Aktuální soutěže  Pokalkämpfen

Nejbližší konané soutěže

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
21.12
2019
Pohár starosty města Boskovice ve vzpírání mládeže CZE Boskovice ČSV
pořadatel: TJ SOUz Boskovice | pravidla: ČSV
28.12
2019
KOCOUR CUP 2019 - OPEN POHÁROVÁ SOUTĚŽ V BENCHPRESSU CZE Varnsdorf WUAP-CZ
pořadatel: SK Metalpower Nový Bor | pravidla: WUAP | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.1
2020
Reykjavik International Games ISL Reykjavik EPF
pořadatel: ISL | pravidla: IPF | RAW
25.2
2020
1. Evropský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji univerzit FRA Merignac EPF
pořadatel: FFDF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
22.3
2020
European Classic Cup in Powerlifting & Benchpress BLR Oshmiany EPF
pořadatel: BPF | pravidla: IPF | RAW | Živé vysíláníPrůběžný výsledkový servis
26.5
2020
Letná Univerziáda SVK Žilina - Hečková SAFKST
pořadatel: Power Club AC Uniza Žilina | pravidla: IPF | RAW
28.5
2020
17th International Women Weightlifting Grand Prix 2020 LUX Dudelange WFL
pořadatel: Konrad Högg | pravidla: IWF
12.6
2020
Czech Weightlifting Open 2020 CZE Brno - Bohunice ČSV
pořadatel: MU Brno, Fitness Institut | pravidla: IWF

Aktuální výsledky proběhlých soutěží

Kdy Soutěž Místo konání Feder.
14.12
2019
Mezinárodní VC Ludgeřovic ve vzpírání CZE Ludgeřovice ČSV
pořadatel: SKV Ludgeřovice | pravidla: ČSV
14.12
2019
43. ročník Obřanského vánočního poháru ve vzpírání s mezinárodní účastí CZE Brno - Obřany ČSV
pořadatel: TAK Hellas Brno | pravidla: ČSV
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji juniorek a juniorů CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW
14.12
2019
11. ročník Poháru starosty města Zbýšova v klasickém (RAW) silovém trojboji dorostenek a dorostenců CZE Zastávka ČSST
pořadatel: SK Zbýšov | pravidla: IPF | RAW
13.12
2019
13. Mezinárodní VC Rotas strojírny spol s.r.o. ve vzpírání mládeže CZE Rotava ČSV
pořadatel: TJ Rotas Rotava | pravidla: ČSV
8.12
2019
10. ročník Vánoční benč-dřep-mrtvý tah CZE Nezvěstice *
pořadatel: Fitness FOCUS Zdemyslice | pravidla: vlastní | RAW
7.12
2019
41. Turniej Barbórkowy w podnoszeniu ciężarów POL Polkowice PZPC
pořadatel: KPC Górnik Polkowice | pravidla: IWF | soutěžících: 11
7.12
2019
4. ročník GRAND PRIX Slavoj Plzeň 1899 ve vzpírání mužů CZE Plzeň ČSV
pořadatel: Slavoj 1899 Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 48
1.12
2019
28. Velká cena Ostravy ve vzpírání žen CZE Ostrava - Moravská Ostrava ČSV
pořadatel: TJ Sokol Moravská Ostrava | pravidla: ČSV | soutěžících: 16
30.11
2019
TOP 12 mužů a žen v nadhozu - Memoriál Milana Romana CZE Havířov - Podlesí ČSV
pořadatel: SKV Baník Havířov | pravidla: ČSV | soutěžících: 12
30.11
2019
Pohár starostu obce Likavka SVK Likavka SZV
pořadatel: LIK / SRB | pravidla: SZV
23.11
2019
WRPF - WEPF International Winter Cup SVK Trnava
pořadatel: Filip Stanko (z poverenia Slovak Powerlifting & WRPF Slovakia & WEPF Slovakia) | pravidla: WRPF/WEPF | EQ+RAW
16.11
2019
VISEGRAD 4 CUP in Weightlifting for Men and Women 2019 POL Raszyně EWF
pořadatel: PZPC | pravidla: IWF
16.11
2019
67. Velká cena Plzně ve vzpírání a 16. Memoriál Josefa Pavelce CZE Plzeň - Doudlevce ČSV
pořadatel: TJ Start Plzeň | pravidla: ČSV | soutěžících: 59
15.11
2019
INTERNATIONAL NAiM SULEYMANOĞLU TOURNAMENT TUR Gaziantep
pořadatel: Turkey Weightlifting Federation | pravidla: IWF
2.11
2019
XIII. Mezinárodní pohár města Zlína a ČOS mládeže do 15 let CZE Zlín ČSV
pořadatel: TJ Sokol JS Zlín | pravidla: ČSV | soutěžících: 26
2.11
2019
Alexander Cup BLR Grodno BWU
pořadatel: BWU | pravidla: IWF
25.10
2019
49e Challenge '210' SUI Tramelan SAGV
pořadatel: Haltero-Club Tramelan | pravidla: IWF
12.10
2019
29. ročník Velké ceny Třince ve vzpírání žáků, juniorů a juniorek CZE Třinec - Terasa ČSV
pořadatel: TJ TŽ Třinec | pravidla: ČSV | soutěžících: 28
12.10
2019
7. ročník Mezinárodní VC Horní Suché ve vzpírání mládeže CZE Horní Suchá ČSV
pořadatel: SKVOZ Horní Suchá | pravidla: ČSV | soutěžících: 38
28.9
2019
25. ročník VC Holešova ve vzpírání a 23. Mezinárodní mistrovství Moravy v nadhozu CZE Holešov ČSV
pořadatel: TJ Holešov | pravidla: ČSV | soutěžících: 68
28.9
2019
Grand Prix Slovakia 2019 - súťaž v silovom trojboji dorastencov, juniorov a žien SVK Častá SAFKST
pořadatel: ŠK SPC Častá | pravidla: IPF | EQ+RAW | soutěžících: 60
21.9
2019
18. ročník Memoriálu Miloša Zelinku SVK Štúrovo SZV
pořadatel: ŠTU | pravidla: IWF | soutěžících: 63
20.9
2019
Arnold Classic Europe ESP Barcelona EPF
pořadatel: AEP | pravidla: IPF | EQ+RAW

Nepřihlášený uživatel