PowerLIVE! 2.14.0 (VYDÁNO) - pravidla, atletika, medaile, branding, signalizace

04.09.2019 v 11:00 vložil Tom
PowerLIVE! 2.14.0 (VYDÁNO) - pravidla, atletika, medaile, branding, signalizace
Byla vydána další stabilní verze programu PowerLIVE!, která prošla provozním testováním na vzpěračských, trojbojových i atletických soutěžích zvláště v první polovině roku 2019. Mimo velkého množství změn v pravidlech, které byly konzultovány a ověřovány u STK jednotlivých svazů, bylo také zapracováno na podpoře organizátorů, kteří mají například k dispozici propočítávání medailí včetně odhadu dle startovní listiny a prognózy dle vývoje v průběhu soutěže. Pro soutěže s mezinárodní účastí je automaticky k dispozici seznam zemí v českém i anglickém jazyce, které jsou propojeny nejen s evidencí, ale také s diplomy. Automaticky se překládají zkratky zemí na názvy i opačně (podpora pro IOC, ISO 3166-1 alpha 2/3, ...) a uživatel si tak nemusí lámat hlavu, kterou normu v evidenci používat. Velká váha byla věnována obrazovkám a tiskovým výstupům, které mají přepracované hlavičky a podporují branding (barvy, loga a grafické úpravy dle organizací). Upravené výstupy z programu se tak snaží vyhovět dlouhodobým požadavkům, aby např. svazy mohly zveřejňovat výsledky na svých stránkách nebo se na soutěži prezentovala loga sponzorů a samotného svazu, jinými slovy: aby to mělo úroveň.

Mnoho z této doplněné podpory je k dispozici vlastním úpravám (scoreboardy, branding, ...). Zájemci nechť prozkoumají adresáře programu, a budu rád za zaslání případných změn nebo doplnění, které pak mohou být zahrnuty pro všechny do dalších verzí programu.

SIGNALIZACE PRO VŠECHNY

Mobilní signalizace byla rozšířena o podporu vystavení tzv. ad-hoc licence, která je platná 1 den a je zdarma (je možné ji získat pouhým shlédnutím reklamy). Tuto licenci je možné si nechat vystavit opakovaně (maximálně 3x během 1 hodiny) a vždy se prodlouží o 1 další den.

Mobilní signalizace rozhodčích pro Android

Podrobný přehled oprav, změn a novinek naleznete v poznámkách k vydání popř. ve zprávách k průběžně vydávaným testovacím verzím.

PowerLIVE! 2.14.0-rev5 RC - aktualizace pravidel, medicinbal
PowerLIVE! 2.14.0-rev4 DEV - IPF Formula, Reshel 10/25, XPC pravidla

Související odkazy:

Nepřihlášený uživatel