Soutěže v roce 2019  Oberliga

Januar

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
19.1
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Sportclub Pforzheim GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
19.1
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Berliner TSC GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14

Februar

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2.2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. KG Görlitz-Zittau GER Gräfenroda BVDG
pořadatel: SV 90 Gräfenroda | pravidla: IWF | soutěžících: 13
2.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletenteam Vogtland GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Chemnitzer Athletenclub GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletikclub Meißen GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16.2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. KG Görlitz-Zittau GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC Germania St. Ilgen GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
23.2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31

März

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
9.3
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. SG Fortschritt Eibau GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
9.3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. TB 03 Roding GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - TSV Heinsheim vs. SC Pforzheim GER Bad Rappenau - Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16.3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 28
23.3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. SV Empor Berlin GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 12

April

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
27.4
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36

Mai

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.5
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32

Juni

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.6
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
16.6
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV | soutěžících: 24
22.6
2019
6. Mistrovství ČR v silovém trojboji družstev CZE Lukov ČSST
pořadatel: TJ Olympia Zlín | pravidla: IPF | EQ | soutěžících: 28

September

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.9
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Berliner TSC vs. Chemnitzer Athletenclub GER Berlin BVDG
pořadatel: Berliner TSC | pravidla: IWF | soutěžících: 12
28.9
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. Athleten-Club Suhl GER Gräfenroda BVDG
pořadatel: SV 90 Gräfenroda | pravidla: IWF | soutěžících: 15
28.9
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - TSV Heinsheim vs. SV Magstadt 1897 GER Bad Rappenau-Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13

Oktober

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
5.10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 21
5.10
2019
2. Bundesliga, Gruppe A - AC 1892 Mutterstadt vs. Kraft-Sport-Club 07 Schifferstadt GER Mutterstadt BVDG
pořadatel: AC 1892 Mutterstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
5.10
2019
2. Bundesliga, Gruppe A - KSV Grünstadt vs. Athletenverein 1903 Speyer GER Grünstadt BVDG
pořadatel: KSV Grünstadt | pravidla: IWF | soutěžících: 14
12.10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
12.10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 20

Nepřihlášený uživatel