÁLKOVÁ Simona / 2004 / 49,9 / 114 CZE - Powerlifting Trutnov
NR85
00 85 220,0181  JG13-16

Frauen Junioren RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. RULÍKOVÁ Veronika / 1997 / 70,4 / 29 CZE - Toro Gym Team 142,577,5150 370 603,6136PVT J
2. KOHOUTOVÁ Kristýna / 1996 / 66,8 / 26 CZE - Animal Powerlifting Team 135
NR72,5
135 342,5 570,8454PVT J
3. HELIOVÁ Klára / 1996 / 50,0 / 2 CZE - Powerlifting Raspberry 67,53590 192,5 425,4019VT3 J
4. ZELENÁKOVÁ Nela / 1998 / 58,0 / 31 CZE - Sport Břehy 804095 215 407,0251VT3 J
5. HELIOVÁ Klára / 1996 / 50,0 / 128 CZE - Powerlifting Raspberry
NR67,5
00 67,5 149,1669  J

Frauen RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. ZEMANOVÁ Veronika / 1981 / 57,6 / 32 CZE - Toro Gym Team 120
NR92,5
170 382,5 707,3190PVT O
2. MÁDLOVÁ Lucie / 1993 / 66,8 / 28 CZE - Toro Gym Team
NR170
NR80
160 410 676,5820PVT O
3. ERBANOVÁ Helena / 1983 / 65,9 / 24 CZE - Sport Břehy 13072,5160 362,5 603,7800PVT O
4. BALÍKOVÁ Veronika / 1997 / 67,1 / 1 CZE - SK Ironbulls Domažlice 13065160 355 584,1170PVT J
5. KOHOUTOVÁ Kristýna / 1996 / 66,8 / 27 CZE - Animal Powerlifting Team 135
NR72,5
135 342,5 565,1935PVT J
6. ZIRKLEROVÁ Iveta / 1991 / 72,5 / 5 CZE - Powerlifting Vrchlabí 112,557,5140 310 487,9400VT1 O
7. MÁDLOVÁ Lucie / 1993 / 66,8 / 165 CZE - Toro Gym Team
NR170
00 170 280,5340  O

Frauen Masters RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. KABEŠOVÁ Eva / 1967 / 71,8 / 25 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 8047,5
NR105
232,5 429,7165VT3 M50-59

Männer Jugend RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. KUNZ Tomáš / 2002 / 54,8 / 40 CZE - SK Ironbulls Domažlice 140
NR80
NR167,5
387,5 723,5446PVT JG13-16
2. PONOCNÝ Dominik / 1999 / 109,3 / 20 CZE - Powerlifting Trutnov
NR300
162,5302,5 765 705,5381PVT JG17-19
3. LAŽEK Daniel / 2000 / 84,6 / 57 CZE - Extrifit Power Team 200130232,5 562,5 602,0932MVT JG17-19
4. HOŘAVA Dominik / 1999 / 101,9 / 47 CZE - Raw Power Jedovnice 240130260 630 595,1837MVT JG17-19
5. KOVÁŘ Vít / 2001 / 66,9 / 39 CZE - Scout Powerlifting 15590190 435 586,4983VT1 JG17-19
6. ŠIMEK Jaroslav / 2002 / 65,1 / 43 CZE - Scout Powerlifting 14080180 400 581,9952VT1 JG13-16
7. ŠEVČÍK Michal / 1999 / 89,1 / 23 CZE - Raw Power Jedovnice 210112,5245 567,5 575,5630MVT JG17-19
8. KLINECKÝ Luboš / 1999 / 153,2 / 14 CZE - Bonn Power Gym 230140280 650 559,7280VT1 JG17-19
9. VU Truong An / 2004 / 63,3 / 46 UKR 13575132,5 342,5 559,2847  JG13-16
10. ČÁP Filip / 2001 / 76,9 / 7 CZE - SK Powerlifting Praha 155100210 465 548,0006VT2 JG17-19
11. KAUCKÝ Ondřej / 2002 / 74,9 / 13 CZE - SK Powerlifting Praha 160110162,5 432,5 546,4923VT1 JG13-16
12. MÁDLE Roman / 2000 / 81,2 / 16 CZE - Týniště nad Orlicí 165115205 485 535,4866VT1 JG17-19
13. KASAL Ondřej / 1999 / 91,1 / 37 CZE - Sport Břehy 190110232,5 532,5 531,9803VT2 JG17-19
14. HEVIÁNEK Jaromír / 2000 / 81,9 / 56 CZE - Bez klubu 187,5105190 482,5 529,2485VT1 JG17-19
15. ELIÁŠ Jiří / 2001 / 97,6 / 8 CZE - SK Ironbulls Domažlice 210107,5222,5 540 529,2410VT1 JG17-19
16. PAVELKA Tomáš / 1999 / 84,4 / 18 CZE - Praha 180112,5207,5 500 526,1360VT2 JG17-19
17. CHMELÍK Václav / 2000 / 86,2 / 48 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 185117,5205 507,5 525,8999VT2 JG17-19
18. BROŽ Josef / 2000 / 79,3 / 6 CZE - Powerlifting Vrchlabí 160100202,5 462,5 520,8416VT2 JG17-19
19. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 79,5 / 36 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 165105197,5 467,5 515,3720VT2 JG17-19
20. NOVOTNÝ Adam / 2001 / 81,1 / 41 CZE - Chrudim 17092,5190 452,5 509,6164VT2 JG17-19
21. MAŠEK Roman / 1999 / 73,3 / 17 CZE - Powerlifting Vrchlabí 15092,5185 427,5 507,8221VT2 JG17-19
22. FRÝDL Jakub / 2001 / 121,6 / 34 CZE - Valach power 200120230 550 502,3128VT2 JG17-19
23. FERKL Richard / 2002 / 72,6 / 9 CZE - Powerlifting Trutnov 13580160 375 488,7532VT2 JG13-16
24. DUTCHYN Bohdan / 2001 / 65,6 / 33 UKR 12070160 350 482,5548  JG17-19
25. KOBRLE Lukáš / 2000 / 80,5 / 38 CZE - Powerlifting Vrchlabí 14095190 425 472,1240VT3 JG17-19
26. HORÁK David / 2002 / 69,1 / 10 CZE - TJ Sokol Náchod 11085140 335 457,4398VT3 JG13-16
27. STURM Matěj / 2003 / 126,7 / 22 CZE - Powerlifting Trutnov 162,580180 422,5 426,7588  JG13-16
28. KUNZ Tomáš / 2002 / 54,8 / 164 CZE - SK Ironbulls Domažlice
NR145
00 145 270,7457  JG13-16
29. HRODĚJ Lukáš / 1999 / 79,5 / 162 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 152,500 152,5 168,1160  JG17-19
30. HORÁK David / 2002 / 69,1 / 161 CZE - TJ Sokol Náchod 10500 105 143,3767  JG13-16
-. KOVÁŘ Vít / 2001 / 66,9 / 36 CZE - Scout Powerlifting 000 0 0,0000  JG17-19
-. KALČÍK Petr / 2000 / 74,3 / 12 CZE - SK Ironbulls Domažlice 000 0 0,0000  JG17-19
-. SCHEJBAL Ondřej / 1999 / 89,1 / 21 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 000 0 0,0000  JG17-19

Junioren EQUIPPED

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. KASPER Jan / 1998 / 87,5 / 158 CZE - Powerlifting Trutnov 230160245 635 645,5474VT2 J
2. KOSTURA Adam / 1995 / 124,6 / 112 CZE - Powerlifting Trutnov 205157,5270 632,5 542,6850VT3 J
3. KOLENA Robert / 1995 / 89,3 / 15 CZE - Powerlifting Raspberry 217,500 217,5 211,7580  J

Junioren RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. SYROVÁTKA Matěj / 1998 / 94,3 / 102 CZE - OST Varnsdorf
NR325
NR205
NR330
860 833,1835PVT J
2. SKOTAK Přemysl / 1996 / 99,7 / 82 CZE - Extrifit Power Team 300200310 810 749,5432PVT J
3. KOVALČIK Dominik / 1999 / 89,1 / 101 CZE - Valach Power Vsetín
NR300
NR175
250 725 728,2306PVT J
4. ENŽL Jakub / 1997 / 119,3 / 91 CZE - Valkýra PowerTeam 270200330 800 698,9200PVT J
5. TOMÁŠ Patrik / 1996 / 81,7 / 95 CZE - Powerlifting Animals Semily 235
NR160
NR262,5
657,5 681,5645PVT J
6. OSIČKA Tomáš / 1997 / 87,2 / 79 CZE - Posilovna Velké Bílovice 260135275 670 675,4726PVT J
7. RYŠAVÝ Dominik / 1998 / 98,0 / 73 CZE - Toro Gym Team 255165260 680 646,4692MVT J
8. KUČERA Pavel / 1995 / 104,1 / 72 CZE - Blansko 275160272,5 707,5 637,1745MVT J
9. DANĚČEK Ladislav / 1998 / 74,0 / 62 CZE - Powerlifting Trutnov
NR212,5
102,5230 545 635,4482MVT J
10. HLOUŠEK Petr / 1998 / 89,1 / 66 CZE - Powerlifting Vrchlabí 240130255 625 621,6900MVT J
11. MACH Patrik / 1998 / 74,0 / 100 CZE - Žacléř 190100240 530 617,9588VT1 J
12. KOMPRDA Michal / 1997 / 82,1 / 99 CZE - Raw Power Jedovnice 215142,5225 582,5 613,6381MVT J
13. ŠTICH Jiří / 1997 / 99,9 / 87 CZE - SK Ironbulls Domažlice 255145240 640 597,5731MVT J
14. NOVOTNÝ Jakub / 1997 / 80,3 / 76 CZE - Toro Gym Team 205120230 555 594,6314VT1 J
15. ŠTĚPÁNEK Michael / 1995 / 74,7 / 86 CZE - Powerlifting Vrchlabí 175105240 520 582,8160VT1 J
16. KOLENA Robert / 1995 / 89,3 / 103 CZE - Powerlifting Raspberry 205125205 535 520,8760VT2 J
17. SMOLÍK Václav / 1997 / 77,9 / 83 CZE - SK Powerlifting Praha 17085190 445 489,8489VT3 J
18. BAŽANT Tomáš / 1997 / 78,3 / 90 CZE - Sport Břehy 182,580180 442,5 484,9304VT3 J
19. CHLUMECKÝ Jakub / 1999 / 80,7 / 97 CZE - Powerlifting Trutnov 15582,5180 417,5 449,9782VT3 J
20. KOVANDA David / 1998 / 95,5 / 126 CZE - Břilice 23000 230 221,2646  J
21. KOLENA Robert / 1995 / 89,3 / 129 CZE - Powerlifting Raspberry 19500 195 189,8520  J
-. KUČERA Pavel / 1995 / 104,1 / 163 CZE - Blansko 000 0 0,0000  J
-. KOSTURA Adam / 1995 / 124,6 / 70 CZE - Powerlifting Trutnov 000 0 0,0000  J

Männer EQUIPPED

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 159 CZE - Powerlifting Trutnov 220
NR165
NR250
635 717,8040VT1 O
2. KASPER Jan / 1998 / 87,5 / 156 CZE - Powerlifting Trutnov 230160245 635 626,7450VT2 J
3. BREČKA Karol / 1961 / 74,4 / 154 CZE - Powerlifting Raspberry 215
NR120
NR215
550 619,0800VT2 M50-59
4. GRZNÁR Filip / 1985 / 97,8 / 148 CZE - SK Ironbulls Domažlice 240180240 660 609,7080VT2 O
5. KAŇÁK Filip / 1993 / 65,8 / 124 CZE - Powerlifting Trutnov 15090190 430 546,9600VT3 O
6. HURDÁLEK Pavel / 1980 / 110,4 / 11 CZE - Powerlifting Trutnov
NR325
00 325 287,1050  O
7. VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 45 CZE - Powerlifting Trutnov
NR260
00 260 267,7480  O
8. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 44 CZE - Powerlifting Trutnov
NR230
00 230 259,9920  O
9. PIANKA Daniel / 1977 / 63,5 / 19 CZE - OST Varnsdorf 18000 180 237,9600  M40-49
-. VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 160 CZE - Powerlifting Trutnov 000 0 0,0000  O
-. MAŠEK Milan / 1991 / 96,7 / 128 CZE - SK Ironbulls Domažlice 30500 0 0,0000  O
-. GREGUŠ Milan, Ing. / 1968 / 100,0 / 154 CZE - Powerlifting Raspberry 000 0 0,0000  M50-59
-. KAAS Tomáš / 1984 / 118,6 / 157 CZE - Sk Ironbulls Domažlice 30500 0 0,0000  O

Männer RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. GRMOLEC Josef / 1994 / 140,5 / 117 CZE - Animal Powerlifting Team 360210360 930 781,2000PVT O
2. KADLEC Michal / 1989 / 121,1 / 123 CZE - Powerlifting Vrchlabí
NR330
NR232,5
320 882,5 760,7150PVT O
3. KRASINSKÝ Jan / 1991 / 120,2 / 127 CZE - SK Ironbulls Domažlice 300230
NR345
875 756,0000PVT O
4. KAŠPAR Ladislav / 1994 / 145,8 / 125 CZE - Animal Powerlifting Team 320225330 875 730,4500PVT O
5. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 106 CZE - Powerlifting Trutnov
NR225
150
NR255
630 712,1520PVT O
6. GAŽKO Petr / 1982 / 81,9 / 64 CZE - Extrifit Power Team 250172,5265 687,5 711,4250PVT O
7. KOVALČÍK Dominik / 1999 / 89,1 / 113 CZE - Valach Power Vsetín 300175250 725 707,0200PVT J
8. TESAŘ Lukáš / 1992 / 97,6 / 138 CZE - Powerlifting Vrchlabí 260210290 760 702,6960PVT O
9. MATUŠINEC Lukáš / 1993 / 116,5 / 130 CZE - Valach Power Vsetín 300180320 800 696,0000PVT O
10. VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 107 CZE - Powerlifting Trutnov 260160255 675 695,1150PVT O
11. NOVOTNÝ Richard / 1993 / 94,9 / 152 CZE - Powerlifting Vrchlabí 280150310 740 693,6760PVT O
12. KAČMÁRIK Juraj / 1985 / 107,8 / 121 SVK - Powerlifting Vrchlabí 280175320 775 689,7500SMT O
13. SUDA Jan / 1979 / 117,4 / 155 CZE - Powerlifting Team Suda 302,5190300 792,5 687,8900PVT M40-49
14. PEKOVIĆ Daniel / 1994 / 84,0 / 80 CZE - SK Ironbulls Domažlice 255145270 670 680,0500MVT O
15. ONDRUŠ Andrej / 1991 / 106,2 / 132 SVK - Powerlifting Vrchlabí 280165315 760 679,5920MT O
16. ČERNÝ Lukáš / 1988 / 88,5 / 61 CZE - SK Ironbulls, Domažlice 250150280 680 665,7200PVT O
17. LACINA Jiří / 1991 / 64,3 / 92 CZE - Powerlifting Animals Semily 165
NR120
NR225
510 665,4480MVT O
18. KRUPIČKA Milan / 1989 / 73,5 / 71 CZE - SK Ironbulls Domažlice 210130240 580 660,6200MVT O
19. GIRGA Pavel / 1986 / 88,5 / 110 CZE - Valkýra PowerTeam 240180250 670 655,9300MVT O
20. ŠEVČÍK Kamil / 1990 / 77,7 / 104 CZE - Raw Power Jedovnice 220132,5247,5 600 648,9600MVT O
21. PASTÝŘÍK Petr / 1989 / 107,5 / 144 CZE - Valkýra PowerTeam 265175260 700 623,7000MVT O
22. ZEMAN Milan / 1994 / 88,5 / 89 CZE - Toro Gym Team 200180250 630 616,7700MVT O
23. GRYGEREK Rostislav / 1989 / 87,5 / 65 CZE - Powerlifting Raspberry 240130250 620 611,9400MVT O
24. GLOBA Alexandr / 1993 / 98,5 / 149 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 270150240 660 607,8600MVT O
25. MAŠTALÍŘ Jakub / 1984 / 135,5 / 141 CZE - Chomutov 250172,5280 702,5 593,6125VT1 O
26. GRYC David / 1991 / 89,6 / 108 CZE - Raw Power Jedovnice 225150225 600 582,7200VT1 O
27. HORÁK Tomáš / 1994 / 89,5 / 67 CZE - Powerlifting Vrchlabí 190125245 560 544,3200VT1 O
28. ŠTOURAČ Tomáš / 1994 / 99,0 / 137 CZE - Powerlifting Team Suda 200127,5250 577,5 530,7225VT2 O
29. MULAČ Jan / 1987 / 97,7 / 151 CZE - SK Ironbulls Domažlice 200140230 570 526,7940VT2 O
30. OSIČKA Jaromír / 1990 / 88,5 / 78 CZE - Posilovna Velké Bílovice 190115230 535 523,7650VT2 O
31. NOVÁK Roman / 1991 / 78,4 / 75 CZE - Bez klubu 17095197,5 462,5 496,3550VT3 O
32. RŮT Jiří / 1988 / 64,8 / 81 CZE - Sport Břehy 122,590167,5 380 491,7200VT3 O
33. PEŠKA ml. Josef / 1990 / 104,6 / 134 CZE - Valkýra PowerTeam 180150200 530 476,4700VT3 O
34. TICHÝ Michal / 1990 / 130,6 / 139 CZE - Valkýra PowerTeam 200145200 545 463,7950VT3 O
35. STUDNIČKA Martin / 1993 / 97,7 / 153 CZE - Powerlifting Raspberry 157,597,5205 460 425,1320  O
36. JANDA Tomáš / 1991 / 96,2 / 150 CZE - Powerlifting Vrchlabí 14095210 445 414,3840  O
37. PASTÝŘÍK Petr / 1989 / 107,5 / 145 CZE - Valkýra PowerTeam 287,500 287,5 256,1625  O
38. ONDRUŠ Andrej / 1991 / 106,2 / 131 SVK - Powerlifting Vrchlabí 28500 285 254,8470  O
39. KAČMÁRIK Juraj / 1985 / 107,8 / 122 SVK - Powerlifting Vrchlabí 28500 285 253,6500  O
40. TŮMA Kamil / 1984 / 74,1 / 167 CZE - Powerlifting Trutnov
NR220
00 220 248,6880  O
41. VOKÁL Adam / 1993 / 82,4 / 173 CZE - Powerlifting Trutnov 24000 240 247,1520  O
42. SZTEFEK Jan / 1983 / 95,8 / 135 CZE - Powerlifting Trutnov 23500 235 219,2080  O
43. MAŠEK Milan / 1991 / 96,7 / 175 CZE - SK Ironbulls Domažlice 232,500 232,5 215,8065  O
44. GIRGA Pavel / 1986 / 88,5 / 176 CZE - Most 22000 220 215,3800  O
45. OBERT Tomáš / 1993 / 99,1 / 170 CZE - Powerlifting Trutnov 23000 230 211,2780  O
46. MAŠTALÍŘ Jakub / 1984 / 135,5 / 177 CZE - Chomutov 25000 250 211,2500  O
-. TICHÝ František / 1994 / 67,1 / 105 CZE - Powerlifting Trutnov 000 0 0,0000  O
-. TICHÝ František / 1994 / 67,1 / 166 CZE - Powerlifting Trutnov 000 0 0,0000  O
-. ŠŤASTNÝ Karel / 1992 / 96,7 / 174 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 000 0 0,0000  O
-. ŠŤASTNÝ Karel / 1992 / 96,7 / 136 CZE - Powerlifting Mělník, z.s. 000 0 0,0000  O
-. STUDNIČKA Martin / 1993 / 97,7 / 172 CZE - Powerlifting Raspberry 000 0 0,0000  O
-. HOMOLA Martin / 1994 / 106,0 / 118 CZE - Valkýra PowerTeam 34000 0 0,0000  O

Männer Masters EQUIPPED

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. BREČKA Karol / 1961 / 74,4 / 140 CZE - Powerlifting Raspberry 215
NR120
NR215
550 802,9468VT2 M50-59
2. CICHÝ Josef / 1952 / 61,0 / 115 CZE - Powerlifting Raspberry 135
NR65
NR160
360 783,6894VT3 M65-69
3. BURKHARD Steffen / 1950 / 67,2 / 59 GER - FSV Magdeburg 13000 130 263,3493  M65-69
4. SCHULZE Lothar / 1950 / 81,3 / 42 GER - FSV Magdeburg 13000 130 220,5031  M65-69
-. GREGUŠ Milan, Ing. / 1968 / 100,0 / 120 CZE - Powerlifting Raspberry 000 0 0,0000  M50-59

Männer Masters RAW

Pl. Heber / GJ / KG / Lot Verein, nation KBBDKH Dreikampf R+F/MC LK T
1. HOZA Stanislav / 1956 / 86,6 / 119 CZE - Powerlifting Raspberry 200145200 545 795,7022MVT M60-64
2. TESAŘÍK František / 1973 / 98,7 / 88 CZE - Powerlifting Trutnov
NR260
NR200
NR300
760 741,3131PVT M40-49
3. SUDA Jan / 1979 / 117,4 / 84 CZE - Powerlifting Team Suda 302,5190300 792,5 687,8900PVT M40-49
4. HRUŠKA Miroslav / 1974 / 106,1 / 111 CZE - Scout Powerlifting 240175
NR285
700 653,7737MVT M40-49
5. ŠEFL Miroslav / 1971 / 96,2 / 85 CZE - SK Powerlifting Praha 235157,5247,5 640 653,1809MVT M40-49
6. SVOBODA Vladimír / 1952 / 95,1 / 147 CZE - Gita Podivín 165100175 440 644,6673VT2 M65-69
7. OSIČKA Bronislav / 1972 / 97,5 / 77 CZE - Posilovna Velké Bílovice 230150250 630 628,2045VT1 M40-49
8. LEŠIGA Radek / 1971 / 109,1 / 94 CZE - Valkýra PowerTeam 200
NR187,5
245 632,5 624,9846VT1 M40-49
9. LEINVEBER Tomas / 1972 / 135,6 / 93 CZE - Valkýra PowerTeam
NR260
NR182,5
NR225
667,5 608,0324VT1 M40-49
10. HORÁK Martin / 1977 / 101,6 / 98 CZE - TJ Sokol Náchod
NR242,5
167,5242,5 652,5 601,4262VT1 M40-49
11. SAZMA Karel / 1975 / 74,6 / 109 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc 165125210 500 576,9136VT1 M40-49
12. FLEK Ivan / 1971 / 88,9 / 63 CZE - SK Ironbulls Domažlice 190135210 535 572,7564VT2 M40-49
13. KOLODŽEJ Martin / 1973 / 105,4 / 69 CZE - Sport Břehy 230130240 600 570,7464VT2 M40-49
14. NOSEK Petr / 1959 / 98,7 / 143 CZE - Gita Podivín 145120180 445 565,0948VT3 M60-64
15. TOMÁŠ Robert / 1972 / 80,7 / 96 CZE - Powerlifting Animals Semily 180135180 495 558,3695VT2 M40-49
16. ERBAN Pavel / 1952 / 89,1 / 116 CZE - Sport Břehy 130
NR82,5
145 357,5 556,7685VT3 M65-69
17. PEŠKA st. Josef / 1965 / 72,8 / 133 CZE - Valkýra PowerTeam 120120140 380 527,5507VT3 M50-59
18. MACÍK Martin / 1975 / 81,8 / 74 CZE - Valkýra PowerTeam 160110190 460 489,7145VT3 M40-49
19. JENÍČEK Josef / 1973 / 102,1 / 68 CZE - Powerlifting Animals Semily 170125200 495 476,2177VT3 M40-49
20. SVOBODA Vladimír / 1952 / 95,1 / 146 CZE - Gita Podivín 16500 165 241,7502  M65-69
21. HORÁK Martin / 1977 / 101,6 / 168 CZE - TJ Sokol Náchod
NR240
00 240 221,2142  M40-49
22. KOLODŽEJ Martin / 1973 / 105,4 / 169 CZE - Sport Břehy
NR230
00 230 218,7861  M40-49
23. SAZMA Karel / 1975 / 74,6 / 171 CZE - Fit Gym Timpo Olomouc
NR165
00 165 190,3815  M40-49
24. NOSEK Petr / 1959 / 98,7 / 142 CZE - Gita Podivín 14500 145 184,1320  M60-64


Nepřihlášený uživatel