Aktuální soutěže  IWF  Oberliga

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
5.10
2019
Finále I. Ligy žien vo vzpieraní družstiev SVK Bratislava SZV
pořadatel: neuvedeno | pravidla: SZV
5.10
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV
12.10
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 3. kolo CZE Olomouc ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV
12.10
2019
Finále Extraligy mužov vo vzpieraní družstiev SVK neuvedeno SZV
pořadatel: První po 2 kolech | pravidla: SZV

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
8.6
2019
Liga juniorek ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: ČSV | soutěžících: 15
4.5
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
27.4
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 2. kolo CZE Sokolov ČSV
pořadatel: SK vzpírání Sokolov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
23.3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. SV Empor Berlin GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16.3
2019
Extraliga mužov vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Bratislava SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 28
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - TSV Heinsheim vs. SC Pforzheim GER Bad Rappenau - Heinsheim BVDG
pořadatel: TSV Heinsheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. SSV Samswegen 1884 GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. SG Fortschritt Eibau GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
9.3
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - KG Görlitz-Zittau vs. TB 03 Roding GER Görlitz BVDG
pořadatel: KG Görlitz-Zittau | pravidla: IWF | soutěžících: 13
9.3
2019
I. Liga žien vo vzpieraní družstiev - 1. kolo SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 26
2.3
2019
I. Liga mužů ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 36
23.2
2019
I. Liga žen ve vzpírání družstev - 1. kolo CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 31
16.2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - ESV-Freimann München vs. KG Görlitz-Zittau GER München BVDG
pořadatel: ESV-Freimann München | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletikclub Meißen GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 13
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Chemnitzer Athletenclub GER Plauen BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 12
16.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. AC Germania St. Ilgen GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. Athleten-Club 1892 Mutterstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2.2
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - SSV Samswegen 1884 vs. Athletenteam Vogtland GER Samswegen BVDG
pořadatel: SSV Samswegen 1884 | pravidla: IWF | soutěžících: 12
2.2
2019
2. Bundesliga, Gruppe B - SV 90 Gräfenroda vs. KG Görlitz-Zittau GER Gräfenroda BVDG
pořadatel: SV 90 Gräfenroda | pravidla: IWF | soutěžících: 13
19.1
2019
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletenteam Vogtland vs. Berliner TSC GER Rodewisch BVDG
pořadatel: Athletenteam Vogtland | pravidla: IWF | soutěžících: 14
19.1
2019
1. Bundesliga, Gruppe A - Athletenverein 1903 Speyer vs. Sportclub Pforzheim GER Speyer BVDG
pořadatel: Athletenverein 1903 Speyer | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.12
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. TB 03 Roding GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 12
15.12
2018
1. Bundesliga, Gruppe B - TSV Blau-Weiß 65 Schwedt vs. Athletenteam Vogtland GER Schwedt BVDG
pořadatel: TSV Blau Weiß 65 Schwedt | pravidla: IWF | soutěžících: 12
17.11
2018
1. Bundesliga, Gruppe B - Athletik-Club Potsdam vs. Athletenteam Vogtland GER Potsdam BVDG
pořadatel: AC Potsdam | pravidla: IWF | soutěžících: 14
17.11
2018
1. Bundesliga, Gruppe A - Sportclub Pforzheim vs. KSV Grünstadt GER Pforzheim BVDG
pořadatel: SC Pforzheim | pravidla: IWF | soutěžících: 13
17.11
2018
2. Bundesliga, Gruppe B - Athleten-Club Suhl vs. KG Görlitz-Zittau GER Suhl BVDG
pořadatel: Athleten-Club Suhl | pravidla: IWF | soutěžících: 12

Nepřihlášený uživatel