ČSV  Dosažené výkonnostní limity v roce 2022

Přehled dosažených výkonnostních tříd a limitů dle platných pravidel a soutěžního řádu ČSV, údaje jsou vyhodnocovány automaticky dle evidovaných soutěžních výsledků na Powerlifter.cz.

Pohlaví:  vše | muži | ženy    Věková kategorie:  vše | AS | J17 | J20 | J23 | S

Alte Schulmädchen -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  DROBKOVÁ Marie / 2008  TJ Sokol Moravská Ostrava 77,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá

Alte Schulmädchen -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  GAJDOVÁ Bára / 2009  SK CWG Bohumín 83,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Alte Schulmädchen -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  TARTAINY Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 96,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
2.  KOSTRBOVÁ Klára / 2008  TJ Bohemians Praha 90,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce

Alte Schulmädchen -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 113,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín
2.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 103,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Alte Schulmädchen -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  STEBLINSKAYA Daria / 2008  TJ Sokol JS Zlín 105,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín

Frauen Junioren J17 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  GAJDOVÁ Bára / 2009  SK CWG Bohumín 83,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  DROBKOVÁ Marie / 2008  TJ Sokol Moravská Ostrava 77,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
3.  THÉROVÁ Sophie / 2011  SK CWG Bohumín 72,0  MČR 02.07.2022 CZEHavířov - Podlesí
4.  OLAHOVÁ Eva / 2010  TJ Rotas Rotava 64,0  MČR 17.06.2022 SVKNové Mesto nad Váhom

Frauen Junioren J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  THÉROVÁ Sophie / 2011  SK CWG Bohumín 77,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  ŠARMANOVÁ Sára / 2009  TJ Sokol Nový Hrozenkov 74,0  MČR 26.02.2022 CZEBoskovice

Frauen Junioren J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
2.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 131,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
3.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 119,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  TARTAINY Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 96,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
5.  KOSTRBOVÁ Klára / 2008  TJ Bohemians Praha 90,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  NOVÁČKOVÁ Natálie / 2005  Weightlifting club Brno 82,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  CIGOŠOVÁ Aneta / 2007  Weightlifting club Brno 79,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
8.  WODECKÁ Karolina / 2005  SKVOZ Horní Suchá 73,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa

Frauen Junioren J17 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 129,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 113,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín
3.  NETRVALOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 113,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
4.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 103,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
5.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 94,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
6.  PIETRASZ Natálie / 2007  SK CWG Bohumín 94,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  ALTMANOVÁ Lucie / 2007  TJ Rotas Rotava 77,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Frauen Junioren J17 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 154,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
2.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 146,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
3.  JAROŠOVÁ Kamila / 2006  TJ Nová Role 124,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
4.  JABŮRKOVÁ Vendula / 2006  Weightlifting club Brno 108,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 106,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
6.  STEBLINSKAYA Daria / 2008  TJ Sokol JS Zlín 105,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín
7.  PIETRASZ Natálie / 2007  SK CWG Bohumín 93,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá

Frauen Junioren J17 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 161,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 155,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 111,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
4.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 107,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
5.  SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005  SK CWG Bohumín 97,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá

Frauen Junioren J20 -45kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  GAJDOVÁ Bára / 2009  SK CWG Bohumín 83,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  DROBKOVÁ Marie / 2008  TJ Sokol Moravská Ostrava 77,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
3.  THÉROVÁ Sophie / 2011  SK CWG Bohumín 72,0  MČR 02.07.2022 CZEHavířov - Podlesí
4.  OLAHOVÁ Eva / 2010  TJ Rotas Rotava 64,0  MČR 17.06.2022 SVKNové Mesto nad Váhom

Frauen Junioren J20 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  THÉROVÁ Sophie / 2011  SK CWG Bohumín 77,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  ŠARMANOVÁ Sára / 2009  TJ Sokol Nový Hrozenkov 74,0  MČR 26.02.2022 CZEBoskovice

Frauen Junioren J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
2.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 131,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
3.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 119,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  TARTAINY Eliška / 2007  SK CWG Bohumín 96,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
5.  KOSTRBOVÁ Klára / 2008  TJ Bohemians Praha 90,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
6.  NOVÁČKOVÁ Natálie / 2005  Weightlifting club Brno 82,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  CIGOŠOVÁ Aneta / 2007  Weightlifting club Brno 79,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
8.  WODECKÁ Karolina / 2005  SKVOZ Horní Suchá 73,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa

Frauen Junioren J20 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 171,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 129,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 126,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
4.  NETRVALOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 113,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
5.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 113,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín
6.  DIVÍNOVÁ Marie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 106,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
7.  THÉROVÁ Sabina / 2007  SK CWG Bohumín 103,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
8.  KOVAŘÍKOVÁ Jana / 2004  TJ Holešov 99,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
9.  RANČEV Simona / 2002  TJ Holešov 95,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
10.  KRIVULKOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 94,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
11.  PIETRASZ Natálie / 2007  SK CWG Bohumín 94,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
12.  ČAGÁNKOVÁ Leona / 2002  TJ Holešov 93,0  MČR 23.04.2022 CZEZlín
13.  ALTMANOVÁ Lucie / 2007  TJ Rotas Rotava 77,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Frauen Junioren J20 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 181,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
2.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 169,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 154,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 146,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
5.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 146,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
6.  JAROŠOVÁ Kamila / 2006  TJ Nová Role 124,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
7.  DIVÍNOVÁ Marie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 116,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
8.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 116,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
9.  JABŮRKOVÁ Vendula / 2006  Weightlifting club Brno 108,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
10.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 108,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
11.  MIKOVÁ Markéta / 2002  Vzpírání Brandýs nad Labem 107,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
12.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 106,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
13.  STEBLINSKAYA Daria / 2008  TJ Sokol JS Zlín 105,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín
14.  RANČEV Simona / 2002  TJ Holešov 98,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
15.  PIETRASZ Natálie / 2007  SK CWG Bohumín 93,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
16.  ČAGÁNKOVÁ Leona / 2002  TJ Holešov 90,0  MČR 26.02.2022 CZEBoskovice

Frauen Junioren J20 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 176,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
2.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 166,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
3.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 161,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
4.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 155,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 138,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
6.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 133,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
7.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 128,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
8.  HERMANOVÁ Karolína / 2002  TAK Hellas Brno 120,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
9.  MIKOVÁ Markéta / 2002  Vzpírání Brandýs nad Labem 114,0  MČR 29.05.2022 CZEMeziboří
10.  PLEVOVÁ Anna Marie / 2006  TJ Sokol Nový Hrozenkov 111,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
11.  GROSSOVÁ Johana / 2004  TAK Hellas Brno 111,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
12.  SZEBESTOVÁ Valerie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 107,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
13.  KODADOVÁ Kateřina / 2003  TJ Bohemians Praha 107,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
14.  SKLÁRČÍKOVÁ Tereza / 2005  SK CWG Bohumín 97,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá

Frauen Junioren J20 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 188,0  MČR 09.07.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
3.  BEJDÁKOVÁ Barbora / 2004  TJ Bohemians Praha 126,0  MČR 29.05.2022 CZEMeziboří

Frauen Junioren J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 188,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
2.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 160,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
3.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 137,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
4.  LABAJOVÁ Natalie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 125,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov

Frauen Junioren J20 -87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 170,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  TJ Holešov 144,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Frauen Junioren J23 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov

Frauen Junioren J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 140,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
2.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
3.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 131,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
4.  WEINFURTOVÁ Kateřina / 2000  SKV Teplice 127,0  MČR 29.05.2022 CZEMeziboří
5.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 119,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov

Frauen Junioren J23 -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 171,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 141,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
3.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 129,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 126,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
5.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 126,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  NETRVALOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 113,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
7.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 111,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Frauen Junioren J23 -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 181,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
2.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 170,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
3.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  BC Praha 169,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
4.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 169,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
5.  HOLÁ Denisa / 1999  KS Fit Gym Havířov 155,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
6.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 154,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
7.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 146,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
8.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 146,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
9.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 129,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
10.  JAROŠOVÁ Kamila / 2006  TJ Nová Role 124,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
11.  OLEJÁROVÁ Denisa / 1999  CrossFit DESTINY Brno 118,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
12.  DIVÍNOVÁ Marie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 116,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany

Frauen Junioren J23 -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 176,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
2.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 166,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
3.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 166,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
4.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 163,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
5.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 161,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
6.  HOLÁ Denisa / 1999  KS Fit Gym Havířov 159,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
7.  BUZKOVÁ Monika / 1999  Vzpírání Boskovice 159,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
8.  RYBOVÁ Adéla / 2000  Weightlifting club Brno 155,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
9.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 155,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
10.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 138,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
11.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 133,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
12.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 128,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
13.  HERMANOVÁ Karolína / 2002  TAK Hellas Brno 120,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov

Frauen Junioren J23 -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 188,0  MČR 09.07.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 184,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
3.  BUZKOVÁ Monika / 1999  TJ Holešov 162,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
4.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 142,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
5.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
6.  BEJDÁKOVÁ Barbora / 2004  TJ Bohemians Praha 126,0  MČR 29.05.2022 CZEMeziboří

Frauen Junioren J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 188,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
2.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 172,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
3.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 160,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
4.  HOLCOVÁ Tereza / 2000  Vzpírání Brandýs nad Labem 143,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
5.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 137,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany

Frauen Junioren J23 -87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 170,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  NOVÁKOVÁ Eliška / 2001  Weightlifting club Brno 145,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
3.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  TJ Holešov 144,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Frauen -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov

Frauen -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 150,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  SÝKOROVÁ Alena / 1999  TJ Sokol Moravská Ostrava 140,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
3.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 133,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  KABELKOVÁ Nicola / 1994  TJ Baník Meziboří 131,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
5.  KLABALOVÁ Radka / 2006  TJ TŽ Třinec 131,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
6.  WEINFURTOVÁ Kateřina / 2000  SKV Teplice 127,0  MČR 29.05.2022 CZEMeziboří
7.  LAŠTOVKOVÁ Petra / 1996  BC Praha 122,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
8.  STARCKOVÁ Eva / 1987  TJ Start Plzeň 120,0  MČR 18.06.2022 CZENová Role
9.  GROSSOVÁ Ema / 2006  TAK Hellas Brno 119,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
10.  BLÁHOVÁ Eva / 1991  TAK Hellas Brno 116,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí

Frauen -59kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 171,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  JEŽKOVÁ Patricie / 1994  PSK Olymp Praha 168,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
3.  BACHOŘÍKOVÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 162,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
4.  HAYEK Zuzana / 1986  TAK Hellas Brno 147,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
5.  HÁNDLOVÁ Veronika / 1998  CrossFit DESTINY Brno 146,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
6.  SVOBODOVÁ Kristýna / 1994  TAK Hellas Brno 146,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
7.  MORÁVKOVÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 141,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
8.  POLÁŠKOVÁ Lenka / 1996  CrossFit DESTINY Brno 138,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
9.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  BC Praha 133,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
10.  BINDZAROVÁ Edita / 1993  Weightlifting club Brno 133,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
11.  ŘÍHOVÁ Lucie / 1991  SPČ Olomouc 130,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
12.  KOZLOVÁ Karolína / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 129,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
13.  HAASOVÁ Simona / 2001  TJ Bohemians Praha 126,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
14.  MELICHOVÁ Natalie / 2004  Vzpírání Haná 126,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
15.  STARCKOVÁ Eva / 1987  TJ Start Plzeň 121,0  MČR 01.07.2022 LUXDudelange
16.  MOUDRÁ Markéta / 1989  Vzpírání Brandýs nad Labem 118,0  MČR 29.05.2022 CZEMeziboří
17.  KONEČNÁ Eva / 1989  CrossFit DESTINY Brno 114,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
18.  NETRVALOVÁ Anna / 2005  TJ Bohemians Praha 113,0  MČR 02.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
19.  KANTOROVÁ Laura / 2008  SKV BONATRANS Bohumín 111,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Frauen -64kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 181,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
2.  JEŽKOVÁ Patricie / 1994  CrossFit DESTINY Brno 174,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
3.  VOLNÁ Veronika / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 170,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  BC Praha 169,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
5.  MALCHARCZIKOVÁ Eliška / 2002  TJ Sokol Moravská Ostrava 169,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
6.  BACHOŘÍKOVÁ Monika / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 163,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
7.  JÁŇOVÁ Alice / 1994  Weightlifting club Brno 158,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
8.  HOLÁ Denisa / 1999  KS Fit Gym Havířov 155,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
9.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 154,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
10.  SVOBODOVÁ Kristýna / 1994  TAK Hellas Brno 148,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
11.  WEISSEROVÁ Jana / 1998  TAK Hellas Brno 147,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
12.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 146,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
13.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 146,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
14.  KLABALOVÁ Klára / 2003  TJ TŽ Třinec 146,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
15.  LOZOVÁ Laura / 1988  KS Fit Gym Havířov 141,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
16.  ŽAMPOVÁ Petra / 1985  BC Praha 140,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
17.  HAYEK Zuzana / 1986  TAK Hellas Brno 139,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
18.  RETTIGOVÁ Máša / 1994  BC Praha 137,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
19.  MALARIKOVÁ Markéta / 1988  SPČ Olomouc 137,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
20.  ŠTEINFELDOVÁ Lucie / 1996  SKVOZ Horní Suchá 131,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
21.  PAVLÍKOVÁ Adriana / 1992  TJ Holešov 129,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
22.  ŽAGANOVÁ Aneta / 1999  SKV BONATRANS Bohumín 129,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
23.  JAROŠOVÁ Kamila / 2006  TJ Nová Role 124,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
24.  ŘÍHOVÁ Lucie / 1991  SPČ Olomouc 122,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
25.  HARAMACHOVÁ Michaela / 1987  WC Brno 119,0  MČR 18.06.2022 CZENová Role
26.  OLEJÁROVÁ Denisa / 1999  CrossFit DESTINY Brno 118,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
27.  ŽŮRKOVÁ Kateřina / 1994  TJ Sokol Moravská Ostrava 117,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
28.  DIVÍNOVÁ Marie / 2002  TJ Sokol Nový Hrozenkov 116,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
29.  STACHOVÁ Barbora / 1997  SK CWG Bohumín 116,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa

Frauen -71kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  RONDZIKOVÁ Nina / 1995  TAK Hellas Brno 200,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
2.  ZELENTSOVA Elizaveta / 1995  TAK Hellas Brno 185,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
3.  HERTLOVÁ Simona / 1993  TAK Hellas Brno 182,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
4.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 176,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
5.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 175,0  MČR 18.06.2022 CZENová Role
6.  PROVAZNÍKOVÁ Denisa / 1995  Weightlifting club Brno 174,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
7.  JEŽKOVÁ Patricie / 1994  CrossFit DESTINY Brno 173,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
8.  KUBÍKOVÁ Marie / 2003  TJ Sokol Moravská Ostrava 166,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
9.  KOŽELSKÁ Kristýna / 1999  CC Barbell Club Praha 166,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
10.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 163,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
11.  PUDIVÍTROVÁ Eliška / 1994  TJ Bohemians Praha 163,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
12.  KENISOVÁ Lenka / 1983  KS Fit Gym Havířov 162,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
13.  VYBÍRALOVÁ Natálie / 2006  SKVOZ Horní Suchá 161,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
14.  HOLÁ Denisa / 1999  KS Fit Gym Havířov 159,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
15.  BUZKOVÁ Monika / 1999  Vzpírání Boskovice 159,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
16.  RYBOVÁ Adéla / 2000  Weightlifting club Brno 155,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
17.  VOŘÍŠKOVÁ Veronika / 2006  TJ Sokol Plzeň 1 155,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
18.  KOLMANOVÁ Adéla / 1992  TJ Bohemians Praha 151,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
19.  BONAVENTUROVÁ Michaela / 1990  SPČ Olomouc 150,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
20.  MACHALOVÁ Monika / 1998  SPČ Olomouc 147,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
21.  BENEŠOVSKÁ Veronika / 1997  Weightlifting club Brno 141,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
22.  CHATRNÁ Klára / 1988  Weightlifting club Brno 139,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
23.  VAŠÍČKOVÁ Kateřina / 1994  CrossFit DESTINY Brno 139,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
24.  ŠRÁMKOVÁ Zuzana / 1984  KS Fit Gym Havířov 138,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
25.  MEJZLÍKOVÁ Karolína / 2004  TAK Hellas Brno 138,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
26.  BAĎUROVÁ Ivana / 1986  CrossFit DESTINY Brno 135,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
27.  ŠIMONOVÁ Denisa / 2002  TJ Holešov 133,0  MČR 05.03.2022 CZEHorní Suchá
28.  HNÍZDILOVÁ Vendula / 1998  TJ Sokol Moravská Ostrava 129,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
29.  JÁNSKÁ Kateřina / 2003  TAK Hellas Brno 128,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
30.  SOROKÁČOVÁ Veronika / 1994  BC Praha 126,0  MČR 15.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
31.  DAŇKOVÁ Jana / 1990  CrossFit DESTINY Brno 125,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
32.  SEKANINOVÁ Martina / 1988  CrossFit DESTINY Brno 123,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
33.  HERMANOVÁ Karolína / 2002  TAK Hellas Brno 120,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov

Frauen -76kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  RONDZIKOVÁ Nina / 1995  TAK Hellas Brno 197,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 188,0  MČR 09.07.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  JEŘÁBKOVÁ Simona / 2000  TAK Hellas Brno 184,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
4.  KOPICOVÁ Pavla / 1987  TJ Bohemians Praha 178,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
5.  ŠMIGOVÁ Eliška / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 177,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
6.  ŠVECOVÁ Julie / 1984  Vzpírání Haná 173,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
7.  BUZKOVÁ Monika / 1999  TJ Holešov 162,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
8.  ŠTEPÁNÍKOVÁ Lucia / 1991  Weightlifting club Brno 153,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
9.  STAŇKOVÁ Sylvie / 1986  TAK Hellas Brno 146,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
10.  ERETOVÁ Alice / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 142,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
11.  CHROMÁ Martina / 1998  KS Fit Gym Havířov 138,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
12.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 136,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
13.  CHOVANCOVÁ Adriana / 1997  SK CWG Bohumín 134,0  MČR 20.03.2022 CZENový Hrozenkov
14.  RIMEL Adriana / 1997  SK CWG Bohumín 128,0  MČR 22.05.2022 CZETřinec - Terasa
15.  BEJDÁKOVÁ Barbora / 2004  TJ Bohemians Praha 126,0  MČR 29.05.2022 CZEMeziboří
16.  MAMULOVÁ Veronika / 1986  TAK Hellas Brno 125,0  MČR 18.06.2022 CZENová Role

Frauen -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠAFRATOVÁ Vendula / 2004  SKVOZ Horní Suchá 188,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
2.  ŠMIGOVÁ Eliška / 1995  TJ Sokol Moravská Ostrava 186,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
3.  REŽNAROVÁ Lucie / 1999  TJ Holešov 172,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
4.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 160,0  MČR 24.04.2022 CZEHolešov
5.  BOHUMELOVÁ Jana / 1994  BC Praha 151,0  MČR 09.10.2022 CZEBohumín
6.  VAŠKŮ Karolína / 1996  TJ Bohemians Praha 147,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
7.  HOLCOVÁ Tereza / 2000  Vzpírání Brandýs nad Labem 143,0  MČR 30.10.2022 CZETeplice
8.  MAMULOVÁ Veronika / 1986  TAK Hellas Brno 137,0  MČR 13.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
9.  JADRNÍČKOVÁ Pavlína / 2002  SKV BONATRANS Bohumín 137,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany
10.  ORSÁGOVÁ Petra / 1991  TJ Sokol Nový Hrozenkov 137,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany

Frauen -87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠEDÁ Pavlína / 2002  TJ Holešov 170,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  NOVÁKOVÁ Eliška / 2001  Weightlifting club Brno 145,0  MČR 29.10.2022 CZEBrno - Obřany
3.  VRABCOVÁ Markéta / 2004  TJ Holešov 144,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Frauen +87kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KRÁLOVÁ Tereza / 1989  CrossFit DESTINY Brno 191,0  MČR 15.05.2022 CZEBrno - Obřany

Alte Schüler -44kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KUDERA Nikolas / 2010  SKVOZ Horní Suchá 111,0  MČR 02.07.2022 CZEHavířov - Podlesí
2.  REZI Roman / 2010  SKVOZ Horní Suchá 96,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín
3.  VOSKA Filip / 2007  SKV Teplice 94,0  MČR 01.10.2022 CZETeplice
4.  TRBUŠEK Marek / 2009  Vzpírání Haná 88,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá

Alte Schüler -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KUDERA Nikolas / 2010  SKVOZ Horní Suchá 116,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Alte Schüler -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  HARATEK Filip / 2008  TJ TŽ Třinec 117,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  KOLÁR Tomáš / 2007  SKVOZ Horní Suchá 113,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín
3.  ČADA Lukáš / 2010  TJ Lokomotiva Cheb 102,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
4.  TROSZOK Ondřej / 2008  TJ Sokol Nový Hrozenkov 100,0  MČR 26.03.2022 CZEZlín
5.  OLAH Attila / 2008  TJ Rotas Rotava 96,0  MČR 26.02.2022 CZETeplice

Alte Schüler -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  TROSZOK Ondřej / 2008  TJ Sokol Nový Hrozenkov 140,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín
2.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 139,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín
3.  ŠEVČÍK Max / 2008  SKV Baník Havířov 133,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
4.  LEPKA Štěpán / 2007  Vzpírání Boskovice 130,0  MČR 26.03.2022 CZEZlín
5.  HARATEK Filip / 2008  TJ TŽ Třinec 124,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  JURA Viktor / 2007  Vzpírání Boskovice 123,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  TROSZOK Vojtěch / 2008  TJ Sokol Nový Hrozenkov 120,0  MČR 01.10.2022 CZEHolešov
8.  BLAŽEJOVSKÝ Zdeněk / 2007  SKV Teplice 114,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
9.  BÁRTL Adam / 2008  SK CWG Bohumín 112,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
10.  TRUCLA Petr / 2007  SKV BONATRANS Bohumín 112,0  MČR 24.06.2022 SVKKošice - Sídlisko Ťahanovce
11.  TANCOŠ Zdeněk / 2008  TJ Sokol Moravská Ostrava 100,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
12.  BRIDA Ondřej / 2008  TJ Sokol JS Zlín 99,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín

Alte Schüler -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  HARTL Jan / 2007  Vzpírání Boskovice 163,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
2.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 158,0  MČR 17.06.2022 SVKNové Mesto nad Váhom
3.  SIVÁK Michael / 2007  SK vzpírání Sokolov 148,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
4.  CICHÝ Vojtěch / 2007  SKV BONATRANS Bohumín 139,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
5.  PODŠER Šimon / 2008  TJ Nová Role 136,0  MČR 11.06.2022 CZESokolov
6.  ŠIROKÝ Ondřej / 2007  TJ Rotas Rotava 133,0  MČR 02.04.2022 CZERotava
7.  ŽÁRSKÝ Zdeněk / 2007  TJ Sokol Nový Hrozenkov 132,0  MČR 01.10.2022 CZEHolešov
8.  MIKULA Václav / 2008  TJ Sokol Nový Hrozenkov 125,0  MČR 01.10.2022 CZEHolešov
9.  PAVLOV Vojtěch / 2007  TJ Sokol Moravská Ostrava 123,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
10.  TRUCLA Petr / 2007  SKV BONATRANS Bohumín 122,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
11.  SCHREINER Bruno / 2007  TJ Rotas Rotava 117,0  MČR 02.04.2022 CZERotava
12.  JURA Viktor / 2007  Vzpírání Boskovice 115,0  MČR 26.03.2022 CZEZlín
13.  TROSZOK Vojtěch / 2008  TJ Sokol Nový Hrozenkov 115,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín
14.  DOLEŽAL Štěpán / 2007  SKV Teplice 115,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
15.  BÁRTL Adam / 2008  SK CWG Bohumín 109,0  MČR 02.07.2022 CZEHavířov - Podlesí

Alte Schüler -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  CICHÝ Vojtěch / 2007  SKV BONATRANS Bohumín 151,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
2.  SCHREINER Bruno / 2007  TJ Rotas Rotava 140,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
3.  PODŠER Šimon / 2008  TJ Nová Role 139,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
4.  ŠIROKÝ Ondřej / 2007  TJ Rotas Rotava 131,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
5.  JANOUŠEK Ladislav / 2007  TJ Lokomotiva Cheb 125,0  MČR 01.10.2022 CZETeplice
6.  PAVLOV Vojtěch / 2007  TJ Sokol Moravská Ostrava 112,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Alte Schüler -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 215,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
2.  POMPA Marek / 2007  SK vzpírání Sokolov 132,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  FREML Roman / 2008  Vzpírání Haná 121,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá

Alte Schüler -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  JANÍČEK Pavel / 2007  Vzpírání Boskovice 158,0  MČR 01.10.2022 CZEHolešov
2.  ŠIMÍČEK Richard / 2007  TJ Sokol Moravská Ostrava 154,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
3.  POMPA Marek / 2007  SK vzpírání Sokolov 130,0  MČR 11.06.2022 CZESokolov

Alte Schüler -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 202,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  JANÍČEK Pavel / 2007  Vzpírání Boskovice 148,0  MČR 23.04.2022 CZEZlín
3.  MIKO Patrik / 2007  SK vzpírání Sokolov 129,0  MČR 10.09.2022 CZERotava

Alte Schüler +96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 222,0  MČR 01.10.2022 CZETeplice
2.  BENEŠ Ondřej / 2007  SKV Teplice 173,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
3.  TIPPAN Gabriel / 2007  SK vzpírání Sokolov 153,0  MČR 11.06.2022 CZESokolov
4.  KLEMPÁR Martin / 2007  SK vzpírání Sokolov 132,0  MČR 10.09.2022 CZERotava
5.  SANTARIUS Jan / 2007  TJ TŽ Třinec 125,0  MČR 22.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  ZAPALAČ Ondřej / 2007  TJ Sokol Nový Hrozenkov 120,0  MČR 23.04.2022 CZEZlín

Junioren J17 -49kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  SUCHÝ Daniel / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 134,0  MČR 26.02.2022 CZEHorní Suchá

Junioren J17 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  SUCHÝ Daniel / 2005  TJ Sokol Moravská Ostrava 137,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Junioren J17 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KMEŤO Jan / 2007  SKVOZ Horní Suchá 135,0  MČR 26.02.2022 CZEHorní Suchá

Junioren J17 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  HOLOVATIUK Oskar / 2006  TJ Holešov 198,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
2.  WEISER Mikuláš / 2006  TJ Sokol Moravská Ostrava 175,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  DOHNÁLEK Vojtěch / 2005  Vzpírání Haná 171,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  HARTL Jan / 2007  Vzpírání Boskovice 163,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
5.  HORVÁTH Lukáš / 2007  TJ Rotas Rotava 158,0  MČR 17.06.2022 SVKNové Mesto nad Váhom
6.  SÁRA Matouš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 156,0  MČR 23.04.2022 CZEZlín
7.  SIVÁK Michael / 2007  SK vzpírání Sokolov 146,0  MČR 01.10.2022 CZETeplice

Junioren J17 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  WEISER Mikuláš / 2006  TJ Sokol Moravská Ostrava 171,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
2.  SÁRA Matouš / 2005  TJ Sokol JS Zlín 155,0  MČR 17.12.2022 CZEZlín

Junioren J17 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 227,0  MČR 09.07.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 215,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
3.  KONDERLA Ondřej / 2005  TJ TŽ Třinec 187,0  MČR 26.02.2022 CZEHorní Suchá

Junioren J17 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 272,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 218,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
3.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 210,0  MČR 09.07.2022 CZEPlzeň - Doudlevce

Junioren J17 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 269,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
2.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 202,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 190,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Junioren J17 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Odd��l, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MATĚJKA Jan / 2007  SK vzpírání Sokolov 222,0  MČR 01.10.2022 CZETeplice
2.  ROJÍČEK Lukáš / 2006  SKV Baník Havířov 190,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín

Junioren J17 +102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 325,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  ŠLACHTA Martin / 2005  TJ TŽ Třinec 195,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava

Junioren J20 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 198,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov

Junioren J20 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 200,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
2.  NOVOTNÝ Vojtěch / 2004  TJ Start Plzeň 180,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Junioren J20 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 202,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
3.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 199,0  MČR 01.10.2022 CZETeplice
4.  HOLOVATIUK Oskar / 2006  TJ Holešov 198,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany

Junioren J20 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 219,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
2.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 200,0  MČR 26.03.2022 CZEPlzeň

Junioren J20 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 285,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
2.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 232,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín
3.  BAKO Pavel / 2002  SKV Baník Havířov 230,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
4.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 227,0  MČR 09.07.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 220,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  HAUKE Petr / 2004  TJ TŽ Třinec 220,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
7.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 215,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
8.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 208,0  MČR 26.02.2022 CZEHorní Suchá
9.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 200,0  MČR 19.03.2022 CZENový Hrozenkov

Junioren J20 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 272,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  BEREZIN Stanislav / 2004  Weightlifting club Brno 272,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
3.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 245,0  MČR 17.06.2022 SVKNové Mesto nad Váhom
4.  DOLEŽÁLEK Jan / 2002  TJ Holešov 230,0  MČR 26.02.2022 CZEBoskovice
5.  BAKO Pavel / 2002  SKV Baník Havířov 226,0  MČR 26.02.2022 CZEHorní Suchá
6.  GEIER Daniel / 2003  TAK Hellas Brno 220,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
7.  CHLUP Filip / 2003  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
8.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 218,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
9.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 210,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín

Junioren J20 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 269,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
2.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 250,0  MČR 26.02.2022 CZETeplice
3.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 250,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
4.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 245,0  MČR 29.10.2022 CZETeplice
5.  CHLUP Filip / 2003  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 01.10.2022 CZEHolešov
6.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce

Junioren J20 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 305,0  MČR 23.04.2022 CZEZlín
2.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 250,0  MČR 19.03.2022 CZENový Hrozenkov
3.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 232,0  MČR 28.05.2022 CZEMeziboří

Junioren J20 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 290,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 277,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Junioren J20 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 325,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce

Junioren J23 -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 198,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov

Junioren J23 -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
2.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 200,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
3.  NOVOTNÝ Vojtěch / 2004  TJ Start Plzeň 180,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Junioren J23 -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 244,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
3.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 204,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  MOSKÁL Matěj / 2002  SKVOZ Horní Suchá 202,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
5.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 199,0  MČR 01.10.2022 CZETeplice
6.  HOLOVATIUK Oskar / 2006  TJ Holešov 198,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany

Junioren J23 -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 226,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 219,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
3.  BĚLKA Lukáš / 2000  Weightlifting club Brno 205,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  ŠESTÁK Dominik / 2000  TJ Sokol JS Zlín 205,0  MČR 21.05.2022 CZETřinec - Terasa
5.  VRBKA Zdeněk / 2003  TJ Lokomotiva Cheb 200,0  MČR 26.03.2022 CZEPlzeň

Junioren J23 -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 285,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
2.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 273,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
3.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 236,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  ČMIEL Matyáš / 2004  TJ TŽ Třinec 232,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín
5.  TRAN Bao / 2000  ASK Tatra Kopřivnice 231,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
6.  BAKO Pavel / 2002  SKV Baník Havířov 230,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
7.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 227,0  MČR 09.07.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
8.  KUDINOV Jurij / 2001  TJ Bohemians Praha 222,0  MČR 21.05.2022 CZEPlzeň
9.  HAUKE Petr / 2004  TJ TŽ Třinec 220,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
10.  NOSÁL Josef / 1999   220,0  MČR 07.05.2022 CZEBrno - Bohunice
11.  DROBEK Samuel / 2004  TJ Sokol Moravská Ostrava 220,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
12.  TCHURZ Jan / 2007  SKV Ludgeřovice 215,0  MČR 11.06.2022 CZEHorní Suchá
13.  BĚLKA Lukáš / 2000  WC Brno 210,0  MČR 28.05.2022 CZEPříbor
14.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 208,0  MČR 26.02.2022 CZEHorní Suchá
15.  ŠIMČÍK Vojtěch / 2004  TJ Holešov 200,0  MČR 19.03.2022 CZENový Hrozenkov

Junioren J23 -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 277,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
2.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 272,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  BEREZIN Stanislav / 2004  Weightlifting club Brno 272,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
4.  KOŘÍNEK Vít / 1999  TJ Holešov 250,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
5.  SEIBERT Dominik / 2001  SKV Příbor 247,0  MČR 28.05.2022 CZEPříbor
6.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 245,0  MČR 17.06.2022 SVKNové Mesto nad Váhom
7.  KREJČIŘÍK Marek / 1999  CrossFit DESTINY Brno 242,0  MČR 26.03.2022 CZEBrno - Obřany
8.  JANČÍK Pavel / 1999  TJ Sokol JS Zlín 240,0  MČR 26.03.2022 CZEZlín
9.  ŠTĚPÁN Tadeáš / 1999  TJ Bohemians Praha 240,0  MČR 29.10.2022 CZETeplice
10.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 234,0  MČR 26.03.2022 CZEZlín
11.  NGUYEN Toan Minh / 2001  TJ Sokol Moravská Ostrava 232,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
12.  DOLEŽÁLEK Jan / 2002  TJ Holešov 230,0  MČR 26.02.2022 CZEBoskovice
13.  VICAN Martin / 1999  CrossFit DESTINY Brno 228,0  MČR 26.03.2022 CZEBrno - Obřany
14.  BAKO Pavel / 2002  SKV Baník Havířov 226,0  MČR 26.02.2022 CZEHorní Suchá
15.  PODOBA Ladislav / 1999  Slavoj 1899 Plzeň 222,0  MČR 29.10.2022 CZETeplice
16.  MEČAVA Marko / 1999  CrossFit DESTINY Brno 222,0  MČR 21.05.2022 CZETřinec - Terasa
17.  CHLUP Filip / 2003  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
18.  GEIER Daniel / 2003  TAK Hellas Brno 220,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
19.  KANTOR Martin / 2005  SKV BONATRANS Bohumín 218,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
20.  AFACAN Deniz Ali / 2003  SKV Baník Havířov 210,0  MČR 23.04.2022 CZEBohumín

Junioren J23 -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 320,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
2.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 294,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
3.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 269,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 250,0  MČR 26.02.2022 CZETeplice
5.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 250,0  MČR 01.10.2022 CZEOstrava - Moravská Ostrava
6.  BUBLA Jan / 2004  TJ Rotas Rotava 245,0  MČR 29.10.2022 CZETeplice
7.  TICHÝ Karel / 2000  SPČ Olomouc 245,0  MČR 28.05.2022 CZEPříbor
8.  VICAN Martin / 1999  CrossFit DESTINY Brno 243,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
9.  RÝC Albert / 1999  TJ Sokol JS Zlín 223,0  MČR 21.05.2022 CZETřinec - Terasa
10.  CHLUP Filip / 2003  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 01.10.2022 CZEHolešov
11.  NAVRÁTIL Vojtěch / 2006  TJ Sokol JS Zlín 220,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce

Junioren J23 -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 326,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
2.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 315,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 305,0  MČR 23.04.2022 CZEZlín
4.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 305,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
5.  TICHÝ Karel / 2000  SPČ Olomouc 280,0  MČR 26.03.2022 CZEBrno - Obřany
6.  LADOMIRJAK Nikolas / 2002  TJ TŽ Třinec 250,0  MČR 19.03.2022 CZENový Hrozenkov
7.  CHODIL Filip / 2001  TJ Holešov 246,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
8.  BOŽEJOVSKÝ David / 2003  SK vzpírání Sokolov 232,0  MČR 28.05.2022 CZEMeziboří

Junioren J23 -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 328,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
2.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 290,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
3.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 277,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Junioren J23 +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 325,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
2.  BORTEL Tomáš / 1999  SKV Příbor 240,0  MČR 26.03.2022 CZEBrno - Obřany

Männer -55kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  DŽOBÁK Alexandr / 2004  SKVOZ Horní Suchá 198,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov

Männer -61kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 245,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí

Männer -67kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  POLÁK František / 2001  SKVOZ Horní Suchá 244,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
2.  BREZINA Nikolas / 2002  SKV Baník Havířov 225,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Männer -73kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  PETROV Petr / 1989  SKV BONATRANS Bohumín 300,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Männer -81kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MAREČEK Petr / 1998  TJ Holešov 321,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  STRÁNSKÝ Petr / 1997  PSK Olymp Praha 293,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
3.  KREJČÍK Vojtěch / 2004  SK vzpírání Sokolov 285,0  MČR 24.09.2022 CZEBrno - Obřany
4.  BUCHTA Patrik / 2001  SKVOZ Horní Suchá 273,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
5.  MAHOVSKÝ David / 1994  PSK Olymp Praha 267,0  MČR 29.10.2022 CZETeplice

Männer -89kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  MAREČEK Petr / 1998  Vzpírání Boskovice 335,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
2.  KEJÍK Tomáš, Bc. / 1989  SKV Baník Havířov 300,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
3.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 277,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
4.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 272,0  MČR 04.06.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
5.  BEREZIN Stanislav / 2004  Weightlifting club Brno 272,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
6.  MAHOVSKÝ David / 1994  PSK Olymp Praha 269,0  MČR 21.05.2022 CZEPlzeň
7.  ZAJAN Jan / 1976  SKV Teplice 267,0  MČR 21.05.2022 CZEPlzeň
8.  BERAN Andrej / 1988  BC Praha 263,0  MČR 29.10.2022 CZETeplice
9.  MIČKA Michal / 1989  SKV Baník Havířov 260,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
10.  HOVJACKÝ Ondřej / 1997  Vzpírání Boskovice 258,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
11.  PŘÍVĚTIVÝ Robert / 1986  SKV Příbor 255,0  MČR 28.05.2022 CZEPříbor

Männer -96kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  HRANČÍK Tomáš / 1993  ASK Tatra Kopřivnice 325,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
2.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 320,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
3.  KEJÍK Tomáš, Bc. / 1989  SKV Baník Havířov 301,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
4.  NOVOTNÝ Martin / 2000  TJ Holešov 294,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
5.  GOSPOŠ Jan / 1985  SKV BONATRANS Bohumín 290,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
6.  MAŇÁK Ladislav / 1994  TAK Hellas Brno 285,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
7.  SEDLÁČEK Petr / 1992  SKV BONATRANS Bohumín 284,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
8.  KOPECKÝ Vlastimil / 1995  TJ Sokol Nový Hrozenkov 280,0  MČR 21.05.2022 CZETřinec - Terasa
9.  KADLEC Aleš / 1992  TAK Hellas Brno 271,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
10.  KOLÁŘ David / 2005  TJ Holešov 269,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov

Männer -102kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 336,0  MČR 07.05.2022 CZEBrno - Bohunice
2.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 326,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
3.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 326,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
4.  BARTEČEK Jakub / 2000  SKV BONATRANS Bohumín 315,0  MČR 25.06.2022 CZEHolešov - Holešov
5.  ŠTREICHL Martin / 2000  SKVOZ Horní Suchá 305,0  MČR 08.10.2022 CZEBohumín
6.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 305,0  MČR 23.04.2022 CZEZlín
7.  MAŇÁK Ladislav / 1994  TAK Hellas Brno 288,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
8.  TICHÝ Karel / 2000  SPČ Olomouc 280,0  MČR 26.03.2022 CZEBrno - Obřany

Männer -109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  KOLÁŘ Josef / 1997  TJ Holešov 342,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  VOGEL Arnošt / 2000  Vzpírání Haná 328,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
3.  GASIOR Jiří / 1991  SKV BONATRANS Bohumín 327,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
4.  KRYWULT Patrik / 1990  SKV Baník Havířov 323,0  MČR 12.03.2022 CZEHavířov - Podlesí
5.  GORNÝ Jakub / 1998  TJ TŽ Třinec 317,0  MČR 30.10.2022 CZEBrno - Obřany
6.  PECKA Adam / 2003  SKV Teplice 290,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
7.  KOLÁŘ Jan / 2002  TJ Holešov 277,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Männer +109kg

Poř.  Jméno / ročník  Oddíl, klub Výkon  Limit Kdy  Místo
Zweikampf
1.  ORSÁG Jiří / 1989  Sokol Karolinka 415,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč
2.  KUČERA Kamil / 1985  SKV Baník Havířov 410,0  MČR 14.05.2022 CZEHolešov
3.  FRIEDRICH Adam / 2005  TJ Start Plzeň 325,0  MČR 23.04.2022 CZEPlzeň - Doudlevce
4.  SLÁDEK Dominik / 1998  Slavoj 1899 Plzeň 309,0  MČR 21.05.2022 CZEPlzeň
5.  ČERNÝ Jan / 1998  TAK Hellas Brno 300,0  MČR 12.11.2022 CZEPraha - Bubeneč

Nepřihlášený uživatel