ČSST  Dosažené výkonnostní třídy v roce 2020

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSST, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | JG | J | O | M1 | M2 | M3 | M4

Frauen Jugend -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 215,5  VT3 25.01.2020 CZEKrnov

Frauen Jugend -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 280,0  VT1 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
Bankdrücken
1.  MATOUŠKOVÁ Tereza / 2002  Sportovní klub ZLOBR 37,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen Jugend -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  RANČEV Simona / 2002  Sportovní klub ZLOBR 262,5  VT1 26.09.2020 CZESedlčany
2.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 257,5  VT1 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  MATOUŠKOVÁ Tereza / 2002  Sportovní klub ZLOBR 170,0  VT3 26.09.2020 CZESedlčany
Bankdrücken
1.  RANČEV Simona / 2002  Sportovní klub ZLOBR 52,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 40,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
3.  MATOUŠKOVÁ Tereza / 2002  Sportovní klub ZLOBR 35,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Jugend -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  GROCHOLOVÁ Veronika / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 45,0  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen Jugend -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 280,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
2.  BALÁŽOVÁ Klára / 2002  SK Zbýšov 242,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
3.  MATOUŠKOVÁ Tereza / 2002  Sportovní klub ZLOBR 185,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
Bankdrücken
1.  GROCHOLOVÁ Veronika / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 50,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
2.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 47,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Jugend -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  DAŇKOVÁ Jana / 2002  Powerlifting TJJM Chodov 312,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
2.  KOPŘIVOVÁ Sára / 2002  B Strong Powerlifting Team 310,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
Bankdrücken
1.  DAŇKOVÁ Jana / 2002  Powerlifting TJJM Chodov 60,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  ŠIMONOVÁ Renata / 2002  Sportovní klub ZLOBR 52,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Jugend -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 375,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 287,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
Bankdrücken
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 76,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Junioren -47kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 235,5  VT1 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka

Frauen Junioren -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 215,5  VT3 25.01.2020 CZEKrnov

Frauen Junioren -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 299,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  JIROVSKÁ Natálie / 1997  TJ Olympia Zlín 260,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov

Frauen Junioren -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 280,0  VT2 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
Bankdrücken
1.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 57,5  VT2 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen Junioren -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 325,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 320,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
3.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 312,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
4.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 312,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
5.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 272,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
6.  RANČEV Simona / 2002  Sportovní klub ZLOBR 262,5  VT1 26.09.2020 CZESedlčany
7.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 257,5  VT1 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  MATOUŠKOVÁ Tereza / 2002  Sportovní klub ZLOBR 170,0  VT3 26.09.2020 CZESedlčany
Bankdrücken
1.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 72,5  EVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 70,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná
3.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 57,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
4.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 55,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
5.  RANČEV Simona / 2002  Sportovní klub ZLOBR 52,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  SMEJKALOVÁ Martina / 2002  Spal Strength Gym 40,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Junioren -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 100,0  EVT 29.08.2020 CZEJihlava
2.  GROCHOLOVÁ Veronika / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 45,0  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen Junioren -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  JELENOVÁ Aneta / 1999  Sportovní klub ZLOBR 350,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 347,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
3.  ŠEBÍKOVÁ Anna / 1999  Iron Warriors 320,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
4.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 292,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
5.  KUČEROVÁ Michaela / 1998  ARENA Pavly Kladivové 282,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
6.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 280,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
7.  SPONNEROVÁ Jana / 1999  TJ Přeštice 255,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
8.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 245,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
9.  BALÁŽOVÁ Klára / 2002  SK Zbýšov 242,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
10.  MATOUŠKOVÁ Tereza / 2002  Sportovní klub ZLOBR 185,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
Bankdrücken
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 86,0  EVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 77,5  EVT 01.08.2020 CZEDírná
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 75,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná
4.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 55,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  GROCHOLOVÁ Veronika / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 50,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
6.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 47,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Junioren -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  Doplnejch powerlifting 485,5  EVT 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 117,5  EVT 30.08.2020 CZEJihlava

Frauen Junioren -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 435,0  EVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  BRENNAN Anna / 1998  Doplnejch powerlifting 387,5  MVT 15.02.2020 CZESedlčany
3.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  TJ Přeštice 371,0  MVT 05.09.2020 CZEStaňkov
4.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 360,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
5.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 355,0  MVT 15.02.2020 CZESedlčany
6.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 335,0  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
7.  KŘIVÁNKOVÁ Karolína / 2001  TJ Svitavy 325,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
8.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 325,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
9.  MEDWELL Jessica / 2001  Doplnejch powerlifting 320,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
10.  MICHLOVÁ Alžběta / 1998  Sportovní klub ZLOBR 320,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
11.  PETEROVÁ Lucie / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 315,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
12.  DAŇKOVÁ Jana / 2002  Powerlifting TJJM Chodov 312,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
13.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 312,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
14.  KOPŘIVOVÁ Sára / 2002  B Strong Powerlifting Team 310,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
Bankdrücken
1.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  TJ Přeštice 83,5  MVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 81,5  MVT 01.08.2020 CZEDírná
3.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 70,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
4.  DAŇKOVÁ Jana / 2002  Powerlifting TJJM Chodov 60,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  PETEROVÁ Lucie / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 60,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  ŠIMONOVÁ Renata / 2002  Sportovní klub ZLOBR 52,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  MEDWELL Jessica / 2001  Doplnejch powerlifting 50,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Junioren -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 435,0  EVT 27.02.2020 FRAMerignac
2.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  Doplnejch powerlifting 380,5  MVT 15.02.2020 CZESedlčany
3.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 375,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
4.  TOUŠKOVÁ Tereza / 2000  Doplnejch powerlifting 310,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
5.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 297,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
6.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 287,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
Bankdrücken
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 76,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná

Frauen Junioren +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 305,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk

Frauen -47kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  HALÁSOVÁ Sára / 1993  Colbert club SSK Vítkovice 65,0  VT1 30.08.2020 CZEJihlava

Frauen -47kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  BARKÓCIOVÁ Nikol / 1997  TJ Sokol Lanžhot 235,5  VT1 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka

Frauen -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 215,5  VT3 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 50,0  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  FIBINGROVÁ Šárka / 2001  Iron Warriors 299,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  JIROVSKÁ Natálie / 1997  TJ Olympia Zlín 260,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
3.  OMANÍKOVÁ Kateřina / 1987  KST Sporting APIS 210,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
Bankdrücken
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 50,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Frauen -57kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 280,0  VT3 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
Bankdrücken
1.  PETERKOVÁ Lucie / 1991  Colbert club SSK Vítkovice 67,5  VT2 30.08.2020 CZEJihlava
2.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 65,0  VT2 30.08.2020 CZEJihlava
3.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 57,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  VACKOVÁ Kristýna / 1993  Iron Warriors 340,0  MVT 15.02.2020 CZEZastávka
2.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 335,0  MVT 09.03.2020 FRAAlbi
3.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 327,5  MVT 26.09.2020 CZESedlčany
4.  BARTOŇKOVÁ Blanka / 1995  Powerlifting Brno 327,5  MVT 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 325,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
6.  BALÁŠOVÁ Kateřina / 1993  B Strong Powerlifting Team 320,0  MVT 20.09.2020 CZESvitavy
7.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 320,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
8.  POBORSKÁ Klára / 1997  Powerlifting School 312,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
9.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 312,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
10.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 272,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
11.  RANČEV Simona / 2002  Sportovní klub ZLOBR 262,5  VT1 26.09.2020 CZESedlčany
12.  TURKOVÁ Denisa / 2003  TJ Viktorie Bohumín 257,5  VT1 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
13.  VÁLKOVÁ Jana / 1983  KST Sporting APIS 242,5  VT2 26.09.2020 CZESedlčany
14.  PETERKOVÁ Lucie / 1991  Colbert club SSK Vítkovice 212,5  VT3 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
Bankdrücken
1.  HOLUBOVÁ Adriana / 2001  Sportovní klub ZLOBR 72,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  FILOVÁ Michaela / 1999  PWL Vision Nutrition 70,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 70,0  VT1 15.02.2020 CZENymburk
4.  PASIČNÁ Veronika / 1999  Doplnejch powerlifting 57,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  ŠUPÍKOVÁ Kateřina / 1999  Sportovní klub ZLOBR 55,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  RANČEV Simona / 2002  Sportovní klub ZLOBR 52,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 100,0  MVT 29.08.2020 CZEJihlava
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 77,5  VT2 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  STROLENÁ Lenka / 1984  Doplnejch powerlifting 387,5  EVT 15.02.2020 CZESedlčany
2.  WOLFOVÁ Lenka / 1995  Powerlifting School 370,0  EVT 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
3.  MALZOVÁ Martina / 1995  KST Sporting APIS 368,0  MVT 26.09.2020 CZESedlčany
4.  JELENOVÁ Aneta / 1999  Sportovní klub ZLOBR 350,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
5.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 347,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
6.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 345,5  MVT 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
7.  RAISOVÁ Jiřina / 1993  TJ TZ Prosport Rakovník 325,0  MVT 15.02.2020 CZESedlčany
8.  ŠEBÍKOVÁ Anna / 1999  Iron Warriors 320,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
9.  BALÁŠOVÁ Kateřina / 1993  B Strong Powerlifting Team 310,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
10.  SVÍTILOVÁ Eliška / 1996  ARENA Pavly Kladivové 300,0  VT1 26.09.2020 CZESedlčany
11.  ROČÁRKOVÁ Eliška / 2001  Powerlifting TJJM Chodov 292,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
12.  KUČEROVÁ Michaela / 1998  ARENA Pavly Kladivové 282,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
13.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 280,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
14.  KREJČIŘÍKOVÁ Martina / 1987  Doplnejch powerlifting 267,5  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
15.  SPONNEROVÁ Jana / 1999  TJ Přeštice 255,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
16.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 245,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
17.  BALÁŽOVÁ Klára / 2002  SK Zbýšov 242,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
18.  GERYCHOVÁ Lenka / 1979  TJ Olympia Zlín 220,0  VT3 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
19.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 197,5  VT3 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
Bankdrücken
1.  JANSOVÁ Dominika / 2001  POWERLIFTING DK 86,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  PILSKÁ Anna / 1999  Powerlifting School 77,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 75,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
4.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 70,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
5.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 60,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  PUŠTĚJOVSKÁ Adéla / 1999  Spal Strength Gym 55,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  GROCHOLOVÁ Veronika / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 50,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
8.  PIVOŇKOVÁ Adéla / 2002  B Strong Powerlifting Team 47,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen -72kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  Doplnejch powerlifting 485,5  MVT 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 117,5  MVT 30.08.2020 CZEJihlava
2.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 85,0  VT2 30.08.2020 CZEJihlava

Frauen -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 435,0  EVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  BRENNAN Anna / 1998  Doplnejch powerlifting 387,5  MVT 15.02.2020 CZESedlčany
3.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  TJ Přeštice 371,0  MVT 05.09.2020 CZEStaňkov
4.  PLEVOVÁ Natálie / 1996  TJ Viktorie Bohumín 367,5  MVT 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
5.  WOLFOVÁ Lenka / 1995  Powerlifting School 360,0  MVT 15.02.2020 CZESedlčany
6.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 360,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
7.  PRÍPADOVÁ Kateřina / 1999  TJ TZ Prosport Rakovník 355,0  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
8.  NEJEDLÁ Adéla / 1999  Doplnejch powerlifting 335,0  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
9.  KŘIVÁNKOVÁ Karolína / 2001  TJ Svitavy 325,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
10.  KUČEROVÁ Sandra / 2000  Iron Warriors 325,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
11.  MEDWELL Jessica / 2001  Doplnejch powerlifting 320,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
12.  MICHLOVÁ Alžběta / 1998  Sportovní klub ZLOBR 320,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
13.  PETEROVÁ Lucie / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 315,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
14.  DAŇKOVÁ Jana / 2002  Powerlifting TJJM Chodov 312,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
15.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 312,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
16.  TIESLOVÁ Markéta / 1988  TJ TZ Prosport Rakovník 312,5  VT1 26.09.2020 CZESedlčany
17.  KOPŘIVOVÁ Sára / 2002  B Strong Powerlifting Team 310,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
18.  KUBÁŇOVÁ Michaela / 1996  Doplnejch powerlifting 305,0  VT2 27.02.2020 FRAMerignac
19.  PAVLÍČKOVÁ Veronika / 1990  ARENA Pavly Kladivové 300,0  VT2 26.09.2020 CZESedlčany
20.  VANČUROVÁ Johana / 1995  Sportovní klub ZLOBR 297,5  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
21.  MACÍKOVÁ Eva / 1994  Powerlifting Brno 292,5  VT2 15.02.2020 CZEZastávka
22.  LUŽÍKOVÁ Lucie / 1981  ARENA Pavly Kladivové 277,5  VT2 20.09.2020 CZESvitavy
Bankdrücken
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 87,5  MVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  JOSKOVÁ Barbora / 1997  TJ Přeštice 83,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  DAŇKOVÁ Lucie / 2000  TJ Olympia Zlín 81,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
4.  CURZYDLO Natalia / 2001  TJ Viktorie Bohumín 70,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  DAŇKOVÁ Jana / 2002  Powerlifting TJJM Chodov 60,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
6.  PETEROVÁ Lucie / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 60,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  ŠIMONOVÁ Renata / 2002  Sportovní klub ZLOBR 52,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 445,0  VT1 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
2.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 377,5  VT2 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
Bankdrücken
1.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Vranovice 135,0  EVT 30.08.2020 CZEJihlava
2.  TYRNEROVÁ Iva / 1985  TJ TZ Prosport Rakovník 102,5  VT1 30.08.2020 CZEJihlava
3.  ŠVADLENKOVÁ Petra / 1992  Sportovní klub ZLOBR 95,0  VT2 30.08.2020 CZEJihlava
4.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 92,5  VT2 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice

Frauen -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ZMEŠKALOVÁ Klára / 1997  Iron Warriors 435,0  MVT 27.02.2020 FRAMerignac
2.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 387,5  VT1 09.03.2020 FRAAlbi
3.  HERRMANNOVÁ Tereza / 1999  Doplnejch powerlifting 380,5  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
4.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 375,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
5.  TYRNEROVÁ Iva / 1985  TJ TZ Prosport Rakovník 358,0  VT1 26.09.2020 CZESedlčany
6.  KUPCOVÁ Zlata / 1976  TJ Viktorie Bohumín 355,0  VT1 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
7.  DRABÁLKOVÁ Michaela / 1989  TJ Sokol Vranovice 330,0  VT2 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
8.  MAŠKOVÁ Michaela / 1994  PWL Vision Nutrition 315,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
9.  TOUŠKOVÁ Tereza / 2000  Doplnejch powerlifting 310,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
10.  FRÜHBAUEROVÁ Jitka / 1999  Powerlifting Jihlava 297,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
11.  ŠKÁCHOVÁ Simona / 2002  Fitness Staňkov 287,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
12.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280,0  VT3 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
Bankdrücken
1.  KANÁTOVÁ Michaela / 2002  TJ Olympia Zlín 76,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
2.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 60,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
3.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 60,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 370,0  VT3 25.01.2020 CZEKrnov

Frauen +84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  VÍZNEROVÁ Andrea / 2001  PWL Vision Nutrition 305,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
2.  VITÁSKOVÁ Hana / 1987  Doplnejch powerlifting 280,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany

Frauen M1 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 50,0  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M1 -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 50,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M1 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 335,0  EVT 09.03.2020 FRAAlbi
Bankdrücken
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 70,0  MVT 15.02.2020 CZENymburk

Frauen M1 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 77,5  VT1 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M1 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 345,5  MVT 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
2.  GERYCHOVÁ Lenka / 1979  TJ Olympia Zlín 220,0  VT3 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 197,5  VT3 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
Bankdrücken
1.  KANÁTOVÁ Edita / 1974  TJ Olympia Zlín 70,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 60,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M1 -72kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  ŠUKOVÁ Lucie / 1974  SKST Litvínov 87,5  MVT 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M1 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 445,0  VT1 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
2.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 377,5  VT2 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
Bankdrücken
1.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 92,5  VT1 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
2.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 62,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M1 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 387,5  MVT 09.03.2020 FRAAlbi
2.  KUPCOVÁ Zlata / 1976  TJ Viktorie Bohumín 355,0  VT1 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
3.  FIŠEROVÁ Věra / 1973  TJ AŠ Marvel Gym Ml. Boleslav 280,0  VT2 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
Bankdrücken
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 60,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
2.  KRČMÁŘOVÁ Alena / 1975  TJ Sokol Nymburk 60,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M1 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 370,0  VT2 25.01.2020 CZEKrnov

Frauen M2 -52kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 50,0  VT2 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M2 -52kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  ZODEREROVÁ Václava, Mgr. / 1961  TJ Sokol Žižkov 50,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M2 -57kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 335,0  EVT 09.03.2020 FRAAlbi
Bankdrücken
1.  MLEJNKOVÁ Petra / 1967  ARENA Pavly Kladivové 70,0  EVT 15.02.2020 CZENymburk

Frauen M2 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 77,5  MVT 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M2 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  MAŠKOVÁ Jitka / 1968  TJ Sokol Lanžhot 197,5  VT3 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
Bankdrücken
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 60,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M2 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 445,0  MVT 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
Bankdrücken
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 62,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M2 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 387,5  EVT 09.03.2020 FRAAlbi
Bankdrücken
1.  KOŠAŘOVÁ Simona / 1966  Colbert club SSK Vítkovice 60,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M2 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 370,0  VT2 25.01.2020 CZEKrnov

Frauen M3 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 77,5  EVT 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M3 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 60,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná

Frauen M3 -84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 445,0  EVT 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice

Frauen M3 -84kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 387,5  EVT 09.03.2020 FRAAlbi

Frauen M3 +84kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TAKÁČOVÁ Hana / 1954  TJ Sokol Nymburk 370,0  MVT 25.01.2020 CZEKrnov

Frauen M4 -63kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 77,5  EVT 29.08.2020 CZEJihlava

Frauen M4 -63kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  HYKOVÁ Adina / 1943  TJ TZ Prosport Rakovník 60,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná

Männer Jugend -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠIROKÝ Jan / 2003  Fitness Staňkov 380,0  VT1 15.02.2020 CZENymburk

Männer Jugend -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  BALÁŽIK Oliver / 2003  PWL Vision Nutrition 352,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
Bankdrücken
1.  BALÁŽIK Oliver / 2003  PWL Vision Nutrition 75,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Männer Jugend -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 435,0  VT3 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 135,0  VT1 29.08.2020 CZEJihlava
2.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 112,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Männer Jugend -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 542,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 512,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
3.  VOTAVA Tomáš / 2002  Doplnejch powerlifting 512,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
4.  KUBÍČEK Jaroslav / 2002  ST Holba Hanušovice 512,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
5.  FRYČEK Tomáš / 2002  TJ Sokol Vejprnice 490,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
6.  STRAKA Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 487,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
7.  PETRUŽELA Marek / 2002  PWL Vision Nutrition 460,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
8.  KRISTLÍK Daniel / 2002  Iron Warriors 460,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
9.  KŘÍDA Tomáš / 2002  Iron Warriors 455,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
10.  MAYER Jan / 2002  Doplnejch powerlifting 435,0  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
11.  NOVOTNÝ Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 427,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
12.  HUBÁČEK Viktor / 2004  KST Sporting APIS 415,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
13.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 412,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
14.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 412,5  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
15.  KRAUS Jan / 2004  TJ Sokol Vejprnice 407,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
16.  SLADKÝ Tomáš / 2004  TJ Sokol Vejprnice 402,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
Bankdrücken
1.  NOVOTNÝ Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 120,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  STRAKA Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 115,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 112,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
4.  MARTÍNEK Jakub / 2002  TJ Olympia Zlín 105,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  PETRUŽELA Marek / 2002  PWL Vision Nutrition 95,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
6.  PREIS Adam / 2005  POWERLIFTING DK 90,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 90,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
8.  KRYSTEK Jakub / 2003  TJ Kralupy 90,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
9.  FRYČEK Tomáš / 2002  TJ Sokol Vejprnice 90,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Männer Jugend -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 140,0  VT2 29.08.2020 CZEJihlava

Männer Jugend -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ Viktorie Bohumín 604,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 580,0  MVT 15.02.2020 CZENymburk
3.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 567,5  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
4.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  Iron Warriors 540,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
5.  KAUCKÝ Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 532,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
6.  ZITKO Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 520,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
7.  VOTAVA Tomáš / 2002  Doplnejch powerlifting 500,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
8.  MEDEK Štěpán / 2004  TJ Svitavy 500,0  VT1 20.09.2020 CZESvitavy
9.  ZAHRADNÍČEK Tomáš / 2004  POWERLIFTING DK 495,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
10.  ZATLOUKAL Richard / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 475,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
11.  PATOČKA Petr / 2003  TJ Sokol Pohořelice 450,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
12.  ŠVANCARA Denis / 2004  ASK Blansko 442,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
13.  HLAVIČKA Daniel / 2002  TJ Olympia Zlín 420,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
14.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 402,5  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
15.  MÁLEK Daniel / 2002  TJ Sokol Vranovice 395,0  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
Bankdrücken
1.  KAUCKÝ Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 140,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 135,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná
3.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 127,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
4.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 122,5  VT1 01.08.2020 CZEDírná
5.  ZAHRADNÍČEK Tomáš / 2004  POWERLIFTING DK 105,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  FURMÁNEK Martin / 2003  Spal Strength Gym 105,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Männer Jugend -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 730,5  MVT 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 147,5  VT2 29.08.2020 CZEJihlava

Männer Jugend -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  VIDOUREK Tomáš / 2002  ASK Blansko 620,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 550,0  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
3.  SMETANIK Ondřej / 2003  TJ Sokol Nymburk 537,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
4.  PETR David / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 530,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
5.  MAREK Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 517,5  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
6.  DVOŘÁK František / 2002  KST Sporting APIS 517,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
7.  KŘÍŽ Jakub / 2003  POWERLIFTING DK 512,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
8.  ZOICAS Jakub / 2002  TJ Svitavy 460,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
9.  LOUKOTA Vojtěch / 2004  TJ Přeštice 457,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
10.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 430,0  VT3 12.09.2020 CZEBlansko
11.  PATOČKA Petr / 2003  TJ Sokol Pohořelice 417,5  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
12.  NOVOTNÝ Matěj / 2002  KST FC Příbram 400,0  VT3 05.09.2020 CZEStaňkov
13.  ZAVADIL Daniel / 2003  TJ Olympia Zlín 385,0  VT3 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
Bankdrücken
1.  SMETANIK Ondřej / 2003  TJ Sokol Nymburk 130,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 130,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 120,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
4.  SOJKA Marek / 2002  Sportovní klub ZLOBR 120,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Männer Jugend -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 580,0  VT2 25.01.2020 CZEKrnov

Männer Jugend -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KAPRÁLEK Lukáš / 2002  Powerlifting School 595,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
2.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 572,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
3.  VÍCH David / 2002  B Strong Powerlifting Team 572,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
4.  ZEJDA Michal / 2002  Doplnejch powerlifting 532,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
5.  ČÍŽEK Dominik / 2002  Powerlifting School 527,5  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
6.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 455,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
7.  VLČEK Matyáš / 2004  Doplnejch powerlifting 445,0  VT3 05.09.2020 CZEStaňkov
8.  ZOICAS Jakub / 2002  TJ Svitavy 422,5  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
9.  MOHELNÍK Dalibor / 2003  PWL Vision Nutrition 420,0  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
Bankdrücken
1.  ZEJDA Michal / 2002  Doplnejch powerlifting 122,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
2.  VLČEK Matyáš / 2004  Doplnejch powerlifting 120,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
3.  LOUKOTA Vojtěch / 2004  TJ Přeštice 110,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Männer Jugend -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Bankdrücken
1.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 142,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Männer Jugend -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 600,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
2.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 550,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
3.  MÁTTA Dušan / 2005  Fitness Ring 502,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
4.  ZEJDA Michal / 2002  Doplnejch powerlifting 495,0  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
Bankdrücken
1.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 135,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
2.  KLABAL Vojtěch / 2002  TJ Olympia Zlín 130,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Junioren -53kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠIROKÝ Jan / 2003  Fitness Staňkov 380,0  VT1 15.02.2020 CZENymburk

Junioren -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 510,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  BALÁŽIK Oliver / 2003  PWL Vision Nutrition 352,5  VT3 10.10.2020 CZEVišňová

Junioren -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 470,0  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
2.  VOJTĚCH Matěj / 2001  POWERLIFTING DK 457,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
Bankdrücken
1.  VOJTĚCH Matěj / 2001  POWERLIFTING DK 110,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Junioren -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KLÍMA Josef / 1999  Sportovní klub ZLOBR 637,5  MVT 25.01.2020 CZEKrnov
2.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 617,5  MVT 25.01.2020 CZEKrnov
3.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 562,5  VT1 25.01.2020 CZEKrnov
4.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 435,0  VT3 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 170,0  MVT 29.08.2020 CZEJihlava
2.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 140,0  VT2 29.08.2020 CZEJihlava
3.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 135,0  VT2 29.08.2020 CZEJihlava
4.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 112,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Junioren -74kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  Sportovní klub ZLOBR 590,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  MIKULECKÝ Lukáš / 1997  B Strong Powerlifting Team 590,0  MVT 20.09.2020 CZESvitavy
3.  JINDRA Štěpán / 1997  Sportovní klub ZLOBR 550,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
4.  LACINA David / 2003  TJ Sokol Pohořelice 542,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
5.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 517,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
6.  NOVÁČEK Dominik / 1997  Powerlifting TJJM Chodov 515,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
7.  VOTAVA Tomáš / 2002  Doplnejch powerlifting 512,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
8.  KUBÍČEK Jaroslav / 2002  ST Holba Hanušovice 512,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
9.  PATOČKA Jiří / 2003  TJ Sokol Pohořelice 512,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
10.  FRYČEK Tomáš / 2002  TJ Sokol Vejprnice 490,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
11.  STRAKA Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 487,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
12.  HAKER Vojtěch / 2000  TJ Sokol Pohořelice 480,0  VT2 15.02.2020 CZEZastávka
13.  BAJER Marek / 1999  SK Fitness Gym Olomouc 460,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
14.  PETRUŽELA Marek / 2002  PWL Vision Nutrition 460,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
15.  KRISTLÍK Daniel / 2002  Iron Warriors 460,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
16.  MILÁČEK Tomáš / 1999  TJ Svitavy 460,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
17.  KŘÍDA Tomáš / 2002  Iron Warriors 455,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
18.  MAYER Jan / 2002  Doplnejch powerlifting 435,0  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
19.  NOVOTNÝ Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 427,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
20.  HUBÁČEK Viktor / 2004  KST Sporting APIS 415,0  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
21.  KIJ Vojtěch / 2003  Colbert club SSK Vítkovice 412,5  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
22.  HAVLÍK Petr / 2004  Powerlifting School 412,5  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
23.  HÁJSKÝ Matěj / 2000  TJ Svitavy 412,5  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
24.  KRAUS Jan / 2004  TJ Sokol Vejprnice 407,5  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
25.  SLADKÝ Tomáš / 2004  TJ Sokol Vejprnice 402,5  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
Bankdrücken
1.  PILSKÝ Josef / 1997  Powerlifting School 135,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  NOVOTNÝ Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 120,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
3.  NOVÁČEK Dominik / 1997  Powerlifting TJJM Chodov 120,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
4.  KOZÁK Tomáš / 1997  POWERLIFTING DK 117,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  STRAKA Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 115,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  HORNÍK David / 2004  HORNÍK POWERLIFTING KLUB VEJPRNICE 112,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  MAJERSKÝ Jan / 2001  TJ Sokol Bílina 110,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
8.  MARTÍNEK Jakub / 2002  TJ Olympia Zlín 105,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Junioren -83kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  LNĚNIČKA Patrik / 2001  Sportovní klub ZLOBR 502,5  VT3 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  KLÍMA Josef / 1999  Sportovní klub ZLOBR 167,5  VT1 29.08.2020 CZEJihlava
2.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 140,0  VT2 29.08.2020 CZEJihlava

Junioren -83kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠINDELÁŘ Jan / 1997  Sportovní klub ZLOBR 690,0  EVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  PELIKÁN Jakub / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 683,0  MVT 05.09.2020 CZEStaňkov
3.  DANĚK Michal / 1998  Powerlifting Brno 610,0  MVT 15.02.2020 CZEZastávka
4.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 610,0  MVT 15.02.2020 CZENymburk
5.  SIKORA Mikuláš / 2003  TJ Viktorie Bohumín 604,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
6.  DANĚK Jakub / 2000  Powerlifting TJJM Chodov 602,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
7.  SUSÍK Josef / 2000  Doplnejch powerlifting 602,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
8.  KOMPRDA Michal / 1997  ASK Blansko 600,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
9.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 580,0  VT1 15.02.2020 CZENymburk
10.  SÝKORA Vojtěch / 1997  TJ Sokol Těškovice 577,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
11.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 567,5  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
12.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 542,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
13.  ŘEZÁČ Pavel / 2002  Iron Warriors 540,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
14.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 540,0  VT1 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
15.  KLÍMA Josef / 1999  Sportovní klub ZLOBR 535,0  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
16.  KAUCKÝ Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 532,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
17.  TRUXA Jan / 1997  B Strong Powerlifting Team 530,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
18.  ZITKO Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 520,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
19.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 520,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
20.  FRANTÁL František / 2000  Sportovní klub ZLOBR 512,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
21.  KNĚBORT Vítek / 2001  PWL Vision Nutrition 505,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
22.  VOTAVA Tomáš / 2002  Doplnejch powerlifting 500,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
23.  MEDEK Štěpán / 2004  TJ Svitavy 500,0  VT2 20.09.2020 CZESvitavy
24.  DOČEKAL Petr / 1999  TJ Sokol Rosice 495,0  VT2 20.09.2020 CZESvitavy
25.  ZAHRADNÍČEK Tomáš / 2004  POWERLIFTING DK 495,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
26.  GOLIÁŠ Pavel / 1998  TJ Sokol Vranovice 490,0  VT2 15.02.2020 CZEZastávka
27.  SVOBODA Tomáš / 1999  B Strong Powerlifting Team 490,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
28.  ZATLOUKAL Richard / 2002  SK Fitness Gym Olomouc 475,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
29.  HÝBL Jakub / 2001  ST Holba Hanušovice 475,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
30.  MODRÁČEK Jakub / 1998  PWL Vision Nutrition 467,5  VT2 15.02.2020 CZENymburk
31.  PATOČKA Petr / 2003  TJ Sokol Pohořelice 450,0  VT3 12.09.2020 CZEBlansko
32.  ŠVANCARA Denis / 2004  ASK Blansko 442,5  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
33.  FORMÁNEK Jakub / 1999  TJ Sokol Rosice 435,0  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
34.  HLAVIČKA Daniel / 2002  TJ Olympia Zlín 420,0  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
35.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 402,5  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
36.  MÁLEK Daniel / 2002  TJ Sokol Vranovice 395,0  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
Bankdrücken
1.  PELIKÁN Jakub / 2001  TJ Spartak Pelhřimov 167,5  MVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  KAUCKÝ Ondřej / 2002  B Strong Powerlifting Team 140,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
3.  JOSKA Jakub / 2002  SK TOTZI Klášterec n.O. 135,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
4.  JOKIEL David / 2000  TJ Viktorie Bohumín 135,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  TRUXA Jan / 1997  B Strong Powerlifting Team 132,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  DANĚK Jakub / 2000  Powerlifting TJJM Chodov 130,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
7.  VALA Adam / 2003  TJ TZ Prosport Rakovník 127,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
8.  TÓTH Kevin / 2004  Colbert club SSK Vítkovice 122,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná
9.  ZAHRADNÍČEK Tomáš / 2004  POWERLIFTING DK 105,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
10.  FURMÁNEK Martin / 2003  Spal Strength Gym 105,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Junioren -93kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠÍP Ondřej / 2002  TJ Svitavy 730,5  MVT 25.01.2020 CZEKrnov
2.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 662,5  VT1 25.01.2020 CZEKrnov
3.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 637,5  VT1 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
4.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 630,0  VT1 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  HALMA Vojtěch / 1999  TJ Sokol Rosice 187,5  MVT 29.08.2020 CZEJihlava
2.  PAVLÍČEK Jan / 1997  TJ Lokomotiva Krnov 157,5  VT2 29.08.2020 CZEJihlava
3.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 150,0  VT2 29.08.2020 CZEJihlava
4.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 147,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Junioren -93kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  RADA Karel / 2001  Fitness Staňkov 657,5  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  KUBOVÝ Adam / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 637,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
3.  NĚMEC Jaroslav / 1998  Sportovní klub ZLOBR 632,5  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
4.  BULA Vojtěch / 2000  KST Sporting APIS 625,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
5.  VÁVRA Marek / 2001  Sportovní klub ZLOBR 620,0  VT1 15.02.2020 CZESedlčany
6.  VIDOUREK Tomáš / 2002  ASK Blansko 620,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
7.  EMINGER Pavel / 1998  Doplnejch powerlifting 607,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
8.  MERHOUT Tomáš / 2000  ARENA Pavly Kladivové 600,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
9.  ŠTĚPÁN Ondřej / 1999  Spal Strength Gym 600,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
10.  PETRÁŠ Karel / 2001  Fitness Staňkov 597,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
11.  ZSIBRITA Denis / 2000  Iron Warriors 595,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
12.  RICHTER Jan / 1998  Powerlifting Brno 590,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
13.  HALMA Vojtěch / 1999  TJ Sokol Rosice 585,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
14.  KUREK Pavel / 2000  Doplnejch powerlifting 582,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
15.  PETR Aleš / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 575,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
16.  SITAŘ Petr / 1998  B Strong Powerlifting Team 575,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
17.  GOLIÁŠ Pavel / 1998  TJ Sokol Vranovice 575,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
18.  KUDĚLKA Pavel / 1999  B Strong Powerlifting Team 570,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
19.  ŠKROBÁNEK Jan / 1999  B Strong Powerlifting Team 562,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
20.  ŽĎÁRSKÝ Jakub / 2000  TJ Spartak Chodov 557,5  VT2 26.09.2020 CZESedlčany
21.  STEINOCH Patrik / 2000  SK Zbýšov 555,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
22.  BILKO Jiří / 2000  TJ Viktorie Bohumín 555,0  VT2 19.09.2020 CZEOstrava - Hrabůvka
23.  HILGERT Ondřej / 1998  TJ Lokomotiva Krnov 552,5  VT2 15.02.2020 CZEZastávka
24.  SCHREIB Vladimír / 1998  Powerlifting School 552,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
25.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 550,0  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
26.  LIŠKA Václav / 1997  Sportovní klub ZLOBR 540,0  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
27.  SMETANIK Ondřej / 2003  TJ Sokol Nymburk 537,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
28.  MALÁČ Jan / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 535,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
29.  PETR David / 2002  TJ Lokomotiva Krnov 530,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
30.  HRUDKA Jakub / 2000  Doplnejch powerlifting 530,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
31.  MAREK Jakub / 2002  Doplnejch powerlifting 517,5  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
32.  DVOŘÁK František / 2002  KST Sporting APIS 517,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
33.  HOBZÍK Mikuláš / 1999  Doplnejch powerlifting 515,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
34.  KŘÍŽ Jakub / 2003  POWERLIFTING DK 512,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
35.  ŠMEJKAL Radek / 2001  Powerlifting School 510,0  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
36.  RYBÁR Filip / 2001  TJ Přeštice 500,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
37.  ČEČATKA Marek / 1998  PWL Vision Nutrition 495,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
38.  JANDA Tomáš / 2001  Fitness Staňkov 490,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
39.  ČERNÝ Daniel / 2000  TJ Sokol Pohořelice 475,0  VT3 12.09.2020 CZEBlansko
40.  ZOICAS Jakub / 2002  TJ Svitavy 460,0  VT3 10.10.2020 CZEVišňová
41.  LOUKOTA Vojtěch / 2004  TJ Přeštice 457,5  VT3 05.09.2020 CZEStaňkov
42.  KŘÍŽEK Vojtěch / 1999  Sportovní klub ZLOBR 442,5  VT3 05.09.2020 CZEStaňkov
43.  KAVICKÝ Matouš / 2003  TJ Sokol Pohořelice 430,0  VT3 12.09.2020 CZEBlansko
44.  PATOČKA Petr / 2003  TJ Sokol Pohořelice 417,5  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
45.  VYCHODIL Jiří / 2001  TJ Svitavy 415,0  VT3 15.02.2020 CZEZastávka
46.  VEVERKA Jiří / 2001  Powerlifting Jihlava 410,0  VT3 12.09.2020 CZEBlansko
Bankdrücken
1.  LOCHMAN Daniel / 2000  Kulturistika a bikiny fitness 160,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  ŠKROBÁNEK Jan / 1999  B Strong Powerlifting Team 147,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
3.  RADOUŠEK Jan / 2001  TJ Sokol Nymburk 145,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
4.  NETOPIL Lubomír / 1997  TJ Olympia Zlín 140,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  MARŠÍK Martin / 1998  Powerlifting School 135,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  SPORKA Robert / 2001  TJ Sokol Vejprnice 130,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 130,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
8.  SMETANIK Ondřej / 2003  TJ Sokol Nymburk 130,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
9.  SOJKA Marek / 2002  Sportovní klub ZLOBR 120,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
10.  KOCHRDA Martin / 2002  Doplnejch powerlifting 120,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
11.  GOLIÁŠ Pavel / 1998  TJ Sokol Vranovice 120,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Junioren -105kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 710,0  VT1 25.01.2020 CZEKrnov
2.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 580,0  VT2 25.01.2020 CZEKrnov
3.  ANDAR Matej / 1999  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 560,0  VT3 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  VLK Václav / 2000  Fitness Jiskra Bílina 260,0  EVT 29.08.2020 CZEJihlava
2.  WAGNER Jakub / 1998  Doplnejch powerlifting 230,0  EVT 29.08.2020 CZEJihlava
3.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 200,0  MVT 29.08.2020 CZEJihlava

Junioren -105kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  VÁGNER Jakub / 1997  ASK Blansko 772,0  EVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  LUKEŠ Jakub / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 672,5  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
3.  WAGNER Jakub / 1998  Doplnejch powerlifting 670,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
4.  HLAVÁČ Jakub / 2000  TJ Sokol Rosice 665,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
5.  EMINGER Pavel / 1998  Doplnejch powerlifting 645,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
6.  HOŘAVA Dominik / 1999  ASK Blansko 622,5  VT1 20.09.2020 CZESvitavy
7.  SLADKÝ Josef / 2001  TJ Sokol Vejprnice 610,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
8.  BATELKA Ondřej / 1997  SK Zbýšov 602,5  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
9.  JEŘÁBEK Petr / 1999  Spal Strength Gym 600,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
10.  MATULÍK Jan / 2000  TJ Svitavy 600,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
11.  KAPRÁLEK Lukáš / 2002  Powerlifting School 595,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
12.  SVATOŠ Michal / 1997  TJ Kulturistika Ústí nad Orlicí 592,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
13.  MAGDA Tomáš / 1997  ASK Blansko 587,5  VT2 15.02.2020 CZEZastávka
14.  PÍSKATÝ David / 2000  Doplnejch powerlifting 585,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
15.  POLJAK Vojtěch / 2000  B Strong Powerlifting Team 582,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
16.  KÜSCHNER Štěpán / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 575,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
17.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 572,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
18.  VÍCH David / 2002  B Strong Powerlifting Team 572,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
19.  HAČUNDA Patrik / 2001  Powerlifting Hodonín 567,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
20.  KRÁL Karel / 1999  Iron Warriors 547,5  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
21.  ŠROTÍŘ František / 1997  TJ Lokomotiva Krnov 535,0  VT2 15.02.2020 CZEZastávka
22.  ZEJDA Michal / 2002  Doplnejch powerlifting 532,5  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
23.  MALÁČ Jan / 2000  TJ Lokomotiva Krnov 530,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
24.  ČÍŽEK Dominik / 2002  Powerlifting School 527,5  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
25.  SVOBODA Aleš / 1998  Sportovní klub ZLOBR 500,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
26.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  Doplnejch powerlifting 487,5  VT3 20.09.2020 CZESvitavy
27.  JANDA Tomáš / 2001  Fitness Staňkov 470,0  VT3 15.02.2020 CZENymburk
28.  DAMMER Jiří / 2004  TJ Sokol Vejprnice 455,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
29.  VLČEK Matyáš / 2004  Doplnejch powerlifting 445,0  VT3 05.09.2020 CZEStaňkov
Bankdrücken
1.  NĚMEC Jaroslav / 1998  Sportovní klub ZLOBR 180,0  MVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  WAGNER Jakub / 1998  Doplnejch powerlifting 170,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  HAMOUZ Jiří / 2000  TJ TZ Prosport Rakovník 155,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná
4.  BATELKA Ondřej / 1997  SK Zbýšov 147,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  SLADKÝ Josef / 2001  TJ Sokol Vejprnice 142,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
6.  HAČUNDA Patrik / 2001  Powerlifting Hodonín 130,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  KUREK Pavel / 2000  Doplnejch powerlifting 127,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná
8.  ZEJDA Michal / 2002  Doplnejch powerlifting 122,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná
9.  VLČEK Matyáš / 2004  Doplnejch powerlifting 120,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Junioren -120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 780,0  MVT 15.02.2020 SVKRovensko
2.  JURKA Matěj / 2001  TJ Svitavy 745,0  VT1 25.01.2020 CZEKrnov
3.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 617,5  VT2 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 267,5  EVT 29.08.2020 CZEJihlava
2.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 265,0  EVT 29.08.2020 CZEJihlava
3.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 195,0  VT1 15.02.2020 SVKRovensko
4.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 142,5  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Junioren -120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠIGUT Jakub / 1999  Iron Warriors 751,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  PORTEŠ Filip / 2000  TJ Olympia Zlín 700,0  VT1 12.09.2020 CZEBlansko
3.  KUČERA Vít / 2000  Iron Warriors 690,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
4.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 685,0  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
5.  KŘÍŽEK Michael / 2001  Doplnejch powerlifting 662,5  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
6.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 660,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
7.  VESELSKÝ Jakub / 1998  SK Fitness Gym Olomouc 652,5  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
8.  STANKOVIČ David / 2000  Doplnejch powerlifting 622,5  VT1 05.09.2020 CZEStaňkov
9.  HOŘAVA Dominik / 1999  ASK Blansko 620,0  VT1 15.02.2020 CZEZastávka
10.  BÁREK David / 2000  Powerlifting Brno 610,0  VT2 12.09.2020 CZEBlansko
11.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 600,0  VT2 10.10.2020 CZEVišňová
12.  BULLOCK Chris / 1997  B Strong Powerlifting Team 587,5  VT2 20.09.2020 CZESvitavy
13.  LUŇÁK Martin / 1998  TJ Přeštice 580,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
14.  ANDAR Matej / 1999  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 550,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
15.  JERSÁK Jiří / 2002  PWL Vision Nutrition 550,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
16.  MÁTTA Dušan / 2005  Fitness Ring 502,5  VT3 12.09.2020 CZEBlansko
17.  ZEJDA Michal / 2002  Doplnejch powerlifting 495,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
18.  CIFRAIN Jan / 1998  Sportovní klub ZLOBR 465,0  VT3 15.02.2020 CZESedlčany
Bankdrücken
1.  PROKOP Martin / 1999  Powerlifting School 170,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
2.  TÓTH Nicolas / 2001  Colbert club SSK Vítkovice 170,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  USOV Artem / 2000  Doplnejch powerlifting 165,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
4.  KŘÍŽEK Michael / 2001  Doplnejch powerlifting 152,5  VT2 01.08.2020 CZEDírná
5.  KRÁL Šimon / 2002  TJ Sokol Vejprnice 135,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
6.  STANKOVIČ David / 2000  Doplnejch powerlifting 130,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
7.  KLABAL Vojtěch / 2002  TJ Olympia Zlín 130,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Junioren +120kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠTĚPÁNEK Roman / 1998  Doplnejch powerlifting 655,0  VT2 25.01.2020 CZEKrnov
2.  DANEK Dominik / 2001  TJ Lokomotiva Krnov 652,5  VT2 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  NOVÁK Marek / 1997  TJ Olympia Zlín 265,0  EVT 29.08.2020 CZEJihlava
2.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 210,0  MVT 29.08.2020 CZEJihlava
3.  ZUNA Zbyněk / 1998  TJ TZ Prosport Rakovník 160,0  VT3 29.08.2020 CZEJihlava
4.  CIFRAIN Jan / 1998  Sportovní klub ZLOBR 160,0  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Junioren +120kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  NOVÁK Marek / 1997  TJ Olympia Zlín 720,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
2.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 700,0  VT1 10.10.2020 CZEVišňová
3.  ZUNA Zbyněk / 1998  TJ TZ Prosport Rakovník 642,5  VT1 26.09.2020 CZESedlčany
4.  KOVÁŘ Ivo / 2000  Powerlifting School 625,0  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
Bankdrücken
1.  NOVÁK Marek / 1997  TJ Olympia Zlín 215,0  EVT 01.08.2020 CZEDírná
2.  KUREČKA Denis / 1999  Colbert club SSK Vítkovice 170,0  VT1 01.08.2020 CZEDírná
3.  ZUNA Zbyněk / 1998  TJ TZ Prosport Rakovník 155,0  VT2 01.08.2020 CZEDírná

Männer -59kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 430,0  VT2 25.01.2020 CZEKrnov
Bankdrücken
1.  TVRDOŇ Bronislav / 1971  TJ Sokol Pohořelice 130,0  VT2 29.08.2020 CZEJihlava

Männer -59kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  KOVÁČ Viliam / 2000  TJ Autobrzdy Jablonec n.N 510,0  MVT 10.10.2020 CZEVišňová
2.  ŠIROKÝ Jan / 2003  Fitness Staňkov 380,0  VT2 15.02.2020 CZENymburk
3.  BALÁŽIK Oliver / 2003  PWL Vision Nutrition 352,5  VT3 10.10.2020 CZEVišňová

Männer -66kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 547,5  VT1 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
2.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 537,5  VT1 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
Bankdrücken
1.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 120,0  VT3 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
2.  STUCHLÍK Zdeněk / 1974  Colbert club SSK Vítkovice 120,0  VT3 29.08.2020 CZEJihlava

Männer -66kg RAW

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  NĚMEC Filip / 2000  Doplnejch powerlifting 470,0  VT2 15.02.2020 CZESedlčany
2.  ŠVARCBACH Dušan / 1975  SK TOTZI Klášterec n.O. 462,5  VT2 26.09.2020 CZESedlčany
3.  VOJTĚCH Matěj / 2001  POWERLIFTING DK 457,5  VT2 05.09.2020 CZEStaňkov
4.  HUŠEK Robin / 1995  PWL Vision Nutrition 452,5  VT2 15.02.2020 CZENymburk
5.  ČECH Martin / 1974  TJ Zekon Bystřice pod Hostýnem 442,5  VT2 03.10.2020 CZEBohumín - Starý Bohumín
6.  PECINA Zdeněk / 1996  TJ Kulturistika Ústí nad Orlicí 387,5  VT3 20.09.2020 CZESvitavy
7.  VÖLFEL Jiří / 1980  Sportovní klub TER 380,0  VT3 20.09.2020 CZESvitavy
Bankdrücken
1.  VOJTĚCH Matěj / 2001  POWERLIFTING DK 110,0  VT3 01.08.2020 CZEDírná
2.  STUCHLÍK Zdeněk / 1974  Colbert club SSK Vítkovice 107,5  VT3 01.08.2020 CZEDírná

Männer -74kg EQUIP

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Třída Kdy  Místo
Dreikampf
1.  JUŘÍČEK Tomáš / 1992  TJ Lokomotiva Krnov 672,5  MVT 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
2.  MORE Jan / 1993  Fitness Staňkov 660,0  MVT 29.02.2020 CZEOstrava - Vítkovice
3.  KLÍMA Josef / 1999  Sportovní klub ZLOBR 637,5  VT1 25.01.2020 CZEKrnov
4.  PILSKÝ Josef / 1997