Ukončené soutěže  IWF

Oktober 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
11.10
2020
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 25
10.10
2020
XXVIII. Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mužov a žien SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 53
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
10.10
2020
Liga juniorů ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 18
10.10
2020
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 30
4.10
2020
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 30
3.10
2020
Mistrovství ČR ve vzpírání mužů a žen CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 81
3.10
2020
Majstrovstvá Slovenska vo vzpieraní mladších žiakov a žiačok SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 56
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina západ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 23
3.10
2020
Liga mladších žiakov vo vzpieraní družstiev - 2. kolo, skupina východ SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV | soutěžících: 24
3.10
2020
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Praha - Bubeneč ČSV
pořadatel: PSK Olymp Praha | pravidla: ČSV | soutěžících: 35
2.10
2020
XII. Międzynarodowy Turniej GRAND PRIX o Puchar Burmistrza Nidzicy POL Nidzica PZPC
pořadatel: TS Nida Nidzica | pravidla: IWF

September 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
26.9
2020
Finále III. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev CZE Štúrovo SZV
pořadatel: MŠO Štúrovo | pravidla: IWF | soutěžících: 29
26.9
2020
Finále I. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 30
26.9
2020
Finále II. Ligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: H.I.T.S. Vzpieranie Dolný Kubín | pravidla: SZV
26.9
2020
1. ročník Memoriálu Václava Profta CZE Teplice ČSV
pořadatel: SKV Teplice | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
26.9
2020
8. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
19.9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina západ SVK Hlohovec - Hlohovec SZV
pořadatel: TJ Sokol Hlohovec | pravidla: SZV | soutěžících: 26
19.9
2020
Dorastenecká liga vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: TJ Tatran Krásno nad Kysucou | pravidla: IWF | soutěžících: 20
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina A CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV | soutěžících: 20
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina B CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
19.9
2020
Liga mladších a starších žáků ve vzpírání družstev - 3. kolo, skupina C CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 21
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina juh SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: ŠKV Považan Nové Mesto nad Váhom | pravidla: SZV | soutěžících: 22
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina východ SVK Košice - Sídlisko Ťahanovce SZV
pořadatel: MKVaSŠ Košice | pravidla: SZV | soutěžících: 17
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina Považie SVK Trenčín SZV
pořadatel: VK KOFI Trenčín | pravidla: SZV | soutěžících: 38
12.9
2020
Liga mladších a starších žiakov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo, skupina sever SVK Bobrov SZV
pořadatel: ŠK Olympia Bobrov | pravidla: SZV | soutěžících: 41
12.9
2020
42. Mistrovství ČR ve vzpírání masters CZE Meziboří ČSV
pořadatel: TJ Baník Meziboří | pravidla: ČSV | soutěžících: 80
5.9
2020
Přebor Šumperka ve vzpírání CZE Šumperk ČSV
pořadatel: TJ Šumperk | pravidla: ČSV | soutěžících: 9
5.9
2020
55. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
4.9
2020
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2020 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF | soutěžících: 41

August 2020

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
29.8
2020
Liga masters ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 51

Nepřihlášený uživatel