Soutěže v roce 2018  EWF  Pokalkämpfen

Pokalkämpfen

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
2.3
2018
XXXVI. Grand Prix Košice a Memoriál Karola Gumána SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 33
17.3
2018
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U20, U23 i Elite a 9. Memoriał Janusza Kowalczyka POL Łuków PZPC
pořadatel: Orlęta Łuków | pravidla: IWF | soutěžících: 47
23.3
2018
XXI. Soroksár Cup in weightlifting HUN Budapest MSSZ
pořadatel: Soroksári Súlyemelés Budapest | pravidla: IWF | soutěžících: 101
31.3
2018
18. Otevřený přebor města Plzně ve vzpírání CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 50
5.5
2018
XII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 37
10.5
2018
15th International Women Weightlifting Grand Prix 2018 FRA Tenerife (Kanárské ostrovy) - Puerto de la Cruz – Los Realejos FFHM
pořadatel: Konrad Högg / Centro Regional de Halterofilia in La Laguna | pravidla: IWF | soutěžících: 96
11.5
2018
2. Internationaler German Ladies Hartdisc Cup GER Sangerhausen - Rosarium BVDG
pořadatel: FAC Sangerhausen | pravidla: IWF | soutěžících: 28
19.5
2018
Vladan Mihajlovič Memory SRB Indija SSDT
pořadatel: neuvedeno | pravidla: IWF
15.6
2018
8. Memoriál Ondreja Hekela SVK Nové Mesto nad Váhom SZV
pořadatel: PNM | pravidla: SZV | soutěžících: 69
22.6
2018
Velká cena a Memoriál Otty Bartovského k 60. výročí založení oddílu vzpírání v Rotavě CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
7.7
2018
2. ročník Mezinárodní VC Havířova ve vzpírání CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
7.7
2018
VISEGRAD 4 Tournament in Weightlifting of Olympic Hopes 2018 HUN Ózd EWF
pořadatel: MSSZ | pravidla: IWF | soutěžících: 53
28.7
2018
Dolnokubínsky Open Air vo vzpieraní - 1. ročník SVK Dolný Kubín - Brezovec SZV
pořadatel: WDK | pravidla: SZV | soutěžících: 23
28.7
2018
3. ročník Summer Weightlifting Games a Středomoravská liga žen a juniorek - 1. kolo CZE Olomouc - Lazce ČSV
pořadatel: SPČ Olomouc | pravidla: ČSV | soutěžících: 41
4.8
2018
24. ročník vzpěračského Hexagonalu CZE Nový Hrozenkov ČSV
pořadatel: TJ Sokol Nový Hrozenkov | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
18.8
2018
O pohár Milana Luttera CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
25.8
2018
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2018 CZE Praha - Bubeneč EWF
pořadatel: ČSV / PSK Olymp Praha | pravidla: IWF | soutěžících: 30
1.9
2018
53. ročník Mezinárodní VC Bohumína ve vzpírání mládeže CZE Bohumín ČSV
pořadatel: SKV BONATRANS Bohumín | pravidla: IWF
1.9
2018
5. ročník Považského poháru a 2. Majstrovstvá Mesta Trenčín v trhu jednou rukou SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 23
1.9
2018
2. ročník súťaže o Pohár primátora mesta Krásno nad Kysucou SVK Krásno nad Kysucou SZV
pořadatel: KNK | pravidla: SZV | soutěžících: 36
8.9
2018
17. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: SZV | soutěžících: 46
22.9
2018
6. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
27.10
2018
48e Challenge '210' SUI Tramelan SAGV
pořadatel: Haltero-Club Tramelan | pravidla: IWF
27.10
2018
Velká cena Třince ve vzpírání CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV
10.11
2018
24. ročník VC Holešova ve vzpírání a 22. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
10.11
2018
28. ročník Velké ceny Nové Role ve vzpírání CZE Nová Role ČSV
pořadatel: TJ Nová Role | pravidla: ČSV | soutěžících: 32
10.11
2018
27. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 19
17.11
2018
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV | soutěžících: 36
24.11
2018
66. Velká cena Plzně ve vzpírání a 15. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 47
1.12
2018
5. Sinclair Duo 2018 AUT Vösendorf ÖGV
pořadatel: AKH Vösendorf | pravidla: IWF
7.12
2018
Mikulášsky turnaj Baby Barbell v mládežníckom štvorboji SVK Trenčín SZV
pořadatel: KTN | pravidla: SZV | soutěžících: 17
8.12
2018
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže s mezinárodní účastí CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV | soutěžících: 49
8.12
2018
3. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 34 | reportáž
8.12
2018
TOP 12 mužů v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
14.12
2018
12. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
14.12
2018
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
15.12
2018
25. Velká cena Kopřivnice ve vzpírání CZE Kopřivnice ČSV
pořadatel: ASK Tatra Kopřivnice | pravidla: ČSV
15.12
2018
42. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV | soutěžících: 34
15.12
2018
11. Memoriál Martina Hábera SVK Košice - Ťahanovce, sídlisko SZV
pořadatel: MKE | pravidla: IWF | soutěžících: 22

Nepřihlášený uživatel