Následující soutěže  ČSV

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
28.8
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF
28.8
2020
Akademické Mistrovství ČR ve vzpírání CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno | pravidla: IWF
29.8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
5.9
2020
Přebor Šumperka ve vzpírání CZE Šumperk ČSV
pořadatel: TJ Šumperk | pravidla: ČSV
12.9
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV
26.9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV

Oktober 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
3.10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
4.10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
10.10
2020
26. ročník VC Holešova ve vzpírání a 24. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
17.10
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
17.10
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
24.10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina A CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV
24.10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina C CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
24.10
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
31.10
2020
Mistrovství ČR mladších žáků ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV
31.10
2020
Finále ligy mladších žáků ve vzpírání družstev CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV

November 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
7.11
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání juniorů a juniorek do 23 let CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV
14.11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV
14.11
2020
II. Liga mužů a žen ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
17.11
2020
68. Velká cena Plzně ve vzpírání a 17. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21.11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina B CZE Příbor ČSV
pořadatel: SKV Příbor | pravidla: ČSV
21.11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV
21.11
2020
III. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo, skupina C CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis

Nepřihlášený uživatel