Následující soutěže  SZV

Februar 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
15.2
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
22.2
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
29.2
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK | pravidla: SZV
29.2
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV

März 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
1.3
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
6.3
2020
XXXVIII. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF
14.3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
14.3
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Likavka SZV
pořadatel: SRB | pravidla: SZV
21.3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV
21.3
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
28.3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV
28.3
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV

April 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
4.4
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní masters SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
25.4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
25.4
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV

Mai 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.5
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
2.5
2020
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
2.5
2020
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV
9.5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní starších žiakov a žiačok SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV
16.5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní juniorov, juniorek, dorastencov a dorastenek SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
23.5
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: SZV

Juni 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
6.6
2020
I. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hlohovec SZV
pořadatel: HLO | pravidla: SZV
6.6
2020
II. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV
6.6
2020
III. Liga mužov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
12.6
2020
10. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
12.9
2020
19. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF
19.9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina západ SVK neuvedeno SZV
pořadatel: ? | pravidla: SZV
19.9
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 3. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV
26.9
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
26.9
2020
Liga starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Kysucké Nové Mesto SZV
pořadatel: KNM | pravidla: SZV

Oktober 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
3.10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Hurbanovo SZV
pořadatel: THU | pravidla: SZV
3.10
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV

Nepřihlášený uživatel